Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė qwe Rodyti pranešimą
    Na aš ir nesiginčiju dėl to visa tai yra tiesa, bet aš pateikiau savo kaip paslaugos vartotojo poziciją.
    Man kaip vartotojui nerūpi vidinė VT virtuvė, jų nuostoliai, sunkumai, buhalterijos ar žaidimai dėl žemės sklypų. Man rūpi važiuot kuo geresnėmis sąlygomis, už mane tenkinančią kainą ir nelaukiant mieste vidury dienos troleibuso 20 minučių.
    Apie visas ekologijas galima kalbėt iki pažaliavimo. Statistiniam keleiviui rūpi kaina ir kokybė. Ir dabar ne tas laikas kai keleivis galvoja apie ekologiją. Ir praktiškai dabar manęs netenkina nei viena nei kita. Jei kaina būtų mažesnė tenkintų dabartinė kokybė, bet už tokią kainą dabartinė kokybė netenkina. Žiūrint į perspektyvą aš esu optimistas, bet gyvent žmonės nori čia ir dabar.
    Na žinai, tada esi aklas ir bukas vartotojas. Tas, kurį taip masiškai valdo ir prekybos centrai. Tai dabar pats atsakei į klausimą, kodėl maršrutiniai taksi gyvuoja - nes yra keleivių, kuriems tinka ir patinka toks klaikus paslaugos teikimas.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Na žinai, tada esi aklas ir bukas vartotojas. Tas, kurį taip masiškai valdo ir prekybos centrai. Tai dabar pats atsakei į klausimą, kodėl maršrutiniai taksi gyvuoja - nes yra keleivių, kuriems tinka ir patinka toks klaikus paslaugos teikimas.
      Na galima paziureti i viska is kitos puses.. Koks normalus, uzsiemes zmogus,lauks 20-30min, gad paskui vaziuotu prisigrudusiu autobusu ir sutaupys 50-70cnt..? Isnykus mikriukam abejoju, kad butu padidintas autobusu ir troleibusu skaicius. Man asmeniskai dabartinis autobusu ir troleibusu paslaugu teikimas yra klaikus.. Kad mikriukai blogai, su tuo sutinku 100%, bet juos panaikinus siuo metu geriau nebutu tai faktas.

      Comment


        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
        Na galima paziureti i viska is kitos puses.. Koks normalus, uzsiemes zmogus,lauks 20-30min, gad paskui vaziuotu prisigrudusiu autobusu ir sutaupys 50-70cnt..? Isnykus mikriukam abejoju, kad butu padidintas autobusu ir troleibusu skaicius. Man asmeniskai dabartinis autobusu ir troleibusu paslaugu teikimas yra klaikus.. Kad mikriukai blogai, su tuo sutinku 100%, bet juos panaikinus siuo metu geriau nebutu tai faktas.
        ŽINOMA, kad autobusų ir troleibusų skaičius padidėtų išnykus maršrutiniams taksi. Autobusų ir troleibusų parkai LABAI suinteresuoti, kad Kaune važinėtų kuo daugiau jų transporto. O savivaldybė suinteresuota, kad keleiviai būtų patenkinti ir mieste nebūtų spūsčių.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          ŽINOMA, kad autobusų ir troleibusų skaičius padidėtų išnykus maršrutiniams taksi. Autobusų ir troleibusų parkai LABAI suinteresuoti, kad Kaune važinėtų kuo daugiau jų transporto. O savivaldybė suinteresuota, kad keleiviai būtų patenkinti ir mieste nebūtų spūsčių.
          Deja, tai tik gražūs žodžiai, o realybė būtų kitokia. Ir tik dėl bukų valdininkų supuvusio mąstymo, kad VT neša tik nuoslolius. Todėl kuo jo mažiau, tuo mažiau išlaidų ir problemų. Toks mąstymas pražudė daugumos mažesnių Lietuvos miestų VT, sužlugdė ir priemiestinį susisiekimą, perleisdamas jam tik rajono moksleivių pavežimo funkciją.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Deja, tai tik gražūs žodžiai, o realybė būtų kitokia. Ir tik dėl bukų valdininkų supuvusio mąstymo, kad VT neša tik nuoslolius. Todėl kuo jo mažiau, tuo mažiau išlaidų ir problemų. Toks mąstymas pražudė daugumos mažesnių Lietuvos miestų VT, sužlugdė ir priemiestinį susisiekimą, perleisdamas jam tik rajono moksleivių pavežimo funkciją.
            Tu visada ir visur sugebi įžvelgti tik bloga.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Amiko, bet pats pagalvok, butu noras, galima butu nesunkiai tuos mikriukus pasalint is gatviu, sugrieztinus ju kontrole.. Butu dar daugiau noro, butu galima populiariausius mikru reisus nukopijuoti(pvz 30), bet visur skundziamasi lesu stygiumi..

              Comment


                Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                Amiko, bet pats pagalvok, butu noras, galima butu nesunkiai tuos mikriukus pasalint is gatviu, sugrieztinus ju kontrole.. Butu dar daugiau noro, butu galima populiariausius mikru reisus nukopijuoti(pvz 30), bet visur skundziamasi lesu stygiumi..
                Na taip. Lietuvoje seime ir vyriausybėje bei Kaune savivaldybėje sėdi konservatyvūs, bijantys surizikuoti ir sužaisti su rinka žmonės. Dėl to taip ir yra. Būtų mano valia, viską dariau drąsiau
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Na žinai, tada esi aklas ir bukas vartotojas. Tas, kurį taip masiškai valdo ir prekybos centrai. Tai dabar pats atsakei į klausimą, kodėl maršrutiniai taksi gyvuoja - nes yra keleivių, kuriems tinka ir patinka toks klaikus paslaugos teikimas.
                  Mat kaip... jei mano kitokia nuomonė, tai esu bukas ir aklas vartotojas na bet kas aš toks, kad teikčiausi abejoti tavo, o išmintingasis amiko, svarbia ir beprotiškai fantastiškai argumentuota nuomone...

                  Comment


                    Parašė qwe Rodyti pranešimą
                    Mat kaip... jei mano kitokia nuomonė, tai esu bukas ir aklas vartotojas na bet kas aš toks, kad teikčiausi abejoti tavo, o išmintingasis amiko, svarbia ir beprotiškai fantastiškai argumentuota nuomone...
                    Nenorėjau, kad įsižeistum ir ne taip suprastum. Norėjau atkreipti dėmesį ir pabandyti spėti, kad galbūt esi iš tų aklų ir bukų pirkėjų/klientų, kurie per daug nesigilina į įmonės įvaizdį, paslaugos teikimą ir t.t., o tiesiog nori gauti prekę/paslaugą ir tiek...
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Nenorėjau, kad įsižeistum ir ne taip suprastum. Norėjau atkreipti dėmesį ir pabandyti spėti, kad galbūt esi iš tų aklų ir bukų pirkėjų/klientų, kurie per daug nesigilina į įmonės įvaizdį, paslaugos teikimą ir t.t., o tiesiog nori gauti prekę/paslaugą ir tiek...
                      O tu kai perki duoną labai domiesi vidine kepyklų virtuve? Arba kuo gyvena ūkininkas auginantis ridikėlius?

                      Comment


                        Amiko, neprikisinek visur tu konservu, butu kitokia partija, vargu ar butu geriau..

                        Comment


                          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                          Amiko, neprikisinek visur tu konservu, butu kitokia partija, vargu ar butu geriau..
                          Čia ne dėl partijos. Čia dėl žmonių būdo. Dauguma lietuvių dabar išgyvena tautos savimonės paieškų ir tautos brendimo laikotarpį. Tai laikas, kai po Nepriklausomybės ieškoma kažko, kas tenkintų daugumą, bet tuo pačiu dangstantis konservatyviomis pažiūromis, reiškiama baimė priimti ką nors nauja. Kokia visuomenė, tokie ir politikai - todėl nereikėtų stebėtis, kodėl kartais valdininkai bijo/vengia/nesiryžta priimti kai kurių sprendimų.
                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          O tu kai perki duoną labai domiesi vidine kepyklų virtuve? Arba kuo gyvena ūkininkas auginantis ridikėlius?
                          Pirkdamas duoną aš atsižvelgiu į kainą, produkto kokybę, aptarnavimą bei kur ta duona kepama (kuriame mieste, kurioje kepykloje). Kadangi esu iš tų pirkėjų, kurie mėgsta pastovumą (tik retsykiais keičiu perkamos duonos rūšį), tai pasidomiu ir apie tos kepyklos vidaus dalykus Gal skamba beprotiškai, bet vis tik man įdomu iš kur ta duona ir kaip ją gamina bei kas ją gamina.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Jis ne partiją turėjo omenyje, o konservatyvizmą.

                            Comment


                              Na suprantama, bet cia gal ne tiek Kauno, kiek visos Lietuvos problema. O kas del vidines virtuves, tai 99% keleiviu tikrai neidomu, parku problemos, lesu stygiai ir pan.. Nori persivilioti klientus ar bent jau neprarasti, reikia jiems listi i viena vieta, o ne atvirksciai..

                              Comment


                                Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                Na suprantama, bet cia gal ne tiek Kauno, kiek visos Lietuvos problema. O kas del vidines virtuves, tai 99% keleiviu tikrai neidomu, parku problemos, lesu stygiai ir pan.. Nori persivilioti klientus ar bent jau neprarasti, reikia jiems listi i viena vieta, o ne atvirksciai..
                                Tai ir sakiau, kad visos Lietuvos Be to, Kaunas vienas konservatyviausių miestų ir tai įrodo, jog Kaune nuolat išrenkami konservatoriai į savivaldybę.

                                Na, dėl keleivių sudėtinga, bet pritariu, kad vadovams trūksta liberalumo, naujoviško požiūrio į verslą ir naujų greitų sprendimų. BŪTENT dėl to aš ir rašau tuos raštus - juose siūlau, rekomenduoju elgtis vienaip ar kitaip, priimti kai kuriuos sprendimus. Kaip matyti, situacija nežymiai, bet pagerėjo. Vis tik mano siūlymai "iš smulkesnių" - nereikalaujančių didelių investicijų.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Pirkdamas duoną aš atsižvelgiu į kainą, produkto kokybę, aptarnavimą bei kur ta duona kepama (kuriame mieste, kurioje kepykloje). Kadangi esu iš tų pirkėjų, kurie mėgsta pastovumą (tik retsykiais keičiu perkamos duonos rūšį), tai pasidomiu ir apie tos kepyklos vidaus dalykus Gal skamba beprotiškai, bet vis tik man įdomu iš kur ta duona ir kaip ją gamina bei kas ją gamina.
                                  Na tai tu tiesiog šaunuolis. Ir raštus klerkam rašai ir kepyklų vidaus reikalai domiesi. Pagirtina. Bet juk ne visi tokie. O ir ar reikia, kad visi tokie būtų?
                                  Jei man pigiau su mašina važiuot aš ir važiuosiu su mašina ir tuos kelis litus mieliau sumokėsiu kolonėlei ar "versliam" kaimynui dažnai turistaujančiam po baltarusiją nei VT kasai. Kaip jau Pauliukas minėjo, bėja labai taikliai, ne klientas turi į subinę lyst, o klientui.

                                  Comment


                                    Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                    Na tai tu tiesiog šaunuolis. Ir raštus klerkam rašai ir kepyklų vidaus reikalai domiesi. Pagirtina. Bet juk ne visi tokie. O ir ar reikia, kad visi tokie būtų?
                                    Jei man pigiau su mašina važiuot aš ir važiuosiu su mašina ir tuos kelis litus mieliau sumokėsiu kolonėlei ar "versliam" kaimynui dažnai turistaujančiam po baltarusiją nei VT kasai. Kaip jau Pauliukas minėjo, bėja labai taikliai, ne klientas turi į subinę lyst, o klientui.
                                    Dėl tos kepyklos - tai tebuvo pavyzdys, nelabai supratau, ar ten sarkazmas su neigiama, ar neutralia konotacija
                                    Dėl automobilio - taip, kai kuriais pigiau važinėti, nei VT... O čia jau stipri srovė - kainas kelia, nes nenori sau algų mažintis parkų vadovai. Saviškiai savivaldybėje aišku juos užgina (gal už tai dar ir savo dalį gauna). Vien kelia įtarimą, kad "Kauno autobusuose" jau daug metų sėdi tas pats grybai ir kiti jo grybukai. O "Autrolyje" po mero pasikeitimo - pakeista visa komanda.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      as seniai sakiau, kad grigelis siltai sau sedi ir kiti dykaduoniai, bet va kai susiplesiau kelnes naujas senojoje skanijoje, tai jie greit man kompensavo, net nustebau kad visi tokie greiti ten

                                      Comment


                                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                        as seniai sakiau, kad grigelis siltai sau sedi ir kiti dykaduoniai, bet va kai susiplesiau kelnes naujas senojoje skanijoje, tai jie greit man kompensavo, net nustebau kad visi tokie greiti ten
                                        Kitas koks nupiepėlis grįžtų namo susiraukusiu snukeliu, pridaužytų žmoną ir savo liūdesį dėl suplėšytų kelnių paskandintų aluje O čia Grigelis pasirūpino, kad vaikis nevaikščiotų nuogas - nupirko naujas kelnes (o gal dar ir apatinius kaip bonusą pridėjo ). Tai puikus pavyzdys, kad reikia kalbėti - ir būsi išgirstas O ne vien skųstis, kaip kai kurie būna....
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Amiko, kas nutiko su www.kaunastrans.lt tinklapiu? Jau antra diena jo neranda.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X