Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto registracijos numeriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Kautros Cargo vilkikai neturiu garažinių numerių
    Kokiu saltiniu remiates, jog "Kautros Cargo" vilkikai neturi garaziniu numeriu? Vien GN nebuvimas ant kebulo nieko nepasako.

    Comment


      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
      Kokiu saltiniu remiates, jog "Kautros Cargo" vilkikai neturi garaziniu numeriu? Vien GN nebuvimas ant kebulo nieko nepasako.
      Vilkikų niekada niekas nenumeruodavo /\

      Baigiam šią beprasmę diskusiją apie gar.nr
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Vilkikų niekada niekas nenumeruodavo /\

        Baigiam šią beprasmę diskusiją apie gar.nr
        Tai as klausiu kokiu saltiniu remiates? Ar tik savo isgalvota nuomone, kad "man taip atrodo"? Turiu pavyzdziu kad kai kuriu imoniu vilkikai numeruojami.

        Comment


          Mažeikių ATĮ.

          Comment


            Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
            Mažeikių ATĮ.

            Atvaizdas
            ЛАЗ-699Р 1213 - 47 49 ЛИЧ vėliau turėjo ir šiuos VN – 1621 РТВ ir ZTA 881.

            Comment


              Gal kas galite atsiusti visa pilna dabartine "Kautros" garazine numeracija?
              Kad joje butu itrauktas "Kautros" ukinis transportas ir "Kautra Cargo" vilkikai.

              Comment


                Mažeikių ATĮ.

                Comment


                  dėkoju...........

                  Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                  Mažeikių ATĮ.

                  Atvaizdas

                  Comment


                    Kauno autobusų naujosios "garmoškės":
                    Den Oudsten B93:
                    GZT 207 - XL993ABBL22042281
                    GZT 210 - XL993ABBL22042282
                    GZT 213 - XL993ABBL22042283
                    GZT 214 - XL993ABBL22042285
                    Van Hool New AG300:
                    GZT 209 - YE231801N22D60920

                    Garažinius numerius pridės kauniečiai

                    Comment


                      Naujieji KA Den Oudsen ir Vanhool(797-801) garaziniai uzrasyti juodais dazais, atrodo bjauriai. su GZT serijos valstybiniais numeriais:
                      Vanhool'as buvo GZT 209
                      Den Oudsen GZT 207,210, 213,214
                      Paskutinis taisė Garbanius; 2013.10.31, 11:32.

                      Comment


                        Man kyla klausimas:

                        Ar KA nemoka pagaminti klijuojamų numerių (kaip pvz daroma kituose Lietuvos miestuose)? Mažesni parkai ir tai sugeba užsiklijuot numerius..
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Man kyla klausimas:

                          Ar KA nemoka pagaminti klijuojamų numerių (kaip pvz daroma kituose Lietuvos miestuose)? Mažesni parkai ir tai sugeba užsiklijuot numerius..
                          Sugeba,pažiurėkite i soliarius ir ,,kupranugarius,juose užklijuoti,kaip ir Den`nuose viduje,išoréje neklijuoja,nas su laiku žada perdažyti,ko nepasakysi apie troleibusus soliarius,kurie po avariju važiuja arba be garažinių,arba su dažais užrašytais.

                          Comment


                            Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                            Sugeba,pažiurėkite i soliarius ir ,,kupranugarius,juose užklijuoti,kaip ir Den`nuose viduje,išoréje neklijuoja,nas su laiku žada perdažyti,ko nepasakysi apie troleibusus soliarius,kurie po avariju važiuja arba be garažinių,arba su dažais užrašytais.
                            Tikiuosi su laiku gražiai ant visų autobusų bus užklijuoti numeriai, taip pat kaip ant Solaris markės autobusų
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Mažeikių ATĮ.

                              Comment


                                Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                Mažeikių ATĮ.

                                Atvaizdas
                                Papildau AutoLiet info apie šiuos autobusus jau pernumeravus Mažeikių AP:
                                Ikarus 256:
                                1210 > ZTA 882
                                1142 > 205 ZTE 850
                                1016 > 204 ZTD 773
                                1297 > 203 ZTB 696
                                1126 > 201 ZTA 591
                                1159 > 202 ZTA 594
                                Ikarus 263:
                                1147 > 206 ZTM 210 (buvo perdarytas į tarpmiestinį).
                                Dar buvo keletas Ikarusų įsigytų "postsovietiniais" laikais:
                                209 ZTA 818 Ikarus 250.??
                                210 ZSM 450 Ikarus 250.59
                                Paskutinis taisė Vakaris; 2013.11.10, 17:50. Priežastis: Klaida - ZSM 450 ne ZSM 410

                                Comment


                                  Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                  Papildau AutoLiet info apie šiuos autobusus jau pernumeravus Mažeikių AP:
                                  Pildau papildymą
                                  (papildyta, sutampanti ir komentuojama informacija)

                                  Ikarus 256:
                                  1210 -> ZTA 882
                                  1285 -> ZTE 850 -> 1142 -> 205 – su garažo Nr. 1142 nesu matęs (o numerių seka pagal mane buvo 1285 76-14 ллэ -> 1285 ZTE 850 -> 205 ZTE 850)
                                  1016 -> ZTD 773 -> 204
                                  1297 -> ZTB 696 -> 203
                                  1126 -> 1623 РТВ -> ZTA 591 -> 201
                                  1159 -> 1628 РТВ -> 5628 LLA -> ZTA 594 -> 202

                                  Ikarus 263:
                                  1147 -> ZTM 210 -> 206 (buvo perdarytas į tarpmiestinį). Forume yra ir jo nuotrauka, tik jau su "perkaltais" garažo ir valstybiniais numeriais.

                                  Dar buvo keletas Ikarusų įsigytų "postsovietiniais" laikais: - ir gauti jie buvo, panašu, kad jau po 2000-ųjų, nes 207 ir 208 garažo Nr. priklauso gautiems naujiems, 2000-ųjų gamybos "Autosan"-ams.

                                  209 ZTA 818 Ikarus 250.58 – priekinės durys buvo perdarytos į rankomis atidaromas, modelis pagal "Regitrą" irgi 250.58, 1982 metų

                                  210 ZSM 410 Ikarus 250.59 – kolega, anksčiau rašėte, kad jo valstybinis numeris ZSM 450 – pagal "Regitrą", 1986 metų, tai atitinka Ikarus 250.59 (o ZSM 410 – sunkvežimis). Nepaisant dar anksčiau minėtų galimų jo numerių variantų (ZSA ***, ZSA 450).

                                  Manau, kad tai tiek pat realus "pretendentas" į tą, Kaune iš Maskvos gautąjį ir Mažeikių statybos trestui parduotąjį Ikarus-ą, kaip ir 209.

                                  O dabar juokingiausia dalis Pasirodo, visa tai jau rašėme anksčiau. Tik dabar sumažėjo mano abejonės, kad 1297 ZTB 696 -> 203 buvo tik "patobulintas" Ikarus-256 (o ne perdarytas iš Ikarus-260). Tik, ar esu matęs 210 ZSM 450, iki šiol užrašuose "neatkasiau"...
                                  Paskutinis taisė aRa; 2013.11.10, 09:20.

                                  Comment


                                    Atsiprašau, rašydamas suklydau - turi būti ZSM 450.

                                    Comment


                                      Mazeikiu ATK.

                                      Comment


                                        Gal kas zinote kodel Vilniaus VT, "Ridvijos" ir "Meteorit Turo" masinos, realaus laiko atvaizdavimo zemelapyje, zymimos garaziniais numeriais 9XXX. Pagal ka buvo parinktas tas 9, ir ar tai ju tikrieji garaziniai numeriai?

                                        Comment


                                          Nėra jokių garažinių. Tačiau kažkaip reikėjo juos suvesti į sistemą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X