Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaune kol kas su tais tvarkaraščiais jie patys nežino ko nori. Iš pradžių prisipirko kniedėmis tvirtinamų plastikinių būgnų, kaip Klaipėdoje. Pusę jų nudaužė durneliai, piemenys, kolekcionieriai ir kitokie psichiškai nesveiki žmonės, turintys nesuvestų sąskaitų su negyvais objektais. Kaip karvių bandos eina ir negali neužkliudyt. Daug lėšų iššvaistyta naujiems pritvirtinti, sugadinti stulpai ir paviljonų rėmai (išmuštos skylės). Apsidergė tas Transporto skyrius su šita nesąmone. Ištraukė vėl seno tipo rėmus su žemėlapiais. Manau centre tai daug geresnis variantas, nes yra ir žemėlapis, ir tvarkaraščiai. Vilniuje man nepatiko, kad stotelėje nėra žemėlapių. Dabar kai kur privirino rėmus prie stotelės ženklą laikančio stulpo ir užmovė plastikinius cilindrus. Jie taip laikosi kur kas tvirčiau ir jo nenuspirsi kaip tų prikniedytų. Bet tos skylės paliktos stulpuose ir paviljonų rėmuose nuo kniedžių man taip rėžia akį, kad norisi pakniedyti ir kai kuriuos Transporto skyriaus darbuotojus, kurie tokią nesąmonė išmąstė Man kur kas tvarkingiau atrodo žemėlapių variantas, na ir toliau nuo centro - užmautų plastikinių cilindrų variantas. O tos kniedės tai vaikų žaidimas, mano močiutė juos laisvalaikiu viena ranka nulaužinėja (ironija).
    Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.02, 22:00.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Žiūrėkit, o ar prailgintuose autobusuose, pagrinde 8-e, atidaromos tik priekinės durys ar visos ? Nes vakar teko važiuoti, tai nustebau, kad atidarė visas duris.
      Proud to be lithuanian.

      Comment


        Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
        Žiūrėkit, o ar prailgintuose autobusuose, pagrinde 8-e, atidaromos tik priekinės durys ar visos ? Nes vakar teko važiuoti, tai nustebau, kad atidarė visas duris.
        Cituoju:
        Pokyčiai pradėti nuo pietvakarinėje miesto dalyje kursuojančių 1, 1a, 9, 12 bei 16 maršrutų autobusų. Jeigu tenka jais važiuoti, žinokite, kad jau šią savaitę stotelėje sustojus vienu iš šių numerių pažymėtam autobusui, jums įlipti skirtos tik jo priekinės durys.
        8 maršruto tarp šių nėra, vadinasi, 8-ajame durys atidaromos visos. Bent jau kol kas, nes netolimoje ateityje, jei pavyks bandymas, bus sistema įvesta visuose maršrutuose.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Cituoju:
          8 maršruto tarp šių nėra, vadinasi, 8-ajame durys atidaromos visos. Bent jau kol kas, nes netolimoje ateityje, jei pavyks bandymas, bus sistema įvesta visuose maršrutuose.
          na nežinau, vakar važiavau su 8 tai tik priekines atidarė, o išliedo pro visas likusias
          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

          Comment


            Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
            Žiūrėkit, o ar prailgintuose autobusuose, pagrinde 8-e, atidaromos tik priekinės durys ar visos ? Nes vakar teko važiuoti, tai nustebau, kad atidarė visas duris.
            Eksperimentuoja su mazai apkrautais marsrutais 11, 9, 18.....

            Comment


              Parašė Chixx Rodyti pranešimą
              na nežinau, vakar važiavau su 8 tai tik priekines atidarė, o išliedo pro visas likusias
              Arba vairuotojas pratina keleivius prie sistemos ir pats pratinasi, arba yra žioplas ir nežino kurie maršrutai turi taip daryt.
              Parašė Tigras Rodyti pranešimą
              Eksperimentuoja su mazai apkrautais marsrutais 11, 9, 18.....
              Keista, kad straipsnyjue 11 ir 18 nepaminėjo.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                .Keista, kad straipsnyjue 11 ir 18 nepaminėjo.
                As kaiptik pries pora dienu vaziavau su 11 autobusu ir lipau per priekines durys.

                Comment


                  šiandien jau ilgajam 8 autobuse girdėjau Vaičiakausko (jei teisingai parašiau pavardę) balsu pranešimą kuris aiškino taisykles, ko negalima daryti, ką reikės atlyginti ir t.t.t.t. kokios minutės trukmės ir balsas daug geriau tinka nei Donskio. ne taip robotiškai jis kalbėjo.
                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                  Comment


                    Sita nauja sistema tai dar nieko, priprast galima, teko vaziuot puspilniu autobusu, tai viskas normaliai.
                    Bet va kas negerai, kad autobusai iki 9 vakaro tik vaziuoja...

                    Comment


                      Teko jau ir man kartą lipti tik per priekines 8 maršruto autobuso duris, taip pat tame pačiame autobuse buvo priklijuotas lapas, kuriame užrašyta, jog nuo birželio 1 dienos keleiviai bus įlaipinami tik per priekines duris, o išlaipinami per kitas. Priešingai nei stotelių pavalijonuose pakabintuose tokiuose pačiuose skelbimuose, šio autobuso skelbime nebuvo nurodyti kitų autobusų numeriai kuriuose yra taikoma ši sistema. Beje, neatkreipiau dėmesio kaip ant kitų autobusų, tačiau ant visų 8 maršruto autobusų jau yra priklijuotos nuorodos, per kurias duris įlipti, per kurias išlipti. Peršasi išvada, kad netrukus tokia sistema bus taikoma visuose autobusuose.

                      Comment


                        O as 10 marsruto autobuse buvau nupirkes bilieta ir jus isivazduojat - man vairuotojas pats pramuse bilietuka!

                        Comment


                          Parašė GigaMan Rodyti pranešimą
                          Teko jau ir man kartą lipti tik per priekines 8 maršruto autobuso duris, taip pat tame pačiame autobuse buvo priklijuotas lapas, kuriame užrašyta, jog nuo birželio 1 dienos keleiviai bus įlaipinami tik per priekines duris, o išlaipinami per kitas. Priešingai nei stotelių pavalijonuose pakabintuose tokiuose pačiuose skelbimuose, šio autobuso skelbime nebuvo nurodyti kitų autobusų numeriai kuriuose yra taikoma ši sistema. Beje, neatkreipiau dėmesio kaip ant kitų autobusų, tačiau ant visų 8 maršruto autobusų jau yra priklijuotos nuorodos, per kurias duris įlipti, per kurias išlipti. Peršasi išvada, kad netrukus tokia sistema bus taikoma visuose autobusuose.
                          Palaipsniui sistema įvedama į visus maršrutus, taip ir sakė, kad darys.
                          Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                          O as 10 marsruto autobuse buvau nupirkes bilieta ir jus isivazduojat - man vairuotojas pats pramuse bilietuka!
                          Gerai, vairuotojas atlieka jam paskirtą papildomą pareigą.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Puiku kad pramuse. Dabar bus sunkiau issimusti bilieta kai tik kontrole pamatai
                            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                            Comment


                              Kaune pamenu buvo vienas senukas autobusu vairuotojas, kuris prie saves turejo komposteri ir taip pat zymedavo bilieta. Dar gi jis prasydavo parodyt pazymejima kai perka lengvatini. Bet tai buvo dar tada, kai Kaune naudodavom mechaninius komposterius. Dabar jau speju tas vairuotojas pensijoj.
                              O dabar tai Kaune absoliuciai visuose troleibusuose ir autobusuose prie vairuotoju yra automatinis bilietu spausdintuvas, tiesiog kasa duoda ceki. To bilieto zymeti nereikia, bet ir nepanaudosi kitame marsrute. Klaipedoje turetu taip pat irengti tuos aparatus.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Kaune kol kas su tais tvarkaraščiais jie patys nežino ko nori. Iš pradžių prisipirko kniedėmis tvirtinamų plastikinių būgnų, kaip Klaipėdoje. Pusę jų nudaužė durneliai, piemenys, kolekcionieriai ir kitokie psichiškai nesveiki žmonės, turintys nesuvestų sąskaitų su negyvais objektais. Kaip karvių bandos eina ir negali neužkliudyt. Daug lėšų iššvaistyta naujiems pritvirtinti, sugadinti stulpai ir paviljonų rėmai (išmuštos skylės). Apsidergė tas Transporto skyrius su šita nesąmone. Ištraukė vėl seno tipo rėmus su žemėlapiais. Manau centre tai daug geresnis variantas, nes yra ir žemėlapis, ir tvarkaraščiai. Vilniuje man nepatiko, kad stotelėje nėra žemėlapių. Dabar kai kur privirino rėmus prie stotelės ženklą laikančio stulpo ir užmovė plastikinius cilindrus. Jie taip laikosi kur kas tvirčiau ir jo nenuspirsi kaip tų prikniedytų. Bet tos skylės paliktos stulpuose ir paviljonų rėmuose nuo kniedžių man taip rėžia akį, kad norisi pakniedyti ir kai kuriuos Transporto skyriaus darbuotojus, kurie tokią nesąmonė išmąstė Man kur kas tvarkingiau atrodo žemėlapių variantas, na ir toliau nuo centro - užmautų plastikinių cilindrų variantas. O tos kniedės tai vaikų žaidimas, mano močiutė juos laisvalaikiu viena ranka nulaužinėja (ironija).
                                Kai paskutinį kartą buvau Kaune, pastebėjau, kad prie laikinosios geležinkelio stoties įvyko pasikeitimų. Anksčiau ten ir stotelės ženklas, ir tvarkaraščiai (prikniedyti) buvo ant paprasčiausio apšvietimo stulpo. Dabar jau ten atsirado naujas stulpas ir tvarkaraščiai užmauti ant jo. Taip pat, laukimo paviljonas naujas.

                                Dėl gyventojų kultūros - Vilniuje Plytinės g. visuomet būna išdaužyti laukimo paviljono stiklai. Jei tik suremontuoja, per kelias dienas vėl visus išdaužo, tai dabar iš viso nustojo tuos stiklus keisti. Tikriausiai taip yra dar nemažai kur...

                                Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                O as 10 marsruto autobuse buvau nupirkes bilieta ir jus isivazduojat - man vairuotojas pats pramuse bilietuka!
                                Jis turi savo komposterį?

                                Comment


                                  Del ilaipinimo pro priekines duris (jei jis vis delto pasiteisins) reikes keisti elektroninio bilieto zymejimo automatu isdestyma. Nors jie Klaipedoje dar neirengti, bet pakaks tik vieno - priekyje. Prie kitu duru jie bus paprasciausiai nereikalaingi.

                                  Kokios keleiviu nuomones apie ilaipinima pro priekines duris?

                                  Kiek keleiviu pervezama autobusais Kalipedoje?

                                  Comment


                                    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                    Jis turi savo komposterį?
                                    Ant vairotojo vietos dureliu kurie atskyria vairuotojo vieta yra prikabintas komposteris, as pats siek tiek nustebau ir tiktai paemiaiu pazymeta bilieta.

                                    Comment


                                      Gana rizikingas projektas Lietuvos visuomenei, manau (žinant mūsų kai kurių žmonių kultūringumą). O šiaip, projektas tikrai neblogas. Vis dar viliuosi, kad ateityje bus nutiesta bent viena tramvajaus linija ir sukurta bilietų sistema kaip kai kuriose Vakarų valstybėse, t.y. bilietas galiotų valandą arba kelias visoms transporto rūšims.
                                      Paskutinis taisė Silber418; 2009.06.10, 19:04.

                                      Comment


                                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                        Gana rizikingas projektas Lietuvos visuomenei, manau (žinant mūsų kai kurių žmonių kultūringumą). O šiaip, projektas tikrai neblogas. Vis dar viliuosi, kad ateityje bus nutiesta bent viena tramvajaus linija ir sukurta bilietų sistema kaip kai kuriose Vakarų valstybėse, t.y. bilietas galiotų valandą arba kelias visoms transporto rūšims.
                                        Mąstai kaip atitrūkęs nuo miesto gyvenimo žmogus. Nėra jau tie žmonės tokie nekultūringi ir buki, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Na ir kas, kad skųsis, kad bambės. Visiems neįtiksi - pripras ir dar džiaugsis tokia naujove.
                                        O apie tramvajų tai gal baikim kliedesius - jei Klaipėdoje autobusai nuostolingi, tai ką jau kalbėt apie tramvajų...
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Mąstai kaip atitrūkęs nuo miesto gyvenimo žmogus. Nėra jau tie žmonės tokie nekultūringi ir buki, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Na ir kas, kad skųsis, kad bambės. Visiems neįtiksi - pripras ir dar džiaugsis tokia naujove.
                                          O apie tramvajų tai gal baikim kliedesius - jei Klaipėdoje autobusai nuostolingi, tai ką jau kalbėt apie tramvajų...
                                          Juk akcentavau - kai kurie, ne visi, žinoma Taip, visiems neįtiksi, ko gero, to ir nereikia.
                                          O apie viešojo transporto nuostolingumą Klaipėdoje nesu girdėjęs. Yra maršrutų, kuriuos galima būtų pakoreguoti, bet keleivių, manau, netrūksta.
                                          Beje, ar Lietuvoje/Europoje miestas, kuriame transportas būtų pelningas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X