Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto registracijos numeriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kas žinote apie šį autobusą?

    Comment


      Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
      Gal kas žinote apie šį autobusą?
      .jpg]Atvaizdas
      Neįžiūriu kokiam miestui priklausė šis autobusas. Gal Rokiškiui? Vairuotojo kabina atrodo sumaitota žiauriai. Kažin, ar jam pasisekė išgyvent...

      Comment


        Parašė AutoLiet
        Kadangi šiuo metu dalijamasi informacija apie Skuodo autobusus, siunčiu ką pavyko sužinoti sovietmečiu: http://www.failai.lt/z739qnfhi7u0/Sk...obusai.xls.htm
        Šiek tiek papildysiu AutoLiet Laz/Paz sąrašą keliais autobusais, gautais sovietmečio pabaigoje:
        Laz-695H:
        009 6570 ЛИХ
        031 7019 ЛИХ
        030 7519 ЛИХ
        Paz-672:
        018 6308 ЛИХ
        Nustebino Laz-697M 82-70лиэ atsiradimas Skuode – kažkaip niekad nepagalvojau, kad čia “exbiržietis”. Biržų ATĮ jis turėjo numerį 9018. O exšalčininkietis – Šalčininkuose -141 numerį.

        Comment


          Ačiū Vakari ir Matytas už Skuodo autobusų duomenų papildymą.
          Klausimas dėl PAZ 672 ZTY 479. Regitros duomenimis su šiuo numeriu buvo registruotas GAZ 53.

          Comment


            Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
            ...Klausimas dėl PAZ 672 ZTY 479. Regitros duomenimis su šiuo numeriu buvo registruotas GAZ 53.
            Matyt, klaida. Teks išbraukti...

            Comment


              Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
              Klausimas kolegai: ar tikrai naujai gautieji autobusai gaus 014 ir 019 numerius?
              Skuodo AS gar. nr. 014 tikrai yra ENN365 Volvo B10B Arna.

              Comment


                Tęsiu Ikarus 260 temą.
                Jei Kretingos ATĮ savo pirmuosius Ikarus’us gavo 1979 metais, tai dar keliais metais anksčiau (pagal tai (iš antro galo) savo reportažuose ir surikiavau miestus) juos gavo Plungės ATĮ. Deja, reikia prisipažinti, apie Plungės “Ikarusus” mano žinios gana kuklios, todėl manau, kad kiti galės papildyti. Pirmuosius gautus autobusus teko matyti seniai seniai:
                36 13-86ллo (1977m.)
                83 13-87ллo
                142 47-91ллo
                167 47-92ллo
                O paskui – “balta dėmė”, nes mieste ilgai neteko lankytis. Kitus kartus Plungėje teko pabuvoti jau susikūrus autobusų parkui ir teko pamatyti dar keletą šios markės autobusų, bet jau su nauja tiek garažine, tiek valstybine numeracija:
                ?? ZTG 754 (1987)
                36 ZTG 750 (1988) (pavyko nužiūrėti, kad tai buvęs ATĮ Nr.233)
                ?? ZTG 743 (1988)
                34 ZTG 634 (1988)
                Dar pridėsiu autobusus, kuriuos pavyko užfiksuoti, o pagal juos iš Regitros duomenų bazės “suimedžioti” dar kelis. Gaila, bet garžinius numerius dėti ant autobusų Plungėje perdaug nesivargino, vis dėl to dar pavyko užfiksuoti keletą ir su senaisiais (ATĮ) numeriais, todėl juos galima susieti su tarybiniais valstybiniais. Taigi:
                ?? ZTA 868 Laz-42021 (1991)
                24? ZTA 869 Laz-695H (1990)
                11 ZTG 628 Laz-695H (1988) ex 203 (ATĮ)
                ?? ZTG 629 LAZ-695H (1990)
                ?? ZTG 630 LAZ-695H (1987) ex 194
                13 ZTG 631 LAZ-695H (1988)
                14 ZTG 632 LAZ-695H (1987) ex 210
                ?? ZTG 633 LAZ-695H (1987)
                ?? ZTG 635 LAZ-695H (1989)
                ?? ZTG 636 LAZ-695H (1988)
                ?? ZTG 637 LAZ-695H (1984)
                ?? ZTG 638 Paz-672M (????) ex 186
                33 ZTG 651 Laz-42021 (1990)
                01 ZTG 652 Kavz-3270 (1990)
                ?? ZTG 653 Laz-695H (1988)
                ?? ZTG 654 Paz-672M (1987) ex 185
                32 ZTG 658 Laz-42021 (1991)
                22 ZTG 742 Laz-695H (1989)
                ?? ZTG 746 Laz-695H (1989)
                ?? ZTG 748 Paz-3205 (1991)
                31 ZTG 752 Laz-42021 (1990)
                ?? ZTG 753 Laz-695H (1986) ex 192
                Turbūt koks tarnybinis įsigytas "minkštasis":
                41 ZTC 391 Laz-699P (1991)
                Jau nepriklausomybės metais gautas:
                39 ZTY 415 Karosa B732 (1996)
                Visi mano paminėti autobusai yra nurašyti, net Karosa šiemet “atidavė galus”.
                Nežinau kokių ir kiek gyvų autobusų turi Plungės AP - esu matęs keletą MB mikroautobusų, miesto MAN NL202 (gal turite daugiau info). Man susidarė įspūdis, kad Plungės AP merdi ir bus (o gal jau yra) privatizuotas.
                Kaip visada, lauksiu Jūsų pataisymų, papildymų ir komentarų.
                Paskutinis taisė Vakaris; 2010.06.02, 22:06. Priežastis: Papildyta (paryškintu šriftu)

                Comment


                  Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                  Nežinau kokių ir kiek gyvų autobusų turi Plungės AP - esu matęs keletą MB mikroautobusų, miesto MAN NL202 (gal turite daugiau info). Man susidarė įspūdis, kad Plungės AP merdi ir bus (o gal jau yra) privatizuotas.
                  Kaip visada, lauksiu Jūsų pataisymų, papildymų ir komentarų.
                  Išties iš Plungės AP galima sakyti, kad liko tik pavadinimas. Manau, tik laiko klausimas, kad visus jo maršrutus, tame tarpe ir vieną tarpmiestinį į Tauragę perims kiti didesni rajono vežėjai UAB Mivada ir UAB Keliavežys ar UAB Zigdona, kurie jau dabar aptarnauja nemažai krypčių bei užsiima užsakomaisiais vežimais, yra ir kelios mažesnės įmonės.
                  Pilnos Plungės AP judamojo sąstato informacijos neturiu, tačiau šiokių tokių nuobirų reikės paieškoti. Mieste mažai beliko didelės talpos autobusais aptarnaujamų maršrutų, juose pasirodo MAN NL202 AOB189 (ex Essen'o 3107 - kažkas lyg šį autobusą buvo priskyręs Klaipėdai), yra dar ir kelios kitos mašinos (tik mažesnės talpos), bet jų duomenys kažkur pas mane užsimetę, gal kas paminės, arba ir aš vėliau surasiu.
                  Paskutinis taisė Matytas; 2010.06.01, 15:49.

                  Comment


                    Is ties jau seniai domiuosi Plunges AP ir buvau netgi susidares nuomone jog tokio nera,arba Plunge priklauso "Toks'ui" su vienu autobusu Isuzu garaz.nr. 41 tai matyt pagal turimu masinu skaiciu turetu buti maziausias AP Lietuvoje?

                    Comment



                      Ačiū. Pakėlei nuotaiką rytinę...
                      Paskutinis taisė Vakaris; 2010.06.02, 09:43.

                      Comment


                        Parašė Matytas Rodyti pranešimą
                        (...) nuobirų reikės paieškoti. Mieste mažai beliko didelės talpos autobusais aptarnaujamų maršrutų, juose pasirodo MAN NL202 AOB189 (ex Essen'o 3107 - kažkas lyg šį autobusą buvo priskyręs Klaipėdai), yra dar ir kelios kitos mašinos (tik mažesnės talpos), bet jų duomenys kažkur pas mane užsimetę, gal kas paminės, arba ir aš vėliau surasiu.
                        Vieną vakarą pravažiuojant per Plungę, pavyko pamatyti tik visus tris Plungės AP autobusus (dar kažkas matėsi pro garažo langą) ir, be abejo, "žymųjį" TOKS-o Isuzu Nr. 41

                        Matytas, gal žinote ar tas MAN-as turi Plungės AP garažo numerį?

                        Comment


                          Parašė aRa Rodyti pranešimą
                          Vieną vakarą pravažiuojant per Plungę, pavyko pamatyti tik visus tris Plungės AP autobusus (dar kažkas matėsi pro garažo langą) ir, be abejo, "žymųjį" TOKS-o Isuzu Nr. 41

                          Matytas, gal žinote ar tas MAN-as turi Plungės AP garažo numerį?
                          Kažkodėl neturiu jo gar. nr., kažkaip neužfiksavau.
                          Nei iki dalinio perdažymo, nei po jo aš ant kėbulo nepastebėjau kokio nors garažinio numerio, anksčiau tik buvo matyti, kad tai buvęs Esseno 3107.
                          Paskutinis taisė Matytas; 2010.06.02, 15:33.

                          Comment


                            Parašė Matytas Rodyti pranešimą
                            Neturiu jo gar. nr., kažkaip neužfiksavau.
                            Nei iki dalinio perdažymo, nei po jo aš ant kėbulo nepastebėjau kokio nors garažinio numerio, anksčiau tik buvo matyti, kad tai buvęs Esseno 3107.
                            tai kaip suprantu Plunges AP turi tik 3 masinas ir yra maziausias AP Lietuvoje?

                            Comment


                              Matyt, Plungės AP dar "gyvas". Įdedu dar keletą matytų Plungės maršrutus aptarnaujančių autobusų:
                              14 ZMG549 Ikarus 211 (80) - nurašytas
                              09 CTZ201 MB 1113 (82) - nenusakoma seniena
                              40 ZTV682 Neoplan N407 (87)
                              23 BRV823 MB 711 (91)
                              ?? BDP611 Iveco 45-10 (93)
                              ?? BGM379 MAN 11.150 (92)
                              Paskutiniai du gali būti ir kokie privatininkų autobusai, nebūtinai AP...

                              Comment


                                Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                tai kaip suprantu Plunges AP turi tik 3 masinas ir yra maziausias AP Lietuvoje?
                                Yra mašinų ir daugiau, tad galutinis skaičius tikrai viršys 3.

                                Comment


                                  Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                  Matyt, Plungės AP dar "gyvas". Įdedu dar keletą matytų Plungės maršrutus aptarnaujančių autobusų:
                                  14 ZMG549 Ikarus 211 (80) - nurašytas
                                  09 CTZ201 MB 1113 (82) - nenusakoma seniena
                                  40 ZTV682 Neoplan N407 (87)
                                  23 BRV823 MB 711 (91)
                                  ?? BDP611 Iveco 45-10 (93)
                                  ?? BGM379 MAN 11.150 (92)
                                  Paskutiniai du gali būti ir kokie privatininkų autobusai, nebūtinai AP...
                                  Šiame sąraše ne visi autobusai priklauso Plungės AP. CTZ201 (kuris, matyt,jau nebevažinės) ir BRV823 priklauso UAB Zigdona.

                                  Comment


                                    Parašė Matytas Rodyti pranešimą
                                    Šiame sąraše ne visi autobusai priklauso Plungės AP. CTZ201 (kuris, matyt,jau nebevažinės) ir BRV823 priklauso UAB Zigdona.
                                    Keista, nemaniau, kad šie autobusai su garažiniais numeriais priklauso privatininkams. Tiesa, apžiūrėti iš arti jų neteko, tik prasilenkti kelyje. Ką gi, šituos braukiam iš sąrašo ir lauksim papildymo į sąrašą.

                                    Comment


                                      Kas galėtų patvirtinti, ar neklystu dėl šių KlAP-o numerių ir autobusų modelių?
                                      182 KLT 567 Setra S215HR
                                      183 KLT 564 Neoplan Jetliner N216H (ar SHD)

                                      Comment


                                        Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                        Kas galėtų patvirtinti, ar neklystu dėl šių KlAP-o numerių ir autobusų modelių?
                                        182 KLT 567 Setra S215HR
                                        183 KLT 564 Neoplan Jetliner N216H (ar SHD)
                                        Pilka Setra S215HR kartais atvažiuoja į Kauną, tačiau jo garažinio neatsimenu, o toks Jetlineris tikrai yra ir lyginant su vienu Kautros Jetlineriu manau, jog čia N216H modelis.

                                        Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.06.04, 09:49.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          Reikia nuotraukos, kad matytųsi šoninė juoda linija. Nors pagal aukštį lyginant, tai gal ir H.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X