Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
    Turbūt, kad ilgai. Jos sudaro didžiąją dalį Kauno troleibusų parko, ir niekas visų jų vienu metu nekeis. Taigi Škodos važinės ir iki troleibusų istorijos Kaune pabaigos, apie jokį naujų troleibusų pirkimą niekas nekalba.
    Kaip bus - neaišku. Viskas priklauso nuo miesto valdžios. Bet kol kas tendencijos prastos.

    Comment


      002 , Šiaurės pr.

      Comment



        Bravo!
        Nuo plovyklos?
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
          002 , Šiaurės pr.

          Atvaizdas
          Gražu žiūrėti Kaip naujas

          Comment




            http://www.ltek.pl

            Comment


              Nuotraukoje kur pavaizduotos 3 9tr vidurinė su 14tr lemopomis?
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Nuotraukoje kur pavaizduotos 3 9tr vidurinė su 14tr lemopomis?
                212 buves ,,Trolibaras".

                Comment


                  Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                  212 buves ,,Trolibaras".
                  Jis taip pat viduje atrodė, kaip dabar 109?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    tai buvo tolimi 1991 metai, tikrai neprisimins daugelis kaip tada 212 atrodė.

                    Comment


                      002 Solaris kėbulo išorės apipavidalinimo dizainas su žaliai-baltomis spalvomis yra labai šiuolaikiškas, todėl puikus. Dar svarbu ir tai, kad nelaužoma Kauno tradicija miesto troleibusų išorei naudoti žalią spalvą.
                      Bet galbūt tokiais lipdukais apklijuoti pirmoje eilėje būtų tikslingiau senas Škodas, nes Solaris trūlai yra dar pakankamai nauji, todėl jie gerai žiūrisi ir su gamykliniu žaliu nudažymu.

                      Comment


                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                        tai buvo tolimi 1991 metai, tikrai neprisimins daugelis kaip tada 212 atrodė.
                        Is isores lygtais sidabrines spalvos budavo?Langai tamsinti,viduje TV su multikais rodydavo Pieno kokteiliai Uzkandziai kazkokie Kazkiek atsimenu,bet koks salonas buvo deja jau nebe
                        Paskutinis taisė Jopapa; 2015.01.12, 14:43.

                        Comment


                          Teko man vaiku bunant ne karta vaziuoti tuo videobaro troleibusu. Pamenu sustojimo vieta budavo prie traukiniu stoties. Ten surinkdavo zmones ir vezdavo tam tikru marsrutu aplink visa Kauna. Viduje buvo minkstos kedes, net sakyciau tokie foteliai gilus su staliukais. Pamenu dominavo raudona spalva, sunkios storos uzuolaidos. Jomis atskirti buvo staliukai, bei aprarnavimo zona. Prikabineta teliku, per kuriuos rodydavo arba "Na palauk" arba "Tom&Jerry", kas tuometiniam vaikam prilygdavo stebuklui. Duodavo pienisku kokteiliu, ledu. Kartais galedavai netilpti tad tekdavo kazkuri laika pastoveti eileje kol su laukdavai kito reiso.

                          Comment


                            Parašė taspac Rodyti pranešimą
                            Teko man vaiku bunant ne karta vaziuoti tuo videobaro troleibusu. Pamenu sustojimo vieta budavo prie traukiniu stoties. Ten surinkdavo zmones ir vezdavo tam tikru marsrutu aplink visa Kauna. Viduje buvo minkstos kedes, net sakyciau tokie foteliai gilus su staliukais. Pamenu dominavo raudona spalva, sunkios storos uzuolaidos. Jomis atskirti buvo staliukai, bei aprarnavimo zona. Prikabineta teliku, per kuriuos rodydavo arba "Na palauk" arba "Tom&Jerry", kas tuometiniam vaikam prilygdavo stebuklui. Duodavo pienisku kokteiliu, ledu. Kartais galedavai netilpti tad tekdavo kazkuri laika pastoveti eileje kol su laukdavai kito reiso.
                            Jo tikrai Sukelei prisiminimus ir mano dabar Gal kas kur nuotrauku turi?Gal imestumet

                            Comment


                              347 , Tunelio g.


                              028 , Parodos g


                              321 , Vytauto pr


                              Ir miestą puošiantys 301 , Kauno pilis


                              286 , Savanorių pr

                              Comment


                                Kada jiems bus atliktas perdažymas?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Manau kai bus atlaisvinta dažykla nes nemažai škodų po reklamos nuplėšimu reikalauja perdažymo , jau perdažyti 321 ir 322.

                                  Comment


                                    Keletas įdomesnių kadrų.

                                    Giliu žiemos miegu "miegantis" Nr. 348:



                                    Būrius poilsiautojų, 11- uoju maršrutu, vasaros metu nuo Lampėdžių vežęs Nr. 353, rudeniui atėjus pats sustojo ilgam "poilsiui":



                                    Naujojo operatoriaus minireklama ant mokyklinio Nr. 239:



                                    Autoįvykio metu, Petrašiūnuose, nukentėjęs nr. 269:

                                    Comment


                                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                      Keletas įdomesnių kadrų.

                                      Giliu žiemos miegu "miegantis" Nr. 348:

                                      Atvaizdas


                                      Būrius poilsiautojų, 11- uoju maršrutu, vasaros metu nuo Lampėdžių vežęs Nr. 353, rudeniui atėjus pats sustojo ilgam "poilsiui":

                                      Atvaizdas


                                      Naujojo operatoriaus minireklama ant mokyklinio Nr. 239:

                                      Atvaizdas


                                      Autoįvykio metu, Petrašiūnuose, nukentėjęs nr. 269:

                                      Atvaizdas
                                      O kada Jelcz'as išvažiuos? Ir kokia ten avarija buvo?
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Lenką reiktu geriau nurašyti nes jei per 2014 metus tevažiavo max 1 mėnesi sudėjus visas dienas.
                                        Ir jei taip toliau, jo ištiks 352 likimas.
                                        Paskutinis taisė Gintaras663; 2015.01.30, 21:38.

                                        Comment


                                          Mano tetis dirbo trolibaro vairuotoju. Jis buvo nudazytas baltai su melynom juostom. Kazkur turiu nuotrauku. Jei rasiu butinai ikelsiu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X