Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas svečio akimis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Ačiū Edmui už reportažą Gaila oras pasitaikė nekoks, nors rudens dargana irgi turi savo žavesio.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      #62
      nuostabios nuotraukos. kaunas atrodo visai neblogai
      www.lt-lv-forum.org/

      Comment


        #63
        Ačiū labai už nuotraukas. Būtų smagu sulaukti ir kokių komentarų apie konkretesnes vieteles, galų gale apie patį miestą. Kokį įspūdi pats Kaunas paliko?
        Nuotraukos, nors ir niūrios, tačiau atliktos labai profesionaliai.

        Comment


          #64
          Parašė sanomiz
          ...Būtų smagu sulaukti ir kokių komentarų apie konkretesnes vieteles, galų gale apie patį miestą. Kokį įspūdi pats Kaunas paliko?
          Kaunas paliko geresnį įspūdį nei tikėjausi. Iš diskusijų ir bendros Lietuvoje paplitusios nuomonės lyg ir aiškėja, kad Kauną lenkia Vilnius ir Klaipėda. Makroekonominių dalykų neišmanau, bet tai, ką pamačiau savo akimis, sudarė apie Kauną gerą nuomonę.

          Fasadai atnaujinami, grindiniai (bent jau centre) po truputį tvarkomi, nauji autobusai irgi važinėja. Viskas kaip Vilniuje, eina į gerąją pusę. Žmonės pasirodė kažkokie šviesūs, visi kalba lietuviškai. Tiesa, krito į akis, kad mažoka turistų. Laisvės alėjoj kai kurios parduotuvės (net žinomų firmų) pasidažo tik savo plotelį: nors namas vienas, ploteliai skirtingų spalvų, o antras aukštas visai nedažytas ir nušiuręs... Dar važinėja seni kledarai troleibusai. Bet juk ir Vilniuje jie dar ką tik važinėjo, ir Vilniuje dar neseniai kiekvienas dažėsi tik savo sienas, anoks čia pranašumas... Visa tai greitu laiku sutvarkoma. Tiesa, tai mano turisto (einančio ten, kur turi būti gražu) nuomonė, o ne gyventojo.

          Radau netoli nuo savivaldybės tokią seno tipo spurginę, kokių Vilniuje jau neberasi... Sakyčiau, tai nėra blogai.

          Vilnius vs kaunas, Kaunas vs Klaipėda - iš šono tokia konfrontacija atrodo truputį juokingai.

          Comment


            #65
            Parašė Edmas
            Radau netoli nuo savivaldybės tokią seno tipo spurginę, kokių Vilniuje jau neberasi... Sakyčiau, tai nėra blogai.

            O taip, ta spurginė dar nuo sovietinių laikų Beja nerealios spurgos, ir kainos mažos ir dar interjeras anų laikų

            Comment


              #66
              Parašė Dzipas
              O taip, ta spurginė dar nuo sovietinių laikų Beja nerealios spurgos, ir kainos mažos ir dar interjeras anų laikų
              Kuri cia? Ekspresas?

              Comment


                #67
                Aš nežinau kaip ji vadinasi, čia kur maždaug priešais Centrinį knygyną Gal ir Ekspresas vadinas, aš tai vadinu spurgine ir tiek

                Comment


                  #68
                  Dar kartą dėkoju visiems atsiliepusiems ir žiūrėjusiems! Dėl kokybės galiu pasakyti tiek: turbūt pastebėjote, kad prastas oras turi pranašumų dėl to, kad juo darytas nuotraukas lengviau koreguoti (keisti šviesą ir kontrastą), mat apšvietimas tolygesnis. Tada tik nukenčia dangaus spalvos. Teko kažkiek tas foto pagerinti...

                  Comment


                    #69
                    Ačiū, Edmai. Labai geros nuotraukos. Kaunas atrodo puikiai.
                    Pačiam teko lankytis ten nemažai per praeitą savaitę ir tikrai nelikau nusivylęs. Paliko labai gerą įspūdį.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #70
                      Aciu uz nuotraukas, miestas atrodo labai neblogai. Po kosmetiniu remontu Kaunas atrodys puikiai. Drisciau sakyti, kad si foto tema apie Kauna kolkas yra pati geriausia musu forume.

                      Comment


                        #71
                        Parašė Dzipas
                        Aš nežinau kaip ji vadinasi, čia kur maždaug priešais Centrinį knygyną Gal ir Ekspresas vadinas, aš tai vadinu spurgine ir tiek
                        Tai seniau ji vadinosi Ekspresas. Pamenu vaikysteje daznai mama nusivesdavo ten, geriausiai prisimenu vistienos sultini ir bandeles su mesa

                        Comment


                          #72
                          http://img83.imageshack.us/img83/5100/aleja1633pi.jpg

                          Vytauto prospektas architektūriniu požiūriu yra viena įdomiausių gatvių Kaune- tarpukariu ji buvo vos ne "paradinė". Gaila, kad dauguma pastatų gerokai apdremžti ir nutriušę, bet pažiūrėjus į tai kaip gražiai sutvarkė Kauno dienos redakciją, atsiranda viltis, kad kada nors ir kitus pastatus toje gatvėje sutvarkys. Labiausiai tam rajonui pasitarnautų stoties turgelio iškėlimas.

                          Ačiū už nuotraukas, Edmai
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #73
                            Dėl, savo tinklalapyje organizuoto, fotokonkurso pabaigos ir susidariusios laiko stokos, neturėjau galimybės padėkoti Edmui už šią nepaprastą fotokelionę nuo Kauno senamiesčio iki geležinkelio stoties. Tuo labiau kad nesinorėjo atmestinai pasakyti "ačiū". Įverčių daugiau duoti negaliu (beveik visi jau atiduoti būtent Edmui) todėl lieka parašyti ir tokiu būdu padėkoti už puikią idėją ir milžinišką darbą įdėtą jos įgyvendinimui.

                            Turbūt net kaunietis geriau neperteiktų Kauno centro dvasios kaip tai padarei tu, Edmai.

                            Labai džiugina pats pateikimas. Visas tavo perėjimas miestu, tai lyg fotopasakojimas pagražintas detalėmis. Sakykim Muzikinio teatro sodelis. Parodoma skulptūra stambiu planu ir jau sekančia nuotrauka paaišinama kokioje aplinkoje, kurioje vietoje ta skulptūra yra. Toks žiūrėjimas teikia malonumo. Susidaro įspūdis lyg stebėtum filmuotą medžiagą. (čia gal tik man taip, profesinė liga matyt )
                            Man asmeniškai šios nuotraukos pateikė daug naujos ir idomios informacijos. Pvz. niekada nemačiau ir nežinojau, kad Kaune prie geležinkelio stoties egzistuoja nauja, nepriekaištingai įrengta, požeminė perėja. Įdomu pastudijuoti kiekvieną nuotrauką, joje surandant gerokai primirštų ar visai naujų detalių. Pavyzdžiui, iš pažiūros paprastai nufotkintas Vytauto prospektas nuo posūkio link gel.stoties. Nuotraukoje tiek daug info. Pradedant "Buities" renovacija, senučiais, vis dar riedančiais "Škoda" troleibusais, praeiviais, automobiliais gatvėje ir baigiant pačia stotimi, kurią apžiūrėti galima vėliau pateiktose nuotraukose. Labai sveikintinas dalykas kad fotografuota einant į priekį ir nepamirštant atsisukus "pykštelti" atgal, parodant jau nueitą kelią. Tokiu būdu susidarai pilną įspūdį.
                            Galėčiau tęsti ir tęsti, bet vistiek nesugebėsiu perduoti to pojūčio, kurį apturėjau Čikagoje rodydamas šį fotopasakojimą apie Kauną savo vietiniams draugams kauniečiams. Jie, kaip ir aš, stebėjosi ir džaugėsi mokėjimu perduoti rudeniško Kauno nuotaiką. Nuostabą ir susižavėjimą kėlė tai, kad ją perdavė ne kaunietis, o miesto svečias...

                            Edmai, tavo pastangos nenuėjo veltui. Jos suteikė daug teigiamų emocijų. Sirguliuojantys nostalgija savo gimtam miestui Kaunui gavo gerą dozę puikių akimirkų.

                            Dėkoju tau savo ir kitų kauniečių vardu

                            Comment


                              #74
                              Parašė themonk
                              Dėl, savo tinklalapyje organizuoto, fotokonkurso pabaigos ir susidariusios laiko stokos, neturėjau galimybės padėkoti Edmui už šią nepaprastą fotokelionę nuo Kauno senamiesčio iki geležinkelio stoties. Tuo labiau kad nesinorėjo atmestinai pasakyti "ačiū". Įverčių daugiau duoti negaliu (beveik visi jau atiduoti būtent Edmui) todėl lieka parašyti ir tokiu būdu padėkoti už puikią idėją ir milžinišką darbą įdėtą jos įgyvendinimui.

                              Turbūt net kaunietis geriau neperteiktų Kauno centro dvasios kaip tai padarei tu, Edmai.

                              Labai džiugina pats pateikimas. Visas tavo perėjimas miestu, tai lyg fotopasakojimas pagražintas detalėmis. Sakykim Muzikinio teatro sodelis. Parodoma skulptūra stambiu planu ir jau sekančia nuotrauka paaišinama kokioje aplinkoje, kurioje vietoje ta skulptūra yra. Toks žiūrėjimas teikia malonumo. Susidaro įspūdis lyg stebėtum filmuotą medžiagą. (čia gal tik man taip, profesinė liga matyt )
                              Man asmeniškai šios nuotraukos pateikė daug naujos ir idomios informacijos. Pvz. niekada nemačiau ir nežinojau, kad Kaune prie geležinkelio stoties egzistuoja nauja, nepriekaištingai įrengta, požeminė perėja. Įdomu pastudijuoti kiekvieną nuotrauką, joje surandant gerokai primirštų ar visai naujų detalių. Pavyzdžiui, iš pažiūros paprastai nufotkintas Vytauto prospektas nuo posūkio link gel.stoties. Nuotraukoje tiek daug info. Pradedant "Buities" renovacija, senučiais, vis dar riedančiais "Škoda" troleibusais, praeiviais, automobiliais gatvėje ir baigiant pačia stotimi, kurią apžiūrėti galima vėliau pateiktose nuotraukose. Labai sveikintinas dalykas kad fotografuota einant į priekį ir nepamirštant atsisukus "pykštelti" atgal, parodant jau nueitą kelią. Tokiu būdu susidarai pilną įspūdį.
                              Galėčiau tęsti ir tęsti, bet vistiek nesugebėsiu perduoti to pojūčio, kurį apturėjau Čikagoje rodydamas šį fotopasakojimą apie Kauną savo vietiniams draugams kauniečiams. Jie, kaip ir aš, stebėjosi ir džaugėsi mokėjimu perduoti rudeniško Kauno nuotaiką. Nuostabą ir susižavėjimą kėlė tai, kad ją perdavė ne kaunietis, o miesto svečias...

                              Edmai, tavo pastangos nenuėjo veltui. Jos suteikė daug teigiamų emocijų. Sirguliuojantys nostalgija savo gimtam miestui Kaunui gavo gerą dozę puikių akimirkų.

                              Dėkoju tau savo ir kitų kauniečių vardu
                              Ar jau seniai nebuvęs Kaune? Kodėl neatvažiuoji? Tikrai yra nemažai pasikeitimų.

                              Comment


                                #75
                                Niekad nesu girdėjęs tokių malonių ir tiek daug padėkos žodžių.

                                Sakau nuoširdų ačiū ir Tau, Themonk, kad moki vertinti!

                                Džiaugiuosi, kad tas netyčinis vienos dienos nuotykis pavirto į krūvelę nuotraukų

                                Dėl nebuvimo gimtinėje - šiais laikais tai normalus dalykas. Ypač smagu ilgesniam laikui išvažiavus dalyvauti tokiame forume, kaip šis. Ne tik nuotraukų, bet ir pozityvių žmonių čia daug.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Linas
                                  Ar jau seniai nebuvęs Kaune? Kodėl neatvažiuoji? Tikrai yra nemažai pasikeitimų.
                                  Nelabai kol kas matau perspektyvų. Nemanau, kad galėčiau daryti tai kas man patinka. O jei galėčiau, tai tikrai ne Kaune Kita vertus, beveik visi mano bendraamžiai emigravo. Net tie, kurie skeptiškai žiūrėjo į mano išvažiavimą 1996 metais, pasipustė padus į anglijas, norvegijas, ispanijas Todėl grįžus, lauktų herakliškas uždavinys pradėti viską nuo nulio. Ne 20 metų, kad galėčiau iš naujo ryžtis tokiai avantiūrai Todėl yra kaip yra.
                                  Na o apsilankyti ir pereiti savo išvakščiotom gatvėm, nuo Soboro iki Skalsos ir atgal nušlifuota Laisvės Alėja, apeiti senamiesčio kabakėlius aš tikrai planuoju.
                                  Dėka šito tinklalapio, aktyvių temų ir dalyvių, jaučiu kuo kvėpuoja mano miestas, kokie pasikeitimai vyksta. Taip kaip ir Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdaininiuose... .
                                  Jau minėjau, kad jis (tinklalapis) buvo mano šių metų atradimas

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Edmas
                                    Dėl nebuvimo gimtinėje - šiais laikais tai normalus dalykas. Ypač smagu ilgesniam laikui išvažiavus dalyvauti tokiame forume, kaip šis. Ne tik nuotraukų, bet ir pozityvių žmonių čia daug.
                                    100% sutinku

                                    Comment


                                      #78
                                      Tačiau turistų akys tikrai dar kelis metus nepamatys gražaus, nesovietiško miesto.

                                      Comment


                                        #79
                                        O kazi ar Edmo marsrutai artimiausiu metu nesieks Klaipedos?Labai noretus ji ten iskomandiruoti

                                        Comment


                                          #80
                                          Gražios nuotraukos!

                                          Taip pat pritariu, kad Edmą reikia bent dienai iškomandiruoti į Klaipėdą
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X