Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    6 ir 6A yra skirtingi maršrutai. O suvėlei taip, lyg tai tas pats maršrutas.
    Nesu kaunietis, tau Kauno VT geriau žinoma

    Bet argi 6A maršrutas nėra sutrumpinta 6-ojo maršruto versija? Tiesiog, kiek teko anksčiau matyti maršrutai.lt svetainėje, 6A maršruto nebuvo, o 6 važinėjo kasdien. Vėliau 6-asis maršrutas savaitgaliais sutrumpintas iki Stoties (tikriausiai dėl keleivių srauto), o kad nebūtų painiavos, jam priskirtas 6A numeris.

    Štai įrodymas http://web.archive.org/web/200807310...i.info/kaunas/
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Nesu kaunietis, tau Kauno VT geriau žinoma

      Bet argi 6A maršrutas nėra sutrumpinta 6-ojo maršruto versija? Tiesiog, kiek teko anksčiau matyti maršrutai.lt svetainėje, 6A maršruto nebuvo, o 6 važinėjo kasdien. Vėliau 6-asis maršrutas savaitgaliais sutrumpintas iki Stoties (tikriausiai dėl keleivių srauto), o kad nebūtų painiavos, jam priskirtas 6A numeris.

      Štai įrodymas http://web.archive.org/web/200807310...i.info/kaunas/
      Nereikia būti kauniečiu, kad suprastum tai, apie ką dabar kalbame. Taip, 6A yra sutrumpintas 6-ojo variantas. Tačiau Lietuvoje, skirtingai negu Anglijoje ar Airijoje, numeriai be raidės ir su raide, nėra "klijuojami" į vieną. Taigi 6A yra lygiai toks pats atskiras maršrutas, kaip ir pvz. 12 ir 16. Ir visai nesvarbu, kad 6A iš pažiūros yra 6-ojo dublis ar sutrumpintas variantas.

      Dabar supratai, ką norėjau pasakyt?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Ach, algos nemokėjo... Tai ir dabar algos niekas nemoka už šį siūlymą

        Na, jei turi siūlymą, tai siūlyk greičiau, nes e. bilieto projektas jau beveik baigtas ir naujų rūšių sukūrimas eina į pabaigą. Paskui bus techniniai darbai.
        tai ir neteik siūlymų. Jei norės - patys ras pasiūlymus. O jei nenorės, tai nei ieškos, nei priims pasiūlymą, jei jiems ir į ofic'ą atneštum.

        Algos man niekas nemoka, dėl to aš siūlydamas ir atstovauju tokiems, kaip aš, o ne ieškau įmonės interesų.

        O jei man jų paruošti siūlymai nebus priimtini, tai jais ir nesinaudosiu

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          tai ir neteik siūlymų. Jei norės - patys ras pasiūlymus. O jei nenorės, tai nei ieškos, nei priims pasiūlymą, jei jiems ir į ofic'ą atneštum.

          Algos man niekas nemoka, dėl to aš siūlydamas ir atstovauju tokiems, kaip aš, o ne ieškau įmonės interesų.

          O jei man jų paruošti siūlymai nebus priimtini, tai jais ir nesinaudosiu
          Tai tu savanaudis. Tau rūpi tik tavo paties gerovė ir viskas. Tau neįdomu prisidėti prie bendrų miesto projektų ir juos vystyti ir plėtoti kartu. Tu įsivaizduoji, kad už viską turi gauti tik piniginį atlygį.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Tai ar reikės žymėti ir mėnesninius bilietus?
            Rygoje reikia žymėti ir tokius. Beje, ten trumpalaikiai e-bilietai (dienų ar tam tikro važiavimo skaičiaus) egzistuoja ir popierinių kortelių pavidalu. Tačiau tai ne paprastas kartono gabalas, o tarp dviejų sluoksnių kartono yra įdėta mikroschema, kurią užprogramuoja pirkimo metu. Šiuos bilietus, žinoma, irgi reikia žymėti. Ir tokia kortelė yra gerokai pigesnė, nei plastikinė. Atskirai už popierinę kortelę mokėti nereikia, o plastikinė kainuoja. Popierinė kortelė yra labai naudinga ir reikalinga bilietų rūšis miesto svečiams, arba tiems, kas retai naudojasi VT. Gi pas mus reikės specialiai dar pirkti ir plastikinę kortelę, kurios kaina, manau, yra nepagrįstai išpūsta. Ir tai jau lupikavimas, nes e-kortelės savikaina tėra centai.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Tai ar reikės žymėti ir mėnesninius bilietus?
              Bilietai galios ne nuo tada, kai keleivis papildys bilietą platinimo vietoje, o nuo tada, kai pažymės jį troleibuse arba autobuse. Tikimės, kad šią naujovę palankiai įvertins ir keleiviai
              http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...erinius-289465

              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Rygoje reikia žymėti ir tokius. Beje, ten trumpalaikiai e-bilietai (dienų ar tam tikro važiavimo skaičiaus) egzistuoja ir popierinių kortelių pavidalu. Tačiau tai ne paprastas kartono gabalas, o tarp dviejų sluoksnių kartono yra įdėta mikroschema, kurią užprogramuoja pirkimo metu. Šiuos bilietus, žinoma, irgi reikia žymėti. Ir tokia kortelė yra gerokai pigesnė, nei plastikinė. Atskirai už popierinę kortelę mokėti nereikia, o plastikinė kainuoja. Popierinė kortelė yra labai naudinga ir reikalinga bilietų rūšis miesto svečiams, arba tiems, kas retai naudojasi VT. Gi pas mus reikės specialiai dar pirkti ir plastikinę kortelę, kurios kaina, manau, yra nepagrįstai išpūsta. Ir tai jau lupikavimas, nes e-kortelės savikaina tėra centai.
              Pagal projektą, kurį finansavo ES, kortelės negalėjo būti popierinės ar popieriaus pavidalo. Turėjo būti ekologiškas e. bilietas, taigi plastikas tiko labiausiai, nes jis daugkartinis. Kartotinės yra vienkartinės arba neilgalaikio naudojimo kortelės. Kita vertus, reikėtų pradėti spręsti ir šią problemą. Nes atvykėliui e. bilieto kortelė per brangi.
              Šios plastikinės kortelės savikaina yra ne keli centai. Įtraukus platinimo kainą, gamybą, kortelės įregistravimą į sistemą, bei turint omeny, kad šios kortelės yra funkcionalesnės negu prieš keletą metų Kaune paleistos į prekybą (iš išorės skiriasi mažai kuo), tai jų savikaina yra keli litai. Kita suma skirta padengti dalį otkato.

              p.s., ačiū, kad iškėlei seną, bet užmirštą problemą.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Tai tu savanaudis. Tau rūpi tik tavo paties gerovė ir viskas. Tau neįdomu prisidėti prie bendrų miesto projektų ir juos vystyti ir plėtoti kartu. Tu įsivaizduoji, kad už viską turi gauti tik piniginį atlygį.
                Ne, aš ne savanaudis.
                Man rūpi visų kauniečių, besinaudojančių miesto VT neįprastu grafiku, gerovė.
                Man įdomu prisidėti prie miesto projektų, tik nelabai kas klausė mano nuomonės (nors, kaip pats supranti, autrolis mano kontaktus turi).
                Man nerūpi gauti piniginio atlygio, jei į mane kreiptųsi. Bet dabar įdomiai gaunasi - aš turiu ir sugalvoti idėją, ir ją jiems pristatyti, ir apskaičiuoti tikslius kaštus (kad, netyčia bilietas nepasirodytų per brangus ar per pigus), ir juos susirasti, ir prisitaikyti prie jiems tinkamo laiko, ir galiausiai už visas šias mano pastangas jie man pasakys:
                Gerai, mes apsvarstysime šią idėją.
                Nežinau, kaip tu, bet aš neturiu tiek laiko vardan nieko.

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  Ne, aš ne savanaudis.
                  Man rūpi visų kauniečių, besinaudojančių miesto VT neįprastu grafiku, gerovė.
                  Man įdomu prisidėti prie miesto projektų, tik nelabai kas klausė mano nuomonės (nors, kaip pats supranti, autrolis mano kontaktus turi).
                  Man nerūpi gauti piniginio atlygio, jei į mane kreiptųsi. Bet dabar įdomiai gaunasi - aš turiu ir sugalvoti idėją, ir ją jiems pristatyti, ir apskaičiuoti tikslius kaštus (kad, netyčia bilietas nepasirodytų per brangus ar per pigus), ir juos susirasti, ir prisitaikyti prie jiems tinkamo laiko, ir galiausiai už visas šias mano pastangas jie man pasakys:
                  Gerai, mes apsvarstysime šią idėją.
                  Nežinau, kaip tu, bet aš neturiu tiek laiko vardan nieko.
                  O kas tavęs prašė, kad tu kreiptumeisi į juos, kas sako, kad skaičiuotum? Kažką tu čia prisigalvoji, nors apie tai net nekalbėjom. Tau viskas gerai?
                  Aš sakau, kad galėjai pateikti siūlymus, kai vyko e. bilieto bandytojų ataskaitiniai susitikimai. Tada gi klausė visų nuomonės ir prašė pateikti tik idėjinius siūlymus, o ne visus skaičiavimus...
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    O kas tavęs prašė, kad tu kreiptumeisi į juos, kas sako, kad skaičiuotum? Kažką tu čia prisigalvoji, nors apie tai net nekalbėjom. Tau viskas gerai?
                    Aš sakau, kad galėjai pateikti siūlymus, kai vyko e. bilieto bandytojų ataskaitiniai susitikimai. Tada gi klausė visų nuomonės ir prašė pateikti tik idėjinius siūlymus, o ne visus skaičiavimus...
                    Dėl skaičiavimo, tai cituoju tave:
                    "30 kelionių = 30 litų - absurdas"

                    Kai vyko bandymai - pateikiau vienus pasiūlymus. Dabar praėjo kažkiek laiko, pasikeitė mano interesai - pateikiu kitus.

                    Comment


                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                      Dėl skaičiavimo, tai cituoju tave:
                      "30 kelionių = 30 litų - absurdas"

                      Kai vyko bandymai - pateikiau vienus pasiūlymus. Dabar praėjo kažkiek laiko, pasikeitė mano interesai - pateikiu kitus.
                      Žinoma absurdas. Vežti už 1 litą, kai 1 troleibuso/autobuso 1 km nuvažiavimo savikaina yra apie 5 Lt, tai būtų grynas nuostolis.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Žinoma absurdas. Vežti už 1 litą, kai 1 troleibuso/autobuso 1 km nuvažiavimo savikaina yra apie 5 Lt, tai būtų grynas nuostolis.
                        Jei administracija įkurtų dar porą skyrių, tai savikaina gal pasidarytų 6 Lt. Man nelabai įdomu, kokia yra savikaina (nes ne mano galioje ją sumažinti), ir tik administracijos reikalas, kaip ją įmanoma sumažinti. Man įdomiau, kaip iš taško A iki taško B nusigauti kuo greičiau ir kuo pigiau.

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Panašiai ir bus. Naujausios rūšys bus tokios: vienkartiniai bilietai - e. bilietą kioske papildai bet kokia suma, panašiai kaip „Ežio" kortelę ir įlipęs į transportą, su tuo e. bilietu atsiskaitai (nusiperki) už bilietą, prilietęs kortelę prie komposterio. 30 kelionių = 30 litų - absurdas, nes dabar viena kelionė kainuoja 1,8 Lt, tai kone perpus pardavinėti pigiau neapsimokėtų.
                          Taciau ir negaletu 30 kelioniu kainuot po 1.8Lt. Nes cia pasiulymas buvo, kad turi jas isnaudot per 30 dienu, tad jos automatiskai turetu but pigesnes, skatinancios dazniau naudotis viesuoju transportu. Jei kaina butu 1.8Lt tai tada jokiu ribojimu laikotarpiu nebus, taicia gausis tas pats kas paprastas bilietas. O su tuo 30 dienu kaip tik bus skatinamaz daznesnis naudojimasis transpotu, uz ka zinoma suteikiama siokia tokia nuolaida vienkartiniam vaziavimui. Gal ne 30 kartu 30lt, bet tikrai zenkliai maziau nei 1.8Lt uz karta. tarkim 1.4Lt.
                          Kitaip tariant elementari verslo logika - perki daznai gauni siokiu tokiu nuolaidu. Vaziuoji per menesi 3 kartus, mokek iprastai po 1.8Lt. Vaziuoji 30 kartu per menesi - stai prasau siokia tokia nuolaida skatinanti lojaluma. Kaip minejau tai yra visiskai iprasta verslo praktika

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Taciau ir negaletu 30 kelioniu kainuot po 1.8Lt. Nes cia pasiulymas buvo, kad turi jas isnaudot per 30 dienu, tad jos automatiskai turetu but pigesnes, skatinancios dazniau naudotis viesuoju transportu. Jei kaina butu 1.8Lt tai tada jokiu ribojimu laikotarpiu nebus, taicia gausis tas pats kas paprastas bilietas. O su tuo 30 dienu kaip tik bus skatinamaz daznesnis naudojimasis transpotu, uz ka zinoma suteikiama siokia tokia nuolaida vienkartiniam vaziavimui. Gal ne 30 kartu 30lt, bet tikrai zenkliai maziau nei 1.8Lt uz karta. tarkim 1.4Lt.
                            Kitaip tariant elementari verslo logika - perki daznai gauni siokiu tokiu nuolaidu. Vaziuoji per menesi 3 kartus, mokek iprastai po 1.8Lt. Vaziuoji 30 kartu per menesi - stai prasau siokia tokia nuolaida skatinanti lojaluma. Kaip minejau tai yra visiskai iprasta verslo praktika
                            Tai kam tada tos 30 kelionių, jei bus vienkartinių bilietų e. bilieto rūšis. Jūs apie tą patį kalbat? Arba aš nieko nesuprantu...
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Tai kam tada tos 30 kelionių, jei bus vienkartinių bilietų e. bilieto rūšis.
                              Ko cia nesuprast, gi viska paaiskinau gan tame poste, kuri cituoji. Daugiau vienkartiniu kelioniu perki, gauni nuolaida nuo iprasto bilieto kainos. Perki tris vienkartinius per menesi moki po 1.8Lt
                              Perki 30 vienkartiniu per menesi moki po 1.5Lt

                              Ko cia nesuprast? Super placiai paplites skatinimo (lojalumo) programos pavyzdys.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Ko cia nesuprast, gi viska paaiskinau gan tame poste, kuri cituoji. Daugiau vienkartiniu kelioniu perki, gauni nuolaida nuo iprasto bilieto kainos. Perki tris vienkartinius per menesi moki po 1.8Lt
                                Perki 30 vienkartiniu per menesi moki po 1.5Lt

                                Ko cia nesuprast? Super placiai paplites skatinimo (lojalumo) programos pavyzdys.
                                Ai, tai tokį galima tiesiog integruot į esamą e. bilieto rūšį. Kaip ir minėjai - kuo daugiau bilietų vienu metu perkama, tuo pigiau jie būtų. Gera mintis, užsirašysiu
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Toks pats principas galioja ir Rygoje; čia pildant elektroninį bilietą vienas važiavimas kainuoja pigiau, nei perkant iš vairuotojo. Neatsimenu tikslių skaičių, bet tikrai pigiau.

                                  Comment


                                    Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                    Toks pats principas galioja ir Rygoje; čia pildant elektroninį bilietą vienas važiavimas kainuoja pigiau, nei perkant iš vairuotojo. Neatsimenu tikslių skaičių, bet tikrai pigiau.
                                    Tai ir Kaune, Klaipėdoj, Vilniuje tas pats - perkant kioske bilietą yra pigiau nei iš vairuotojo.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Nereikia būti kauniečiu, kad suprastum tai, apie ką dabar kalbame. Taip, 6A yra sutrumpintas 6-ojo variantas. Tačiau Lietuvoje, skirtingai negu Anglijoje ar Airijoje, numeriai be raidės ir su raide, nėra "klijuojami" į vieną. Taigi 6A yra lygiai toks pats atskiras maršrutas, kaip ir pvz. 12 ir 16. Ir visai nesvarbu, kad 6A iš pažiūros yra 6-ojo dublis ar sutrumpintas variantas.

                                      Dabar supratai, ką norėjau pasakyt?
                                      Dabar tai žinoma, kad supratau.

                                      Beje šiame forume mačiau siūlymų leisti 6A visom dienom (vietoj 12) :

                                      Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                                      Gerai sugalvojai, tačiau aš manyčiau, kad 6A dar reikėtų paleisti visomis dienomis, o 12 iš viso tada jau galima panaikinti. Arba reikėtų 12 pratęsti iki Garliavos, o 6A visiškai panaikti. Vistiek tas pats gausis.
                                      Nors nesu Kauno keleivių srautų žinovas, bet manau, kad 6A paleidimas visomis dienomis būtų visiškai nereikalingas 6-ojo maršruto dubliavimas. Dėl 12-ojo pratęsimo... Na, argi Garliavoje transporto nepakanka? Juk tai jau už miesto ribos esanti gyvenvetė, ir tikiu, kad be 6/6A ten yra nemažai priemiestinių vežėjų. Ar nėra?
                                      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2010.07.26, 22:06.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        ir tikiu, kad be 6/6A ten yra nemažai priemiestinių vežėjų. Ar nėra?
                                        Jau vien 50 maršruto pilnai pakaktų visus išvežti .
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Beje šiame forume mačiau siūlymų leisti 6A visom dienom (vietoj 12)
                                          Tokius siūlymus pateikia ne VT žinovai, bet tiesiog sapniukai, norintys, kad viskas būtų idealu.
                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Nors nesu Kauno keleivių srautų žinovas, bet manau, kad 6A paleidimas visomis dienomis būtų visiškai nereikalingas 6-ojo maršruto dubliavimas. Dėl 12-ojo pratęsimo... Na, argi Garliavoje transporto nepakanka? Juk tai jau už miesto ribos esanti gyvenvetė, ir tikiu, kad be 6/6A ten yra nemažai priemiestinių vežėjų. Ar nėra?
                                          Pro/į Garliavą važiuoja miesto 6, rajono 50, 52, 59 ir 105B autobusai. Bei maršrutiniai taksi: 91, 94, 95, 97, 98, 99, 102, 105, 105A, 107. Transporto daugiau negu reikia. Iš tiesų būtų galima naikinti 91-ąjį, kuris dubliuoja 94 bei aut. 50. Taip pat vertas naikinimo arba aptarnauti tik piko metu ir tik d.d. 98, o 95 toks kaip ir būtinas, 97-as gali būti naikinamas ir paleistas alternatyvus ekspreso tipo autobusų maršrutas, 99-as manau reikalingas, bet vėlgi... Jei panaikintume 97, 99 ir 105, tai būtų galima pamodeliuot kelis autobusų maršrutus.
                                          Tokiu atveju 6-asis galėtų kursuoti visomis dienomis ir kas 20-25 min., o piko metu kas 10-15 min. 6-as gali būti skaidomas į 6 ir 6A Garliava - Gelež. stotis (kaip dabartinis). 6A kursuotų tik d.d. ir piko metu, maždaug tarpuose tarp 6 reisų.
                                          Būtų galima galvoti ir apie naujo miesto maršruto sukūrimą į Mastaičius, kursuotų tik d.d. arba dalimi reisų užsuktų 6A (tokiu atveju kursuotų ilgiau nei tik piko metu).
                                          Būtų galima sukurti 6E maršrutą...

                                          Modeliuot galima būtų labai įvairiai, nes būtų ką vežti. O dabar neapsimoka konkuruot autobusams su maršrutiniais taksi, nes pastarieji dažniausiai laimi kovą, kadangi jų kelionės laikas trumpesnis.
                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Jau vien 50 maršruto pilnai pakaktų visus išvežti .
                                          Nepakaktų. Jis neveža į centrą, tai kiltų sąmyšis. Vėl suklestėtų Garliavos mikroautobusai.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X