Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
    Ko gero jei pradedi kritikuot kitus, tai pats esi kažką labai puikaus ir gero padaręs visuomenei, todėl ir kilo klausimai apie tavo nuopelnus. Kitas dalykas, tipiška lietuviška nuomonė: "Kam man daryt, gal kas kitas padarys" arba daugumos bandymas sustabdyt visokias iniciatyvas, jas pateikt vos ne kaip didžiausią blogį. Šiuo atveju įžvelgiu ir qwe panašų požiūrį.
    Man labai įdomus yra vienas dalykas, kodėl kai aš "papyliau pamazgų" ant amiko dėl jo išsireiškimų, tokių kaip "kvaili lietuviai" "bijantys keistis kaimiečiai" tai iškart buvo sutapatinta su kritika jo darbams? Panašu, kad ponai jūs patys nelabai suprantat dėl ko piktinatės, o gal tiesiog nepajėgūs to padaryti ar paprasčiausiai nenorit?
    Kaip sakoma "labiausiai gamtos apdovanotiems kartoju dar kartą" - amiko iniciatyva sveikintina ir darbai verti pagyrų, bet epitetai parinkti išreikšti nepasitenkinimą kaikuriais valdžios organais yra švelniai pasakyčiau - netinkami. Ir netinkami ne tų organų atžvilgiu, o tų žmonių su kuriais tuos KRS veikėjus sutapatino.
    Paskutinis taisė qwe; 2010.07.28, 18:54.

    Comment


      Amiko, tiesiog vasara. Palauk rudens ir KRS atsilieps. Gal.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Amiko, tiesiog vasara. Palauk rudens ir KRS atsilieps. Gal.
        Aš jiems skambinu. Atsiliepia. Kalba vienaip, pažada susitikt aptart detaliau ir vėl atšaukia. Po kelių savaičių vėl skambinu teirautis, ar būtų galima judinti reikalus, vėl vilkint ir fiktyviai meluot pradeda. Imu jaustis kaip koks kvailys. Arba žurnalistas, įkyriai lendantis į biurokrato kabinetą.
        Parašė qwe Rodyti pranešimą
        epitetai parinkti išreikšti nepasitenkinimą kaikuriais valdžios organais yra švelniai pasakyčiau - netinkami. Ir netinkami ne tų organų atžvilgiu, o tų žmonių su kuriais tuos KRS veikėjus sutapatino.
        Man tiesiog pabodo tas tampymasis ir nuolatinis tikėjimasis ir tos kvailos viltys - jas nuolat nugesina KRS darbuotojų neryžtas, nenoras, neveiksnumas. Iš pradžių maniau užsiėmę, bet kai nuvažiuoji, tai matai: vienas delfi.lt naršo, dviese grafikus įvedinėja: vienas diktuoja, kitas veda, trečias su kavinuku laksto aplink, o ketvirto visai nėra. Tai koks čia darbas
        Miesto savivaldybė šiuo atžvilgiu man daro geresnį įspūdį - jie bent jau veikia, kai to reikia.
        Paskutinis taisė Ametistas; 2010.07.28, 20:25.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė qwe Rodyti pranešimą
          Man labai įdomus yra vienas dalykas, kodėl kai aš "papyliau pamazgų" ant amiko dėl jo išsireiškimų, tokių kaip "kvaili lietuviai" "bijantys keistis kaimiečiai" tai iškart buvo sutapatinta su kritika jo darbams? Panašu, kad ponai jūs patys nelabai suprantat dėl ko piktinatės, o gal tiesiog nepajėgūs to padaryti ar paprasčiausiai nenorit?
          Kaip sakoma "labiausiai gamtos apdovanotiems kartoju dar kartą" - amiko iniciatyva sveikintina ir darbai verti pagyrų, bet epitetai parinkti išreikšti nepasitenkinimą kaikuriais valdžios organais yra švelniai pasakyčiau - netinkami. Ir netinkami ne tų organų atžvilgiu, o tų žmonių su kuriais tuos KRS veikėjus sutapatino.
          Dėl mano jau išsakyto lietuviško požiūrio į gyvenimą ir aš galėčiau teikti "kvaili lietuviai", tačiau aš nesakau, kad visi lietuviai kvaili, o tik su tokiu požiūriu.
          Dėl "bijantys keistis kaimiečiai", tai čia visiška tiesa, gi prisiminkim istoriją, tik per kaimiečius mes išsaugojome lietuvių kalbą, tad amiko pastebėjimas yra labai taiklus ir nematau čia nieko blogo.

          Comment


            Kauno autobusų parkas neteko žemės

            Paskutinę savo darbo dieną dabar jau buvusi Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė be žemės paliko laikinosios sostinės autobusų parką. Tai ji padarė verslininkų, pretenduojančių į didžiulį sklypą, prašymu, pranešė „Lietuvos žinios“.
            http://www.15min.lt/naujiena/miestas...emes-42-109276

            Comment


              Joooo čia tai įdomiai... kaip mėgdavo sakyti vienas jau anapilin išėjęs pasakų herojus "vsio zakono"

              O ta balžekienė tik neseniai dar per visus laikraščius pezėjo kaip jai rūpi Kaunas ir kaip ji dirbs jo labui, bet savos kišenės vien meile neužpildysi, meilė daug labiau dera su verslininkų pinigais...

              Comment


                tai cia jokia naujiena, parko teritorija jau seniai kazkieno kito kiseneje, bet ne miesto, tik va man idomu kaip vyks kraustymasis i autrolio teritorija, kaip visi ten sutilps, nes tokio kasmio prie Nemuno tie naujai iskepti verslininkai paprastai neatiduos. labai pigus spektaklis organizuojamas kupcinskiuko ir "verslininku".
                Paskutinis taisė OneMillion; 2010.07.29, 11:11.

                Comment


                  Tai kaip suprantu neliks jokios galimybes ateityje nusipirkti popieriniu bilieteliu? Kad ir dienos, vienkartni ar savaites? Is patirties keliaujant galiu pasakyti, kad ten kur tokiu nera labai nepatogu turistams. O yra pavyzdziu kur yra ir elektroniniai ir popieriniai, tas pats Londonas. Jei nebutu popieriniu bilietu, dienos turistui butu uzsiknisimas pirkti oyster kortele (kuri dar ir atsieina brangiau ir kiti su naudojimu tik laikinai isplaukiantys nhepatogumai). Ir tai dar nieko kai moki angliskai, o jei nemoki tos salies kalbos tai tokie elektroniniai bilietai turistui yra labai labai didele rakstis subineje. Kalbu ir is patirties ir siaip logiskai. Galetu but ir popierinia ibilietai, tarkim kokia 10% ir brangesni poadengiant kastus, taciau patogus laikinai i miesta atvykusiems zmonems

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Tai kaip suprantu neliks jokios galimybes ateityje nusipirkti popieriniu bilieteliu? Kad ir dienos, vienkartni ar savaites? Is patirties keliaujant galiu pasakyti, kad ten kur tokiu nera labai nepatogu turistams. O yra pavyzdziu kur yra ir elektroniniai ir popieriniai, tas pats Londonas. Jei nebutu popieriniu bilietu, dienos turistui butu uzsiknisimas pirkti oyster kortele (kuri dar ir atsieina brangiau ir kiti su naudojimu tik laikinai isplaukiantys nhepatogumai). Ir tai dar nieko kai moki angliskai, o jei nemoki tos salies kalbos tai tokie elektroniniai bilietai turistui yra labai labai didele rakstis subineje. Kalbu ir is patirties ir siaip logiskai. Galetu but ir popierinia ibilietai, tarkim kokia 10% ir brangesni poadengiant kastus, taciau patogus laikinai i miesta atvykusiems zmonems
                    Reikia išvystyti mintį, kad turėčiau ką siūlyti.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Klausimas del menesiniu bilietu. Bilietas ,kris nesuteikai teises vaziuoti viesuoju transportu sestadieni ir sekmadieni galioja sventinemis dienomis, arba kai iseigines perkeltos pvz is sestadienio i pirmadieni
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        Klausimas del menesiniu bilietu. Bilietas ,kris nesuteikai teises vaziuoti viesuoju transportu sestadieni ir sekmadieni galioja sventinemis dienomis, arba kai iseigines perkeltos pvz is sestadienio i pirmadieni
                        Būtų smagiau skaityti tekstą, kuris parašytas lietuviškomis raidėmis, o ne „balbalionėmis".
                        Mėnesiniai bilietai yra: mėnesiniai pirmadienių - penktadienių ir mėnesiniai visų dienų. Nepriklausomai nuo to, šventinė diena ar ne, bilietai taip ir galioja - tik pirmadieniais - penktadieniais arba visomis dienomis. Bilietas, nesuteikiantis teisės važiuoti šeštadieniais ir sekmadieniais negalioja tada, jei važiuojama šeštadienį arba sekmadienį, net jei tai būtų darbo diena. Tačiau galioja pirmadieniais - penktadieniais, nepriklausomai nuo to, jei viena iš tų dienų - šventinė nedarbo diena.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Bet siaip tai nelabai grazu, argi zmogus perkantis darbo dienu bilieta kaltas, kad valdzia sumaste perkelinet darbo dienas. Tokiu atveju jam papildomai reiks leisti pinigus perkant vienkartinius, jei sestadienis yra atkelta darbo diena..

                          Comment


                            Nėra jokio darbo dienų bilieto. Yra bilietai galiojantys visomis dienomis ir bilietai negaliojantys 6dienį-7dienį. Negi tai taip sunku suprast?
                            O jei jau taip sunku susigaudyti, tai perki galiojantį visomis dienomis ir nebus jokių problemų.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Bet siaip tai nelabai grazu, argi zmogus perkantis darbo dienu bilieta kaltas, kad valdzia sumaste perkelinet darbo dienas. Tokiu atveju jam papildomai reiks leisti pinigus perkant vienkartinius, jei sestadienis yra atkelta darbo diena..
                              qwe puikiai atsakė:
                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              Nėra jokio darbo dienų bilieto. Yra bilietai galiojantys visomis dienomis ir bilietai negaliojantys 6dienį-7dienį. Negi tai taip sunku suprast?
                              O jei jau taip sunku susigaudyti, tai perki galiojantį visomis dienomis ir nebus jokių problemų.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                Nėra jokio darbo dienų bilieto. Yra bilietai galiojantys visomis dienomis ir bilietai negaliojantys 6dienį-7dienį. Negi tai taip sunku suprast?
                                O jei jau taip sunku susigaudyti, tai perki galiojantį visomis dienomis ir nebus jokių problemų.
                                Ir kas cia to nesupranta? Is musu jei kas ko nesupranta tai tik tu.

                                Bilietai galiojantys nuo pirmadienio iki penktadienio yra sukurti darbo zmonems, kurie nevazineja savaitgaliais. Butent tai is esmes ir yra darbo dienu bilietai, nepaisant to, kad pavadinti pirmadienio-penktadienio. Taip yra todel, kad didzioji dauguma zmoniu juos perkanciu yra tie, kurie vyksta viesuoju transportu darbo dienomis, o ne butent 1-5dieniais. Negi taip sunku suprasti?

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Ir kas cia to nesupranta? Is musu jei kas ko nesupranta tai tik tu.

                                  Bilietai galiojantys nuo pirmadienio iki penktadienio yra sukurti darbo zmonems, kurie nevazineja savaitgaliais. Butent tai is esmes ir yra darbo dienu bilietai, nepaisant to, kad pavadinti pirmadienio-penktadienio. Taip yra todel, kad didzioji dauguma zmoniu juos perkanciu yra tie, kurie vyksta viesuoju transportu darbo dienomis, o ne butent 1-5dieniais. Negi taip sunku suprasti?
                                  ir kurią gi vietą tau taip smarkiai suskaudo man išdrysus suabejoti tavo supratingumu?

                                  Jokių iš esmės ar ne iš esmės nėra, nes nuolatiniai yra tokie kokie yra, o ne darbo ar nedarbo dienų. O jei aš dirbu savaitgaliais, tai man tos dienos irgi darbo. Aš noriu, kad pigesnis nuolatinis būtų ne tik pirmadienio-penktadienio, bet tarkim ir man patogus antradienio-šeštadienio. Man tai yra darbo dienos. Dėja taip nėra, akcijinė kaina galioja tik pirmadienio-penktadienio darbuotojams. Jaučiu diskriminaciją...

                                  Comment


                                    Baik tu cia trydalioti tomis isimtimis. Puikiai suprantu, kad ne visi dirba butent pirmadieniais penktadieniais. Bet DAUGUMA dirba siomis dienomis, butent todel ir yra bilietas pirmadienio - penktadienio, o ne antradieno-sestadienio, ar treciadienio - sekmadienio.
                                    Jis toks yra, nes DAUGUMAI tai yra darbo dienos. Taip pat dauguma is tos daugumos dirba ir atkeltus darbo sestadienius ir atitinkamai nedirba nedarbo diena isiterpusia i pirmadienio-penktadienio zona. Laikas ta suvokti, todel ir sakau, kad darbo dienu bilietas butu dar palankesnis ne butent pirmadienio-penktadienio, nes is esmes tai ir yra darbo dienu bilietas, ti be REIKALINGO daugumai lankstumo.
                                    Vienintelis argumentas neivesti darbo dienu bilieto yra noras truputi pasipinigauti kai DAUGUMA darbo zmoniu perka papildomai vienkartinius bilietus darbo sestadieniais.
                                    Paskutinis taisė Gator; 2010.08.02, 16:31.

                                    Comment


                                      Išeitis yra! Važiuot zuikiu
                                      Paskutinis taisė Mjso; 2010.08.02, 17:04.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Baik tu cia trydalioti tomis isimtimis. Puikiai suprantu, kad ne visi dirba butent pirmadieniais penktadieniais. Bet DAUGUMA dirba siomis dienomis, butent todel ir yra bilietas pirmadienio - penktadienio, o ne antradieno-sestadienio, ar treciadienio - sekmadienio.
                                        Jis toks yra, nes DAUGUMAI tai yra darbo dienos. Taip pat dauguma is tos daugumos dirba ir atkeltus darbo sestadienius ir atitinkamai nedirba nedarbo diena isiterpusia i pirmadienio-penktadienio zona. Laikas ta suvokti, todel ir sakau, kad darbo dienu bilietas butu dar palankesnis ne butent pirmadienio-penktadienio, nes is esmes tai ir yra darbo dienu bilietas, ti be REIKALINGO daugumai lankstumo.
                                        Vienintelis argumentas neivesti darbo dienu bilieto yra noras truputi pasipinigauti kai DAUGUMA darbo zmoniu perka papildomai vienkartinius bilietus darbo sestadieniais.
                                        O be fekalinio nuokrypio apseiti sunkoka?

                                        Kiek tų kilnojamų dienų metuose būna? Ar nebūtų daugiau maišalynės žmonėm su tom kilnojamom dienom jei nuolatinis būtų būtent darbo dienomis. Vieni atidirbinėja savaitę prieš kiti savaitę po nukeliamos dienos. Kaip tada būtų? Kuri iš tų dienų būtų oficialesnė? Man reiks atidirbt savaitę prieš jonines, o tau savaitę po. Kažkuriam vistiek teks pirkt bilietėlį. Idealaus varianto tinkančio visiem nebus niekaip, o visi kiti pasiūlymai yra vieniem priimtini labiau kitiem mažiau. Asmeniškai aš manau, kad dabartinė tvarka yra visai gera.
                                        Paskutinis taisė qwe; 2010.08.02, 17:31.

                                        Comment


                                          Gerbiamieji, siūlyčiau ataušti ir prisiminti, kad šis forumas yra skirtas inteligentiškiems ir pagarbiems pašnekesiams apie mus visus dominančias temas, o ne pasitaškymams trydomis, vėmalais ir kitomis žmogaus organizmo išskyromis.

                                          Kaip jau pastebėjo qwe, dabartinė formuluotė yra labai puiki tuo, kad ja išvengiama bet kokių nesusipratimų dėl to, kas yra darbo diena. Ginčą „O man šiandien darbo diena ir aš nieko nežinau!“ sukelti lengva, o pasiginčyti, kad „Šiandien penktadienis“ jau ir nebeišeina. Vienintelis sprendimas, kuriuo būtų galima įgyvendinti „visuotinę teisybę“ būtų tiesiog panaikinti nuolatinius bilietus, negaliojančius šeštadienį ir sekmadienį. Tikriausiai nė vienas iš mūsų to nenorėtų, taip kad džiaukimės, jog yra tokia galimybė, kokia yra, kuri 9 atvejais iš 10 yra gera ir sukelia problemas tik tiems, kurie jų ieško.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X