Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto registracijos numeriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gali būti, kad bus 6XX numeriai, kaip tęsinys su FIAT nr. 602 ir MB O405G nr. 603 pradėtos numeracijos.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė mskapss Rodyti pranešimą
      Aš abejočiau ir šiuo pasirinkimu - nuo 800 eina beveik vien dujininkai. Gali duoti 040-049, ties 200-300 pilna laisvu... Man tai keista, kodėl "grįžusiam" į parka Fiatui (baltam) suteikė naują numerį, o ne atstate senąjį
      Del Fiato butu vienintelis paaiskinimas, jog nebent ismontavo dujine iranga.
      Nes kaip pats paminejai nuo 800 eina vien dujininkai, ten nei vienos masinos be duju nerasi. Kaip ir dujininko nerasi numeracijoje ne nuo 800.

      Comment


        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
        Del Fiato butu vienintelis paaiskinimas, jog nebent ismontavo dujine iranga.
        Nes kaip pats paminejai nuo 800 eina vien dujininkai, ten nei vienos masinos be duju nerasi. Kaip ir dujininko nerasi numeracijoje ne nuo 800.
        Kad išmontavo tai didžiai abejoju, nes kai skelbė konkursą naudotiems mikriukams pirkti (realiai - šitiems išsipirkti), tai buvo reikalavimas kad dujomis, o ir TA 08.02 perėjo kaip "dujinis"

        Comment


          Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
          Nes kaip pats paminejai nuo 800 eina vien dujininkai, ten nei vienos masinos be duju nerasi.
          Ši taisyklė turi "ne dujinę" išimtį – Peugeot Boxer (923-929) ir Citroёn Jumper (930-931) mikrautobusų pavidalu

          Kaip ir dujininko nerasi numeracijoje ne nuo 800.
          Taigi, 602 šiuo atveju yra "dujinė" išimtis
          Paskutinis taisė aRa; 2014.08.29, 16:13.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Gali būti, kad bus 6XX numeriai, kaip tęsinys su FIAT nr. 602 ir MB O405G nr. 603 pradėtos numeracijos.
            Man įdomu, kodėl dar vieną nuomojamą Mercedes benz 0405G užnumeravo #293? Kodėl, tarkim, negalėjo parinkti 278, 280, 281, 285 ir t.t.?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Į tai atsakyti galėtų tik tas, kas ir suteikė jam tokį numerį. Įdomiau yra vietoje kurios mašinos jį atsiuntė. Esu įsitikinęs, kad tai pakaitalas kažkam (271?), o ne nauja nuomojama mašina, nes nuomos konkursas yra tik prasidėjęs.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Man įdomu, kodėl dar vieną nuomojamą Mercedes benz 0405G užnumeravo #293? Kodėl, tarkim, negalėjo parinkti 278, 280, 281, 285 ir t.t.?
                Skambės gan juokingai, bet galima pamanyti, kad numerių suteikėjas pažiūrėjo į VVT sąrašą Fotobus-e ir parinko sekantį "laisvą" numerį Nes Berkhof Jonckheer-G (279, 282, 283, 284) būtent į šio sąrašo tarpus (tarp seniau nurašytųjų) lyg netyčia susidėliojo. Tik likęs laisvas 290 šiai teorijai netinka

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Man įdomu, kodėl dar vieną nuomojamą Mercedes benz 0405G užnumeravo #293? Kodėl, tarkim, negalėjo parinkti 278, 280, 281, 285 ir t.t.?
                  Man atrodo, kad tiesiog turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol nurašyto autobuso gar. numeris galės būti priskirtas kitam autobusui.

                  Comment


                    Pakeisti UAB "Kauno autobusai" muziejinių transporto priemonių valstybiniai numeriai.
                    1032 Van Hool AU124: ZKC 105 ---> H76005.
                    KAG 3: ZAC 625 ---> H62001.
                    Šie autobusai yra pripažintos istorinės motorinės transporto priemonės.

                    Comment


                      Su hibridu dar neisprestos eksplotavimo problemos.

                      Comment


                        Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                        Pakeisti UAB "Kauno autobusai" muziejinių transporto priemonių valstybiniai numeriai.
                        1032 Van Hool AU124: ZKC 105 ---> H76005.
                        KAG 3: ZAC 625 ---> H62001.
                        Šie autobusai yra pripažintos istorinės motorinės transporto priemonės.
                        Koks butu KAG 3 garazinis numeris?

                        Comment


                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                          Su hibridu dar neisprestos eksplotavimo problemos.

                          Atvaizdas
                          Ka reiskia skaitmuo 2 pries garazini numeri?

                          Comment


                            Kažkada buvo sugalvot dėti 5-enklius garažinius kaikuriuose autobusuose (pvz vanhool A300, berkhof europa 2000nl) dar galima viduja tie vairuotuoju tokiu rasti kai turėsiu proga nufotkinsiu
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                              Ka reiskia skaitmuo 2 pries garazini numeri?
                              Kolonos numeris.

                              Comment


                                Rokiškio AP nusipirko Neoplan N4009NF (miesto tipo)GN-447 VN. GRR218

                                Comment


                                  Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
                                  Rokiškio AP nusipirko Neoplan N4009NF (miesto tipo)GN-447 VN. GRR218
                                  Numeris priklauso lengvąjai mašinai, prašau patikslinkit.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Pirmi 10 mikriukų Mercedes Benz CDI 516 Sprinter kurie išvažiuos į Kauno gatves. Važiuos 57 maršrutu.

                                    1. 801 HHK 401
                                    2. 802 HHK 397
                                    3. 803 HHK 399
                                    4. 804 HHK 655
                                    5. 805 HHK 659
                                    6. 806 HHK 661
                                    7. 807 HHK 663
                                    8. 808 HHK 667
                                    9. 809 HHK 668
                                    10. 810 HHK 670

                                    Comment


                                      Labai atsiprašau......GRR217


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Numeris priklauso lengvąjai mašinai, prašau patikslinkit.

                                      Comment


                                        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                        Pirmi 10 mikriukų Mercedes Benz CDI 516 Sprinter kurie išvažiuos į Kauno gatves. Važiuos 57 maršrutu.

                                        1. 801 HHK 401
                                        2. 802 HHK 397
                                        3. 803 HHK 399
                                        4. 804 HHK 655
                                        5. 805 HHK 659
                                        6. 806 HHK 661c
                                        7. 807 HHK 663
                                        8. 808 HHK 667
                                        9. 809 HHK 668
                                        10. 810 HHK 670
                                        Gal galima butu suzinoti "Kautros" ukinio transporto garazine numeracija ir ar ji yra bendra su visa " Kautros" numeracija? Aciu.

                                        Comment


                                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                          Kautros ūkinis transportas:http://www.failai.lt/n0a5uarjgt2h/Ka...kinis.xlsx.htm
                                          Paskutiniai Kautros pirkiniai:
                                          Temsa Prestij Super Deluxe 243 FEL 331 (Prienai)
                                          Temsa Prestij Super Deluxe 244 FEL 332 (Vilkaviškis)
                                          Nezinau kodel, bet neatidaro failo perziureti "Kautros" ukinio transporto numeracija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X