Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Nuo 2009 m. sausio 1 d. didėja Kauno miesto viešojo transporto bilietų tarifai. Informuojame, kad iki 2009 m. sausio 1 d. galiojusio tarifo vienkartiniai bilietai viešajame transporte galios iki 2009 m. sausio 18 d. imtinai.

    Transporto skyrius
    Reikes dar siemet prasitest e-bilieta uz mazesne kaina

    Comment


      Kaip aš suprantu, tai jei pratęsiamas sausiui, tai jau mokama brangiau, netgi E-biliete?

      Comment


        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
        Reikes dar siemet prasitest e-bilieta uz mazesne kaina
        Ir kokia iš to nauda, jei kaina ar iki sausio, ar po sausio pildysi, vis tiek bus ta pati Juk tarifai keičiasi nuo sausio mėn. 1 d., vadinasi ir mėnesinio bilieto kaina sausio mėnesiui jau nuo šio mėnesio 15 d. e. bilietui galioja nauju tarifu. Mąstyk truputį
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          Kaip aš suprantu, tai jei pratęsiamas sausiui, tai jau mokama brangiau, netgi E-biliete?
          iki 2009 m. sausio 1 d. galiojusio tarifo vienkartiniai bilietai viešajame transporte galios iki 2009 m. sausio 18 d. imtinai.

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Ir kokia iš to nauda, jei kaina ar iki sausio, ar po sausio pildysi, vis tiek bus ta pati Juk tarifai keičiasi nuo sausio mėn. 1 d., vadinasi ir mėnesinio bilieto kaina sausio mėnesiui jau nuo šio mėnesio 15 d. e. bilietui galioja nauju tarifu. Mąstyk truputį
            Arba as , arba tu neisigilini i sakini. Arba man liga visiskai smegenim pakenke
            Paskutinis taisė Mjso; 2008.12.19, 00:13.

            Comment


              ten kalbama apie vienkartinius bilietus. Mano žiniomis dar negalima papildyti elektroninio bilieto vienkartiniams?

              Comment


                Parašė somis Rodyti pranešimą
                ten kalbama apie vienkartinius bilietus. Mano žiniomis dar negalima papildyti elektroninio bilieto vienkartiniams?
                Pasirodo reikia daugiau vaistuku ikalt

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  ten kalbama apie vienkartinius bilietus. Mano žiniomis dar negalima papildyti elektroninio bilieto vienkartiniams?
                  El. bilietas atlieka tik mėnesinio bilieto funkcijas ir taip bus nežinia iki kada.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                    iki 2009 m. sausio 1 d. galiojusio tarifo vienkartiniai bilietai viešajame transporte galios iki 2009 m. sausio 18 d. imtinai.
                    Kur mes nesusikalbam?

                    Comment


                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                      Kur mes nesusikalbam?
                      Susikalbejom. Tik neatkreipiau demesio i "vienkartinis" paskaicius apie bilieto papildyma. Nes vienkartiniu papildymo kol kas lyg ir nera. Mano klaida

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        Kur mes nesusikalbam?
                        Tai tu supratai, kad pasakei nesąmonę, ar ne? Sakei reikia paskubėti pasipildyti el. bilietą pigiau. Atsakau: pildysi dabar, ar jau po sausio 1d., vis tiek mokėsi jau nauju tarifu. Nes ta paslauga naudosiesi nuo sausio 1 d., tai ir kaina jai nauja jau nuo datos, nuo kurios galima pildyti kitam mėnesiui (nuo gruodžio 16 d.). Supratai?
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Primenu, kad šiandien 13 val. Kauno rotušės aikštėje vyks UAB „Kauno autobusų" senųjų „Ikarusų" palydėtuvės į užtarnautą poilsį
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Tai tu supratai, kad pasakei nesąmonę, ar ne? Sakei reikia paskubėti pasipildyti el. bilietą pigiau. Atsakau: pildysi dabar, ar jau po sausio 1d., vis tiek mokėsi jau nauju tarifu. Nes ta paslauga naudosiesi nuo sausio 1 d., tai ir kaina jai nauja jau nuo datos, nuo kurios galima pildyti kitam mėnesiui (nuo gruodžio 16 d.). Supratai?
                            čia tu tikrai man rašei?

                            Comment


                              [QUOTE=Linas;309603]Mikriukų savininkai ir vairuotojai turi įsisąmoninti, kad jie yra bendros miesto susisiekimo sistemos dalis ir jei kyla kainos autobusams ir troleibusams, turi kilti ir jiems.



                              Esme tame,kad pirkdamas bilieta autobusui tu truputi permoki,nes apmoki ir uz tuos rytinius ir vakarinius reisus ,kai autobusai vazineja pustusciai ir tie reisai buna nepelningi. Bet visuomene nori ,kad autobusai kursuotu kuo ilgiau,todel tokia situacija ir yra. O stai mikriukai noretu nusigriebti tik grietinele: jie sutiktu vezti kiek pigiau ,bet nevaziuotu nei labai anksti ryte ,nei velai vakare:-))))

                              Comment


                                Parašė somis Rodyti pranešimą
                                čia tu tikrai man rašei?
                                Oi ne, atsiprašau
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Kaunas atsisveikino su senaisiais Ikarusais

                                  Delfi

                                  Comment


                                    Gaila...
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Ar Kaune važinėja Korasa autobusai ?

                                      Comment


                                        Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                                        Ar Kaune važinėja Karosa autobusai ?
                                        Važinėja. Jei neklystu 15 Karosa B732, bei vienas B741, kuris sugedęs stovi autobusų parke. Kiek man yra žinoma, jo niekas nesiruošia taisyti.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Kelios nuotraukos iš Ikarusų palydėtuvių:
                                          http://www.miestai.net/forumas/album.php?albumid=62

                                          Comment

                                          Working...
                                          X