Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Amiko, minėjai, kad troleibusų vairuotojai parke užrunka 30-60 min. Gal galėtum plačiau apie tai papasakot, ką jie ten veikia, kaip pristato troleibusus ir panašiai.

    PS. Dėkui už tokia išsamią Kauno VT apžvalga
    Kaip ir bet kuriame darbe, kur yra kasa ir pinigai - skaičiuoja pinigus, inkasuoja ir laukia, kol budėtojas suskaičiuos inkasuotus pinigus. Namo paleidžia tik susitvarkius su kasa. Į parką įvažiavus, jau troleibusas perduodamas parko budėtojui, tai kol lauki, kai skaičiuoja pinigus, troleibuso apsitvarkyti galimybės neturi (na gal kartą kitą). Paprastai troleibusą vairuotojas apsitvarko prieš įvažiuodamas į parko teritoriją.

    Laukti tenka ilgai, nes vakare pamažu į parką suvažiuoja troleibusai, tad būna eilutė prie inkasacijos

    Nors esu pastebėjęs, kad kai kurie vairuotojai nelaukia - manau kai kuriais ilgiau dirbančiais vairuotojais tiesiog pasitiki ir jų pinigus suskaičiuoja vėliau, tiesiog juos išleidžia iškart po inkasacijos.
    Paskutinis taisė Ametistas; 2009.10.04, 20:28.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Kaip ir bet kuriame darbe, kur yra kasa ir pinigai - skaičiuoja pinigus, inkasuoja ir laukia, kol budėtojas suskaičiuos inkasuotus pinigus. Namo paleidžia tik susitvarkius su kasa. Į parką įvažiavus, jau troleibusas perduodamas parko budėtojui, tai kol lauki, kai skaičiuoja pinigus, troleibuso apsitvarkyti galimybės neturi (na gal kartą kitą). Paprastai troleibusą vairuotojas apsitvarko prieš įvažiuodamas į parko teritoriją.

      Laukti tenka ilgai, nes vakare pamažu į parką suvažiuoja troleibusai, tad būna eilutė prie inkasacijos
      Bet tas apsitvarkymas tai nėra siemkų luobų šlavimas? Čia jau valytojai kokie turėtų veikti?

      Comment


        Parašė disident Rodyti pranešimą
        Bet tas apsitvarkymas tai nėra siemkų luobų šlavimas? Čia jau valytojai kokie turėtų veikti?
        Vairuotojai tik uždaro langus ir liukus, susitvarko savo kabiną: išsipurto kilimėlius, išsišluoja trupinius, prikauptus per dieną Šiukšles kiekvieną naktį valo valytojos. Troleibusai paliekami teritorijoje iškart už vartų, budėtojas troleibusą pastato į vietą tik po to, kai valytoja sutvarko troleibusą. Paprastai įgudusi valytoja troleibusą išvalo per 5 min.

        Autobusų parke sistema truputį kitokia
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          siandien toks idomus ivykis buvo... einu as i stotele, zinau, kad po keliu minuciu turi atvaziuoti troleibusas ir matau kaip jis atlekia... ir pralekia... skubejo matyt... teko laukt sekancio, gerai kad neskubejau

          Comment


            Ne kartą esu matęs, kad troleibusai važiuodami tunelio gatve nestoja Dainų slėnio stotelėje, bet tiesiog dėl to, kad ten žmonių dažniausiai nebūna...
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Parašė qwe Rodyti pranešimą
              siandien toks idomus ivykis buvo... einu as i stotele, zinau, kad po keliu minuciu turi atvaziuoti troleibusas ir matau kaip jis atlekia... ir pralekia... skubejo matyt... teko laukt sekancio, gerai kad neskubejau
              Troleibusai ir autobusai turi teisę iš stotelės išvykti 2 min. anksčiau arba 2 min. vėliau, nei nurodyta tvarkaraštyje. Tai jau esu rašęs šioje temoje ir visai neseniai.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                Ne kartą esu matęs, kad troleibusai važiuodami tunelio gatve nestoja Dainų slėnio stotelėje, bet tiesiog dėl to, kad ten žmonių dažniausiai nebūna...
                Teisybė. Jei prie troleibuso/autobuso durų jo viduje, nėra stovinčių keleivių, pasiruošusių išlipti ir jei nėra žmonių stotelėje lauke, tuomet vairuotojas turi visą teisę nesustoti. Tai numatyti ir Keleivių vežimo taisyklėse. Deja, dar yra laaabai daug žmonių, kurie to nesupranta ir dažniausiai atsistoja nuo sėdynės tik jau transporto priemonei sustojus stotelėje. Jei keleivis transporto priemonei priartėjus prie stotelės, dar prie durų nestovi ir stotelėje nėra žmonių, vairuotojas turi teisę nestoti ir dėl to nebūtų baudžiamas (net jei ir keleivis parašytų skundą). Mano nuomone, tai labai geras taisyklių punktas, nes taip yra sutaupoma laiko ir kuro - nereikia bereikalingai stabdyti, nereikia bereikalingai judinti iš vietos transporto priemonės. Nors tai ir smulkmena, bet vienai transporto priemonei per dieną nuvažiuojant 300-400 km, tokios "smulkmenos" tampa nebe smulkmenomis.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Niekas niekada nei autobusų, nei troleibusų vairuotojams neliepia važiuoti greičiau ar lėčiau. Tam yra grafikai, kuriuose numatytas laikas, per kiek minučių reikia įveikti vienas ar kitas atkarpas. Galima paklaida - 2 min. Vairuotojai labai stengiasi važiuoti pagal grafikus, nes priešingu atveju jiems gresia nemenkas vienkartinis algos apkarpymas.

                  Dabar grafikai sudaryti su mažesnėmis prastovomis, dar tie streikai ir vairuotojų santaika su vadovybe... Kai kuriuose atkarpose dar ir sumažintas pravažiavimo laikas...
                  Taigi sumažinus prastovas iki minimumo, vairuotojai nenori vėluot pagal grafiką, kad netektų vėl vėluoti iš kito galo. Dažniausiai atvyksta leistinose riboje (2 min. anksčiau), kad gale turėtų papildomą minutėlę. Paprastai gale 2-as maršrutas stovi 3-7 min. ir tai yra labai mažai! Pats pamąstyk, nuvažiuoji Islandijos pl. - Kauno pilis - Islandijos pl. ir tau leidžia pailsėt tik kelias minutes. Tai streso kupinas darbas. Jei nori ilgeliau į tualetą - nespėsi.
                  13-as išvis nuvažiuoja ilgą reisą Islandijos pl. - stotis - Islandijos pl. ir stovi tik 7-10 min.
                  Pasižiūrėjau į tavo minėtą reisą. Jei kalbi apie 2-ojo maršruto išvykimą iš Kauno pilies 19:10 val. darbo dienomis, tai šis reisas šitam grafikui paskutinis. Taigi suprask - skuba namo. Tu - jaunas žmogus - netikiu, kad nesugebi išsilaikyt Reikia laikyti abiem rankom, jei greit važiuoja arba atsisėst, jei yra laisvų vietų. Troleibusų vairuotojai dažnai paskutiniu reisu skuba, nes nuvažiavę į parką jie oficialiai jau baigia darbą, bet dar ten užtrunka 30-60 min., o už tai nieko negauna. Atrodo juokinga, bet vairuotojui ta papildoma minutė daug ką reiškia
                  Dar noriu pasakyti, kad dažnai keleiviai mano, kad troleibuso vairuotojas išprotėjęs ir jį keikia, kad taip skuba. Supraskite pagaliau - troleibusams grafikai sukurti kaip ir autobusams, o autobusai juk trasą gali įveikti kur kas greičiau. Taigi ir yra taip, kad autobusai važiuoja truputį lėčiau, o troleibusai - greičiau. Dar toks įspūdis susidaro keleiviams, nes keleiviai nesupranta, kada troleibusas stabdys ir kada staigiai gazuos. Ogi tada, kur yra kontaktų susijungimas arba išsiskyrimas. Ties išsiskyrimu, jei laidai turi pereit kairėn - jie turi gazuoti. Toks būdas tik nereikalingas prie elektroninio skirstytuvo. Na ir šiaip, su Škoda troleibusais važiuojant, atrodo, kad troleibusas važiuoja daug greičiau, nei Solaris. Tai optinė apgaulė, nes Škodos yra seni troleibusai, traška braška važiuojant jau 30 km/h. Škodų ir stabdžiai kiestesni, ir gazas "traukia" staigiai ir netolygiai... Ne būtinai kaltas tik vairuotojas.

                  Jei troleibuso vairuotojas taip lėkė tarp stotelių Laisvės al. ir Žemaičių g., tada viskas gerai - taip ir turi būti. Na, Savanorių pr. jie irgi mėgsta palakstyti. Tokiu greičiu, kokį parašei, troleibusai negali važiuoti. Solaris sugeba ištraukti iki maždaug 70 km/h, Škodos jau senos - gal iki 60 km/h. Bet esmė ne tai - greitai važiuojant, dėl laidų amortizacijos ir staigesnio stabdymo, gali nukristi kontaktai ("ūsai"). Tavo minėtas troleibusas, tikiu, važiavo iki 55-58 km/h, bet ne daugiau. Jei mašinas lenkė, tai nereiškia, kad jos važiavo tikrai 50 km/h

                  Avarija prie ortopedinio šiuo atveju tėra tavo nepagrįstas prikaišiojimas. Avarijos kaltininkas buvo ne troleibuso vairuotojas ir avarija įvyko ne dėl troleibuso greičio.

                  Tikiuosi atsakiau į visus tave dominančius dalykus Gal pasirodė, kad ginu vairuotojus (čia daug kam taip "šviečiasi") - ne, taip nėra. Aš tik aprašau faktus ir juos paaiškinu. O dėl neišsilaikymo tai dar kartą kartoju - jei neišsilaikai - atsisėsk - keleivio pareiga laikytis Londone ir Dubline pavažinėtumėt - ten keleiviai kaip kėgliai kritinėja ir visi patenkinti, nes priešingu atveju autobusai vėluotų ne po 15 min., bet po 25-30 min.
                  pas mus visi ir vazineja maziua negu 50 apitusciame savanoriu or :0 ir policija "nesaudo" niekada ,nes niekas greicio ir nevirsija. Negaliu tiksliai nusakt greicio ,nes troleibusas buvo techniskai netvarkingas ir spidometras nerode greicio. Betkokiu atveju galiu pasakyt kad vaziavo labai nesaugiai, issilaikyt stovint labai sunku , ivaziavimas i sankryza jau degant geltonai sviesai irgi . Suprantu grafikai, minutes, bet blyn, dadekit jeim ta minute, o tai po to skaitom spaudoj, pensininkui troleibse luzo koja, troleibusas pradejo judet dar neuzdarius duru ,del ko kazkas nukrito ir susizeide, troleibusas pateko i avarija. zuvo zmogus... ir panasius dalykus ... manau KET privalo paisty visi ir kazkokie grafikai ,minutes ar kiti dalykai nera pateisinami. Cia lygiai tas pats jei as savo automobiliu skubeciau i darba, virsyciua greiti. Tai yra nelegalu, KET turi laikytis visi, o ypac viesojo transporto vairuotojai, nes jie veza keleivius ! Nesutinku su tavo aiskinimais kad nieko tokio jog vairuotojai nepaiso KET. Ir labai paplites tarp troleibusu vairuotoju kalbejimas mobiliuoju telefonu . Ir visiem dzin, nes zino ,juk policija troleibusu nestabdo
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Vairuotojai tik uždaro langus ir liukus, susitvarko savo kabiną: išsipurto kilimėlius, išsišluoja trupinius, prikauptus per dieną Šiukšles kiekvieną naktį valo valytojos. Troleibusai paliekami teritorijoje iškart už vartų, budėtojas troleibusą pastato į vietą tik po to, kai valytoja sutvarko troleibusą. Paprastai įgudusi valytoja troleibusą išvalo per 5 min.

                    Autobusų parke sistema truputį kitokia
                    jeigu valytoja troleibusa isvalo per 5 min tai asiku kodel jie tokie nesvarus. na aisku, pinigu trukumas, bet svaros tikrai truksta. per 5 min siuksles gal ir aprenka ,bet tik tiek.
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      pas mus visi ir vazineja maziua negu 50 apitusciame savanoriu or :0 ir policija "nesaudo" niekada ,nes niekas greicio ir nevirsija. Negaliu tiksliai nusakt greicio ,nes troleibusas buvo techniskai netvarkingas ir spidometras nerode greicio. Betkokiu atveju galiu pasakyt kad vaziavo labai nesaugiai, issilaikyt stovint labai sunku , ivaziavimas i sankryza jau degant geltonai sviesai irgi . Suprantu grafikai, minutes, bet blyn, dadekit jeim ta minute, o tai po to skaitom spaudoj, pensininkui troleibse luzo koja, troleibusas pradejo judet dar neuzdarius duru ,del ko kazkas nukrito ir susizeide, troleibusas pateko i avarija. zuvo zmogus... ir panasius dalykus ... manau KET privalo paisty visi ir kazkokie grafikai ,minutes ar kiti dalykai nera pateisinami. Cia lygiai tas pats jei as savo automobiliu skubeciau i darba, virsyciua greiti. Tai yra nelegalu, KET turi laikytis visi, o ypac viesojo transporto vairuotojai, nes jie veza keleivius ! Nesutinku su tavo aiskinimais kad nieko tokio jog vairuotojai nepaiso KET. Ir labai paplites tarp troleibusu vairuotoju kalbejimas mobiliuoju telefonu . Ir visiem dzin, nes zino ,juk policija troleibusu nestabdo
                      Aš troleibusų vairuotojų ir neteisinu, kad jie pažeidžia KET - vėl mane neteisingai supratai. Aš teisinu, kad jis greitai važiavo tarp Laisvės al. ir Žemaičių g. stotelių, nes taip ir turi būti.
                      Vairuotojų vairavimas yra pačių vairuotojų asmeninės kultūros veidrodis. Koks žmogus - taip ir vairuoja. Taisyklių turi laikytis, bet nesilaiko. Minučių niekas nepridės, vairuotojai turi mokėti važiuoti pagal tokį grafiką
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Aš troleibusų vairuotojų ir neteisinu, kad jie pažeidžia KET - vėl mane neteisingai supratai. Aš teisinu, kad jis greitai važiavo tarp Laisvės al. ir Žemaičių g. stotelių, nes taip ir turi būti.
                        Vairuotojų vairavimas yra pačių vairuotojų asmeninės kultūros veidrodis. Koks žmogus - taip ir vairuoja. Taisyklių turi laikytis, bet nesilaiko. Minučių niekas nepridės, vairuotojai turi mokėti važiuoti pagal tokį grafiką
                        na teisini kad greit vaziavo, bet tai nemaza galimybe kad virsijo greiti . Siaip spidometra sutvarkykyt zmogui bent as ,kad galeciu kita karta zinociua kokiu greiciu vaziavau.
                        Siaip malonu gaut informacija be jokiu pykciu , asmeniskumu,ko pasigendu is kitu .
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          na teisini kad greit vaziavo, bet tai nemaza galimybe kad virsijo greiti . Siaip spidometra sutvarkykyt zmogui bent as ,kad galeciu kita karta zinociua kokiu greiciu vaziavau.
                          Siaip malonu gaut informacija be jokiu pykciu , asmeniskumu,ko pasigendu is kitu .
                          Teisinu, jei važiavo iki 50 km/h, jei viršijo - neteisinu Spidometrą sutaisyti prašyk ne manęs
                          Šitas forumas yra pakankamai susigyvenęs, kartais esame užvaldyti pasipūtimo, kartais nemaloniai atsakome naujokamas arba toje srityje mažiau nusimanantiems, nes laikome save daugiau žinančiais, nors kartais būna visai atvirkščiai... Pats asmeniškai esu gana nenuspėjama asmenybė ir labai karštligiškai ginu savo nuomonę, nors kartais galiu būti visai neteisus... Taigi išmok priimti mūsų bendruomenę tokią, kokie esame ir suprask, kad kiekvienas esame savaip "išnaglėję" Net neabejoju, kad visi šiame forume esame geranoriški, blogo nelinkintys, tik gal kiek pasipūtę, gal kiek susireikšminę - tiesiog išmok nekreipti dėmesio ir įsiliek į visą šitą "žaidimą" Manau visi į klausimus atsako be piktumų, tik per daug susireikšmina atsakinėdami. Štai aš per pastarąją savaitę užsidirbau 7 neigiamus įverčius
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Troleibusai ir autobusai turi teisę iš stotelės išvykti 2 min. anksčiau arba 2 min. vėliau, nei nurodyta tvarkaraštyje. Tai jau esu rašęs šioje temoje ir visai neseniai.
                            Na aisku gi svarbu pareikst savo "teisingiausia ir neabejotinai vertingiausia" nuomone ir visai nesvarbu, kad i pievas cia pa'quote'inai...

                            Situacija smulkiau. Stotele "Statybininku rengimo centras" antra stotele marsrute. 12.51 stoteleje turi stoti 16 troleibuso marsrutas. 12.49 iki stoteles man mazdaug 30 metru, bet kadangi matau kad troleibusas vaziuoja greitai, tai nusispjaunu ir nebegu, atvaziuos gi kitas. Stotelej(atejes suskaiciavau) 7 zmones. 2 bobutes ant suoliuko sedi, 3 mergaites kokiu 10-12 metu ir 2 profkiniai bachuriukai. Taciau troleibusas NESTOJA! Ir ta jo teise atvykti/isvykti 2 min anksciau visiskai nevietoje, nemielas visa ko zinotojau amiko. Ne sestas kartas, kai troleibusas ar autobusas nestoja stoteleje. Tiesiog situacija tokia, kad man vistik pasirode keista jog esant dabartinei situacijai(streikai ir siaip erzelis) vairuotojai leidzia sau taip elgtis.
                            Paskutinis taisė qwe; 2009.10.06, 16:28.

                            Comment


                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              Na aisku gi svarbu pareikst savo "teisingiausia ir neabejotinai vertingiausia" nuomone ir visai nesvarbu, kad i pievas cia pa'quote'inai...

                              Situacija smulkiau. Stotele "Statybininku rengimo centras" antra stotele marsrute. 12.51 stoteleje turi stoti 16 troleibuso marsrutas. 12.49 iki stoteles man mazdaug 30 metru, bet kadangi matau kad troleibusas vaziuoja greitai, tai nusispjaunu ir nebegu, atvaziuos gi kitas. Stotelej(atejes suskaiciavau) 7 zmones. 2 bobutes ant suoliuko sedi, 3 mergaites kokiu 10-12 metu ir 2 profkiniai bachuriukai. Taciau troleibusas NESTOJA! Ir ta jo teise atvykti/isvykti 2 min anksciau visiskai nevietoje, nemielas visa ko zinotojau amiko. Ne sestas kartas, kai troleibusas ar autobusas nestoja stoteleje. Tiesiog situacija tokia, kad man vistik pasirode keista jog esant dabartinei situacijai(streikai ir siaip erzelis) vairuotojai leidzia sau taip elgtis.
                              Viską teisingai išdėsčiau ir nesuprantu, kuo neįtiko tau mano komentaras. Jei nestoja, tai kreipkis į TS darbuotojus ir skųskis. Man dar taip nėra buvę. Gal ten tuščias troleibusas ir važiavo į garažą. Ne aš tą troleibusą vairavau, ne man ir reikšk savo nepasitenkinimą.
                              Paskutinis taisė Ametistas; 2009.10.06, 16:46.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Klausyk, jei tu šitaip su manimi bendrauji, tai rašinėkis čia vienas. Kokias dar pievas? Viską teisingai išdėsčiau. Jei nestoja, tai kreipkis į TS darbuotojus ir skųskis. Man dar taip nėra buvę. Gal ten tuščias troleibusas ir važiavo į garažą.
                                O gal yra sukurta kokia nors tema kur butu aprasytas "ipatingas bendravimo budas su amiko"? nes panasu, kad naglai atrasinet i komentarus teise turi tik tu ir labai nepatenkintas buni kai kiti nepaiso tavo "didziulio autoriteto".
                                Ka tu isdestei? Kad nestojo nes turi teise atvaziuoti/isvaziuoti is stoteles 2min anksciau? Gal tuscias, gal i garaza... Tu per savo arogancija gal nesugebi posto iki galo perskaityt? Ir tas pirmasis postas yra tiesiog pastebejimas nekasdieniskos situacijos, o ne kazkoks pagalbos sauksmas tyruose laukiant paaiskinimo is taves, didziojo guru. Nepatinka - neatsakinek, nes be manes ir taves cia ir daugiau yra zmoniu, taip kad vienas nesirasinesiu.
                                Tu rimtai manai, kad kiekvienas postas sioje temoje yra skirtas asmeniskai tau?

                                Comment


                                  Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                  Ka tu isdestei? Kad nestojo nes turi teise atvaziuoti/isvaziuoti is stoteles 2min anksciau? Gal tuscias, gal i garaza... Tu per savo arogancija gal nesugebi posto iki galo perskaityt? Ir tas pirmasis postas yra tiesiog pastebejimas nekasdieniskos situacijos, o ne kazkoks pagalbos sauksmas tyruose laukiant paaiskinimo is taves, didziojo guru. Nepatinka - neatsakinek, nes be manes ir taves cia ir daugiau yra zmoniu, taip kad vienas nesirasinesiu.
                                  Tai kaip turėčiau suprasti šitas tavo mintis? "Na aisku gi svarbu pareikst savo "teisingiausia ir neabejotinai vertingiausia" nuomone ir visai nesvarbu, kad i pievas cia pa'quote'inai..." Supratau kaip gryną nepasitenkinimą mano komentaru ir toliau rašai tame pačiame komentare apie troleibusą. Todėl savaime aišku, kad tai suprantama kaip vienas tekstas, nukreiptas į mane. Taigi pats žiūrėk, ką rašai.

                                  Tarsi nepatenkintas mano komentaru, o po to tarsi nepatenkintas troleibuso vairuotoju...
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                    jeigu valytoja troleibusa isvalo per 5 min tai asiku kodel jie tokie nesvarus. na aisku, pinigu trukumas, bet svaros tikrai truksta. per 5 min siuksles gal ir aprenka ,bet tik tiek.
                                    Per 5 min. išvalo troleibusą ir labai tvarkingai. Ryte troleibusai išvažiuoja švarūs. Vėl mane neteisingai supratai. Šiuo atveju 5 min. - tai ne ženklas, kad sutvarko bet kaip, bet reiškia, kad valytojos yra patyrusios ir sugeba apsisukti greitai. Troleibusuose būna nešvaru, nes juose prišiukšlina dienos eigoje ir kasdien taip!
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Taigi, gyventi šalia Kauno persikėliau visai neseniai, todėl nelabai žinau kokia situacija čia buvo seniau. Kalbėjausi su vienu žmogumi, kuris man pasakojo, kad seniau (kiek seniau negaliu pasakyti), autobusai į Vytauto pr. važiuodavo Kęstučio gatve, o nuo ten iki pilies K. Donelaičio gatve. Dar jis pasakojo, kad Raudondvario kryptimi važiuojantys priemiestiniai autobusai į stotį važiuodavo Karaliaus Mindaugo pr., o iš stoties į miestelius - K. Donelaičio gatve ir stodavo Ožeškienės g, stotelėje. Įdomu būtų sužinoti, ar išvis taip buvo, o jeigu buvo, tai kokia prasmė taip keisti tą išvažiavimo ir parvažiavimo trasą?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                        jeigu valytoja troleibusa isvalo per 5 min tai asiku kodel jie tokie nesvarus. na aisku, pinigu trukumas, bet svaros tikrai truksta. per 5 min siuksles gal ir aprenka ,bet tik tiek.


                                        Manau,kad troleibusai bus valomi taip pat kaip ir autobusai. O autobusai valomi taip: istustinamos siuksliadezes,issluojamos grindys, skuduru perbraukiama per langu gumas apacioje,kad nebutu ant ju dulkiu sluoksnio. Jei buna privemtas salonas,tada autobusas uzvaromas viena puse ant tokiu kalneliu,kad butu pasvires,purskiamas is zarnos vanduo,nusiplauna ir viskas isbega pro duris ,nes autobusas buna pasvires. retesniais atvejais ,jei buna prirasineta nepadoriu zodziu-tada sveiciama rankomis ir imanomomis priemonemis. Jokios dezinfekcijos neatliekamos. Retkarciais plaunamos sedynes ,jei buna kazkuo tokiu isteptos ir ant ju negalima sestis.

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Kaip ir bet kuriame darbe, kur yra kasa ir pinigai - skaičiuoja pinigus, inkasuoja ir laukia, kol budėtojas suskaičiuos inkasuotus pinigus. Namo paleidžia tik susitvarkius su kasa. Į parką įvažiavus, jau troleibusas perduodamas parko budėtojui, tai kol lauki, kai skaičiuoja pinigus, troleibuso apsitvarkyti galimybės neturi (na gal kartą kitą). Paprastai troleibusą vairuotojas apsitvarko prieš įvažiuodamas į parko teritoriją.

                                          Laukti tenka ilgai, nes vakare pamažu į parką suvažiuoja troleibusai, tad būna eilutė prie inkasacijos

                                          Nors esu pastebėjęs, kad kai kurie vairuotojai nelaukia - manau kai kuriais ilgiau dirbančiais vairuotojais tiesiog pasitiki ir jų pinigus suskaičiuoja vėliau, tiesiog juos išleidžia iškart po inkasacijos.


                                          kas tau taip pasake?:-))) vairuotojai priduoda pinigus ir pasiima naujus talonus kada nori. jiems tik neleidziama,kad 'ant ranku' turima suma virsytu tam tikra dydi,nes tada ja gale menesio atskaiciuoja is atlyginimo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X