Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    kazko streikuoja sitas daiktas...
    http://googlemap.kvt.lt/google_map/#
    Man tai ne Nereikia pievomis ir laukais lakstyti - tada ir internetas bus kišenėje
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Man tai ne Nereikia pievomis ir laukais lakstyti - tada ir internetas bus kišenėje
      nelabai cia pas mane pievomis ir laukais palakstysi

      Comment


        Ir visgi ką tik atsirado 29E maršrutas, tiksliau vienas reisas, iš oro uosto išvyksiantis 0.30 val. Važiuos kiek pakeistu ekspresiniu maršrutu, ne visur stos, leisis Savanorių pr. ir Ožeškienės, Donelaičio g. bei Vytauto pr. pasieks stotį. Šaunu.

        Comment


          Parašė Linas Rodyti pranešimą
          Ir visgi ką tik atsirado 29E maršrutas, tiksliau vienas reisas, iš oro uosto išvyksiantis 0.30 val. Važiuos kiek pakeistu ekspresiniu maršrutu, ne visur stos, leisis Savanorių pr. ir Ožeškienės, Donelaičio g. bei Vytauto pr. pasieks stotį. Šaunu.
          Smagu - būtent taip, kaip aš ir pageidavau Iš tiesų, smagu, kai įgyvendinamos mano idėjos. Gal kai kurie sakys, kad giriuosi. Ne - tiesiog matyti, kad po daugiau nei metų vos ne kalbėjimo su siena, ima judėti ledai. Ir įtariu, kad taip yra vien dėl to, kad jiems jau atsibodau O man dėl to širdies neskauda, nes man svarbiausia - rezultatas. Nors, reikia pastebėti, kad tas E29 maršrutas vis tik važiuos dar per ilgai - 32 min. nakties metu... Jei man kas leistų, būčiau padaręs 25 min.
          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.05.19, 13:43.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Atsižvelgus į ponaičio amiko įkyrius pageidavimus (reikalavimus, zyzimus ), nuo gegužės 24 d. 29-uoju autobusų maršrutu kursuos tik žemagrindžiai Solaris autobusai bei ilginamas šio maršruto darbo laikas. Pirmieji reisai į Kauno oro uostą atvyks nebe d.d. 5:03h ir šs. 6:40h, o visomis dienomis 4:30h.
            Ačiū amiko už pastangas ir rūpestį

            Dabar reikės spausti, kad trumpintų kelionės laiką nuo stoties iki oro uosto. Dabartinis netenkina - pernelyg ištemptas laikas atkarpoje nuo Kalniečių pol. iki oro uosto.
            Šaunu. Įdomiai atrodo dabar tas reisas 3:49 iš gel. stoties - neįprasta matyti tokius skaičius grafike.
            Beje, tiems, kam reikia reiso po 23:45 - yra 29E maršrutas - ekspresas iki centro išvykstantis iš Oro uosto 0:30.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              juo dar vaziuoja lektuvu palydovaiDD tempia lagaminus per centraDD keistai atrodo, vienas zmogus su uniforma tuscioje gatveje

              Comment


                Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                nelabai cia pas mane pievomis ir laukais palakstysi
                Tai stogais gal lakstai - gaudai meiles Už tai pameti internetą Nu aš čia tik erzinu....
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                  kazko streikuoja sitas daiktas...
                  http://googlemap.kvt.lt/google_map/#
                  Vau. Čia tai pažanga O dar ir rodo kur troleibusas ar autobusas realiu laiku yra, tai išviss pasaka

                  Comment


                    Labai džiaugiuosi naujienomis, kad yra matomi susisiekimo gerinimo su Kauno oro uostu rezultatai. Amiko, kaip visuomet, darbuojiesi puikiai. Pliusas tau

                    Dar norėčiau pridurti. Jau ne pirmą kartą važiuodamas pro Pašilės g. stotelę, girdžiu ją pranešant tik žodį "PAŠILĖS", žodis "gatvė" dingo. Bet taip yra ne visuose troleibusuose. Pagalvojau, kad keičia visų stotelių pavadinimus išbraukdami žodį "gatvė" ir palikdami tik "Pašilės st." kaip Vilniuje ar Klaipėdoje, tačiau per savaitę niekur kitur neteko išgirsti. Gal jūs ką žinote, ar kažkas daroma ta kryptimi ar čia tiesiog sutapimas?
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      keletas nuotrauku is parodos Kauno prezidenturos sodelio
                      siaip paroda nuvyle, tikejaus pamatyt senu troleibusu nuotrauku, o cia priskarines daugiau. bet kokiu arveju paroda vyksta per visa vasara ir ilgiau visi galite ja ivertinti savo akimis





















                      Paskutinis taisė OneMillion; 2010.05.22, 08:16.

                      Comment


                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                        siaip paroda nuvyle, tikejaus pamatyt senu troleibusu nuotrauku,
                        Manau, kad galiu paaiškinti, kodėl ten nebuvo/buvo mažai troleibusų, nes parodos pavadinimas sako "... Transportas laikinojoje sostinėje" Kaip žinia, troleibusai pradėjo važiuoti jau SSRS okupacijos laikotarpiu.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Gal kas žinote kas šiandien atsitiko mūsų 14Tr 310? Mačiau jį netoli geležinkelio stoties su įjungtais avariniais ir reverso lempomis. Ten pro jį vos pravažiavome.

                          Comment


                            Girdejau apie "Kautrai" priklausanti Kag'a.. berots kazkuriame muziejuje eksponuojama.Gal kas placiau zino apie ji?

                            Comment


                              Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                              Gal kas žinote kas šiandien atsitiko mūsų 14Tr 310? Mačiau jį netoli geležinkelio stoties su įjungtais avariniais ir reverso lempomis. Ten pro jį vos pravažiavome.
                              bet vat pas tave tie patys klausimai, vis matai sugedusi troleibusa, tai islipk ir paklausk kas atsitiko, jei jau toks nenugalimas smalsumas,kas trukdo prieiti ir paklausti?

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Manau, kad galiu paaiškinti, kodėl ten nebuvo/buvo mažai troleibusų, nes parodos pavadinimas sako "... Transportas laikinojoje sostinėje" Kaip žinia, troleibusai pradėjo važiuoti jau SSRS okupacijos laikotarpiu.
                                na parodos rengejai zadejo ir troleibusu, kaunas Laikinaja sostone buvo vadinamas ir per sovietmeti ir siandien daznai pavadinamas todel su tuo laikinumu neuzsiciklinome vien per tarpukari

                                Comment


                                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                  Dar norėčiau pridurti. Jau ne pirmą kartą važiuodamas pro Pašilės g. stotelę, girdžiu ją pranešant tik žodį "PAŠILĖS", žodis "gatvė" dingo. Bet taip yra ne visuose troleibusuose. Pagalvojau, kad keičia visų stotelių pavadinimus išbraukdami žodį "gatvė" ir palikdami tik "Pašilės st." kaip Vilniuje ar Klaipėdoje, tačiau per savaitę niekur kitur neteko išgirsti. Gal jūs ką žinote, ar kažkas daroma ta kryptimi ar čia tiesiog sutapimas?
                                  Hm, man neteko pastebėti. Ar tai tik keliuose konkrečiuose troleibusuose, ar visuose?
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Hm, man neteko pastebėti. Ar tai tik keliuose konkrečiuose troleibusuose, ar visuose?
                                    Kol kas tai girdėjau Solariuose, visuose, su kuriais pro ten važiavau. Senosiose Škodose viskas kaip anksčiau.
                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                      keletas nuotrauku is parodos Kauno prezidenturos sodelio
                                      siaip paroda nuvyle, tikejaus pamatyt senu troleibusu nuotrauku, o cia priskarines daugiau. bet kokiu arveju paroda vyksta per visa vasara ir ilgiau visi galite ja ivertinti savo akimis

                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas
                                      nejaugi sios paskutines nuotraukos to Kag'o kuris priklauso "Kautrai"?

                                      Comment


                                        To paties .
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          To paties .
                                          O tai kodėl jis laikomas Kauno autobusų parke, o ne pas Kautrą?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X