Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė x21 Rodyti pranešimą
    kas buwa?
    Pasijaučiau tokiame kaime, kur kliento negerbia, kad daugiau į Kauną gyvenime neskrisiu. Plius susisiekimas tragiškas ten, gerai, kad turiu giminių Kaune . Aš geriau užmokėsiu šimtu eurų brangiau, bet naudosiuosi aerlingus, flylal ar sas paslaugomis (:.

    Comment


      O man Kauno oro uostas geriau nei Vilniaus:
      1. Susisiekt sunkiau, bet juk veža kas 40 min. iš centro 29 miesto autobusas, važiuoja dar 120 mikriukas. Ir dar važiuoja 50 autobusas (bet neužsuka į oro uostą, dar paeit 15 min. reikėtų).
      2. Aptarnavimas man buvo toks pats nei Vilniuj.
      3. Vilniuj ilgai laukt reikia, Kaune viskas greičiau.
      4. Mane gerbė (nors atrodau jaunai ir man tik 18 m., bet į mane kreipėsi mandagiai ir maloniai...).
      5. Kauno oro uosto kiemelis gražus (ežerėlis, tiltelis, dodelis... )
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        O man Kauno oro uostas geriau nei Vilniaus:
        1. Susisiekt sunkiau
        Sakai geriau, bet argumentuoji priešingai

        4. Mane gerbė (nors atrodau jaunai ir man tik 18 m., bet į mane kreipėsi mandagiai ir maloniai...).
        O Vilniui ne?

        Aš nesu buvęs nė viename oro uoste, bet nustebčiau, jei Kauno oro uostas būtų geresnis nė Vilniaus. Dėl minėto susisiekimo, dėl pačio oro uosto išvystymo lygio, dėl jame dirbančių aviakompanijų Bet ateities perspektyvą atiduočiau Kaunui. Ypač matant dabartinę Vilniaus Oro Uosto politiką.
        Paskutinis taisė ; 2007.01.06, 17:54.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Sudėjus plius ir minus, man Kauno geriau, nepaisant prastesnio susisiekimo. Vilniuj (bent man asmeniškai) ne taip patiko, nes skiriama keleiviui mažiau dėmesio.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            kiek Lietuvoje tarptautiniu oro uostu?

            Comment


              Parašė x21 Rodyti pranešimą
              kiek Lietuvoje tarptautiniu oro uostu?
              4

              Comment


                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                4
                Kurie? Vilniaus, Kauno, Palangos ir... Zoknių?
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Kurie? Vilniaus, Kauno, Palangos ir... Zoknių?
                  Taip

                  Comment


                    Gaila, kad Lietuvoj dar daug aktyviai nenaudojamų oro uostų, likusių nuo sovietmečių. Pvz., Aleksoto (naudojamas tik vasarą), Užliedžių (išvis turbūt pamirštas).
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Aleksote nera oro uosto, ten tik klubinis aerodromas...
                      apie Uzliedziu isvis negirdejau..

                      Comment


                        Nu koks skirtumas - esmę supratai. Nežinau kuo skiriasi oro uostas nuo aerodromo - man jie vienodi Užliedžių - žemėlapy pažymėtas...
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          oro uostas yra imone, aerodromas - skraidymo laukas.
                          oro uostas turi aerodroma.
                          o kur zemelapis?

                          Comment


                            Parašė x21 Rodyti pranešimą
                            oro uostas yra imone, aerodromas - skraidymo laukas.
                            oro uostas turi aerodroma.
                            o kur zemelapis?
                            Internete nerandu tokio žemėlapio... Turiu namie popierinį. Ten Kauno ir jo rajoninių apylinkių žemėlapis.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Karmelavoje ilgyna pakilimo taka, matyt ne visu tipu lektuvu jie gali priimti...

                              Comment


                                /\
                                Kauno oro uostas lokalizuotas itin patogioje padėtyje – 77 m virš jūros lygio, šalies centre, orientuotas išilgai vyraujančių vakarų vėjų krypčiai. Šis išskirtinumas Kauno oro uostui suteikia galimybes priimti orlaivius esant minimalaus matomumo meteorologinėm sąlygom. Kauno oro uostas turi 3250 m ilgio be apribojimų veikiantį kilimo-tūpimo taką Lietuvoje, galintį priimti bet kokio tipo ir masės orlaivius bei atitinkantį “B” klasės civilinių aerouostų normų reikalavimus pagal ICAO. Kauno oro uostas yra pajėgus aptarnauti iki 500 tūkst. keleivių per metus. 2005 m. rugsėjo mėn. reguliarius skrydžius iš Kauno oro uosto į Londono Stanstedo oro uostą pradėjo vykdyti Europos pigių skrydžių aviakompanijų lyderė ,,Ryanair“.
                                http://www.transp.lt/Default.aspx?El...TopicID=143&DL
                                Paskutinis taisė ; 2007.01.06, 22:01.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                  Karmelavoje ilgyna pakilimo taka, matyt ne visu tipu lektuvu jie gali priimti...
                                  Plės ne dėl to, Kauno oro uostas dabar gali priimti visų tipų orlaivius. Platins tam, kad galėtų vienu metu kilt ir leistis ne po vieną lėktuvą. Dabar vienas lėktuvas užima taką apie 10 min., tad tvarko, kad užimtų mažiau laiko, be to, statys lėktuvų angarą, kurio pageidavo Ryanair. Dar plės keleivių terminalą ir automobilių stovėjimo aikštelė.. Neseniai rašė delfi.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    O, ash mane aplenkė
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Yra ir ilgesniu oro uostų !
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        >...Kauno oro uostas turi ilgiausią (3250 m) be apribojimų veikiantį kilimo-tūpimo taką Lietuvoje
                                        Cia yra dvi klaidos. Kauno oro uostas turi antra pagal ilgi kilimo-tupimo taka Lietuvoje ir jo ilgis yra 3150m

                                        Comment


                                          Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                                          Yra ir ilgesniu oro uostų !
                                          Matai, informacija ne pats sugalvojau Bet ar visas Šiaulių kilimo-tūpimo takas (3,5 km) yra naudojamas? Esu skaitęs, kad dalis jo uždaryta, todėl Kauno Tarptautinio Oro Uosto
                                          kilimo-tūpimo takas laikomas ilgiausiu. Gal kas pasikeitė?
                                          Paskutinis taisė ; 2007.01.06, 21:49.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X