Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    kas tau taip pasake?:-))) vairuotojai priduoda pinigus ir pasiima naujus talonus kada nori. jiems tik neleidziama,kad 'ant ranku' turima suma virsytu tam tikra dydi,nes tada ja gale menesio atskaiciuoja is atlyginimo.
    Kaune vairuotojai "talonų" neparduoda. Bilietai atspausdinami kasos aparatu. Autobusų parke vairuotojai kasdien atsiskaito už parduotus bilietus. Jei autobusu dirba dvi pamainos atsiskaito vakarinės pamainos vairuotojas.

    Comment


      /\ praeivis geriau žino

      Comment


        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
        Manau,kad troleibusai bus valomi taip pat kaip ir autobusai. O autobusai valomi taip: istustinamos siuksliadezes,issluojamos grindys, skuduru perbraukiama per langu gumas apacioje,kad nebutu ant ju dulkiu sluoksnio. Jei buna privemtas salonas,tada autobusas uzvaromas viena puse ant tokiu kalneliu,kad butu pasvires,purskiamas is zarnos vanduo,nusiplauna ir viskas isbega pro duris ,nes autobusas buna pasvires. retesniais atvejais ,jei buna prirasineta nepadoriu zodziu-tada sveiciama rankomis ir imanomomis priemonemis. Jokios dezinfekcijos neatliekamos. Retkarciais plaunamos sedynes ,jei buna kazkuo tokiu isteptos ir ant ju negalima sestis.
        Į tiesą panašu, bet kad aklai tavimi tikėtume, prisistatyk kuo esi dirbęs ar dirbi parke ir kuo esi susijęs, kad įrodytum savo minčių teisingumą.
        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
        kas tau taip pasake?:-))) vairuotojai priduoda pinigus ir pasiima naujus talonus kada nori. jiems tik neleidziama,kad 'ant ranku' turima suma virsytu tam tikra dydi,nes tada ja gale menesio atskaiciuoja is atlyginimo.
        Arba tavo, arba mano žinios yra pasenusios. Viena aišku, ką sakiau - tiesa ir tai buvo prieš maždaug metus. Ir nepasakė, kad pats mačiau ne vieną kartą. O tai kaip tada dabar daro? Tiesiog pameta pinigus ir juos skaičiuoja, o vairuotojas keliauja namo? Kaip tuomet daro su pinigų neatitikimu, kada vairuotojas pasirašo į kasos žurnalą?
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        praeivis geriau žino
        Nemanau. Jis tik mėgsta ginčytis, bet argumentų nepateikia.
        Paskutinis taisė Ametistas; 2009.10.07, 21:02.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          /\ praeivis geriau žino
          praeivis, gal ir žino geriau, bet ne Kauno sistemą. Vilniuje galbūt taip ir vyksta.

          Amiko, kiek teko girdėti, Autrolio vairuotojai palieka pinigus, o vėliau inkasacija suskaičiuoja. Trūkumis išskaičiuoja iš atlyginimo.

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Teisybė. Jei prie troleibuso/autobuso durų jo viduje, nėra stovinčių keleivių, pasiruošusių išlipti ir jei nėra žmonių stotelėje lauke, tuomet vairuotojas turi visą teisę nesustoti. Tai numatyti ir Keleivių vežimo taisyklėse. Deja, dar yra laaabai daug žmonių, kurie to nesupranta ir dažniausiai atsistoja nuo sėdynės tik jau transporto priemonei sustojus stotelėje. Jei keleivis transporto priemonei priartėjus prie stotelės, dar prie durų nestovi ir stotelėje nėra žmonių, vairuotojas turi teisę nestoti ir dėl to nebūtų baudžiamas (net jei ir keleivis parašytų skundą). Mano nuomone, tai labai geras taisyklių punktas, nes taip yra sutaupoma laiko ir kuro - nereikia bereikalingai stabdyti, nereikia bereikalingai judinti iš vietos transporto priemonės. Nors tai ir smulkmena, bet vienai transporto priemonei per dieną nuvažiuojant 300-400 km, tokios "smulkmenos" tampa nebe smulkmenomis.
            Man kyla klausimas, kodėl gera tokia sistema, pagal kurią senyvo amžiaus keleivis, dažnai su sunkiu rankiniu bagažu turi atsistoti, nueti iki durų ir laukti, kol autobusas sustos? 1) tai nėra saugu, 2) tai nėra patogu.

            Pas tave kažkoks keistas "valdiškas" požiūris į keleivius: jie blogi, kad nenori autubusui važiuojant pakelti užpakalio ir brautis iki durų. Prašau nepamiršti, kad keleivis moka pinigus už paslaugą tad į viską reikia žiūrėti iš jo pozicijų.

            Visose civilizuotose šalyse tam tikslui yra skirti "Stop" mygtukai, kurie tiesiog idealiai išsprendžia šią problemą. Jie, niekeno nenaudojami, yra ir bene visuose mūsų autobusuose. Įdomu, kodėl vis dar taip yra? Kodėl negalima įvesti naujos tvarkos?
            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

            Comment


              Sunku kai kuriems atsistot is anksto... Jiems sunku ir siaip vaikscioti, jiems viskas sunku. Si sistema kol kas veikia gerai, nes dalis atsakomybes vis tiek tenka vairuotoju, del tavo minetos priezasties - keleiviai yra klientai. Mygtukai yra, bet pvz. Scania autobusuose jie atjungti tiesiog nukirpus laida, taigi pajungimas butu komplikuotas, bet neabejoju, kad ateis laikas, kada sia problema reikes sprest. O dabar keleiviai turi susitaikyt, kad yra tvarka, gal ir nelabai patogi jiems.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                O aš manau, kad "STOP" mygtuko sistema turėtų būt pradėt taikoma kuo greičiau. Aš pats, nors ir retai važiuoju viešuoju transportu, bet niekada nelekiu prie durų, kol autobusas nesustoja. Ir man kiek absurdiška ta teisė jiems nestoti sustojime, jei niekas nestovi prie durų... Kodėl? Tai jau buvo išdėstytos nuomonės. Bet į ginčus nesileisiu, tikiuosi, kad šitoj vietoj bus priimtas sprendimas artimesniu laiku.

                Comment


                  Troleibusus kercheriuku irgi praplauna jei buna skrandzio turinys ar siaip koks brudas paliktas keleiviu. O dezinfekcija.. na kartais. Labai kartais. Is kur zinau? Kaimynka dirba ta darba. Taip, kad praeivis siuo atveju visiskai teisus. Beja amiko, o kokios tavo pareigos autrolio svaros skyriuj?

                  Comment


                    Antradieni budamas Kaune, maciau, kaip is Solaris autobuso "islipinejo" neigalusis su vezimeliu. Viskas vyko sklandziai. Paprasciausiai tik tadien pirma karta pamaciau tai, nors VT naudojuosi vos ne kasdien (daugiausiai, aisku, Vilniuje). Be to zemagrindziai autobusai jau ne pirmus metus Lietuvoje eksploatuojami.

                    Comment


                      Parašė qwe Rodyti pranešimą
                      Troleibusus kercheriuku irgi praplauna jei buna skrandzio turinys ar siaip koks brudas paliktas keleiviu. O dezinfekcija.. na kartais. Labai kartais. Is kur zinau? Kaimynka dirba ta darba. Taip, kad praeivis siuo atveju visiskai teisus. Beja amiko, o kokios tavo pareigos autrolio svaros skyriuj?
                      Troleibusų parke nedirbu. Keletą naktų nuo vakaro iki paryčių prieš du mėn. klijavau plakatus troleibusų parke, tad mačiau kaip viskas vyksta. Taip pat, kaip minėjau, prieš kelis metus turėjau pažįstamų, dirbusių parke vairuotojais. Gal kažką ir neteisingo parašiau, visko gali būt, bet rašiau, ką pats mačiau (na ir ką girdėjau iš pasakojimų)
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Antradieni budamas Kaune, maciau, kaip is Solaris autobuso "islipinejo" neigalusis su vezimeliu. Viskas vyko sklandziai. Paprasciausiai tik tadien pirma karta pamaciau tai, nors VT naudojuosi vos ne kasdien (daugiausiai, aisku, Vilniuje). Be to zemagrindziai autobusai jau ne pirmus metus Lietuvoje eksploatuojami.
                        Na man yra tekę matyti tą veiksmą apie 5-7 kartus. Viskas vyksta sklandžiai, ramiai ir mandagiai. Neįgaliojo vairuotojas dažniausiai iškart paklausia, kur neįgalusis norės išlipti. Taip vairuotojas žinos, kada jam išeiti iš kabinos nukelti užvažą. Troleibusų vairuotojai, pastebėjau, vengia įjungti funkciją, kuri troleibusą pakreipia dešiniau, taip pakyla dar labiau sumažėja. Autobusų vairuotojai šią funkciją dažniausiai panaudoja. Galbūt tai susiję su troleibusų kontaktiniais tinklais... Kaune neįgalieji VT naudojasi gana aktyviai. Kauno Transporto skyriuje inicijavau, kad būtų įjungti mėlyni mygtukai su neįgaliojo vežimėlio simboliu. Tie mygtukai yra transporto viduje prie neįgaliojo vietos ir transporto išorėje šalia vidurinių durų. Spustelėjus mygtuką, vairuotojas gauna pranešimą įleisti/išleisti neįgalųjį. Deja, daug vairuotojų tuos mygtukus išjungia, nes vaikai žaisdami mygtukus spaudinėja.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Į tiesą panašu, bet kad aklai tavimi tikėtume, prisistatyk kuo esi dirbęs ar dirbi parke ir kuo esi susijęs, kad įrodytum savo minčių teisingumą.Arba tavo, arba mano žinios yra pasenusios. Viena aišku, ką sakiau - tiesa ir tai buvo prieš maždaug metus. Ir nepasakė, kad pats mačiau ne vieną kartą. O tai kaip tada dabar daro? Tiesiog pameta pinigus ir juos skaičiuoja, o vairuotojas keliauja namo? Kaip tuomet daro su pinigų neatitikimu, kada vairuotojas pasirašo į kasos žurnalą?Nemanau. Jis tik mėgsta ginčytis, bet argumentų nepateikia.


                          as tau pasakiau kaip daroma vilniuje,o ne kaune. bet nemanau,kad kaunieciai bus kvailesni ir darys taip kaip tu aprasei,kad viskas uzimtu kuo daugiau laiko.
                          vairuotojai pinigu nenumeta,o patys susiskaiciuoja (dazniausiai namie),o baige darba ,jei dar turi laiko pries isvaziavima ar po jo, tiesiog uzeina i (pavadinkim kasa) , surusiuoja savo pinigus pagal nominala,supildamas juos i atskiras dezutes ir paduoda kasininkei. Ta staigiai perskaiciuoja,vairuotojas pasiraso ir viskas. jei reikia pasiima papildomai talonu. visa tai uzima kelias minutes. Jei jis mato ,kad yra eiluteje keletas zmoniu ir reikes ilgai laukti, tai nusprendzia atsiskaityti kita karta tiesiog ir viskas. viskas labai paprasta.

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Na man yra tekę matyti tą veiksmą apie 5-7 kartus. Viskas vyksta sklandžiai, ramiai ir mandagiai. Neįgaliojo vairuotojas dažniausiai iškart paklausia, kur neįgalusis norės išlipti. Taip vairuotojas žinos, kada jam išeiti iš kabinos nukelti užvažą.


                            Vairuotojas klausia kurioje stoteleje islips del to ,kad zinoti kada pasistengti arciau privaziuoti prie bordiuro. Kitaip nuvaziavimo dangtis nepasieks saligatvio ir bus tik dar kebliau:-)

                            Comment


                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              Troleibusus kercheriuku irgi praplauna jei buna skrandzio turinys ar siaip koks brudas paliktas keleiviu. O dezinfekcija.. na kartais. Labai kartais. Is kur zinau? Kaimynka dirba ta darba. Taip, kad praeivis siuo atveju visiskai teisus. Beja amiko, o kokios tavo pareigos autrolio svaros skyriuj?


                              Jei kercheriuku kaune plauna tai dar gana gerai:-) siaip jau plauna paprasciausia zarna,kurios galas suspaustas,kad butu stipresne ciurksle ir tiek. Labai stirpriai ten salone taskytis juk negali.

                              Comment


                                Parašė marazas Rodyti pranešimą
                                O aš manau, kad "STOP" mygtuko sistema turėtų būt pradėt taikoma kuo greičiau. Aš pats, nors ir retai važiuoju viešuoju transportu, bet niekada nelekiu prie durų, kol autobusas nesustoja. Ir man kiek absurdiška ta teisė jiems nestoti sustojime, jei niekas nestovi prie durų... Kodėl? Tai jau buvo išdėstytos nuomonės. Bet į ginčus nesileisiu, tikiuosi, kad šitoj vietoj bus priimtas sprendimas artimesniu laiku.

                                stop mygtuko sistemos taikyti neimanoma,kadangi jie yra ir ant statmenu porankiu (prie duru )uz kuriu laikosi zmones. Laikydamiesi uz tu porankiu zmones beveik visada juos nuspaudzia ir todel tie stop mygtukai svieciaq kabinoje vos ne istisai.

                                Comment


                                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                  as tau pasakiau kaip daroma vilniuje,o ne kaune. bet nemanau,kad kaunieciai bus kvailesni ir darys taip kaip tu aprasei,kad viskas uzimtu kuo daugiau laiko.
                                  vairuotojai pinigu nenumeta,o patys susiskaiciuoja (dazniausiai namie),o baige darba ,jei dar turi laiko pries isvaziavima ar po jo, tiesiog uzeina i (pavadinkim kasa) , surusiuoja savo pinigus pagal nominala,supildamas juos i atskiras dezutes ir paduoda kasininkei. Ta staigiai perskaiciuoja,vairuotojas pasiraso ir viskas. jei reikia pasiima papildomai talonu. visa tai uzima kelias minutes. Jei jis mato ,kad yra eiluteje keletas zmoniu ir reikes ilgai laukti, tai nusprendzia atsiskaityti kita karta tiesiog ir viskas. viskas labai paprasta.
                                  "Kauno autobusuose" galioja labai griežta tvarka - atsiskaityti tą pačią dieną. Paprastai paskutiniu reisu vairuotojas "nuima zetą nuo kasos", tada lėtai važiuodamas link parko, skaičiuoja pinigus (kiti sustoja pakelėje). Pinigų visų nebeskaičiuoja - tik prideda arba atima kažkiek, nes jau būna susikaičiavę dienos eigoje. Viską sumeta į medžiaginį maišelį. Įvažiuodamas į parką budėtojui atiduoda pinigus, bet parke nelaukia, kol suskaičiuos. Nors kiti vairuotojai mačiau laukė, girdėjau vienas vairuotojas kito klausė: Ar jau tau suskaičiavo pinigus. Atsakė: Ne, dar laukiu.

                                  Troleibusų parke Kaune šiek tiek skiriasi, bet nežymiai: vieni laukia, kiti irgi ne. Bet pinigus mačiau dauguma atiduoda tą patį vakarą.
                                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                  Vairuotojas klausia kurioje stoteleje islips del to ,kad zinoti kada pasistengti arciau privaziuoti prie bordiuro. Kitaip nuvaziavimo dangtis nepasieks saligatvio ir bus tik dar kebliau:-)
                                  Tavo tiesa, nors pastebėjau, Kaune dažniausiai stengiasi vairuotojai privažiuoti kuo arčiau bordiūro. Dažniau privažiuoja, negu neprivažiuoja.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė marazas Rodyti pranešimą
                                    O aš manau, kad "STOP" mygtuko sistema turėtų būt pradėt taikoma kuo greičiau. Aš pats, nors ir retai važiuoju viešuoju transportu, bet niekada nelekiu prie durų, kol autobusas nesustoja. Ir man kiek absurdiška ta teisė jiems nestoti sustojime, jei niekas nestovi prie durų... Kodėl? Tai jau buvo išdėstytos nuomonės. Bet į ginčus nesileisiu, tikiuosi, kad šitoj vietoj bus priimtas sprendimas artimesniu laiku.
                                    vairuotojam skubant "tilpt " i grafika tas vaiksciojimas greita vaziuojancio troleibuso salone yra sudetingas. amnau yra dvi iseitys.. paspaudus Stop mygtuka stabdyti autobusa reikaimose stotelese (nepaspaudzia niekas- nesustoji ) , arba privalomai stoti kiekvienoje stoteleje. Keistas man tas leidimas nestot jeigu nemato stovinciu zmoniu. VAziudavau vakarais is darbo namo, nuo 25-mecio ziedo. Einu link stoteles, is priekio atvaziuoja troleibusas..paspartinu zingsni..iki stulpo, ant kurio uzdetas stoteles zenklas lieka 3-5 metrai , troleibusas pravaziuoja nesustojes. aisku, vairuotojas palaiko mane paprastu praeiviu. bet kaip man parodyti,kad as noriu pasinaudot VT paslaugom? jeigu as nestoviu stotelej, o einu link gatves ,kur turi sustot troleibusas, tiesiog esu stotelej, bet judu, o ne stoviu ir ziuriu i troleibusa tai jsi manes nelaiko keleiviu
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                      Man kyla klausimas, kodėl gera tokia sistema, pagal kurią senyvo amžiaus keleivis, dažnai su sunkiu rankiniu bagažu turi atsistoti, nueti iki durų ir laukti, kol autobusas sustos? 1) tai nėra saugu, 2) tai nėra patogu. .

                                      Visose civilizuotose šalyse tam tikslui yra skirti "Stop" mygtukai, kurie tiesiog idealiai išsprendžia šią problemą. Jie, niekeno nenaudojami, yra ir bene visuose mūsų autobusuose. Įdomu, kodėl vis dar taip yra? Kodėl negalima įvesti naujos tvarkos?

                                      1. jeigu vairuotojas kiekvienoje stoteleje lauks,kol atsistos senyvi keleiviai ir nueis iki duru, tai jis niekur nespes pagal grafika. Tada turite susitaikyti su tuo ,kad VT turi vazineti dar leciau ir aisku reciau.

                                      2.uzsienyje pasiteisina stop mygtuku naudojimas,nes ten nevazineja sausakimsi autobusai. paprastai keleiviu buna tik tiek kiek sedimu vietu ir niekas nesitvarsto uz porankiu su mygtukais.

                                      Nors......ir pas mus, jei vairuotojas lekia ir sakykim nestoja vienoje stoteleje (nes niekas nelipa), pralekia ir antra,tai paprastai tie kuriems reikia islipti trecioje stoteleje,ne tik kad stojasi ir eina prie duru ,bet ir spaudzia ta stop mygtuka:-)) Pabandykite kada pastebeti taip keleivius pustusciame autobuse:-)

                                      Comment


                                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                        vairuotojam skubant "tilpt " i grafika tas vaiksciojimas greita vaziuojancio troleibuso salone yra sudetingas. amnau yra dvi iseitys.. paspaudus Stop mygtuka stabdyti autobusa reikaimose stotelese (nepaspaudzia niekas- nesustoji ) , arba privalomai stoti kiekvienoje stoteleje. Keistas man tas leidimas nestot jeigu nemato stovinciu zmoniu. VAziudavau vakarais is darbo namo, nuo 25-mecio ziedo. Einu link stoteles, is priekio atvaziuoja troleibusas..paspartinu zingsni..iki stulpo, ant kurio uzdetas stoteles zenklas lieka 3-5 metrai , troleibusas pravaziuoja nesustojes. aisku, vairuotojas palaiko mane paprastu praeiviu. bet kaip man parodyti,kad as noriu pasinaudot VT paslaugom? jeigu as nestoviu stotelej, o einu link gatves ,kur turi sustot troleibusas, tiesiog esu stotelej, bet judu, o ne stoviu ir ziuriu i troleibusa tai jsi manes nelaiko keleiviu
                                        Leidimas nesustoti yra laiko ir kuro taupymas. Pakakto keliskart pamojuoti, kaip maršrutinį taksi stabdydami arba bėgti link stotelės. Kaune bėgančių žmonių VT vairuotojai laukia, priima ir pamojavusius
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          "Kauno autobusuose" galioja labai griežta tvarka - atsiskaityti tą pačią dieną. Paprastai paskutiniu reisu vairuotojas "nuima zetą nuo kasos", tada lėtai važiuodamas link parko, skaičiuoja pinigus (kiti sustoja pakelėje). Pinigų visų nebeskaičiuoja - tik prideda arba atima kažkiek, nes jau būna susikaičiavę dienos eigoje. Viską sumeta į medžiaginį maišelį. Įvažiuodamas į parką budėtojui atiduoda pinigus, bet parke nelaukia, kol suskaičiuos. Nors kiti vairuotojai mačiau laukė, girdėjau vienas vairuotojas kito klausė: Ar jau tau suskaičiavo pinigus. Atsakė: Ne, dar laukiu.

                                          Troleibusų parke Kaune šiek tiek skiriasi, bet nežymiai: vieni laukia, kiti irgi ne. Bet pinigus mačiau dauguma atiduoda tą patį vakarą..

                                          Tada nesigincyju ,bet kazkokia labai keista tvarka pas juos. Galu gale,juk vairuotojui reikia bent kokiu 20 litu pasilikti smulkesniais grazai kitai dienai. Galu gale juk yra tokiu reisu,kur per visa pamaina ko gero parduoda tik kelis talonelius,tai ka ten tada cackintis.... keistai zodziu ten pas juos viskas kazkaip tada.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X