Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hobis: Viešasis transportas (planai, tvarkaraščiai ir kt.)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Abu 3 maršruto autobusai ne piko metu dirba 54 maršrutu).
    Aš nekalbu apie 54 maršrutą Po pertvarkymo ten dirbtų kiti autobusai, juolab, kad mano vizijoje kai bus abi tramo linijos A54 kursuotų tik Pilaitė - Lazdynai - Lazdynėliai
    Paskutinis taisė grustnyj; 2012.03.11, 16:18.

    Comment


      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
      Visiškai sutinku, ypač tose gatvėse, kur nėra nei šviesoforų, nei judrių gatvių. Tai smarkiai pastebiu A44 važiuojant iš Žaliojo tilto į Naująją Vilnią. Nuo Vasaros stotelės iki Krivių į kalniuką važiuoja vos maksimum 10 km/h, autobane S. Batoro gatvėje - irgi. Net furos visiškai pakrautos spėja ne tik aplenkti autobusą kaip stovintį, bet ir nudumti į priekį, kad jos jau nebesimato. Tai irgi ne išeitis.
      Man tai mašina ir yra išeitis. Nes iki ir iš darbo VT neveža. Tenka eiti 3,200 km., iki darbo ir tiek pat atgal iki namų.
      Nes mano darbo laikas yra nuo 10 ik 18 val., o VT važiuoja tik ryte iki nuo 7:24 val., iki 7:33 val., ir po pietų nuo 13:53 iki 16:41 val., bet jis visiškai nesiderina su mano darbo laiku. Nes aš dirbu tik nuo 10 val. iki 18 val., trečiadieniais iki 21 val.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
        Visiškai sutinku, ypač tose gatvėse, kur nėra nei šviesoforų, nei judrių gatvių. Tai smarkiai pastebiu A44 važiuojant iš Žaliojo tilto į Naująją Vilnią. Nuo Vasaros stotelės iki Krivių į kalniuką važiuoja vos maksimum 10 km/h, autobane S. Batoro gatvėje - irgi. Net furos visiškai pakrautos spėja ne tik aplenkti autobusą kaip stovintį, bet ir nudumti į priekį, kad jos jau nebesimato.
        Ponaiti, darosi nebeįdomu ir nuobodu tavęs klausytis. Kaip Ametistas gerai pasakė, keli diskusijas tam, kad jas keltum. Kam to reikia? Išdėstai savo neprofesionalias, kaip pats sakei, mintis, ir po kito žmogaus nuomonės keiti ir savąją. Tai arba išmok apginti tai, ką siūlai, arba iš viso nesiūlyk. Ir manau reikia racionaliau mąstyti, nes dabar siūlai bet ką, bet kur ir bet kada. Atsiprašau, tokia mano nuomonė.

        Beje, su tais maršrutų sujungimais. Vienąkart siūlai juos sujungti (kaip šiuo atveju 3 ir 41 maršrutus), o kitąkart jau siūlai kitus variantus, kurie dažniausiai 90% dubliuoja kitus maršrutus, taip kad vėlgi nesuprantu tavo logikos.
        دائما الليتوانيه

        Comment


          Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
          Išdėstai savo neprofesionalias, kaip pats sakei, mintis, ir po kito žmogaus nuomonės keiti ir savąją.
          Ačiū, pasijuokiau Ir kur aš po kito žmogaus nuomonės keičiu savąja? Jei atsakymas argumentuotas - pripažįstu savo klaidą. Aš diskutuoju. Turbūt nežinai kaip vyksta diskusijos ir debatai. Kas dėl neprofesionalumo - gimei Einšteinu?

          Beje, su tais maršrutų sujungimais. Vienąkart siūlai juos sujungti (kaip šiuo atveju 3 ir 41 maršrutus), o kitąkart jau siūlai kitus variantus, kurie dažniausiai 90% dubliuoja kitus maršrutus, taip kad vėlgi nesuprantu tavo logikos.
          Argumentuok. Pateik faktus kur aš taip sakiau

          P.S. Aš bent kažką siūlau, o kai kas čia ateina su tuščia galva, be jokių siūlymų ir bando viską suvelti. Akademike
          Paskutinis taisė grustnyj; 2012.03.11, 17:25.

          Comment


            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
            O čia nereikia jau taip griežtai sakyti. Bent jau dabar iš Baltupių iki Naujosios Vilnios tinka A10 ir A44. Jei ilgai laukti A10 - važiuoju bet kokių autobusų iki Tauragnų st., vėliau bet kokių troleibusų iki Žaliojo. Ir vis tiek jokios naudos, nes tenka ilgokai laukti A44. Taip kad tas pats ar aš darau vieną persėdimą, ar du. Ir netikiu, kad įvedus valandinį aš greičiau atsidursiu Naujojoje Vilnioje.
            Ačiū, pasisakei, o dabar aš. Atėjau į Žaliojo tilto st., iškart įsėdau į T11, pavažiavau iki Tauragnų st., išlipau, man ten atvažiavo A35, A36, A50, rinkis kurį tik nori, visi paveš iki mano darbo. Problemos nėra. Atsiduriu greičiau. Jei sunku nusigauti į Naująją Vilnią, nereiškia kad taip yra ir su kitomis Vilniaus dalimis.

            Patarimas tau. O kodėl prie A10 neskaičiuoji dar ir A34? Gali drąsiai važiuoti iki Olandų g. Ten važiuoja tas pats A44. Dar gali pavažiuoti iki Audėjų st., kur "pagausi" greitąjį 74. Taip pat A33, su juo gali pavažiuoti iki Rinktinės st., ten taip pat važiuoja A44. Dar A26A veža iki Žaliojo tilto, kur persėsti gali į A44. Taigi, Baltupiuose gali sėsti į A10, 26A, 33, 34. Kartu sudėjus grafikus, manau ne prastas variantas gaunasi, tad neįsikabink vien Žaliojo tilto st. persėdimo ir A10 maršruto
            دائما الليتوانيه

            Comment


              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
              Ačiū, pasijuokiau Ir kur aš po kito žmogaus nuomonės keičiu savąja? Jei atsakymas argumentuotas - pripažįstu savo klaidą. Aš diskutuoju. Turbūt nežinai kaip vyksta diskusijos ir debatai. Kas dėl neprofesionalumo - gimei Einšteinu?
              Kad pasiūlai, atsiprašant, kvailą idėją, tada kas nors pasako kad ji visiškai neracionali, ir tu iš karto atsakai: TU TEISUS, ir diskusija tuo klausimu baigiasi. Tai argumentuok savo pasiūlymą kažkuo. Nes dabar nesuprantu, kokiu tikslu iš viso pasiūlei savo variantą.
              دائما الليتوانيه

              Comment


                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                Ačiū, pasisakei, o dabar aš. Atėjau į Žaliojo tilto st., iškart įsėdau į T11, pavažiavau iki Tauragnų st., išlipau, man ten atvažiavo A35, A36, A50, rinkis kurį tik nori, visi paveš iki mano darbo. Problemos nėra. Atsiduriu greičiau. Jei sunku nusigauti į Naująją Vilnią, nereiškia kad taip yra ir su kitomis Vilniaus dalimis.

                Patarimas tau. O kodėl prie A10 neskaičiuoji dar ir A34? Gali drąsiai važiuoti iki Olandų g. Ten važiuoja tas pats A44. Dar gali pavažiuoti iki Audėjų st., kur "pagausi" greitąjį 74. Taip pat A33, su juo gali pavažiuoti iki Rinktinės st., ten taip pat važiuoja A44. Dar A26A veža iki Žaliojo tilto, kur persėsti gali į A44. Taigi, Baltupiuose gali sėsti į A10, 26A, 33, 34. Kartu sudėjus grafikus, manau ne prastas variantas gaunasi, tad neįsikabink vien Žaliojo tilto st. persėdimo ir A10 maršruto
                Atsakymas: aš studijuoju Vilniaus kolegijoje Baltupiuose. Jei viską žinai Vilniuje tai turėtum žinoti, kad viešasis transportas pritaikytas paskaitoms nuo 8:00. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus kolegijos paskaitos prasideda nuo 7:45. Visose mokslo įstaigose pertraukos maksimum 15 minučių. Vilniaus kolegijoje po antros paskaitos net 50 minučių pertrauka. Dėl šitų "menkniekių" išsiderina visas viešojo transporto tvarkaraštis skirtas paskaitoms nuo 8 valandos.

                Manai aš toks durnas, kad nebandžiau ir A34, ir trulų nuo Žaliojo tilto? Rytais tenka anksti atvažiuoti, o po paskaitų dar ilgiau tenka namo važiuoti.

                Aš paminėjau Naująją Vilnią kaip pavyzdį, nes tai yra man aktualu. Taip pat pacituok man mano frazę kur aš neva sakau, kad visame mieste neįmanoma greitai nusigauti iš taško A į tašką B. Laukiu.

                Comment


                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                  Kad pasiūlai, atsiprašant, kvailą idėją, tada kas nors pasako kad ji visiškai neracionali, ir tu iš karto atsakai: TU TEISUS, ir diskusija tuo klausimu baigiasi. Tai argumentuok savo pasiūlymą kažkuo. Nes dabar nesuprantu, kokiu tikslu iš viso pasiūlei savo variantą.
                  Ką dar galima pasakyti pvz. dėl Žaliakalnio gatvės? Pasakiau, kad daug pensininkų, kuriems tolokai vaikščiuoti, gatvė pritaikyta eismui, Tremtinių stotelė nelabai būtina 58 autobusui, nes yra 74 ekspresas. Visi su mano siūlymu ir argumentais nesutiko. Tai ką man dabar susirasti visus, kurie nesutiko ir kumščiais įrodyti savo teisingumą? Galbūt čia Jūsų būdai (sorry). Aš esu džentelmenas.

                  Comment


                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                    Argumentuok. Pateik faktus kur aš taip sakiau
                    Vienas iš pavyzdžių. Siūlai A11 pratęsimą, kad bubliuotų T1. Ar T1 nesusitvarko su srautais ar kaip? Dar yra T3 nuo Pamėnkalnio g. iki tų pačių Karoliniškių.

                    2) 11 Užupis – Senamiestis – Žvėrynas – Karoliniškės
                    Trasa: ..., Sėlių g., T. Narbuto g., Laisvės pr., L. Asanavičiūtės g., A. P. Kavoliuko g., Sietyno g., R. Jankausko g., L. Asanavičiūtės g., Sausio 13-osios g., I. Šimulionio g. Jo galinė stotelė būtų žiede prie A. J. Povilaičio gatvės sankryžos.
                    Trasa pusiau dubliuotų 1 troleibuso trasą, bet visgi tai būtų patogiau žmonėms, gyvenantiems atokiau stotelių kur stoja 1 troleibusas.
                    Galbūt nereikalinga, bet tada A11 papildytų T1.
                    O kitu atveju sakai, kad reikia mažiau dubliavimų, tokių kaip 3 ir 41
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                      Atsakymas: aš studijuoju Vilniaus kolegijoje Baltupiuose. Jei viską žinai Vilniuje tai turėtum žinoti, kad viešasis transportas pritaikytas paskaitoms nuo 8:00. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus kolegijos paskaitos prasideda nuo 7:45. Visose mokslo įstaigose pertraukos maksimum 15 minučių. Vilniaus kolegijoje po antros paskaitos net 50 minučių pertrauka. Dėl šitų "menkniekių" išsiderina visas viešojo transporto tvarkaraštis skirtas paskaitoms nuo 8 valandos.

                      Manai aš toks durnas, kad nebandžiau ir A34, ir trulų nuo Žaliojo tilto? Rytais tenka anksti atvažiuoti, o po paskaitų dar ilgiau tenka namo važiuoti.

                      Aš paminėjau Naująją Vilnią kaip pavyzdį, nes tai yra man aktualu. Taip pat pacituok man mano frazę kur aš neva sakau, kad visame mieste neįmanoma greitai nusigauti iš taško A į tašką B. Laukiu.
                      O dabar aš pasijuokiau Kodėl aš turiu viską apie tavo kolegiją žinoti? O tu žinai, kada aš pradedu ir baigiu darbą? Gal baikim tokias durnas diskusijas?

                      Tai ar tu turi prisiderinti su savo kolegijos "išskirtiniu" grafiku, ar VT pagal jį? Totalią nesąmonę pasakei.
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                        Vienas iš pavyzdžių. Siūlai A11 pratęsimą, kad bubliuotų T1. Ar T1 nesusitvarko su srautais ar kaip? Dar yra T3 nuo Pamėnkalnio g. iki tų pačių Karoliniškių.



                        O kitu atveju sakai, kad reikia mažiau dubliavimų, tokių kaip 3 ir 41
                        Dabar pamąstyk galva ir suprasi abu šiuos siūlymus. Gerai, teks ilgai man laukti kol sumąstysi, todėl atsakau pats.

                        Siūliau A11 pratęsti iki Karoliniškių ne dėl to, kad T1 nesusitvarko. Pasižiūrėk įdėmiau maršruto trasa: ji dubliuoja T1 tik pagrindinėse gatvėse. Taip pat A11 kursuotų ten, kur dar niekas nekursuoja - patogumas gyventojams, kuriems ryte neteks vaikščioti iki pagrindinės T1 trasos. Autobusas važiuotų prie Kačialovo gimnazijos, o aš pats žinau, kad yra mokinių iš Užupio, kurie ten mokosi. Taip pat važiuotų Kavoliuko gatve, kuri netoliese nuo Pilaitės prospekto. Iš Pilaitės arba Pilaitės prospekto nėra tiesioginio susisiekimo su Senamiesčiu. Na ir paskutinis pliusas - Karoliniškės apart T1, kuris važiuoja tik iki Stoties turės susisiekimą ir su "Subačiovke" (vėlgi pats žinau, kad yra žmonių, kursuojančių tarp šių rajonų.

                        Kas dėl pasiūlyto A3 ir A41 sujungimo. Jei pagalvotum, tai visos diskusijos prasidėjo po jūsų valandinio bilieto ir efektyvumo. Vat ir atkreipiau dėmesį į tai, jog po nosim turit neefektyvumo pavyzdį, bet jums patiems tai ne motais.

                        Comment


                          Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                          O dabar aš pasijuokiau Kodėl aš turiu viską apie tavo kolegiją žinoti? O tu žinai, kada aš pradedu ir baigiu darbą? Gal baikim tokias durnas diskusijas?

                          Tai ar tu turi prisiderinti su savo kolegijos "išskirtiniu" grafiku, ar VT pagal jį? Totalią nesąmonę pasakei.
                          Totali nesąmonė - dabartinė diskusija. Tu čia vaidini visažinį - ne aš. Dar vienas minusas į tavo daržą - VT irgi gali derintis prie studentų arba darbuotojų. 31 autobuso pirmą reisą dėl darbuotojų prašymo padarė anksčiau. Taip pat buvo situacijų kai dėl moksleivių VT derino tvarkaraštį.
                          Taip pat pasižiūrėk A10 tvarkaraštį. Ne šiaip sau iš Subačiaus st. jis važiuoja 6:17, o po to 6:40 ir 6:48. Dėl Romerio studentų. Taip kad pasidomėk ir nevaidink visažinio.
                          Paskutinis taisė grustnyj; 2012.03.11, 17:55.

                          Comment


                            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                            Atsakymas: aš studijuoju Vilniaus kolegijoje Baltupiuose. Jei viską žinai Vilniuje tai turėtum žinoti, kad viešasis transportas pritaikytas paskaitoms nuo 8:00. Taip pat turėtum žinoti, kad Vilniaus kolegijos paskaitos prasideda nuo 7:45. Visose mokslo įstaigose pertraukos maksimum 15 minučių. Vilniaus kolegijoje po antros paskaitos net 50 minučių pertrauka. Dėl šitų "menkniekių" išsiderina visas viešojo transporto tvarkaraštis skirtas paskaitoms nuo 8 valandos.
                            Tai gal tada paprasčiau pakeisti paskaitų laiką kolegijoje, jei jau jis toks nelogiškas ir kertasi su visa transporto sistema?

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Tai gal tada paprasčiau pakeisti paskaitų laiką kolegijoje, jei jau jis toks nelogiškas ir kertasi su visa transporto sistema?
                              Paskaitų, pamokų laikus galima keisti tik tada kai suderini su ŠMM. Ne taip lengva pakeisti yra paskaitų, pamokų laikus.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė digital

                                Tai gal tada paprasčiau pakeisti paskaitų laiką kolegijoje, jei jau jis toks nelogiškas ir kertasi su visa transporto sistema?
                                O kodėl kertasi? VT pradeda darbą maždaug 5.20 ryto, tai negi Naujoji Vilnia ir Baltupiai taip tragiškai toli nutolę vienas nuo kito, kad 2,5 h nepakanka iš vienos vietos į kitą nuvažiuoti? Mano nuomone, ir pusantros valandos turėtų pakakti. O integravus į miesto sistemą traukinius, ir vienos valandos pakaktų.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Prisikabinote. Ar aš jums sakau, kad neišgyvenu, mirštų nuo tokio tvarkaraščio? Visur diversijas matote. Pateikiau kaip pvz., o užsipuolėte kaip vilkai.

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj
                                    Prisikabinote. Ar aš jums sakau, kad neišgyvenu, mirštų nuo tokio tvarkaraščio? Visur diversijas matote. Pateikiau kaip pvz., o užsipuolėte kaip vilkai.
                                    Niekas tavęs neužsipuola. Bet taip pat nereikia tikėtis palaikymo siūlant ne visai logiškus ir efektyvius pakeitimus
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                      Totali nesąmonė - dabartinė diskusija. Tu čia vaidini visažinį - ne aš. Dar vienas minusas į tavo daržą - VT irgi gali derintis prie studentų arba darbuotojų. 31 autobuso pirmą reisą dėl darbuotojų prašymo padarė anksčiau. Taip pat buvo situacijų kai dėl moksleivių VT derino tvarkaraštį.
                                      Taip pat pasižiūrėk A10 tvarkaraštį. Ne šiaip sau iš Subačiaus st. jis važiuoja 6:17, o po to 6:40 ir 6:48. Dėl Romerio studentų. Taip kad pasidomėk ir nevaidink visažinio.
                                      Gana čia vaidinti įsižeidusį. Niekas čia nenori veltis į asmeniškumus ir pastabą pateikė grynai dalykiškai - kad diskusijose būtų progresas: būtų ne tuščiai diskutuojama apie vieną per tą patį, bet siekiama geriausio rezultato. Šiuo atveju diskutuojama apie Vilniaus miesto VT maršrutų tinklo optimizavimą.
                                      Arsiakas turėjo omenyje, kad tavo siūlymai yra dažnai pasikartojantys, tik keičiasi maršrutai, numeriai, gatvės... Bet tu vėl ir vėl neatkreipi dėmesio į tuos pačius dalykus: dubliavimai, gatvių pločiai, keleivių srautai ir t.t.

                                      Visas kitas emocijas siūlau pasilaikyti sau.
                                      Paskutinis taisė Ametistas; 2012.03.11, 20:45.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                        Gana čia vaidinti įsižeidusį. Arsiakas turėjo omenyje, kad tavo siūlymai yra dažnai pasikartojantys, tik keičiasi maršrutai, numeriai, gatvės... Bet tu vėl ir vėl neatkreipi dėmesio į tuos pačius dalykus: dubliavimai, gatvių pločiai, keleivių srautai ir t.t.

                                        Visas kitas emocijas siūlau pasilaikyti sau.
                                        Emocijas? Kuo toliau, tuo vis linksmiau dar nepamiršk pridurti, kad sėdžiu ir verkiu dabar Jūsų fantazija gi begalinė

                                        Comment


                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Emocijas? Kuo toliau, tuo vis linksmiau dar nepamiršk pridurti, kad sėdžiu ir verkiu dabar Jūsų fantazija gi begalinė
                                          Apie tokias emocijas kalbėjau:
                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Prisikabinote. Ar aš jums sakau, kad neišgyvenu, mirštų nuo tokio tvarkaraščio? Visur diversijas matote. Pateikiau kaip pvz., o užsipuolėte kaip vilkai.
                                          Emocijos nebūtinai realiai fiziškos, kalbėjau apie emocijas, kurias išreiški tekste. Na, bent jau matyti, kad nesi humanitaras
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X