Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atnaujinti Kauno rajono viešojo transporto eismo tvarkaraščiai

    Eismo tvarkaraščių peržiūros sistemoje www.marsrutai.lt atnaujinti Kauno rajono viešojo transporto eismo tvarkaraščiai.

    Taip pat įvesta automatinė sezoninių eismo tvarkaraščių pasikeitimo funkcija. Nuo šiol apie pasikeisiančius eismo tvarkaraščius tinklapio lankytojai bus informuojami iš anksto.

    Nuo 2010 m. gegužės 1 d. keičiasi 67-ojo autobusų maršruto Kauno autobusų stotis - Vilkija eismo tvarkaraštis. Naująjį eismo tvarkaraštį rasite šiame puslapyje (pirmiausia spustelėjus ant puslapio viršuje esančios datos šalia sakinio "Tvarkaraštis keičiasi nuo", tada pasirinkus konkretų maršrutą ir stotelę).

    Kauno rajono viešojo transporto autobusų ir maršrutinių taksi eismo tvarkaraščius rasite tinklapyje www.marsrutai.lt/kaunoraj
    Jei eismo tvarkaraščiuose radote klaidų, praneškite mums.

    Primename, kad dėl netinkamo Kauno rajono viešojo transporto darbo galite kreiptis į Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyrių.

    Kaunastrans.lt informacija
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Kaunastrans.lt fotogalerija Kauno miesto viešojo transporto atžvilgiu iš tiesų yra skurdoka
      Bet ar galiu nors kiek ten yra panaudot? Man reikia max 5 nuotrauku

      Comment


        Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
        Bet ar galiu nors kiek ten yra panaudot? Man reikia max 5 nuotrauku
        Reikėtų klausti atskirai kiekvieno nuotraukos autoriaus. Prie nuotraukų autorius pateiktas, o su autoriumi galima susisiekti per šį forumą, nes čia tie patys asmenys O jei kurio kontakto nerasi, tai parašyk man asmeninę žinutę ir pagelbėsiu
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Tai tegu atrašo čia arba man.

          Comment


            Aš jau el. paštu minėjau, kad nenoriu, kad mano nuotraukos būtų vikipedijoje, nes ten nėra nurodomas autorius ir net jei jis yra nurodytas, nuotrauka vis tiek tampa laisvo naudojimo.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
              Zodziu taip. As ne del garso sikart, o vel kaip papuga kartoju del vaizdo. Perziurejau visa puslapi Viesojo transporto fotogalerija (tiksliau nuo galo iki 115) ir nieko gero neradau, tik:
              *Aisttiiss nuotraukos #2721, psl. 137
              *Mettal nuotraukos #2383, psl. 120
              *keletas mandano nuotrauku #2373, psl. 119
              Kol kas nieko gero neradau, tik keletas Aiscio nuotrauku tinkamu. Gal turit ka nors pasiulyt? Kaip del nuotrauku is kaunastrans.lt? Ar autoriai sutinka, kad jos butu panaudotos Vikipedijos straipsnyje?
              Lakoniškai: Naudoti neleidžiu

              P.S. Man nepatinka įkėlimo sąlyga: "Jei nepageidaujate, kad jūsų įvestas turinys būtų negailestingai redaguojamas ir platinamas, nerašykite čia"
              Paskutinis taisė Aisttiiss; 2010.04.29, 20:06.

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Gyvename jau nebe sovietmetyje, kai visų autobusų ir troleibusų parkai buvo vadinami "Vilniaus autobusų parkas", "Klaipėdos autobusų parkas" ir t.t. Tai atgyvenęs pavadinimas. Mano manymu, reikia modernaus, skambaus, patrauklaus pavadinimo ir akį traukiančio įmonės ženklo. Nebūtina tam išleisto daug pinigų - tereikia tik idėjos.

                "Autroleibusita"?

                Aš šiaip nesuprantu troleibusų grafiko retinimo tikslo. Aš jau smarkiai svarstau, ar man apsimoka pirkti nuolatinį bilietą gegužės mėnesiui. O jei dar praretins, tai iš viso visur apsimokės važinėti automobiliu.
                Juk tenka kartais ir vakarais grįžti ir anksti ryte kažkur važiuoti. Ką tuomet pusvalandį laukti?
                O jei panelę lydi namo, tai dvi valandas užtruks lydėjimas, nors tame pačiame mieste gyvenate?

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  "Autroleibusita"?

                  Aš šiaip nesuprantu troleibusų grafiko retinimo tikslo. Aš jau smarkiai svarstau, ar man apsimoka pirkti nuolatinį bilietą gegužės mėnesiui. O jei dar praretins, tai iš viso visur apsimokės važinėti automobiliu.
                  Juk tenka kartais ir vakarais grįžti ir anksti ryte kažkur važiuoti. Ką tuomet pusvalandį laukti?
                  O jei panelę lydi namo, tai dvi valandas užtruks lydėjimas, nors tame pačiame mieste gyvenate?
                  Panelę su "tačka" vežioti reikia, bembeliu kokiu geriausia ;D O šiaip tai laiko ir kainos atžvilgiu Kaune labiausiai apsimoka važiuoti dviračiu. Tik kad neapsimoka saugumo atžvilgiu.

                  Comment


                    Kaune saugiausia ir greičiausia tai važiuoti su mašina. Dviračiu panašiai gaunasi, kaip su troleibusu. Neįskaitant laiko, kad reikia eiti iki stotelės, laukti ir dar nueiti iki darbo. Tik pastatyti dviračio nevisur yra kur. O ir suprakaitaviusiam sėdėti darbe nesinori.

                    Comment


                      Naujienos

                      Kauno viešajame transporte - technologijos naujovės

                      Kauno viešojo transporto keleiviams pristatoma unikali Lietuvoje keleivių informavimo sistema, kuri visiems leidžia realiu laiku stebėti viešojo transporto darbą. ...
                      Plačiau: http://kauno.diena.lt/
                      Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                      Comment


                        Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
                        Naujienos

                        Kauno viešajame transporte - technologijos naujovės



                        Plačiau: http://kauno.diena.lt/
                        Apie šios sistemos būsimą pristatymą jau buvau užsiminęs šiame forume, tik nedetalizavau, kas tai bus... Man asmeniškai teko su šia sistema susipažinti vienam iš pirmųjų kauniečių, savanoriškai ir neatlygintinai pagelbėjau jos tobulinime ir klaidų taisyme... Yra vienas šios sistemos trūkumas - kai kurios funkcijos pernelyg užslėptos, todėl iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad sistema visiškai paprasta ir nefunkcionali... Artimiausiu metu tinklapyje www.kaunastrans.lt turėtų atsirasti detalus aprašas, kaip naudotis šia sistema ir ką ji gali atlikti.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Aš jau el. paštu minėjau, kad nenoriu, kad mano nuotraukos būtų vikipedijoje, nes ten nėra nurodomas autorius ir net jei jis yra nurodytas, nuotrauka vis tiek tampa laisvo naudojimo.

                          Dziaugtis turetum,jei tavo nuotraukomis kazkas domisi ir jos kazkam yra idomios. O tu bandai jas drausti afisuoti. Ir kas nuo to pasikeis? Manai,kad tau kas nors uz jas sumokes ir sitaip uzsidirbsi kazkiek?:-)

                          Comment


                            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                            Dziaugtis turetum,jei tavo nuotraukomis kazkas domisi ir jos kazkam yra idomios. O tu bandai jas drausti afisuoti. Ir kas nuo to pasikeis? Manai,kad tau kas nors uz jas sumokes ir sitaip uzsidirbsi kazkiek?:-)
                            Ne, žmogus gina savo autoriaus teises. Ir dėl šito mes jau senokai diskutavome šiame forume, tam tinkamoje temoje, tad ten ir diskutuok su savimi, kaip tu vienintelis nesupranti, kas yra autoriaus teisės ir kam jos skirtos. Interpretuok jei nori savaip įstatymus, o tuo laiku autorius sprendžia pats, kaip jam elgtis su savo nuotraukomis ir kur jam viešinti. Tad gali gali pasilaikyti savo ironija persmelktą kritiką, kadangi ji tik parodo, koks esi mėgėjas visiems piršti savo nuomonę.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              iskarpa is 15 min laikrascio

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Ne, žmogus gina savo autoriaus teises. Ir dėl šito mes jau senokai diskutavome šiame forume, tam tinkamoje temoje, tad ten ir diskutuok su savimi, kaip tu vienintelis nesupranti, kas yra autoriaus teisės ir kam jos skirtos. Interpretuok jei nori savaip įstatymus, o tuo laiku autorius sprendžia pats, kaip jam elgtis su savo nuotraukomis ir kur jam viešinti. Tad gali gali pasilaikyti savo ironija persmelktą kritiką, kadangi ji tik parodo, koks esi mėgėjas visiems piršti savo nuomonę.
                                Nepersu niekam savo nuomones ,tiesiog viesai pamastau kaip daro profesionalus fotografai ir vaikai. Stai sakykim konkretus pavyzdys : fotografiju knyga ''neregeta Lietuva''. Profesionalus fotografas , is to gyvenantis , atrenka dali savo fotografiju ir jas platina viesai ,kur tik imanoma,kad kuo daugiau apie ji zinotu ir butu susidomejusiu, kad paskui galetu parduoti ir kitas savo fotografijas(knyga). Sitaip jis save reklamuoja.
                                Vaikai daro viska atvirksciai. Paklausti ar galima paviesinti kai kurias ju foto ,is karto atsako : ne negalima,kategoriskai draudziu. Ispudis toks,lyg uz duru lauktu eile ,norinciu pirkti jo fotografijas:-)))
                                Dabar isivaizduok ka parduotu tas profesionalus fotografas,jei elgtusi lygiai taip pat? Tikriausiai praktiskai visiskai nieko. Tokia tikrove. Aisku dabar jus labai isizeisit,nes kaip gi galejo taip atsitikti,kad kazkas isdriso suabejoti jusu vienintele teisinga ir negincijama nuomone:-)

                                Comment


                                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                  iskarpa is 15 min laikrascio

                                  Atvaizdas

                                  Troleibusai vazineja miesto kamsciu salygomis ir labai abejoju ar jie naudojasi elektriniu stabdziu. Greiciausiai naudojasi normalia , tradicine stabdziu sistema,kad sustoti greitai ir efektyviai. O jei nesinaudoja elektriniu stabdziu,tai ir nesukaups jokios rekuperacines elektros energijos ir tie super kondensatoriai tik dar labiau padidins parko islaidas:-)

                                  Comment


                                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                    Troleibusai vazineja miesto kamsciu salygomis ir labai abejoju ar jie naudojasi elektriniu stabdziu. Greiciausiai naudojasi normalia , tradicine stabdziu sistema,kad sustoti greitai ir efektyviai. O jei nesinaudoja elektriniu stabdziu,tai ir nesukaups jokios rekuperacines elektros energijos ir tie super kondensatoriai tik dar labiau padidins parko islaidas:-)
                                    elektrinis stabdis tikrai yra naudojamas, bet argumentai del taupymo yra labai gincytini, visu pirma, kad parke tera tik 2 tokios skodos ir vienas jelcas (pastarajame tik kondencatoriai)

                                    Comment


                                      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                      Nepersu niekam savo nuomones ,tiesiog viesai pamastau kaip daro profesionalus fotografai ir vaikai. Stai sakykim konkretus pavyzdys : fotografiju knyga ''neregeta Lietuva''. Profesionalus fotografas , is to gyvenantis , atrenka dali savo fotografiju ir jas platina viesai ,kur tik imanoma,kad kuo daugiau apie ji zinotu ir butu susidomejusiu, kad paskui galetu parduoti ir kitas savo fotografijas(knyga). Sitaip jis save reklamuoja.
                                      Vaikai daro viska atvirksciai. Paklausti ar galima paviesinti kai kurias ju foto ,is karto atsako : ne negalima,kategoriskai draudziu. Ispudis toks,lyg uz duru lauktu eile ,norinciu pirkti jo fotografijas:-)))
                                      Dabar isivaizduok ka parduotu tas profesionalus fotografas,jei elgtusi lygiai taip pat? Tikriausiai praktiskai visiskai nieko. Tokia tikrove. Aisku dabar jus labai isizeisit,nes kaip gi galejo taip atsitikti,kad kazkas isdriso suabejoti jusu vienintele teisinga ir negincijama nuomone:-)
                                      Su pardavimu viskas kitaip. Čia kitokia situacija.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
                                        Naujienos

                                        Kauno viešajame transporte - technologijos naujovės



                                        Plačiau: http://kauno.diena.lt/
                                        Gal galite pasakyti, kokią praktinę naudą duos šis naujas "žaisliukas"? Jei wap puslapio naudą aš matau; bet kam reikalingas realaus laiko žemėlapis. Lyg aš pasižiūriu ar tarkim 37 nepravažiavo pro mano stotelę sėdint namuose; jei ne - tai iš namų greitai maunu į stotelę? Bet kam tai? Ar tai praktiška? Juk autobusas turi atvažiuoti pagal savo grafiką - tai nereiks ir jokių realaus laiko autobusų kursavimo žemėlapių; o dabar turės visi pasitikrinti galimybę grafike, kada atvažiavo autobusas ir ar jis nepravažiavo? Atrodo kolkas tai man kaip nereikalingas gadget'as www.kvt.lt
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                          Gal galite pasakyti, kokią praktinę naudą duos šis naujas "žaisliukas"? Jei wap puslapio naudą aš matau; bet kam reikalingas realaus laiko žemėlapis. Lyg aš pasižiūriu ar tarkim 37 nepravažiavo pro mano stotelę sėdint namuose; jei ne - tai iš namų greitai maunu į stotelę? Bet kam tai? Ar tai praktiška? Juk autobusas turi atvažiuoti pagal savo grafiką - tai nereiks ir jokių realaus laiko autobusų kursavimo žemėlapių; o dabar turės visi pasitikrinti galimybę grafike, kada atvažiavo autobusas ir ar jis nepravažiavo? Atrodo kolkas tai man kaip nereikalingas gadget'as www.kvt.lt
                                          Matyt, neatradai funkcijos, kur pasirinkus bet kurią Kauno VT stotelę ir joje matyti, už kelių minučių atvyks reikiamas maršrutas. Taigi galima matyti ne tik vaizdiškai transporto vietą mieste, bet ir tekstiniu pavidalu, kada jis bus reikiamoje vietoje. Kadangi eismo tvarkaraščiai yra teorinis, o realaus laiko sistema - praktinis eismo tvarkaraščių atvaizdavimas, tai pamažu realaus laiko sistema išstums eismo tvarkaraščių teorinį atvaizdavimą, kas šiuo metu vyksta visame civilizuotame pasaulyje (miestuose, kur tobulinamas viešojo transporto organizavimas).
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X