Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Čia 332.

    Comment


      Fotografija iš sporto g.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Jau gyvas ir važinėja 032 (atsiprašau už kokybe)
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Prie kauno pilies
          300

          257

          234



          274



          258
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
            Jau gyvas ir važinėja 032 (atsiprašau už kokybe)
            Atvaizdas
            Troleibuso priekyje užklijuotos dar likusios reklaminės spalvos ar šviežiai žaliai nudažyta?
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Parašė Arelis Rodyti pranešimą
              Troleibuso priekyje užklijuotos dar likusios reklaminės spalvos ar šviežiai žaliai nudažyta?
              Likusios reklamos spalvos. Patyrus avariją šiam troleibusui, reklama perklijuota ant 024
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Pastebėjau kad 307 ar 317 turi naujo šrifto garažinius numerius, ar taip bus su visais daroma po dažymo?
                Statyba pigiau

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  perdažytas 336 (su nauju gar.nr.
                  Atvaizdas
                  Kodėl perdažytas raudonai? Juk troleibusų firminė spalva - žalia. Ar ir troleibusus dažys raudonai?

                  Comment


                    Parašė Ikarus280 Rodyti pranešimą
                    Pastebėjau kad 307 ar 317 turi naujo šrifto garažinius numerius, ar taip bus su visais daroma po dažymo?
                    Taip, visi po reklamos nuėmimų ir perdažymo bus klijuojami garažiniai numeriai. Neužilgo taip turėtu būti ir su 322 Škoda.

                    Comment


                      O troleibusai, šviežiai praėję kapitalinį remontą, irgi gaus klijuotus numerius?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Bent jau pas 295 yra užpurkštas garažinis numeris.

                        Comment


                          Nemaniau, kad mieste važinėja tiek daug dar neperdažytų troleibusų...

                          Comment


                            Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                            Kodėl perdažytas raudonai? Juk troleibusų firminė spalva - žalia. Ar ir troleibusus dažys raudonai?
                            Anksčiau troleibusai buvo dažomi vienspalviai pagal reklamos užsakovo pageidavimą, dar iki kaipitalinio remonto važinėjo mėlynas Nr. 343, o Nr. 336 užsiliko toks, kapitalinis remontas troleibusui dar nebuvo atliktas ir registracijos liudijime įrašyta raudona spalva, todėl ir perdažytas po reklamos nuėmimo ta pačia raudona spalva. Tokia praktika buvo taikoma ir autobusams, važinėjo mėlyni Ikarus 260 ir 280, netgi buvo raudonas Ikarus 280.

                            O troleibusai, šviežiai praėję kapitalinį remontą, irgi gaus klijuotus numerius?
                            Klijuoti garažiniai numeriai - "naujovė", atėjusi susijungus su "Kauno autobusais", kai rugpjūčio pradžioje buvo pradėti dažyti raudonai pirmieji "Den Oudsten" autobusai troleibusų parko dažykloje, o troleibusai šiuo metu ten reti "svečiai".
                            Nr. 245 ir Nr. 295, kuriems atliekamas kapitalinis remontas, nudažyti dar vasaros pradžioje,todėl garažiniai numeriai dažyti per trafaretą. Pasibaigus TA, šie troleibusai buvo automatikškai išregistruoti. Nr. 295 netrukus turėtų išvažiuoti į liniją.
                            Šiuo metu dažymui ruošiamas "Den Oudsten" Nr. 772, taip pat bus perdažomas "Frustum baldų" reklamos atsikratęs Škoda 14Tr, Nr. 322.

                            Comment


                              Praeita ketvirtadieni, kai buvau Kaune, maciau is parko isvaziavo 295 Skoda. Po to nevazinejo kuri laika?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Praeita ketvirtadieni, kai buvau Kaune, maciau is parko isvaziavo 295 Skoda. Po to nevazinejo kuri laika?
                                Po kaipitalinio remonto būna bandomasis važiavimas miesto gatvėmis, po kurio surašomi pastebėti trūkumai, techniniai nesklandumai, kuriuos reikia pašalinti.

                                Comment


                                  Ilgai lauktas Nr. 295 jau linijoje, šiandien dirbo 1 - uoju maršrutu. Taip pat linijoje šiandien ir "egzotiniai" Nr. 244 ir Nr. 355.

                                  Nr. 295

                                  Comment


                                    o kapitalinis reiskia, jog pilnai atnaujintas buvo ar tik perdazytas? Beje, ta spalva labai jau pigiai atrodo...

                                    Comment


                                      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                      o kapitalinis reiskia, jog pilnai atnaujintas buvo ar tik perdazytas? Beje, ta spalva labai jau pigiai atrodo...
                                      Kapitalinio remonto metu troleibusui (arba autobusui) yra pilnai nuimamos skardos, kur reikia pervirinami suluze remai, pakeiciama visa elektronika, vidaus apdaila ir pan. Trumpai ir suprantamiau tariant, sio remonto metu transporto priemone pilnai atnaujinama.

                                      Is perdazytu variantu yra 336, kuris del reklamos uzsakovo tapo raudonas ir liko raudonas. Pas ji viduje - originali kava su pienu spalva (senoji dazymo schema, jei tiksliau)
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                        Ilgai lauktas Nr. 295 jau linijoje, šiandien dirbo 1 - uoju maršrutu. Taip pat linijoje šiandien ir "egzotiniai" Nr. 244 ir Nr. 355.

                                        Nr. 295

                                        Atvaizdas
                                        Tie balti žibintai tai nekeip atrodo...

                                        Comment


                                          Tie žibintai išvis ne balti, o tokie dramblio kaulo kaip seno da\ymo gelsva spalva. Atrodo tikrai slykčiai. O dėl žalios spalvos aš irgi iš dalies pritariu. Soliariams ji labai tinka, o Skodoms atrodo per daug įšaukiančiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X