Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Dabar tie keli reisai iki marių matyt buvo Pažaislio prašymu. Nuo birželio kursuos iki Kauno marių ir gerokai dažniau.
    Dabar per gegužės mėn. jie sutaupys 540 Lt vien dėl tų 3 reisų panaikinimo.
    Kazin, ar verta leisti net dvieju marsrutu troleibusus iki Kauno mariu. Pernai buvau Petrasiunu gale, prie Kauno mariu. Oras buvo geras, silta. Tiesa, darbo diena. Iki Kauno mariu vaziuodavo tusti troleibusai.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Kazin, ar verta leisti net dvieju marsrutu troleibusus iki Kauno mariu. Pernai buvau Petrasiunu gale, prie Kauno mariu. Oras buvo geras, silta. Tiesa, darbo diena. Iki Kauno mariu vaziuodavo tusti troleibusai.
      Aš nepamenu, ar pernai tikrai leido ir 9, ir 12-ą maršrutus. Man kažkodėl atrodo tik 9-tą. Bet kadangi neatsimenu, tai ir nesiginčiju Aš tau pritariu, manau tikrai verta leisti tik vieną iš tų dviejų maršrutų, juolabiau, kad jie važiuoja ratu. Darbo dieną ir prie Lampėdžio nėra daug žmonių, o Kauno marios ne tokios populiarios kaip Lampėdis. Į Kauno marias darbo dieną galėtų važiuoti kad ir kas antras troleibusas, bet nelabai įmanoma tai padaryti, nes būtų smarkiai išdarkytas tvarkaraštis. Maršrutams, kurie važiuoja ratu ir dalis jų reisų yra prailginti, sunku sudaryti tvarkaraštį, kad neužliptų vienas ant kito troleibusai ir nebūtų didelių intervalų vietomis.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Aš nepamenu, ar pernai tikrai leido ir 9, ir 12-ą maršrutus. Man kažkodėl atrodo tik 9-tą. Bet kadangi neatsimenu, tai ir nesiginčiju Aš tau pritariu, manau tikrai verta leisti tik vieną iš tų dviejų maršrutų, juolabiau, kad jie važiuoja ratu. Darbo dieną ir prie Lampėdžio nėra daug žmonių, o Kauno marios ne tokios populiarios kaip Lampėdis. Į Kauno marias darbo dieną galėtų važiuoti kad ir kas antras troleibusas, bet nelabai įmanoma tai padaryti, nes būtų smarkiai išdarkytas tvarkaraštis. Maršrutams, kurie važiuoja ratu ir dalis jų reisų yra prailginti, sunku sudaryti tvarkaraštį, kad neužliptų vienas ant kito troleibusai ir nebūtų didelių intervalų vietomis.
        Pernai vaziavo abieju marsrutu troleibusai.

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Aš nepamenu, ar pernai tikrai leido ir 9, ir 12-ą maršrutus. Man kažkodėl atrodo tik 9-tą. Bet kadangi neatsimenu, tai ir nesiginčiju Aš tau pritariu, manau tikrai verta leisti tik vieną iš tų dviejų maršrutų, juolabiau, kad jie važiuoja ratu. Darbo dieną ir prie Lampėdžio nėra daug žmonių, o Kauno marios ne tokios populiarios kaip Lampėdis. Į Kauno marias darbo dieną galėtų važiuoti kad ir kas antras troleibusas, bet nelabai įmanoma tai padaryti, nes būtų smarkiai išdarkytas tvarkaraštis. Maršrutams, kurie važiuoja ratu ir dalis jų reisų yra prailginti, sunku sudaryti tvarkaraštį, kad neužliptų vienas ant kito troleibusai ir nebūtų didelių intervalų vietomis.
          Dar pats atsimenu kai pernai buvau prie Kauno marių ir nespėjom į 12, ėjom pėsti... Kas ten šovė galvon tada, kad ėjom iki pat Laikinosios geležinkelio stoties.

          Comment


            Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
            Dar pats atsimenu kai pernai buvau prie Kauno marių ir nespėjom į 12, ėjom pėsti... Kas ten šovė galvon tada, kad ėjom iki pat Laikinosios geležinkelio stoties.
            Labai velai ejot...

            Comment


              Sakyčiau šis vakaras avaringas miesto VT: 19.15 prieš Kauno pilies stotelę 7 maršruto troleibusas (355) atvažiuojant nuo centro į sienelę "užspaudė" VW Golf, o už kelių šimtų metrų prieš pat Vilijampolės tiltą į prailgintą autobusą "isipaišė" džipas....

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Labai velai ejot...
                Ne vėlai. Suspėjau į traukinį Vilniun apie 16 val...

                Comment


                  Garliaviškiai D.Grybauskaitės klausė apie autobusą

                  cituoju:
                  Sulaukusi klausimo, kodėl į Garliavą nebevažiuoja 6-ojo maršruto autobusas, kandidatė pirštu dūrė į salėje sėdėjusį Kauno rajono merą Valerijų Makūną.
                  Atsiprašau, jei ką nors praleidau, bet nuo kada į Garliavą jis nebevažiuoja? Ar čia kažkoks nesusipratėlis paklausė? Ar čia aš kažko nežinau?

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Garliaviškiai D.Grybauskaitės klausė apie autobusą

                    cituoju:


                    Atsiprašau, jei ką nors praleidau, bet nuo kada į Garliavą jis nebevažiuoja? Ar čia kažkoks nesusipratėlis paklausė? Ar čia aš kažko nežinau?
                    Čia paklausė turbūt kažkokia bobutė, kuri nuo savo trobos eidama iki krautuvės ir grįždama, nei karto nepastebėjo važiuojančio 6-to autobuso. Todėl apsimetus kolūkio pirmininke sumąstė pasiklausti "būsimos" svieto viršininkės, kada gi vėl pradės kursuoti autobusas... Deja, bobutė arba vis dar per daug įmigusi po žiemos miego, arba jai tikrai negerai su regėjimu

                    Tiek ČIA, tiek ČIA 6-asis autobusas paminėtas, kad kursuoja. O ČIA neužsimenama, kad jis nevažiuos iki Garliavos.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      KELEIVINIO TRANSPORTO KOMISIJOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

                      Posėdžio data – 2009-04-28
                      Laikas – 9.00 val.
                      Vieta – Laisvės al. 96, Mažoji salė

                      1. Dėl keleivinio transporto maršruto iki Bartonių.
                      Keista, kad miesto savivaldybės Transporto skyrius netgi įtraukė į darbotvarkę tokį klausimą, nes iš tikrųjų ši gyvenvietė yra Jonavos rajone, netoli Salupių.

                      2. Dėl keleivinio transporto eismo Šančiuose.
                      3. Dėl 9-ojo autobusų maršruto keitimo.
                      4. Dėl papildomų keleivinio transporto stotelių įrengimo Sargėnuose.
                      5. Dėl 9-ojo maršrutinių taksi maršruto pratęsimo iki Neveronių.
                      6. Dėl 43-iojo maršrutinių taksi maršruto pratęsimo.
                      7. Dėl 68-ojo maršrutinių taksi maršruto keitimo.
                      8. Dėl autobusų ir troleibusų darbo laiko keitimo.

                      Komisijos pirmininko pavaduotojas Jonas Žališkevičius

                      Transporto skyrius
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2009.04.30, 13:22.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Nuo gegužės 4 d. įsigalioja nauji 16-ojo, 18-ojo ir 27-ojo autobusų maršrutų tvarkaraščiai

                        16-ojo maršruto tvarkaraštyje iš Kazliškių 8 val. ryto koreguojamas laikas (pavėlinama apie 30 min.); 9 val. reisas naikinamas, bet pridedamas 12 val. Atitinkamai kinta išvykimai nuo "Kauno pieno".

                        18-ojo maršruto tvarkaraštyje koreguojamas laikas, kai važiuojama iki "Kauno šiltadaržių", vietoj buvusio 7 val., išvyks apie 5 val. ir naikinamas 16 val. nuo stoties. Atitinkamai turėtų keistis išvykimai nuo LŽŪU.

                        27-ojo maršruto - vėlinamas paskutinis išvykimas nuo Šiaurės pr. Vietoj buvusio po 21:49val., paskutinis išvyks 22:17 val. Tikėtina, kad gali keistis ir kai kurie išvykimo laikai nuo Prancūzų g.

                        Visi tvarkaraščiai >>>
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          http://www.youtube.com/watch?v=IOJ0UY0q2pg
                          gražus video, jei buvo ištrinkit
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            Geras video Prisiminiau vaikyste, kai nemažai teko šiais geltonais busikais važinėt Galėtų ir dabar taip simboliškai, vieną geltoną turėt ir kartais paleist į trasą

                            Comment


                              Senu laiku priminimas prie gelezinkelio stoties.

                              Comment


                                /\ kas tai?

                                Comment


                                  Stotelės ženklas
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ kas tai?
                                    Stoteles zenklas. Tokie (ar labai panasus) buvo tarybiniais laikais visuose Lietuvos miestuose, kuriuose veike VT. Palaipsniui pradeti keisti mazdaug nuo devintojo desimtmecio vidurio i kelio zenklus.
                                    Ir dabar dar yra, pavyzdziui, Mazeikiuose.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Senu laiku priminimas prie gelezinkelio stoties.

                                      http://img216.imageshack.us/my.php?image=p4210095a.jpg
                                      Dar atsimenu mėlynas skrituliukas tai autobusų stotelė, raudonas tai troleibusų. Jei abu, tai abiejų. Neklystu? Nes čia labai seni prisiminimai. Keista, kaip toks ženklas išliko vidury centro Kiek žinau, jų daugiau yra tik nuošalesnėse vietose, pvz Zuikinėj prie kioskelio

                                      Comment


                                        taip ir nujaučiau bet toks masyvokas ir netradicinis

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          taip ir nujaučiau bet toks masyvokas ir netradicinis
                                          Nu jis nėra masyvokas, čia gal foto iškreipia vaizdą, šiaip net visas tas rėmas yra tikrai mažesnis už dabartinį stotelės ženklą, ar net tarkim pėsčiųjų perėjos ženklą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X