Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos oro linijų kompanijos (FlyLAL, Star1, Aurela...)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    SCAT airlines - kažkokios Kazakstano oro linijos. Šį lėktuvą FlyLAL jiems pardavė ar išnuomavo?

    Comment


      Parašė John
      Dieve mano... gerai, kad nepavadino "Shit" arba "Fuck" airlines
      Aš irgi taip pagalvojau, kad kažkam pas juos su anglų kalbos žiniomis negerai O jei rimtai, tai kiek suprantu, čia yra sutrumpinimas. tik ką jis galėtų reikšt, nes wiki nerašo, o pats jų puslapis yra iš kažkokių heroglifų, kurių mano kompas neiššifruoja

      Anyway, čia mes jau krypstam nuo temos
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Aš irgi taip pagalvojau, kad kažkam pas juos su anglų kalbos žiniomis negerai O jei rimtai, tai kiek suprantu, čia yra sutrumpinimas. tik ką jis galėtų reikšt, nes wiki nerašo, o pats jų puslapis yra iš kažkokių heroglifų, kurių mano kompas neiššifruoja

        Anyway, čia mes jau krypstam nuo temos
        SCAT- Shymkent Commercial Air Transport?
        Flickr

        Comment


          Žodynai tai pateikia Supersonic commercial air transport .

          Comment


            Pirmasis „Star1 Airlines“ skrydis nevyko sklandžiai

            „Star1 Airlines” bendrovei pirmadienį suteikti visi būtini leidimai skrydžių veiklai vykdyti, tačiau pirmasis užsakomasis skrydis į Turkijos Antaliją vėlavo – antradienį lėktuvas iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto turėjo pakilti 6 val. ryto, tačiau išskrido jau tik po 10 val.
            Civilinės aviacijos administracija (CAA) oro linijų bendrovei „Star1 Airlines” pirmadienį vakare atnaujino įmonės vežėjo pažymėjimą, o Susisiekimo ministerija suteikė įmonei naują komercinių skrydžių licenciją.
            Bendrovė planuoja vykdyti reguliarius skrydžius į Londoną, Dubliną, Žironą. Bendrovės planuose – skrydžiai į Paryžių, Milaną ir kitus Europos miestus.
            Pasak „Star1 Airlines" vadovo Martyno Laivio, pirmasis reguliarusis skrydis į Londoną įvyks jau šį penktadienį, tuo tarpu užsakomieji vykdomi jau nuo šio ryto.
            Skrydžių bendrovė „Star1 Airlines“ priklauso įmonių grupei „Star Team Group“, kuri valdo ir kelionių organizatorių „Star Holidays“.

            http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=22883645
            Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

            Comment


              Parašė John
              Uzsisakiau skrydi i Vilniu Liepos 13d. su Star1. Ziuresim, kaip viskas bus.

              Beje, ju online bilietu uzsakymo sistema turi gan rimtu problemu. Neaptarnaujamos UK ir JAV isduotos kreditines/debitines korteles. Man kazkodel nesuveike ir SEB isduota kortele. Taip pat neveike ir galimybe uzsisakyti per online bankingo sistema (nors tokia yra). Galu gale suveike su SEB Visa Virtuon, kuri apskritai priklauso ne man. Tokie dalykai tikrai neprideda solidumo.
              Jie pinigams paimti naudoja mokejimai.lt - sistemą skitą smulkioms interneto parduotuvėlėms, kurios pačios nenori kortelių aptarnavimo programuotis. Originalus sprendimas, bet kita vertus greitai realizuojamas. O laiko Star1 neturėjo daug.
              kaip?

              Comment


                Parašė John
                Man idomu, kaip jiems sekasi su skrydziu uzpildymais?
                Tai jie tik patys kol kas žino. Gi šiandien vakare tik pirmas reguliarus bus.
                kaip?

                Comment


                  Manau bent Dublinas bus gerai apkrautas, nes kainos jau pakilusios, ispirkti jau visi pigiausi bilietai..
                  o Londonas nezinia, nes juk ir Ryanair skraido po 2 kart per diena...
                  Barselona isvis abejoju ar nors pusiau bus uzpildyta, nes dar labai nemazai pigiu bilietu.
                  Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                  Comment


                    Daugėja skrydžių iš Vilniaus
                    (yra ir nuotrauku.)
                    http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=22936004
                    Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                    Comment


                      Vilnius Dublinas reiso užpildymas kaikuriomis dienomis siekia 90%
                      Star1 Airlines viso pardavė per tris savaites virš 6 tūkstančių bilietų...
                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                      Comment


                        Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                        Vilnius Dublinas reiso užpildymas kaikuriomis dienomis siekia 90%
                        Star1 Airlines viso pardavė per tris savaites virš 6 tūkstančių bilietų...
                        Visai neblogi rezultatai, sakyciau... 6000 bilietu, tai apie 40++ uzpildytu reisu ju lektuvu (737-700). Aisku, tie bilietai issimete ivairiomis datomis ir lektuvai nebus 100% uzpildyti, bet skaiciai visvien gan ispudingi. Pradzia nebloga, sekmes jiems.

                        Comment


                          Galima dar kitaip skaičiuoti (norėčiau, kad skaičiavimai teisingi). Kadangi per 3 savaites pardavė 6000 bilietų, tai galima skaičiuoti, kad pardavė maždaug į 3 savaičių reisus (sakykime, kad pardavimai nuolatos bus panašūs ar tik didės). Pardavimai taip visuomet bus "į ateitį" ir per kitas tris savaites parduos hipotetiškai į dar kitų 3 savaičių reisus.

                          Taigi, per savaitę vykdomi 9 reisai, 148 vietos, tai yra 2664 vietos per savaitę arba 7992 kėdės per 3 savaites. Jei pardavė 6000 bilietų, tai yra 75% load faktorius. Netikiu, kad toks buvo pirmais reisais, bet išlaikant tokį pardavimų lygį 75% bus pasiekti. Manau, kad toks lygis yra virš break-even taško.

                          Bet kokiu atveju, visokeriopos sėkmės jiems skraidant iš Lietuvos!

                          Comment


                            Parašė John
                            Uzsisakiau skrydi i Vilniu Liepos 13d. su Star1. Ziuresim, kaip viskas bus.

                            Beje, ju online bilietu uzsakymo sistema turi gan rimtu problemu. Neaptarnaujamos UK ir JAV isduotos kreditines/debitines korteles. Man kazkodel nesuveike ir SEB isduota kortele. Taip pat neveike ir galimybe uzsisakyti per online bankingo sistema (nors tokia yra). Galu gale suveike su SEB Visa Virtuon, kuri apskritai priklauso ne man. Tokie dalykai tikrai neprideda solidumo.
                            O gal kas susidūrėte su panašiomis apmokėjimo problemomis ar ne? Ta prasme gal kas žinote ar šios apmokejimų problemos išsprestos ir ar jau galima apmoketi su koretelėmis, kurios ankščiau neveikė?
                            Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                            Comment


                              Parašė John
                              Kita vertus, turint omeny, kad perkant bilieta internetu nepriimamos UK banku korteles, o kitu budu nusipirkti bilietu (bent jau UK) kaip ir nera, tai kazko kito tiketis su Londono marsrutu butu sunku. Nesuprantamas man toks marketingas ir nepasiruosimas pilnavertei veiklai.
                              "Star1 vaikystės ligos" Būkime pakantesni - viskas išsispręs.
                              Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                              Comment


                                Parašė John
                                Kagi, atskridau i Vilniu su Star1. Viskas buvo puiku: skrydis nevelavo, lektuvas irgi nesenas (B737-700), stiuardeses savo darba atlieka gerai, o keleiviai atrode kulturingi ir ramus... na ir Star 1 logo bei spalvu schema bent jau man labai patiko

                                Tik, deja, yra vienas "bet"... sprendziant is akies, lektuvo uzpildymas buvo ~20-25%... t.y. apytustis. Vienintelis klausimas, kuris man liko - ar tai norma ir kituose ju skrydziuose? Jei taip, tai bijau, kad ir su sia avialinija gali tekti atsisveikinti labai greit.

                                Kita vertus, turint omeny, kad perkant bilieta internetu nepriimamos UK banku korteles, o kitu budu nusipirkti bilietu (bent jau UK) kaip ir nera, tai kazko kito tiketis su Londono marsrutu butu sunku. Nesuprantamas man toks marketingas ir nepasiruosimas pilnavertei veiklai.

                                Beje, padariau ir pora lektuvo nuotrauku STN oro uoste. Pasistengsiu imesti i foruma.
                                Laukiam nuotraukų.
                                O dėl užpildymo lėktuvo, tai labai keista, ne jau negali Star1 padaryti akcijų, arba paskutinės minutės pasiūlymų tarkim po 300lt.? nors pajamų gautų papildomų.
                                Beje reikėjo dar ir pafilmuoti, ne tik fotkinti. Aš kai skrisiu pafilmuosiu, tik nemanau, jog gerai gausis, nes naktis bus.
                                Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                Comment


                                  Parašė John
                                  @SkyMan
                                  Su pakantumu viskas tvarkoje. Lyg ir paminejau, kad is keleivio perspektyvos man viskas slabai patiko. Tiesiog tikiuosi, kad per artimiausias pora savaiciu (t.y. kai skrisiu atgal i Londona) jie nenutrauks skrydziu del nepakankamo uzpildymo...

                                  @kaskas
                                  pirkau bilieta likus maziau, nei 2 savaitems ir sumokejau 711Lt. Mano supratimu, siuo metu tai maziausia kaina, kokia buvo galiam gauti i Lietuva. Taigi, ne kainoje esme, o, ko gero, galimybeje fiziskai nusipirkti bilieta, kurios tiesiog nebuvo.
                                  Tai jūs parašykite jiems į emeil'ą, jog tokios ir tokios kortelės neveikia, kad jie sutvarkytų. manau jie gavę keleivio pastabą susigriebs tai sutvarkyti.
                                  Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                  Comment


                                    Ryt skrisiu su star1 airlines ir kolkas susidariau toki pusiau mistines kompanijos ivaizdi.

                                    Comment


                                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                      Ryt skrisiu su star1 airlines ir kolkas susidariau toki pusiau mistines kompanijos ivaizdi.
                                      Aš kolkas turiu vilties, jog tai bus gera kompanija, ir nepaves manęs. bei kitų kaip kad buvo su Flylal'u.
                                      O beje gal yra skrendančiūjų į Dubliną Liepos 16dieną? Aš tada skrendu, jei ką, tai galima būtų susitikti, jei kas nors skristų tą dieną.
                                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                      Comment


                                        Visai neblogai grazu ziureti i si lektuva. ;D
                                        Ir gerai, jog per rankoves laipina/islaipina.
                                        Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                        Comment


                                          /\ Kad rankoves Star1 vartoja tai tikrai nustebino, ir dar Stanstede
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X