Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus pakraštyje "Renault" rėžėsį į autobusą. Lengvojo automobilio vairuotojuas žuvo, sužeistas autobuse važiavęs keleivis

    Avarija apie 11.20 val. įvyko Pramonės g., jau išvažiuojant iš miesto. Pirminiais duomenimis, sostinės link važiavusio automobilio „Renault“ vairuotojas, lenkdamas kitas transporto priemones, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir rėžėsi į priešais važiuojantį 67 maršruto autobusą, vykusį į Mickūnus.

    Per susidūrimą „Renault“ vairuotojas žuvo. Nukentėjo ir vienas autobuso keleivis
    Nukentėjo 719-as
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Vilniuje į autobusą rėžėsi „Audi“

      „Toks“ kompanijos autobusas su keleiviais į Vilnių atvažiavo iš Mažeikių. Vairuotojo teigimu, autobuse per avariją buvo apie 10 žmonių. „Laimei, visi liko sveiki ir išvengė traumų. Nenukentėjo ir „Audi“ vairuotojas. Jis važiavo vienas“, – teigė autobusą vairavęs vyras. Anot jo, avarijos kaltininkas pusamžis vyriškis atrodė neblaivus. „Audi“ vairuotojas tikino nepastebėjęs prie sankryžos stovinčio autobuso.
      Iš nuotraukų atrodo, kad autobuso (gar. nr 26, valst. Nr. CHU538) galas nukentėjo gana stipriai...
      Už Vilnių be tramvajų!

      Comment


        Kažkokia epidemija... vakar parūko ant 2570 stogo esanti elektronika (ir po to, kai jį "palaistė" gaisrininkai, pagal naująją politiką jo ateitį nesunku nuspėti), šiandien popiet kažkas buvo nutikę Pylimo g. (tekste buvo teigiama, kad "per toli nuvažiavusi priemonė nesugebėjo pasiekti elektros laidų, kad galėtų pajudėti", tačiau kur troleibusas galėjo nuvažiuoti kad jų nepasiekti, čia jau mistika - įtariu, kad buvo tiesiog dingusi elektra linijoje, kadangi nufilmuotame video stovėjo troleibusai abiem kryptimis.
        Taip pat šiandien ryte nukentėjo 2589: Vilniuje į troleibusą rėžėsi lengvasis automobilis
        Trečiadienį rytą apie 9 val. Vilniuje į troleibusą trenkėsi lengvasis automobilis. Medikų pagalbos žmonėms neprireikė.
        T. Narbuto gatve leisdamasis nuo kalno lengvasis automobilis „Opel Omega“ atsitrenkė į pirmą juostą važiavusio troleibuso galą.
        Žmonės per eismo įvykį nebuvo sužaloti. Policijai apie eismo įvykį nebuvo pranešta, nes vairuotojai nusprendė išsiaiškinti be policijos. Užpildžius eismo įvykio deklaraciją draudimo bendrovei, troleibusas išvažiavo. Lengvasis automobilis nebegalėjo važiuoti.
        Už Vilnių be tramvajų!

        Comment


          Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
          <...> šiandien popiet kažkas buvo nutikę Pylimo g. (tekste buvo teigiama, kad "per toli nuvažiavusi priemonė nesugebėjo pasiekti elektros laidų, kad galėtų pajudėti", tačiau kur troleibusas galėjo nuvažiuoti kad jų nepasiekti, čia jau mistika - įtariu, kad buvo tiesiog dingusi elektra linijoje, kadangi nufilmuotame video stovėjo troleibusai abiem kryptimis.<...>
          O kur galima rast informaciją, kad užvakar galimai galėjo dingti elektra troleibusų kontaktiniam tinkle?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            O kur galima rast informaciją, kad užvakar galimai galėjo dingti elektra troleibusų kontaktiniam tinkle?
            Neįsivaizduoju - gal klausti VVT, ar troleibusų dispečerinėje?
            Pati informacija - su nuotrauka ir video - iš alfa.lt kažkodėl pašalinta. Aš pats turiu pasilikęs to straipsnelio ir video įrašo kopijas dėl visa ko.
            Už Vilnių be tramvajų!

            Comment


              Šiandien tarpe 13:30-14:00 lengvasis automobilis, persirikiuodamas iš antros į pirmą eismo juostą, kliudė Volvo 7700 #703 autobuso priekinį kairįjį kampą. Nemaža spūstis buvo, faktiškai nuo Vilniaus - Žygimantų g. sankryžos
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Panašu, kad Ollexo...
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Vilniuje susidūrė „Renault“ ir troleibusas, nukentėjo moteris

                  Apie 9.32 val. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Švitrigailos g. pradžioje susidūrė automobilis „Renault“ ir 10-o maršruto troleibusas.
                  Pareigūnams buvo pranešta, kad per susidūrimą nukentėjo troleibusu važiavusi moteris. Todėl į įvykio vietą išvyko ne tik policijos patruliai, bet ir greitosios pagalbos medikai.
                  Paaiškėjo, kad per susidūrimą nukentėjo troleibuso priekyje sėdėjusi jauna nėščia moteris. Ji išvežta į ligoninę.
                  Avarija įvyko naujai nupieštoje A juostoje, kurios niekada gyvenime iki šiol čia nėra buvę. Šia juosta važiavo troleibusas, vykęs maršrutu Naujininkai–Saulėtekis. Tuo tarpu gretimoje juostoje važiavo moters vairuojamas „Renault“. Šio automobilio vairuotoja vėliau sakė, norėjusi pasukti į kiemą.
                  Susidūrimas įvyko lengvajam automobiliui sukant į kiemą ir bandant kirsti A juostą.
                  Pagal nuotraukas - nukentėjo 1512.

                  Štai jau turime nuo pertvarkos metu kai kur tikrai "išmintingai" nupieštų juostų nukentėjusią nėščiąją

                  Klausimas: tokiais atvejais turbūt padarytą žalą ir remonto išlaidas apmoka lengvųjų vairuotojai?
                  Už Vilnių be tramvajų!

                  Comment


                    Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                    Štai jau turime nuo pertvarkos metu kai kur tikrai "išmintingai" nupieštų juostų nukentėjusią nėščiąją
                    A juostos "išmintingumas" čia ne prie ko. Kaip taip galima iš 2 juostos sukti į kiemą, nepasižiūrėjus, ar 1-ąja kas nors važiuoja? Šiuo atveju net nesvarbu, ar yra čia yra A juosta, ar ne.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Manau verta cia pasakyti, jog 1G kelyje jau STOVI POLICIJA su pasleptu greicio radaru

                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      A juostos "išmintingumas" čia ne prie ko. Kaip taip galima iš 2 juostos sukti į kiemą, nepasižiūrėjus, ar 1-ąja kas nors važiuoja? Šiuo atveju net nesvarbu, ar yra čia yra A juosta, ar ne.
                      Jeigu norima pasukti i desine, pries posuki galima rykiuotis i A juosta, jei linijos tai leidzia.

                      Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                      Vilniuje susidūrė „Renault“ ir troleibusas, nukentėjo moteris



                      Pagal nuotraukas - nukentėjo 1512.

                      Štai jau turime nuo pertvarkos metu kai kur tikrai "išmintingai" nupieštų juostų nukentėjusią nėščiąją

                      Klausimas: tokiais atvejais turbūt padarytą žalą ir remonto išlaidas apmoka lengvųjų vairuotojai?
                      Siuo atveju kaltas lengvojo automobilio vairuotojas. Mariau, jeigu reikia sukti desinen - pries sankriza galima rykiuotis i A juosta.
                      Paskutinis taisė 0570043; 2013.07.04, 13:12.

                      Comment


                        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                        Jeigu norima pasukti i desine, pries posuki galima rykiuotis i A juosta, jei linijos tai leidzia.
                        Galima, tačiau reikia persirikiuoti prieš posūkį ir kažkiek pavažiuoti A juosta. Kaip matome iš fotografijos, boba, tai yra moteris (ne veltui paminėjau pirmąjį žodį), suko iškart prie posūkio (galbūt, net nežiūrėjo į veidrodėlį).

                        Comment


                          Vilniuje susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, į įvykio vietą išskubėjo ir greitoji pagalba

                          Nukentėjo 805-as
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Vakar apie 16:00 į stotelėje sustojusį Ukmergės AP miesto autobusą Hainje (DAF SB220) (Gar. Nr. 17), trenkėsi Toyota Auris. Vairuotoja kalbėjusi telefonu, nepamatė stotelėje stovėjusio mieto autobuso.



                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Galima, tačiau reikia persirikiuoti prieš posūkį ir kažkiek pavažiuoti A juosta. Kaip matome iš fotografijos, boba, tai yra moteris (ne veltui paminėjau pirmąjį žodį), suko iškart prie posūkio (galbūt, net nežiūrėjo į veidrodėlį).
                              Pala pala. Sioje vietoje kažko nesuprantu. Horizontalusis žymėjimas prieš posūkį į kiemą niekaip neleidžia iš anksto persirikiuoti į tą juostą, o punktyras prasideda tik grynai pačiame posūkyje. Apskritai man sunkiai supratamas tas žymėjimas, kai juosta galima naudotis ir taksi ir 4+, bet beveik visur juosta atskirta ištisine linija. WTF?
                              O štai, kad į veidrodėlius nežiūrėjo, tai dėl to pati kalta.

                              Comment


                                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                                Pala pala. Sioje vietoje kažko nesuprantu. Horizontalusis žymėjimas prieš posūkį į kiemą niekaip neleidžia iš anksto persirikiuoti į tą juostą, o punktyras prasideda tik grynai pačiame posūkyje. Apskritai man sunkiai supratamas tas žymėjimas, kai juosta galima naudotis ir taksi ir 4+, bet beveik visur juosta atskirta ištisine linija. WTF?
                                O štai, kad į veidrodėlius nežiūrėjo, tai dėl to pati kalta.
                                Cha, tik dabar pastebėjau, kad nėra punktyro... Įdomu, žymėjimas neatitinka KET? Ar aš kažko nežinau, nors jau ganėtinai ilgai esu už vairo?

                                Comment


                                  Šiandieną važiavau 16 troleibuso maršrutu iš Kauno centro į Partizanų g. Šviesofore prie geležinkelio stoties užsidegus žaliam šviesoforui priešais stovėjusi Volvo tranzitiniais nr pajudėjo ir pristabdė ir mes su Solaris Trolino į jį atsimušėme. Volvo nieko nenutiko,o troleibusui įtruko bamperis nedaug. Garažinis nr.030. Įvykis įvyko 10,38 h. Pasikalbėjo vairuotojai ir kelionė buvo tęsiama. Jokių formų,policijos ir t.t.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Per neįprastą avariją Vilniuje sužeistas vaikas, Kalvarijų gatvė - užkimšta

                                    Trečiadienio vakarą Vilniuje įvyko neįprasta nelaimė, per kurią buvo sužeistas vaikas. Autobusas rėžėsi į stulpą, kuris laikė troleibusų laidų juostą. Betoninė konstrukcija užvirto ant pro šalį važiuojančio lengvojo automobilio „Ford“. Per nelaimę sužeistas vairuotojas ir kartu važiavęs vaikas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai-gelbėtojai. Judrioje Kalvarijų gatvėje susidarė spūstys.
                                    Pranešimas apie nelaimes gautas 17 val. 52 min. Liudininkai pranešė, kad ties Kalvarijų gatvės 168A po eismo įvykio ant lengvojo automobilio užvirto stulpas, laikęs troleibusų laidų juostą.
                                    Per nelaimę buvo sužeistas lengvojo automobilio vairuotojas ir kartu važiavęs vaikas. Jie išvežti į ligoninę. Gyvybei pavojus negresia.
                                    Susidarė automobilių ir viešojo transporto spūstis.
                                    Šalia esančios žvejybos reikmenų parduotuvės pardavėjai sakė, kad tai jau ketvirtoji avarija per pastarąsias savaitės šioje vietoje.
                                    Nelaimės aplinkybes aiškinasi Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

                                    Comment


                                      Po avarijos Vilniuje ant automobilio užvirto stulpas, nukentėjo vaikas, visiškai sustojo eismas Kalvarijų gatve

                                      Dar viena naujos juostų žymėjimo tvarkos auka Į avariją papuolė Valentinos Perepečo IĮ autobusas Setra S21RL, valst. nr. DNR 095.
                                      Ką tik draugas iš įvykio vietos skambino ir sakė, kad priešprieša leidžiamas eismas. Troleibusai visi be išimties stovi.
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2013.07.24, 18:10.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment

                                      Working...
                                      X