Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Mieste - autobusų stovėjimo permainos

    Taikos pr. 3- čia apie 11-ojo maršruto galinę stotelę kalbama?
    11 ir 12

    Comment


      Klaipėdoje brangs autobusų bilietai

      Milijoninius nuostolius patiriantys vežėjai paprašė miesto valdžios palaiminti jų planus didinti viešojo transporto bilietų kainas. Politikai tam vakar uždegė žalią šviesą.

      Bilietų kainos turėtų didėti nuo gruodžio. Brangiausiai teks mokėti perkantiems popierinius bilietus, kurių kaina didinama labiausiai, siekiant ateityje jų visai atsisakyti. Jų gamyba kasmet atsieina po 200 tūkst. Lt.

      VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ (KKT) ketina vienkartinio popierinio bilieto kainą nuo 1,80 Lt didinti iki 2 Lt. Maždaug dešimtadaliu brangs ir terminuoti popieriniai bilietai.
      Siekiant, kad kuo daugiau žmonių naudotųsi elektroniniais bilietais, jų kaina didės mažiausiai. Kartinių bilietų kaina nesikeis, jie kainuos kaip ir anksčiau – 1,80 Lt spaudos kioskuose ir 1,72 Lt KKT kasose.

      Tačiau populiariausias mėnesinis elektroninis bilietas kainuos nebe 66, bet 73 Lt. Mažiau mokės perkantieji internetu – jiems numatyta taikyti 5 proc. nuolaidą, perkantiesiems kasose – 2 proc. Tokiu pačiu principu bus nustatoma ir lengvatinių bilietų kaina.
      KKT direktoriaus Gintaro Neniškio teigimu, didinti viešojo transporto paslaugų kainas yra neišvengiama, nes patiriami nuostoliai dėl kylančių degalų kainų ir kitų sąnaudų jau siekia daugiau kaip 5 mln. Lt.
      „Tai pats švelniausias variantas iš visų galimų, nors galbūt taip ir neatrodo“, – kolegas politikus tikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

      Dalį nuostolių tikimasi padengti iš mokesčių, surenkamų už automobilių statymą miesto centre. Toks pasiūlymas pateiktas vadovaujantis Europos valstybių patirtimi ir kaip alternatyva dotacijoms iš savivaldybės biudžeto. Tačiau galutinį žodį dar turės tarti miesto taryba.
      Na štai, vienkartinių bilietų kainomis Klaipėda jau susilygins su Vilniumi.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Nuo 2011-10-01 keičiasi 22 ir 11 reguliariųjų maršrutų eismo tvarkaraščiai
        http://www.klaipedatransport.lt/
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Ne tik tvarkaraščiai, bet ir pats 22 maršrutas. Dabar link Šilo st. autobusas važiuos per Debreceno g., o LEZe trumpinamas iki Lypkių stotelės.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            atsirado naujovė, apie kuria nebuvo plačiai informuota, arba aš nemačiau.. bet vakar važiuojant su paskutiniu 8 (nauju) prie STOP mygtukų buvo užklijuoti užrašai "išlipimui" ir pora kartų nuo Žemaitijos iki Pempininkų, žmonių neišleido, nors jie stovėjo prie durų, bet matyt, nebuvo paspaudę stop mygtuko. Man pačiam teko vieną stotelę pėsčiom atgal eit, nes prie pempininkų turėjau lipti, stovėjau prie durų, vienintelis lipau iš autobuso, o vairuotojas dar pastovėjo, kokias 20 sekundžių, palaukė kol paspausiu STOP, bet aš nesupratau ką reik padaryt, tai neišleido ir nuvažiavo...
            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

            Comment


              Parašė Chixx Rodyti pranešimą
              atsirado naujovė, apie kuria nebuvo plačiai informuota, arba aš nemačiau.. bet vakar važiuojant su paskutiniu 8 (nauju) prie STOP mygtukų buvo užklijuoti užrašai "išlipimui" ir pora kartų nuo Žemaitijos iki Pempininkų, žmonių neišleido, nors jie stovėjo prie durų, bet matyt, nebuvo paspaudę stop mygtuko. Man pačiam teko vieną stotelę pėsčiom atgal eit, nes prie pempininkų turėjau lipti, stovėjau prie durų, vienintelis lipau iš autobuso, o vairuotojas dar pastovėjo, kokias 20 sekundžių, palaukė kol paspausiu STOP, bet aš nesupratau ką reik padaryt, tai neišleido ir nuvažiavo...
              Apie tai niekas niekur nerašė, nors girdėjau iš kitų žmonių, kad matė tokius užrašus naujuose autobusuose. Reikia užsirašyt autobuso Nr ir kreiptis į KKT pasiaiškinimo.

              Comment


                Tai beprasmis žaidimas. Arba tokią tvarką reikia įvesti visuose autobusuose, arba nebalamūtinti keleivių.

                Comment


                  Parašė Prodigal Stranger
                  Vairuotojas įlipant prašė, jog norėdami išlipti patys nuspaustume mygtuką 'Išlipimas'. Jokių problemų.
                  Vistiek čia betvarkė, ir neišleisti mygtukų nepaspaudę keleiviai turi pilną teisę skųstis KKT. Niekur oficialiai nebuvo skelbiama, kad STOP mygtukų sistema įvedama, įtariu, ir pačiame autobuse nebuvo jokių apie tvarką ispėjančių užrašų.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Prodigal Stranger
                    Na taip... Skųstis, skųstis, skųstis...
                    O ką dar siūlai daryti? Tiesiog nusispjauti į tokius dalykus ir naiviai tikėtis, kad kažkas kitas už tave įves tvarką?
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      arba galima tiesiog duris atidaryti avariniu būdu [išleidžiant orą], jei vairuotojas įjungia ignorą ir neišleidžia keleivių
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Tai beprasmis žaidimas.
                        Sutinku kad nesamone. Butu geriau kad padarytu kaip kaikuriose salyse - tusciose stotelese autobusas nesustoja o sustoja nuspaudus mygtuka.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          arba galima tiesiog duris atidaryti avariniu būdu [išleidžiant orą], jei vairuotojas įjungia ignorą ir neišleidžia keleivių
                          Bet daugelije autobusu ta sviretele yra nuimta tad nelabai nuleisi ora ir iseisi.

                          Comment


                            Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                            Bet daugelije autobusu ta sviretele yra nuimta tad nelabai nuleisi ora ir iseisi.
                            kažkas neapsikentęs išlėktų su stiklu tokiu atveju, jei avarinio atidarymo svirtelė išmontuota
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Siandien vaziavau su Irvinu garaziniu numeriu 123 arba 132 (nelabai isidemejau) ir man labai patiko STOP mygtuku sistema ir vairuotojui siektiek maziau darbo priziurint islipancius keleivius ir keleiviams patogumas nes pats atidarai durys bet tikrai kaip buvo virsuje pasakyta yra apie STOP sistema informacijos trukumas. Net dar neprivaziavus stoteles galima paduoti vairoutojui signala kad keleivis nori islipti. Stai tokia mano nuomone.
                              Paskutinis taisė Tigras; 2011.10.06, 15:27.

                              Comment


                                Tai, kaip suprantu, kol kas STOP sistema veikia tik Irvinuose?
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Tai, kaip suprantu, kol kas STOP sistema veikia tik Irvinuose?
                                  Taip, teisingai. Kolkas tik Irvinuose. Bet dydelis minusas kad niekur nera paskelbta apie sios sistemos bandymus

                                  Comment


                                    Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                    Taip, teisingai. Kolkas tik Irvinuose. Bet dydelis minusas kad niekur nera paskelbta apie sios sistemos bandymus
                                    čia kolkas tik ekspermentas, kad "STOP knopkės paspaudimo funkcija" galioja tik Irvinuose?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Nu as taip supratau nes kiti autobusai vazineja senaja sistema stojant kiekvienoj stotelei ir atidarant durys be mygtuku paspaudymo

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        čia kolkas tik ekspermentas, kad "STOP knopkės paspaudimo funkcija" galioja tik Irvinuose?
                                        Gal kituose autobusuose nėra tokios funkcijos.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          Parašė Prodigal Stranger
                                          Gar.nr. 123. Man regis, jog šią sistemą sistemą vadinti 'Stop' netikslinga. Tai kas kita.
                                          o tai kaip pagal Tave geriausia būtų šią funkciją vadinti?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X