Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

    Sveiki,

    Siandien netycia radau jusu foruma - labai patiko informacijos gausa - labai idomu pamatyti cia naujienas apie statomus objektus...

    Nuotrauku gausa taip pat nustebino... O kadangi paciam kartais tenka pamaisyti debesis virs Kauno, tai pabandysiu imesti kelias Kauno foto is oro... Nuotrauku kokybe nelabai kokia, nes skraidymo diena nors ir buvo giedra, bet pakilus aukscius pasidare padumave....

    Taigi:

    Kazkoks fortas - deja nezinau koks....


    Santaka




    Dangus virs kauno..


    Botanikos sodas..


    Garliava..


    Sanciai...

    Kauno marios

    Kaunas....
    [img]

    Bakanausko gatve


    Aukstis....



    Nemuno sala


    Sashkes - valymo irenginiai


    HES




    golfietis
    Mano blogas

    #2
    hm, kazdel nevisas foto rodo.... kazko dar neismokau....
    Mano blogas

    Comment


      #3
      Visu pirma tai sveikas atvykes i foruma, cia tau patiks

      Antra tai dekui didelis uz nuotraukas. Kokybe gal ir ne kokia, bet vaizdai - fantastiski.

      O pats gal koks pilotas busi?
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #4
        Beje jei kalbi angliskai, uzsuk i musu foruma www.skyscrapercity.com (Euroscrapers->Scandinavian & Baltic Issues)!
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          aciu uz atsiliepimus - veliau butinai imesiu dar....

          p.s. visos foto yra golfietis.fotki.com

          nea, as ne lakunas, bet tenka periodiskai praskristi virs kauno.... gaila, kad paprastai ziema...
          Mano blogas

          Comment


            #6
            foto nerealios . Ir toliau taip!

            Comment


              #7
              Sveikas atvykęs goolfieti, dar labiau dėkui už nuotraukas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                [KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

                Sveiki,

                Su salyga, kad vakar teko valandele pamaisyti debesis virs Kauno, pasinaudojau proga, pafotografuoti siandienini Kauna - kadangi nuotrauku daug, neskirstau ju i atskiras temas, o dedu i viena, manau daug kas ka nors idomaus... Juodai baltas nuotraukas prasyciau laikyti kazkokio tai meno israiska - tik po kiek laiko pastebejau, kad besimalant po maluno vidu, netycia perjungiau rezima ir fotkinu B/W... Kaip tycia tai buvo kai skridom virs MEGOS statybvietes...

                Taigi daug foto:

                Europos prospekto statyba







                Botanikos sodas





























                Kairėje matosi "MEGA"



                tesinys kitame poste...
                Mano blogas

                Comment


                  #9
                  Tesinys:

                  "MEGA" statyba


























                  JACHTKLUBAS







                  PAŽAISLIO VIENUOLYNAS



                  KAUNO HIDROELEKTRINĖ



                  EUROPOS PROSPEKTAS




                  NEMUNO SALA, KUR BUS KAUNO ARENA







                  That`s all falks...

                  tomas
                  Mano blogas

                  Comment


                    #10
                    I sveikata...

                    Todel ir painioju "viesuosius ir privacius interesus", nes suprantu, kad ne daug kam yra proga pafotkinti visu komentuojamus objektus kitu rakursu - is kokiu 600-700 m aukscio...

                    dabar jau sekanti proga pafotkinti bus rudeni...
                    Mano blogas

                    Comment


                      #11
                      Super, dar kartą dėkui
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Liuks

                        Tikiuosi prie "Megos" niekad nepamatysime arenos..
                        www.donatas-mazeika.lt

                        Comment


                          #13
                          smagu matyti tokias foto

                          Comment


                            #14
                            atrodo neblogai... man juoda/balta nuotraukos patiko netgi labiau uz spalvotasias... Kaunas jose atrodo toks didelis mistinis miestas su puikiais transporto mazgais

                            Comment


                              #15
                              Aciu uz nuotraukas Faina pamatyti vaizdelius is virsaus


                              p.s.
                              Beje cia tas malunsparnis kur vakar/siandiena (27/28.04.2005) "narde virs Kauno?

                              Comment


                                #16
                                Parašė auskariukas
                                Aciu uz nuotraukas Faina pamatyti vaizdelius is virsaus


                                p.s.
                                Beje cia tas malunsparnis kur vakar/siandiena (27/28.04.2005) "narde virs Kauno?
                                jei toks zalias su raudona kakta, tada tas... nes vakar intensyviai skraide virs kauno ir lietuviu SAR`as...

                                p.s. ce siaip, bet ten sraigtasparnis... malunsparnis visai kitas skraidymo aparatas...
                                Mano blogas

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė goolfietis
                                  jei toks zalias su raudona kakta, tada tas... nes vakar intensyviai skraide virs kauno ir lietuviu SAR`as...

                                  p.s. ce siaip, bet ten sraigtasparnis... malunsparnis visai kitas skraidymo aparatas...

                                  Galvoji as maciau koks jis ten buvo spalvu Siaip lyg raudona gal ir matesi, bet toks link pilkumo buvo panasus lyg, vienu zodziu nelabai pamenu Bet ta kuri maciau, gan daznai virs aleksoto sukosi

                                  Beje del skraidymo aparato nesu specas, neturiu supratimo apie ju skirtumus
                                  Jei zinai, galetum ir papasakoti, vis tik idomu

                                  Comment


                                    #18
                                    tikrai galingos nuotraukos!
                                    net nemaniau, jog tokie "dalykai", kaip kad sie, egzistuoja Lietuvoje



                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė auskariukas
                                      Beje del skraidymo aparato nesu specas, neturiu supratimo apie ju skirtumus
                                      Jei zinai, galetum ir papasakoti, vis tik idomu
                                      Aisku galiu:

                                      Kai zmonija sumaste israsti skraidymo aparata be sparnu, pradejo ziureti i klevo "nosiuka" - jis labai graziai krisdamas sukasi - naturaliai kilo klausimas kodel? Tulas rusas Zukovskis atrado kad sukasi del autorotacijos - tam tikro rezimo, kai aptekantis oro srautas isuka sraigta... Tada nezinau kokiu budu toks ispanas Cierva sumaste lektuvui vietoj sparnu uzdeti besisukanti sraigta - pavyko jam normaliai ji isukti gal tik ketvirtajame modelyje - C30 - lektuvo propeleris traukia aparata i prieki, o autorotuojantis sraigtas atstoja sparna - sukuria keliamaja jega. Toks aparatas pavadintas autozyru. Beje Ciervos (Siervos) C30 turejo Lietuvos karines oro pajegos:



                                      Lietuviskai autozyras vadinamas malunsparniu. Malunsparnis negali pakilti vertikaliai, bet gali leistis beveik vertikaliai (kaip klevo "nosiukas").

                                      Toliau tobulinant malunsparnius buvo sukonstruotas sraigto issukimo mechanizmas - tam kad stovintis vietoje sraigtas greiciau issisuktu ir greiciau pradetu sukurti keliamaja jega = sumazetu pakilimo tako ilgis. Dar toliau tobulinant buvo sukonstruotas sraigtasparnis - aparatas, kurio pagr. sraigta jau suka variklis.

                                      Malunsparniui nereikia uodegos sraigto, nes nesukuriamas reaktyvinis momentas (tas pac efektas, jei atsistoje i valti, su irklu bandysite pasukti valty - suksis valtis, o ne irklas i prieki)..

                                      Sraigtasparniui jau reikejo kompensuoti reaktyvini momenta - todel sukurti sraigtasparniai su uodegos sraigtais, su 2 pagr. sraigtais, besisukanciais i priesingas puses ir visokiu kitokiu....

                                      Va.. tokia trumpa paskaitele apie angl. rotorcraft...
                                      Tikiuosi neistrinsit, nes gavosi kaip ir nelabai i tema...

                                      Jei dar klausimu iskils, visada prasom klausti - mielai paaiskinsiu...

                                      goolfietis
                                      Mano blogas

                                      Comment


                                        #20
                                        alonso, tas mazgas tai vienas is Kauno isjungimu i Vilnius-Klaipeda autostrada.. is desines, jei neklystu, ateina Via Baltica.. man tas mazgas nuo vaikystes buvo pats graziausias kelininku kurinys )

                                        beje, jum krauna foto zemiau megos? visu pazaisliu ir tt? nes man ne..

                                        Comment

                                        Working...
                                        X