Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė smb Rodyti pranešimą
    Na, šitas klausimas ne man. Tačiau kiek aš žinau, Kaunas šioje programoje nesiekė dalyvauti, nors programa, kiek žinau, daryta visam atvykstamajam turizmui skatinti.
    kaip gali dalyvauti Kaunas ar bet kuris Lietuvos regionas , jei programa vadinasi Recharge in Vilnius ???

    Comment


      Parašė udrius Rodyti pranešimą
      kaip gali dalyvauti Kaunas ar bet kuris Lietuvos regionas , jei programa vadinasi Recharge in Vilnius ???
      Taip programa nesivadina, taip vadinasi viena iš dešimties programos priemonių.

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        Dar kartą pakartosiu - kryptys Leeds, Liverpool, London Luton yra svarbios tik LT gyveontojui. Baltarusijai jos neįdomios, nes reikia trijų vizų. Taigi, apie 700 000 gyventojų tėra mistika.
        O tai Vilniuje ne Lietuvos gyventojai gyvena?

        Paprasčiausiai netgi skaičiuojant tik VNO v KUN ir tik Lietuvos gyventojus, skirtumas nesigauna toks didelis, kaip kai kurie gudragalviai įsivaizduoja pažvelgę į žemėlapį. Kai įskaičiuoji RIX faktorių (kuris kaip tik yra arčiau tiems, kam arčiau KUN lyginant su VNO), tas skirtumas dar sumažėja.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
          O tai Vilniuje ne Lietuvos gyventojai gyvena?

          Vilniuje gyvena portugalai

          Dėl ko mes ginčyjamės? Vilniaus valdininkai pasiūlė kompensaciją Ryanairui, kad perkeltų skrydžius iš KUN į VNO?

          Comment


            Parašė smb Rodyti pranešimą
            Taip programa nesivadina, taip vadinasi viena iš dešimties programos priemonių.
            Jei nesunku - pateikite viešojo konkurso techninę specifikaciją, ok ? aš ką mačiau - ištraukiau. Didžioji dalis punkų - kaip reklamuoti Vilnių

            Comment


              Aš, kaip tikras kaunietis, sakau, kad Vilnių reikia atiduoti lenkams ir Lietuvai bus geriau.
              Paskutinis taisė Perfect; 2012.07.30, 13:31.

              Comment


                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Jei nesunku - pateikite viešojo konkurso techninę specifikaciją, ok ? aš ką mačiau - ištraukiau. Didžioji dalis punkų - kaip reklamuoti Vilnių
                Va ir visa programa. Iš tikro vienoje vietoje parašyta, kad Vilnius kaip verslo ir turizmo traukos centras yra laikomas prioritetiniu. Bet taip pat parašyta, kad Kauno oro uostas yra vienas pagrindinių oro uostų ir priemonės turi būti įgyvendintos ir ten.

                Nuoroda
                Paskutinis taisė tajus; 2012.07.30, 10:42.

                Comment


                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                  Aš kaip tikras kaunietis, sakau, kad Vilnių reikia atiduoti lenkams ir Lietuvai bus geriau.
                  Tu joks ne tikras kaunietis. Nes tikram kauniečiui tarpukaryje po tokių žodžių geriau buvo pasikarti, kol nepakorė...

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Tu joks ne tikras kaunietis. Nes tikram kauniečiui tarpukaryje po tokių žodžių geriau buvo pasikarti, kol nepakorė...
                    Aš esu XXI a. kaunietis, mylintis savo miestą - lietuvybės, patriotizmo ir krepšinio židinį. O kas tas Vilnius? Nei vilniečiai krepšinį moka žaisti, nei dainuoja "Vilnius - Lietuvos širdis", nei žino kur palaidotas Vytautas.

                    Comment


                      Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                      Aš esu XXI a. kaunietis, mylintis savo miestą - lietuvybės, patriotizmo ir krepšinio židinį. O kas tas Vilnius? Nei vilniečiai krepšinį moka žaisti, nei dainuoja "Vilnius - Lietuvos širdis", nei žino kur palaidotas Vytautas.
                      Visiškai teisingai , bent man atrodo, kad lenkai jų neims, nes jie, nors ir žino kur palaidota Pilsudskio širdis, bet "Jesce Polska ne sginela" žodžius jau pamiršo. Gali tekt primokėt, kad paimtų, o mum net Ryanairui primokėt neužtenka, o lenkai tai gobšesni nei airiai. Jaučiu nesigaus , teks sukąst dantis ir kamuotis toliau.
                      Paskutinis taisė sirrolaz; 2012.07.30, 11:29.

                      Comment


                        Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                        Aš esu XXI a. kaunietis, mylintis savo miestą - lietuvybės, patriotizmo ir krepšinio židinį. O kas tas Vilnius? Nei vilniečiai krepšinį moka žaisti, nei dainuoja "Vilnius - Lietuvos širdis", nei žino kur palaidotas Vytautas.
                        O kas tas Kaunas? Atsitiktinumo dėka tapo sostine. Niekada nebuvo lietuvybės židiniu. Patriotizmas tik sovietmečiu. Krepšinis? Na ir kas iš jo? O tu žinai, kur Vytautas palaidotas? Be to kur jo kaulai dabar niekas nežino.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          O tu žinai, kur Vytautas palaidotas? Be to kur jo kaulai dabar niekas nežino.
                          Taigi apie tai ir kalba , jei būtų Kaune palaidotas, tai kauniečiai tikrai atsimintų kur, o kadangi Vilniuj, tai nieks ir nežino (Vilniuj viskas dingsta, kaip pelkėj). Vytauto kauleliai, kaip pinigai Valdovų Rūmams - lyg tai buvo, bet kur jie dingo nieks nežino.

                          P.S. Ryanair gaidys (čia , kad nebūtų off topic)
                          Paskutinis taisė sirrolaz; 2012.07.30, 11:57.

                          Comment


                            O Kaune niekas nedingsta?

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              O Kaune niekas nedingsta?
                              Čia tik jums, vilniečiams atrodo, kad Kaune kas nors dingsta. Kaune nedingsta niekas, čia visi žino kur kas padėta, tik vilniečiams nesako, kad į Vilnių neišvežtų.

                              Comment


                                Na chebra šiek tiek nusišnekėjote gerai

                                Comment


                                  Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                  Taip, Liutaurai, man irgi būtų vienodai, jei tai būtų susiję tik "Ryanair" pelnu, dėl manęs galėtų nors ir bankrutuoti, tačiau man gaila, kad sulėtės Kauno proveržis, nes atvykę turistai, nors ir vykdami į Viso Pasaulio Centrą, dažnai užsuka ir į Kauną, kartais ir apsistoja viešbučiuose, tuo prisidėdami prie Kauno biudžeto. Čia kalbu apie tuos, kurie iš anksto neplanavo atvykti į Kauną. Galiausiai, kiek žmonių dabar dirba Kauno oro uoste, kai kurie jų neteks darbo. Galiausiai, ir labai daug kam bus nepatogu nuvykti į oro uostą. Aš pats vogtais maršrutais nežadu naudotis, geriau jau važiuosiu į Rygą ar Varšuvą.
                                  Tik trumpam įlysių į šią temą. Kadangi Kaunas šituo atveju matomas ne kaip turistų tikslas, o tik būdas uždirbti jiems keliaujant į Vilnių.

                                  Dar XIX a. Frederic Bastiat (Nesenai, beje, gavau jo esė knygutę. Visai įdomu paskaityt ) aprašė apie įvykius tiesiant geležinkelį Paryžius-Marselis, kai Lyono valdžia nusprendė, kad dėl to sunyks miesto nešikų, vežikų, arklių augintojų verslas ir pasakė, kad geležinkelis turi pasibaigti viename miesto gale ir prasidėti kitame, kad miestiečiai galėtų uždirbti iš keleivių ir krovinių pervežinėjimo nuo geležinkelio iki geležinkelio.

                                  Todėl sekant tokia logika oro uostą reiktų statyti kokioje apsnūdusioje Tauragėje ir dar turistus vykstančius į Vilnių priverstinai apgyvendinti Kaune ir Elektrėnuose. Kiek darbo vietų bus sukurta.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    jeigu centrinei valdžiai prioritetas yra Vilnius, tai rezultatas kitoks būti ir negalėjo. O apskritai Vilnius nesugebėjęs tapti įdomiu nei savoms avialinijoms, nei rimtoms užsieninėms, nustvėrė kąsneli iš savų, nes iš niekur kitur jo nesugebėjo paimti.
                                    Gaila, kad gera idėja Vilnius-reguliarių avialinijų oro uostas, Kaunas-pigių, pradedama griauti iš nesugebėjimo nuveikti ką nors rimčiau pačiame Vilniuje

                                    ..."Vardan tos Lietuvos, vienybė težydi" !

                                    Comment


                                      Žmogau, keleivių skaičius ribotas ir jų mokumas ribotas. Gali daryti ką nori, bet bendra ekonominė situacija nulemia ir skraidančiųjų skaičių.
                                      Beje, biudžetininkai ir valdžiažmogiai beveik neskraido pigiomis avialinijomis, nes jose už bagaža reikia mokėti atskirai. O atskirai pagal galiojančius įstatymus valstybinis darbdavys neapmoka. Tai kas norės už bagažą mokėti iš savo kišenės?
                                      Paskutinis taisė Al1; 2012.07.30, 13:59.

                                      Comment


                                        Parašė negative Rodyti pranešimą
                                        jeigu centrinei valdžiai prioritetas yra Vilnius, tai rezultatas kitoks būti ir negalėjo. O apskritai Vilnius nesugebėjęs tapti įdomiu nei savoms avialinijoms, nei rimtoms užsieninėms, nustvėrė kąsneli iš savų, nes iš niekur kitur jo nesugebėjo paimti.
                                        Gaila, kad gera idėja Vilnius-reguliarių avialinijų oro uostas, Kaunas-pigių, pradedama griauti iš nesugebėjimo nuveikti ką nors rimčiau pačiame Vilniuje

                                        ..."Vardan tos Lietuvos, vienybė težydi" !
                                        Nuo kada Kaunas tapo "visa likusia Lietuva"? Ryanairui skrydžių į Vilnių valdžia perkelti neliepė, atvirkščiai - jie neribojo jų teisės persikelti į tokią oro uostą į kurį jie norėjo (tuomet jie greičiausiai išvis būtų pradėję skraidyti iš Rygos).

                                        O Kaunas turėtų tikėtis ne protegavimo liepiant į jį skraidyti ir taip užlaikyti tuos turistus kurių tikslas Vilnius, o stengtis pačiam tapti patraukliu, kad turistai patys norėtų į jį keliauti.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė negative Rodyti pranešimą
                                          Gaila, kad gera idėja Vilnius-reguliarių avialinijų oro uostas, Kaunas-pigių, pradedama griauti iš nesugebėjimo nuveikti ką nors rimčiau pačiame Vilniuje
                                          Kur skraidyti sprendžia tik aviakompanijos šiaip. Pastaruoju metu net pigių skrydžių aviakompanijos stengiasi skraidyti į pagrindinius oro uostus.

                                          Vienintelis būdas išlaikyti pigių skrydžių kompanijas Kaune - branginti Vilniaus oro uosto paslaugas. Ženkliai. Nepaisant to, kad nėra jokių principinių dalykų, dėl ko oro uosto paslaugų savikaina Vilniuje turėtų gautis didesnė nei Kaune.

                                          Ir dėl to apskritai keleivių ir turistų Lietuvoje daugiau nebus.

                                          Bet dėl šito galima būtų diskutuoti, kalbant, kaip argumentą naudojant, kad regionų plėtra yra naudingiau už absoliučiai didesnius skaičius, kuriuos galima pasiekti Vilniuje. Vietoje sąmokslo teorijų kūrimo ir pagiežos liejimo.


                                          Dėl kalbų, kad į Kauną reika kviesti ar galėtų ateiti kitos pigių skrydžių kompanijos. Tai šiuo metu daugiau tokių aviakompanijų, dirbančių Rytų Europoje, nėra.
                                          kaip?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X