Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts































    Paskutinis taisė Lettered; 2012.09.30, 16:25.
    Flickr

    Comment
































      Flickr

      Comment
































        Flickr

        Comment


          Gražu, gražu... Tik ne „apskrities merija“ o apskrities policijos komisariatas.
          ir kurioje vietoje šitas pastatas?:

          Comment


            /\ http://goo.gl/maps/2Usj3
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Gražu, gražu... Tik ne „apskrities merija“ o apskrities policijos komisariatas.
              ir kurioje vietoje šitas pastatas?:
              Rašiau kas buvo įsikūrę tarpukariu, kada pastatyti pastatai.
              _____



































              Flickr

              Comment


                O aš klausimą turiu: su dviračiu ar su kojytėmis ?

                O šiaip puikios foto iš mano miesto. Dėkui

                Beje pastatas kairėje, kuris vos matomas ir užstojamas medžių man žiauriai gražus. Ypač jo įėjimas, kurį medžiai užstoja. Tikėkimės ir jis sulauks savo restauravimo dienos ir būtų tokia pavyzdinga vieta Kaune, kaip riekia tvarkytis...

                Paskutinis taisė fredis; 2012.10.01, 08:14.
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Patiko Lettered Kaunas?

                  Comment


                    jau senokai tiek daug nuostabių ir kokybiškų, puikių spalvų nuotraukų iš Kauno nemačiau. FANTASTIKA!!!

                    Comment


                      Super nuotraukos.
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        Pirmiausia, labai gražios nuotraukos!

                        Toliau, iš mūsų perspektyvos žiūrint, nemažai iš mūsų Kaunas atrodo apleistas ir apgriuvęs, tačiau... Pažįstu vieną pensijinio amžiaus kanadietį. Jis dirbo diplomatu Europoje (Liuksemburge ir JK atrodo). Jis šiuo metu rašo knygą anglų kalba apie Lietuvą ir jos istoriją. Šiek tiek nustebau sužinojęs, kad jam pats įdomiausias miestas Lietuvoje būtent yra Kaunas. Ypač jo architektūra.
                        Paskutinis taisė bebop; 2012.10.01, 20:46.
                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          O aš klausimą turiu: su dviračiu ar su kojytėmis ?

                          O šiaip puikios foto iš mano miesto. Dėkui

                          Beje pastatas kairėje, kuris vos matomas ir užstojamas medžių man žiauriai gražus. Ypač jo įėjimas, kurį medžiai užstoja. Tikėkimės ir jis sulauks savo restauravimo dienos ir būtų tokia pavyzdinga vieta Kaune, kaip riekia tvarkytis...

                          Atvaizdas
                          Pėsčiom, netoli kažkur 20km gavosi

                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Patiko Lettered Kaunas?
                          Neblogai, tik vakare nemažai gezų į centrą susirinko...

                          _____


































                          Flickr

                          Comment


































                            Flickr

                            Comment


                              Dar keli vaizdai sutemus



























                              Paskutinis taisė Lettered; 2012.10.01, 22:25.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                Pažįstu vieną pensijinio amžiaus kanadietį. Jis dirbo diplomatu Europoje (Liuksemburge ir JK atrodo). Jis šiuo metu rašo knygą anglų kalba apie Lietuvą ir jos istoriją. Šiek tiek nustebau sužinojęs, kad jam pats įdomiausias miestas Lietuvoje būtent yra Kaunas. Ypač jo architektūra.
                                Ir kuo cia nustebti, nebent esi sostines ponas

                                O fotosesija labai nekukli, turbut retas forumietis yra tokio dydzio padares
                                Paskutinis taisė Gator; 2012.10.01, 22:50.

                                Comment




























                                  Viskas
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2012.10.01, 23:06.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Ir kuo cia nustebti, nebent esi sostines ponas
                                    Gal ir ponas, o gal ir ne. Ne man vertinti. Bet dar vienas pažįstamas škotas atvykęs į Kauną jau pirmą valandą iš jo skuodė lauk Pasišklykštėjęs buvo. Ir šiaip asmeniškai man Kaunas nelabai prie širdies. Niūrokas ir šiek tiek apšiūręs. Nuvykti ir po muziejus palakstyt trumpam tinka, bet gyventi jame nenorėčiau.

                                    Aišku, kiekvienam pagal skonį

                                    P.S. Nelabai vertinu aš ir Vilniaus. Centras visas grafičiais išpaišytas, fasadai apšiurę, dviračių takų realizacija apgailėtina, meras tik viešaisiais ryšiais užsiima ir t.t. Bet vis tiek būklė šiek tiek geresnė nei Kauno. Šiaip Vilnius labiausiai patinka dėl savo kompaktiškumo. Bet šiaip trūkumų nemažai turi.
                                    Paskutinis taisė bebop; 2012.10.01, 23:17.
                                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                    Comment


                                      O įmesi į SSC, nes tokio dienos gigantiško reportažo iš Kauno labai reikia?!!!!! Juk kokybė superinė.

                                      Beje kaip suprantu šeštadienį buvai kaip supratau? Kur tų gezų didžiausia koncentracija buvo?
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                        Gal ir ponas, o gal ir ne. Ne man vertinti. Bet dar vienas pažįstamas škotas atvykęs į Kauną jau pirmą valandą iš jo skuodė lauk Pasišklykštėjęs buvo. Ir šiaip asmeniškai man Kaunas nelabai prie širdies. Niūrokas ir šiek tiek apšiūręs. Nuvykti ir po muziejus palakstyt trumpam tinka, bet gyventi jame nenorėčiau.

                                        Aišku, kiekvienam pagal skonį

                                        P.S. Nelabai vertinu aš ir Vilniaus. Centras visas grafičiais išpaišytas, fasadai apšiurę, dviračių takų realizacija apgailėtina, meras tik viešaisiais ryšiais užsiima ir t.t. Bet vis tiek būklė šiek tiek geresnė nei Kauno. Šiaip Vilnius labiausiai patinka dėl savo kompaktiškumo. Bet šiaip trūkumų nemažai turi.
                                        Cia tipo bandei pagrist savo nuomone pridejes, kad kazkoks veikejas atvykes is tokios pat niurios Skotijos kaip Lietuva Skotijos. Visokiu keistu tipu buna, paprastas pavyzdys kokie nors merginu rinkimai internete. Nors mergina buna grazesne uz 95% pasaulio merginu vis tiek atsiranda kazkas kam jos neva baisios
                                        Pats dirbu siek tiek prie turizmo Kaune ir bendras vaizdas tas, kad tikrai patinka miestas zmonems, kas penktas su kuriuo tenka dirbti sugrizta ir antram kartui.

                                        Comment


                                          Kaunas iš tikro labai gražus miestas. Bet lygiai taip pat ir apleistas. Tokios gerai išlikusios tarpukario architektūros nerasime netgi Vokietijoje, ten per karą viskas sugriauta. Kaune gi beveik viskas išlikę, tik baisiai apleista ir po truputį griūva. Jei būtų sutvarkyta, važiuotų žmonės ir iš tolimesnių kraštų būtent tos architektūros pažiūrėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X