Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos oro linijų kompanijos (FlyLAL, Star1, Aurela...)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė zanaz Rodyti pranešimą
    /\ Kad rankoves Star1 vartoja tai tikrai nustebino, ir dar Stanstede
    O koks čia stebuklas tos rankovės, tai labai geras dalykas ir yra šaunu, kad ir tokios aviakompanijos kaip Star1 naudoja jas.

    Comment


      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
      /\ Kad rankoves Star1 vartoja tai tikrai nustebino, ir dar Stanstede
      Ar nebus, jog tik pradžioje jas naudos...?

      Comment


        Parašė Rokas Rodyti pranešimą
        Ar nebus, jog tik pradžioje jas naudos...?
        Tai priklausys nuo pelningumo, jei patyrines nuostoliu, tai gali mazinti sanaudas.. pvz. venzant autobusais i lektuva..
        Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

        Comment


          Labai atsiprasau del offtopico, bet reikia patarimo ir nezinau kur rasyt. Situacija tokia, menesio gale turiu but Buenos Airese, nusipirkau Airbaltic skrydi Kaunas- Ryga - Paryzius. ir air france skrydi paryzius- buenos aires. Pora savaiciu atgal skridau is KUN i frankfurta, skrydis velavo ir netycia ,belaukiant atideto skrydzio uzkliuvo zvilgsnis uz vienos labai idomios detales. Ekrane dege uzrasas airbaltic is kauno i Ryga...isvykimas autobusu !!!! situacija tokia kazd is Kazuno i Ryga iskrist turiu 9.00, rygoj bunu 9.50, o is rygos i Paryziu 11.30. Tarpas 2 val 30 min, abejoju ar autobusas iki rygos nuvaziuos taip greitai, plius dar chek inas ir visos kitos proceduros. Susisiekus su airbaltic atstovybe buvau informuotas ,kad tokiu atveju buvo ,bet tik vienas ir tik pries dvi dienas, nors pats tai maciau pries pora savaiciu.Jie teigias kad tai gali but tik techniniu problemu arba blogo oro atveju. Ir neivykusio skrydzio atveju grazins pinigus arba siulys kitus skrydzius , arba kelione autobusu. Is Rygos i Paryziu skrydziu po pietu nera , kiti skrydziai man netinka, nes nespeju i sekanti skrydi.Pinigus grazins ,bet manes tai negelbeja, nes grazinti 450lt yra niekas pries 1300 euru sumoketus uz skrydi i Buenos Aires. taip pat kelia abejoniu ju teiginys ,kad autobusu veza tik techniniu prolemu arba blogo oro atveju. Ryanairas puikiausiai kilo is KUN, isskridau apie 22 valanda , o ekrane jau dege uzrasas kad Airbaltic i ryga ves autobusu. MAnau tai yra del neparduotu bilietu , neuzpildyto lektuvo. Klausimas : ar galiu , ar turiu teise reikalaut kompensuot visas islaidas uz kelione iki galutinio tasko? Kitas dalykas, neivykus skrydziui is Kauno, man kelione i Ryga autobusu netinka, autobusu galeciau i Ryga nusigaut ir pigiau negu uz 150 litu ir buciau ramus ,kad spesiu i skrydi. Kaip man reikalaut kompensacijos, nes busiu Argentinoj iki kitu metu pradzios, o pretenzija reikia pateikt per 7 dienas (jei neklystu) ir tik kazkokiai Lietuvos institucijai.
          Gal turit kokiu patarimu kaip elgtis? ka daryti? jei tai butu skrydis kur arciau ,tai nera dideliu bedu, o dabar nespejus i Air france skrydi tiesiog finansai enleistu pirkt kita bilieta ir skrist kitu reisu,o po to reikalaut kompensacijos
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Ne, negali. Tai yra du atskiri bilietai ir atvykimas laiku į Paryžių yra tavo reikalas. Čia tas pats, kad pavėluoji gyvendamas Paryžiuje į oro uostą ir tada reikalauji iš taksisto kompensacijos, kad per lėtai tave vežė.
            Nuo šių nuostolių gali apsaugoti tik kelionės draudimas dėl vėlavimo. Pvz. "American Express Gold" turėtojai tokiu draudimu yra draudžiami.

            Tačiau, jeigu dėl "airBaltic" kaltės tu vėliau atvyksi į Rygą, tu turi reikalauti "airBaltic", kad tave kuo greičiau kitais būdais nugabentų į Paryžių. Nes tavo bilietas yra iš Kauno į Paryžių. Jeigu dėl "airBaltic" kaltės jie patys tavęs "neįsodins" į Paryžiaus reisą, tai turbūt tada nupirks bilietą į paryžių artimiausiu reisu per Kopenhagą, Frankfurtą, Stokholmą. Jeigu Paryžiuje esi numatęs laukti ~8 valandas, tai tokiu atveju dar gali spėti.

            Comment


              Parašė smb Rodyti pranešimą
              Ne, negali. Tai yra du atskiri bilietai ir atvykimas laiku į Paryžių yra tavo reikalas. Čia tas pats, kad pavėluoji gyvendamas Paryžiuje į oro uostą ir tada reikalauji iš taksisto kompensacijos, kad per lėtai tave vežė.
              Nuo šių nuostolių gali apsaugoti tik kelionės draudimas dėl vėlavimo. Pvz. "American Express Gold" turėtojai tokiu draudimu yra draudžiami.

              Tačiau, jeigu dėl "airBaltic" kaltės tu vėliau atvyksi į Rygą, tu turi reikalauti "airBaltic", kad tave kuo greičiau kitais būdais nugabentų į Paryžių. Nes tavo bilietas yra iš Kauno į Paryžių. Jeigu dėl "airBaltic" kaltės jie patys tavęs "neįsodins" į Paryžiaus reisą, tai turbūt tada nupirks bilietą į paryžių artimiausiu reisu per Kopenhagą, Frankfurtą, Stokholmą. Jeigu Paryžiuje esi numatęs laukti ~8 valandas, tai tokiu atveju dar gali spėti.
              na suprantu kad reisas kitas, taciau reisas is kauno i ryga gali neisskrist ne del oro salygu ar techniniu kliuciu, o del to,kad lektuvas nebuvo uzpildytas. Nes kazkodel apie tuos nesklandumas airbalticas zino jau nakti, per ta laika gali ir oras pasikeist ir gedima sutvarkyt ar atsiust kita lektuva, jei tiesiog nenori skrist nes jiem neapsimoka.\Draudimo varianta svarsciau,bet ar tai isgelbeja... isivazduok nebunu laiku Paryziuj, man kazkuri draudimo komponija tuos nuostolius padengtu, bet kada ? Sedesiu paryziuj oro uoste, nera litu bilietuj i Buenos Aires, i kurias man reikai verkian nusgaut, o draudimas man ismokes litus tik po kazkokio laiko ir tai dar turesiu turbut pildyt popierius Lietuvoje. O man reikia paros begyje isskrist. Studentui,net negaunanciam stipendijos ir nedirbanciam,siaip yra sunku o dar ishkrapstyt is kazkur 5000lt dar vuienam bilietui i Pietu Amerika ( ir dar tos p;acios dienos skrydziui) vargu ar imanoma.
              Pyktis del to kad meluoja tikras skrydzio atsaukimo priezastis.Oro salygos visiem tinkamos , o airbaltikui netinkamos ? gedimas zinomas jau nakti ir net nebandoma jo pasalinti ? iskart atsaukiamas skrydis.taip ir sakytu,kad nepardeva pakankamai bilietu, vaziuokit i Ryga kaip norit,arba nuvesim su autobusu.Ispetu pries kelias dioenas, nes pardavimus mato, o dabar nuvaziuoji i oro uosta ir suzinau kad lektuva pakeite i autobusa.
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Parašė smb Rodyti pranešimą
                Ne, negali. Tai yra du atskiri bilietai ir atvykimas laiku į Paryžių yra tavo reikalas. Čia tas pats, kad pavėluoji gyvendamas Paryžiuje į oro uostą ir tada reikalauji iš taksisto kompensacijos, kad per lėtai tave vežė.
                ne , situacija kitokia. Geriau pasakyciau kad uzsisakai Paryziuj taksi, sumoki pinigus isanksto, o atvaziuoja koks asiliuku pakinkytas vezimukas ir suzinai kad kelione truks ne valanda, o 5... As nekaltinciau to taksisto, bet egul pasako kad negali manes nuvezt i taska B. Va todel ir nekaltinu Airbaltiko kad per letai skrenda, tegu skrenda kokiu nori greiciu, bet skrenda, as sumoku uz skrydi.Ir pasirinkimo neduoda, tegu informuoja pries para bent, o ne pries pat skrydi.Aisku negaliu nieko kaltint,nes dar pats faktas neivykes, tik va todel ir baisu,kad kai bus situacija aiski,tai bus po laiko.
                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                Comment


                  Sveiki, vakar atskridau I Dublina su Star1 airline. skrydis labai geras. nei jokio velavimo ir atskridome net 20min anksciau. aptarnavimas geras, rupinasi saugumu labai gerai, nepalyginsi su Ryanair. Vilniuje laipino per rankove o Dubline ne per rankove, bet atveze i normaliu aviakompaniju terminala. Beto lektuvo garsas labai tylus buvo, atrode lyg autobusu vaziuotum.
                  Veliau bus nuotrauku ir video.
                  Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                  Comment


                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                    ...nekaltinu Airbaltiko kad per letai skrenda, tegu skrenda kokiu nori greiciu, bet skrenda, as sumoku uz skrydi.Ir pasirinkimo neduoda, tegu informuoja pries para bent, o ne pries pat skrydi.Aisku negaliu nieko kaltint,nes dar pats faktas neivykes, tik va todel ir baisu,kad kai bus situacija aiski,tai bus po laiko.
                    Žinau kad jau nebe laikas pamokslauti, bet kodėl pasirinkai skrydį per Rygą? Juk taip pat gali skristi per Varšuvą, Kopenhagą ar Prahą.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Žinau kad jau nebe laikas pamokslauti, bet kodėl pasirinkai skrydį per Rygą? Juk taip pat gali skristi per Varšuvą, Kopenhagą ar Prahą.
                      pasirinkau del paprasto dalyko kaip aptogumas ir pinigai. Esu kaunietis, man is Kauno niekas neskrenda nei i Praha,nei i Warsuva, Nei i Kopenhaga, jau dabar skrendu trimis lektuvais, o tavo pasiulytasi marsrutasi reiketu 4. As nematau cia reikalo tesintis, nes jeigu yra paslauga pavadinimu skrydis is kauno i Ryga ,tai as sumokejes pinigus uz ja ir tikiuosi pasinaudot. Esme tik tame, jog ne del akzkokiu isilusiu techniniu problemu ar oro salygu skrydis gali neivykt, o del to,kad jeim paprasciausiai neapsimoka. man nieko nereikia, tegul tik informuoja likus parai iki skrydzio, o jei to nedaro. paklausi kiek tokiu atveju buvo, visada atsakymas yra kad tik vienas atvejis ir tas vakar...o kai pasakau kad savo akimis amciua ir anksciua, tai tada atsiranda jau ir dar keli tokie atsitikimai kai vietoj lektuvo tenka naudotis autobusu.
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        Labai atsiprasau del offtopico, bet reikia patarimo ir nezinau kur rasyt. Situacija tokia, menesio gale turiu but Buenos Airese, nusipirkau Airbaltic skrydi Kaunas- Ryga - Paryzius. ir air france skrydi paryzius- buenos aires. Pora savaiciu atgal skridau is KUN i frankfurta, skrydis velavo ir netycia ,belaukiant atideto skrydzio uzkliuvo zvilgsnis uz vienos labai idomios detales. Ekrane dege uzrasas airbaltic is kauno i Ryga...isvykimas autobusu !!!! situacija tokia kazd is Kazuno i Ryga iskrist turiu 9.00, rygoj bunu 9.50, o is rygos i Paryziu 11.30. Tarpas 2 val 30 min, abejoju ar autobusas iki rygos nuvaziuos taip greitai, plius dar chek inas ir visos kitos proceduros. Susisiekus su airbaltic atstovybe buvau informuotas ,kad tokiu atveju buvo ,bet tik vienas ir tik pries dvi dienas, nors pats tai maciau pries pora savaiciu.Jie teigias kad tai gali but tik techniniu problemu arba blogo oro atveju. Ir neivykusio skrydzio atveju grazins pinigus arba siulys kitus skrydzius , arba kelione autobusu. Is Rygos i Paryziu skrydziu po pietu nera , kiti skrydziai man netinka, nes nespeju i sekanti skrydi.Pinigus grazins ,bet manes tai negelbeja, nes grazinti 450lt yra niekas pries 1300 euru sumoketus uz skrydi i Buenos Aires. taip pat kelia abejoniu ju teiginys ,kad autobusu veza tik techniniu prolemu arba blogo oro atveju. Ryanairas puikiausiai kilo is KUN, isskridau apie 22 valanda , o ekrane jau dege uzrasas kad Airbaltic i ryga ves autobusu. MAnau tai yra del neparduotu bilietu , neuzpildyto lektuvo. Klausimas : ar galiu , ar turiu teise reikalaut kompensuot visas islaidas uz kelione iki galutinio tasko? Kitas dalykas, neivykus skrydziui is Kauno, man kelione i Ryga autobusu netinka, autobusu galeciau i Ryga nusigaut ir pigiau negu uz 150 litu ir buciau ramus ,kad spesiu i skrydi. Kaip man reikalaut kompensacijos, nes busiu Argentinoj iki kitu metu pradzios, o pretenzija reikia pateikt per 7 dienas (jei neklystu) ir tik kazkokiai Lietuvos institucijai.
                        Gal turit kokiu patarimu kaip elgtis? ka daryti? jei tai butu skrydis kur arciau ,tai nera dideliu bedu, o dabar nespejus i Air france skrydi tiesiog finansai enleistu pirkt kita bilieta ir skrist kitu reisu,o po to reikalaut kompensacijos
                        O tau tada nebūtų geriau į Rygą kažkaip iš vakaro nusigaut ir ten tada pernakvot?
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          pasirinkau del paprasto dalyko kaip aptogumas ir pinigai. Esu kaunietis, man is Kauno niekas neskrenda nei i Praha,nei i Warsuva, Nei i Kopenhaga, jau dabar skrendu trimis lektuvais, o tavo pasiulytasi marsrutasi reiketu 4. As nematau cia reikalo tesintis, nes jeigu yra paslauga pavadinimu skrydis is kauno i Ryga ,tai as sumokejes pinigus uz ja ir tikiuosi pasinaudot. Esme tik tame, jog ne del akzkokiu isilusiu techniniu problemu ar oro salygu skrydis gali neivykt, o del to,kad jeim paprasciausiai neapsimoka. man nieko nereikia, tegul tik informuoja likus parai iki skrydzio, o jei to nedaro. paklausi kiek tokiu atveju buvo, visada atsakymas yra kad tik vienas atvejis ir tas vakar...o kai pasakau kad savo akimis amciua ir anksciua, tai tada atsiranda jau ir dar keli tokie atsitikimai kai vietoj lektuvo tenka naudotis autobusu.
                          Neprašau teisintis, netgi nelabai tikėjausi, kad atsakysi. Tik norėjau pasiūlyti kitam kartui pasidomėti ir kitais keliavimo variantais. Iš Kauno važiuoja LG autobusai į Varšuvą, o iš jos ne problema nuskristi į Paryžių. Galima iki Varšuvos važiuoti traukiniu per Šeštokus, kelionė bus komfortabilesnė, bet ilgiau užtruks. Pagaliau jau šį rudenį (jeigu dar teks keliauti) paleidžiamas maršrutas traukiniu, kuriuo iš Šeštokų bus galima nuvažiuoti iki Berlyno ar net Paryžiaus. Bet jeigu vis dėlto greitis yra svarbiausia, juk iš Kauno Ryanair skrenda į Londoną. Nejaugi negalima iš Londono nuskristi į Buenos Aires?
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                            pasirinkau del paprasto dalyko kaip aptogumas ir pinigai. Esu kaunietis, man is Kauno niekas neskrenda nei i Praha,nei i Warsuva, Nei i Kopenhaga, jau dabar skrendu trimis lektuvais, o tavo pasiulytasi marsrutasi reiketu 4. As nematau cia reikalo tesintis, nes jeigu yra paslauga pavadinimu skrydis is kauno i Ryga ,tai as sumokejes pinigus uz ja ir tikiuosi pasinaudot. Esme tik tame, jog ne del akzkokiu isilusiu techniniu problemu ar oro salygu skrydis gali neivykt, o del to,kad jeim paprasciausiai neapsimoka. man nieko nereikia, tegul tik informuoja likus parai iki skrydzio, o jei to nedaro. paklausi kiek tokiu atveju buvo, visada atsakymas yra kad tik vienas atvejis ir tas vakar...o kai pasakau kad savo akimis amciua ir anksciua, tai tada atsiranda jau ir dar keli tokie atsitikimai kai vietoj lektuvo tenka naudotis autobusu.
                            Tavo atveju buvo paprasčiausiai smarkiai kvaila pirkti atskirus bilietus iki Paryžiaus ir nuo Paryžiaus. Aš pats dažnai perku atskirus bilietus, bet tik Europoje ir aš žinau kuo rizikuoju - ir smarkiai nepavykus turėsiu iš ko susimokėti už alternatyvų kelionės variantą ar grįžimą. O rizikuoti tokiais pinigais - ką aš žinau. Bent jau būtum bent vieną nakvynę Paryžiuje suplanavęs jei kitų priimtinų variantų perkant vieną bilietą nebuvo.

                            Tau belieka tikėtis, kad viskas bus gerai - yra bent 90% tikimybė, kad pasiseks. Net jei įrodytum, kad Airbaltic neskraidina ne dėl ne nuo jų priklausančių problemų, o piktybiškai, pagal ES reglamentą priklauso tik kelių šimtų eurų kompensacija, o tavo tolesni reikalai Paryžiuje yra tik tavo paties bėdos.
                            kaip?

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              O tau tada nebūtų geriau į Rygą kažkaip iš vakaro nusigaut ir ten tada pernakvot?
                              Turėtų nepriimt į lėktuvą.
                              kaip?

                              Comment


                                Parašė alm Rodyti pranešimą
                                Turėtų nepriimt į lėktuvą.
                                Man panasi situacija buvo, turejau Lufthansa akcijini bilieta VNO-FRA-MUC (FRA buvo tik persedimas, bet man kaip tik reikejo ten pabuti, o griztant velgi buvo patogiau grizti is FRA, negu is MUC (tiesiog keliones planai pasikeite jau po to kai buvo nupirktas bilietas). Taigi as tiesiog neskridau FRA-MUC dalies. Tiek Vilniuje, tiek Frankfurte Lufthansos darbuotojos mane patikino, kad i lektuva tikrai nepriims.

                                Na ir kagi, jau nusipirkau del viso ko bilieta is Kiolno i Palanga tai paciai grizimo dienai, bet galvoju pabandysiu laime ir Frankfurte. Atvariau laiku i oro uosta, dar syki prie Lufthansa informacijos paklausiau ar priims mane i skrydi. Paziurejo kompe, sako ne, jusu bilietas akcijinis, jus jau neskridote 2 skrydziu taip kad galite nusipirkti bilieta i viena gala, kuris kainuos 2700 lt (visi keturi skrydziai kainavo apie 700 lt jei ka). Ai, galvoju, velniop, nepirksiu. Bet jei bandyti, tai bandyti - nueinu prie check-in'o, paduodu bilieta... laukiu, vyrukas kazka tikrina kompe ir klausia.. "how many bags, sir?" Yessss!!! Na bet galbut man tiesiog pasiseke..

                                Comment


                                  Sorry uz kokybe.
                                  http://img174.imageshack.us/i/gedc2814.jpg/
                                  http://img237.imageshack.us/i/gedc2850.jpg/
                                  Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Neprašau teisintis, netgi nelabai tikėjausi, kad atsakysi. Tik norėjau pasiūlyti kitam kartui pasidomėti ir kitais keliavimo variantais. Iš Kauno važiuoja LG autobusai į Varšuvą, o iš jos ne problema nuskristi į Paryžių. Galima iki Varšuvos važiuoti traukiniu per Šeštokus, kelionė bus komfortabilesnė, bet ilgiau užtruks. Pagaliau jau šį rudenį (jeigu dar teks keliauti) paleidžiamas maršrutas traukiniu, kuriuo iš Šeštokų bus galima nuvažiuoti iki Berlyno ar net Paryžiaus. Bet jeigu vis dėlto greitis yra svarbiausia, juk iš Kauno Ryanair skrenda į Londoną. Nejaugi negalima iš Londono nuskristi į Buenos Aires?
                                    ne.i argentina pusei metu, o po to abejoju ar teks keliaut. Ryanairo nesirinkau del kainos, taip gavosi pigiau ir del bagazo svorio. aTVYKLUS I bUENOS AIRES BUS ZIEMA , O isvyksiu po kaledu, kai busvasara, daug drabuziu reikia, bagazo svoris maximalus ryanaire yra 15kg. Aisku dabargal rinkciau kita varianta, bet tuo metu tai buvo geriausias variantas.
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Aidziau,nesinervink viskas bus gerai su tavo skrydziu,tu matyt pataikei Kaune buti kai 2 Airbaltic lektuvai uzluzo vienu metu, tai vienas reisas buvo atsauktas,o siaip viskas vyksta normaliai,nuvez tave i Ryga net jei vienintelis keleivis busi. Sekmes!

                                      Comment


                                        Parašė NAVY Rodyti pranešimą
                                        Aidziau,nesinervink viskas bus gerai su tavo skrydziu,tu matyt pataikei Kaune buti kai 2 Airbaltic lektuvai uzluzo vienu metu, tai vienas reisas buvo atsauktas,o siaip viskas vyksta normaliai,nuvez tave i Ryga net jei vienintelis keleivis busi. Sekmes!
                                        Siaip tai sesuo cia mano vardu rase, panikuoja,tai pasiuliau paklaust protingu zmoniu patarimu. Praktika vaziuoja atlikt LT mabasadoj Argentinoj, tai visi pinigai isejo ant buto nuomos , kostiumeliu, ispanu kursu ir pan.. Lietuvos puse nieko net nepasiule uz puse metu darbo, tik va danai bilietus kompensuos kai parskris. O ir man paciam aktualu, nes tenka sesutei finansiskai padet, o dar ta panika namuose...baisu Dekuj visiem uz patarimus, sorry uz offtopica
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          O gal kas žinote kodėl Star 1 paskutis reisas į Dubliną rugsėjo 19-tą, į Londoną spalio 23-tą, į Gironą spalio 4-tą?

                                          Kažkaip labai labai nerimtai atrodo. Taip norėjau spalio pradžioje su jais į Dubliną grįžti (dėl nemokamo bagažo ir egzotokos), tačiau teko lipdyti skrydį su Ryanair...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X