Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    i kapines visi patenka iš ašigalio gatves, nes juo važiuoja troleibusai 13;14; bei autobusas 19 kurie žymiai dažniau kursuoja nei 13 autobusas. O vietoje 13 autobuso soliario galėtų tuos mažus autobusus paleisti kur buvo gavęs Kaunas iš Danijos o paskutiniais reisai autobusą leisti tik iki Islandijos pl. Viešajame transorte nuostolių aisq neišvengsi, bet išteklius reik stengtis išnaudoti kuo racionaliau ir efektyviau.

    Comment


      Parašė kempas Rodyti pranešimą
      i kapines visi patenka iš ašigalio gatves, nes juo važiuoja troleibusai 13;14; bei autobusas 19 kurie žymiai dažniau kursuoja nei 13 autobusas. O vietoje 13 autobuso soliario galėtų tuos mažus autobusus paleisti kur buvo gavęs Kaunas iš Danijos o paskutiniais reisai autobusą leisti tik iki Islandijos pl. Viešajame transorte nuostolių aisq neišvengsi, bet išteklius reik stengtis išnaudoti kuo racionaliau ir efektyviau.
      Į kapines žmonės keliauja įvairiai, nes vienų kapai arčiau Jonavos g., o kitų arčiau Ašigalio g. Pagal tai žmonės ir renkasi tinkamiausią maršrutą. Dėl 19-o maršruto tai nusišnekėjai, nes 19-as kursuoja kas maždaug pusantros valandos, o 13-as važiuoja gerokai dažniau - kas 70-40 min. - pasižiūrėk pirmiau į tvarkaraštį, o tada sakyk. Autobusai DAB yra jau nurašyti ir nebenaudojami, tik vienas kartais padirbėja, bet ir jam greitai bus poilsis. DAB yra neekonomiški, neergonimiški, neekologiški ir juos per brangu taisyt. Jau Solaris, kur kas didesnis už DAB, yra ekonomiškesnis ir kuro ima panašiai kaip tas DAB'as. Beje, iš Kleboniškio mokslo metu kartais važiuoja ir 15 m autobusas (ilgesnis) už Solaris - rytinio piko metu žmonių susirenka pilnas. Taigi teigti, kad Kleboniškiui nereikia didelių autobusų - negalima. Jų tik ten nereikia ne piko metu. Bet siekiant sudaryti keleiviams sąlygas pasiekti Kleboniškį, jie turi važiuoti. Klausyk, kiek tau metu? Nes tau labai viską nuo A iki Z reikia aiškinti. Suprantu, kad gali nenusimanyti šioje srityje, bet sugebėk nereikšti nepasitenkinimo ar pykčio, kai jis tik tavo protu suvokiamas, o viską išaiškinus, atrodai nelabai protingai. Tavo pyktis ir kai kurie pasisakymai yra nelogiški, tik tau jie atrodo protingi, nes ne visiškai supranti situacijos. Kad domiesi - gerai, bet pasistenk į mažiau reikšti nepasitenkinimą, o geriau teiraukis gražiai, kodėl tau tas ar anas atrodo nelogiška. Viskas logiška ir paaiškinama, tik ne visiems suprantama...
      Dėl neekonomiško maršrutų išdėstymo pritariu - kartais jie tikrai nelogiški ir vien dėl to, kad kai kurie Transporto skyriaus darbuotojai tiesiog tingi gerai pamąstyti, kaip padaryti, kad būtų ir keleiviai patenkinti, ir biudžetas pataupytas.
      Dėl 13-ojo leidimo iki Islandijos pl. nesutinku - tai būtų neracionalu ir neaiškus nuklydimas nuo trasos, juk toks yra 20-as maršrutas. 13-as geriau jau kai kuriais reisais galėtų važiuoti tik iki pilies (tiek nuo Kleboniškio, tiek nuo Minkovskių g. pusės - pagal poreikį).
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Kaune specialiame troleibuse kultūrų dialogą skatins jaunimas

        Rugpjūčio 27-28 d., Kaune, maršrutu Islandijos pl.-Centras tarp 12.00-16.00 val. važinės mobilaus renginio „Kelionė per kultūras" troleibusas.

        Renginio tikslas - populiariai pristatyti trečiųjų šalių kultūras vietos gyventojams. Renginio metu nemokamai galima bus vykti specialiai tam skirtu troleibusu. Jo lankytojai galės pasiklausyti trečiųjų šalių muzikos, pasivaišinti tradiciniais skanumynais, plačiau susipažinti su migracija bei kur apie tai ieškoti išsamesnės informacijos. Kauniečiai ir miesto svečiai taip pat galės gyvai pasikalbėti su užsieniečiais, gauti įvairios informacijos apie trečiąsias šalis.
        Plačiau >>>
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Kauno miesto pagrindinis pinokis kalba apie tai, kad rugsejo 21 diena(diena be automobilio berods skaitosi, ar kazkas tokio panasaus) viesasis transportas galetu vezioti keleivius nemokamai. Tai va man dabar kilo toks klausimas. Perku as nuolatini bilieta uz 84 litus visam menesiui, bet va ims dabar ir padarys tarkim viena diena nemokama vaziavima. Tai zinoma kainuos valdisku pinigu kazkiek. Tai dabar prie esmes, ar as nebusiu dvigubai apgautas? As uz vaziavima jau kaip ir sumokejau, o dabar pasirodo, kad ta diena galejau ir nemoketi. O kad ta atrakcija apmoket bus naudojami pinigai valdiski kurie galejo but skirti kazkokiem reikalingesniem nei zaislinio meriuko pasireklamavimo reikalam. Tuos pinigus is kuriu tokia atrakcija surengs sunese visi mokesciu moketojai, tame tarpe ir nuolankus ebilieto pirkejas, t.y. as. Reiskia as kaip durnius busiu sumokejes ir uz ebilieta ir dalinai uz ta "nemokama" vaziavima. Ar tai normalu? O tuo paciu kyla klausimas ir del arguso(kontroles). Jei vaziavimas VT butu diena nemokamas, tai kontrole ta diena kaip ir netektu prasmes. Ar vieno kreivasnukio reklamai tai nera perdaug?

          Comment


            Parašė qwe Rodyti pranešimą
            Kauno miesto pagrindinis pinokis kalba apie tai, kad rugsejo 21 diena(diena be automobilio berods skaitosi, ar kazkas tokio panasaus) viesasis transportas galetu vezioti keleivius nemokamai. Tai va man dabar kilo toks klausimas. Perku as nuolatini bilieta uz 84 litus visam menesiui, bet va ims dabar ir padarys tarkim viena diena nemokama vaziavima. Tai zinoma kainuos valdisku pinigu kazkiek. Tai dabar prie esmes, ar as nebusiu dvigubai apgautas? As uz vaziavima jau kaip ir sumokejau, o dabar pasirodo, kad ta diena galejau ir nemoketi. O kad ta atrakcija apmoket bus naudojami pinigai valdiski kurie galejo but skirti kazkokiem reikalingesniem nei zaislinio meriuko pasireklamavimo reikalam. Tuos pinigus is kuriu tokia atrakcija surengs sunese visi mokesciu moketojai, tame tarpe ir nuolankus ebilieto pirkejas, t.y. as. Reiskia as kaip durnius busiu sumokejes ir uz ebilieta ir dalinai uz ta "nemokama" vaziavima. Ar tai normalu? O tuo paciu kyla klausimas ir del arguso(kontroles). Jei vaziavimas VT butu diena nemokamas, tai kontrole ta diena kaip ir netektu prasmes. Ar vieno kreivasnukio reklamai tai nera perdaug?
            Pirmiausia tai išmok kultūringai kalbėti ir gerbti žmones. Niekam neįdomu kaip tau norisi ką nors vadinti, bet tavęs niekas ir neklausė ką tu manai apie tą žmogų, taigi gali nereikšti savo nepasitenkinimo.
            Kalbant protingai, tai pirmiausia tai tik idėja. Abejoju ar bus įgyvendinta, nes ji kainuotų iki trečdalio milijono litų.
            Žinoma, tais šimtais tūkstančių jie žaisti sau gali ir leidžia per daug, kadangi pinigai biudžeto, tai ir atsakomybės nejaučia. O visokie tokie pareiškimai - ketinimai tėra pigi mero viešųjų ryšių akcija, kuri tęsiasi visą jo kadenciją. Beje, tūlas miestietis tiki jo tauškalais kaip švento kunigo... Tik bėda ta, kad pasaulyje turbūt nerastum nei vieno švento kunigo - tiesiog kunigas. Tai ir čia tas pats - jei gražiai kalba, nereiškia, kad taip ir elgiasi. Žinau tik viena - kitų rinkimų metu jokiu būdu nebalsuosiu už Tėvynės sąjungą (konservatorius), kurie dabar tik miesto, ir visos šalies vairą sukioja.
            O jei ir bus tai įgyvendinta (grįžtame prie nemokamo VT vienai dienai), dėl to iš savo sumokėtų pinigų už nuolatinį bilietą prarasi tik 2,71 Lt (84 Lt/31 d.), tai ar verta dėl beveik 3 litų šitaip koneveikti žmogų? Geriau eik pasimokyk kultūros, žmogau!
            Paskutinis taisė Ametistas; 2009.08.27, 13:29.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Pirmiausia tai išmok kultūringai kalbėti ir gerbti žmones. Niekam neįdomu kaip tau norisi ką nors vadinti, bet tavęs niekas ir neklausė ką tu manai apie tą žmogų, taigi gali nereikšti savo nepasitenkinimo.
              Kalbant protingai, tai pirmiausia tai tik idėja. Abejoju ar bus įgyvendinta, nes ji kainuotų iki trečdalio milijono litų.
              Žinoma, tais šimtais tūkstančių jie žaisti sau gali ir leidžia per daug, kadangi pinigai biudžeto, tai ir atsakomybės nejaučia. O visokie tokie pareiškimai - ketinimai tėra pigi mero viešųjų ryšių akcija, kuri tęsiasi visą jo kadenciją. Beje, tūlas miestietis tiki jo tauškalais kaip švento kunigo... Tik bėda ta, kad pasaulyje turbūt nerastum nei vieno švento kunigo - tiesiog kunigas. Tai ir čia tas pats - jei gražiai kalba, nereiškia, kad taip ir elgiasi. Žinau tik viena - kitų rinkimų metu jokiu būdu nebalsuosiu už Tėvynės sąjungą (konservatorius), kurie dabar tik miesto, ir visos šalies vairą sukioja.
              O jei ir bus tai įgyvendinta (grįžtame prie nemokamo VT vienai dienai), dėl to iš savo sumokėtų pinigų už nuolatinį bilietą prarasi tik 2,71 Lt (84 Lt/31 d.), tai ar verta dėl beveik 3 litų šitaip koneveikti žmogų? Geriau eik pasimokyk kultūros, žmogau!
              Mano 3 litai, tavo 3 litai, antano 3 litai, petroneles 3 litai ir t.t. kodel apskritai as, ar kas nors kitas, turetu del kazkieno reklamos praradinet SAVO pinigus? Rytoj bus kitoj vietoj 3 litai, poryt dar kur nors tik 3 litai. benzinas irgi tik keliais centais pabrangs, uz siuklsiu isvezima taip pat tik litu brangiau moket reikes... kitaip sakant ne tau sprest ka man reiskia 3 litai, tau gal TIK, o man gal NET.
              Atsiprasau jei uzkliuvo tie issireiskima, bet kad jau taip kulturos troksti, tai pirmiausiai deretu atsisakyti tujinimo mano atzvilgiu Taves irgi nieks neklause ka tu manai apie mane ir mano kultura(ar jos nebuvima) taciau pakalbet autoritetingu mokytojo balsu sau leidi nors man visai neidomu ka apie mane galvoji.

              Comment


                Tai kaip supratau, streikas baigesi. Ka pasieke vairuotojai?

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Tai kaip supratau, streikas baigesi. Ka pasieke vairuotojai?
                  Valdžia pradėjo intensyvų dialogą su vairuotojais. Ir jau rimtai, ir kol kas dialogo užkulisiai žiniasklaidai neskelbiami. Valdžia gerokai pridėjo į kelnes, nes bijo, kad nebūtų rugsėjo 1 d. chaoso mieste - vairuotojai planuoja vėl streikuoti tą dieną.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Tai kaip supratau, streikas baigesi. Ka pasieke vairuotojai?
                    Berods rytoj, 28 rugpjucio, autrolio valdzia kviecia vairuotoju atstovus deretis(ar kazkas panasaus)

                    Comment


                      Parašė qwe Rodyti pranešimą
                      Atsiprasau jei uzkliuvo tie issireiskima, bet kad jau taip kulturos troksti, tai pirmiausiai deretu atsisakyti tujinimo mano atzvilgiu Taves irgi nieks neklause ka tu manai apie mane ir mano kultura(ar jos nebuvima) taciau pakalbet autoritetingu mokytojo balsu sau leidi nors man visai neidomu ka apie mane galvoji.
                      Mano pasakymas nebuvo nukreiptas tiesiogiai į tave, paskaityk dar kartą: "Beje, tūlas miestietis tiki jo tauškalais kaip švento kunigo...". Antai tavo pasakyme buvo aišku, kad žodžiai nukreipti į merą. Beje, žodis "tūlas" tikrai nėra toks įžeidžiantis kaip tavo du žodžiai "kreivasnukis" ir "pinokis".
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Mano pasakymas nebuvo nukreiptas tiesiogiai į tave, paskaityk dar kartą: "Beje, tūlas miestietis tiki jo tauškalais kaip švento kunigo...". Antai tavo pasakyme buvo aišku, kad žodžiai nukreipti į merą. Beje, žodis "tūlas" tikrai nėra toks įžeidžiantis kaip tavo du žodžiai "kreivasnukis" ir "pinokis".
                        Ar tu apsimeti ar kaip cia? Paciu pirmu sakiniu mane kulturos mokint pradejai tulas mokytojau
                        Na, bet taip, gal pasikarsciavau su tuo kreivasnukiu, bet del medinio berniuko pinokio tai... juk pasakos personazas, gaila tik kad musiskiui po kiekvieno reklaminio triuko nosis neilgeja.
                        O dabar dar link temos. Interviu su Legu metu isplauke, kad is autrolio saskaitos dingo 5 milijonai lietuvisku piniginiu vienetu(na cia zinoma jau ne trys litukai ), o jis nieko apie tai nezino. Kalba, kad reik mazint administracijos darbuotoju, zino kad atleista 28 zmones, taciau kiek is administracijos deja deja nepamena. Ir beveik visu jam "reik pakelt popierius". Tai kas jis po velniu per direktorius jei nelabai zino kas kur?
                        Paskutinis taisė qwe; 2009.08.27, 14:35.

                        Comment


                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          Ar tu apsimeti ar kaip cia? Paciu pirmu sakiniu mane kulturos mokint pradejai tulas mokytojau
                          Na, bet taip, gal pasikarsciavau su tuo kreivasnukiu, bet del medinio berniuko pinokio tai... juk pasakos personazas, gaila tik kad musiskiam po kiekvieno reklaminio triuko nosis neilgeja.
                          O dabar dar link temos. Interviu su Legu metu isplauke, kad is autrolio saskaitos dingo 5 milijonai lietuvisku piniginiu vienetu(na cia zinoma jau ne trys litukai ), o jis nieko apie tai nezino.
                          Mokyti kultūros pirmu sakiniu pradėjau, bet ne įžeidinėti. O tu pirmu sakiniu pradėjai įžeidinėti merą.
                          Legas tai grynas nesusipratimas - manau ir tikiu (nors įrodymų neturiu), kad Legas į "Autrolį" įkištas konservatorių pažįstamų. Kodėl gi ne? Nuo seno pridaryta nesąmonių valdyme, jei ir dabar kokių klaidų padarys - suvers ankstesniems vadovams. Legas gal kažkiek ir susigaudo, kaip direktoriaut "Autrolyje", bet vis tiek man jo metodika nepatika. Nepatika ir tai, kaip jis bendrauja su žurnalistais. Užsienyje meras būtų pareikalavęs jį atsistatydinti po tokių pasisakymų, kaip "jūs mane kaltinat?", "ką tuo norit pasakyt?", "aš jus išvysiu iš kabineto, jei jūs taip ir toliau", "jūs jau atsibodote". Grynas kolūkietis - jokio išsilavinimo, jokio diplomatiškumo, karštakošis ir tiek.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            „Autrolis“ ir „Kauno spauda“ vėl surėmė ietis dėl bilietų

                            Norintys įsigyti naujų e. bilietų miesto gyventojai „Kauno spaudos“ kioskuose jų neranda, nes „Autrolis“ nesutinka platintojams mokėti už naujas paslaugas.

                            kaunodiena.lt
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė Al1
                              Streiko metu Kautra dali troleibusu marsrutu aptarnauja.
                              Net nepagalvojau, kad Kautra nors to imtis, juk jei gerai surantu dabar jie privati imone... Beje šiandien teko važiuoti Kautros autobusais, tai dar neišmontuoti tie "krokodilai" matyt nujaučia, kad dar reiks važinėti miesto maršrutais
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                Net nepagalvojau, kad Kautra nors to imtis, juk jei gerai surantu dabar jie privati imone... Beje šiandien teko važiuoti Kautros autobusais, tai dar neišmontuoti tie "krokodilai" matyt nujaučia, kad dar reiks važinėti miesto maršrutais
                                "Kautra" žinoma už tą vieną darbo dieną, kai gelbėjo vietoj troleibusų, gaus nemenką pinigų sumą iš Kauno savivaldybės. Juk už paslaugą turi būti atsiskaityta Šiuo atveju tarp "Kautros" ir savivaldybės įvyko be pasiruošimo susitarimas - įsigytos paslaugos vienai diena. Tas pats, kas būtų išnuomoti autobusą su vairuotoju keleiviams pervežti privačiai. Tik šiuo atveju važiuoti teko pagal tvarkaraštį.
                                O kodėl manai, kad "Kautra" galėtų to nesiimti? Kodėl jiems nepasinaudot proga papildomai užsidirbt? Juk vasara, krizė - daug reisų ir taip apkarpyti, daug laisvų vairuotojų, daug laisvo transporto.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Tu turi teise reiksti savo nuomone ir mokinti, nes tai yra teisinga, nes tai yra gerai. O as nieko negaliu nes as blogas, nekulturingas. Viduramziais mane butu rykstem nuplake uz tai kur nors rotuses aikstej, bet dabar deja negali to padaryti, nes rotuses aikste savaitgaliais masinom uzstatyta.
                                  Zinant kokia de... oi kultura kultura zinant kokia karstakose ir valdinga moteriske yra kauno spaudos vadove, tai nieko nuostabaus, kad "sureme ietis" bet butent sitoj "kovoj" as vistik buciau "autrolio" pusej.
                                  Beje gal kas zinot ar prekiauja ebilietais, taloneliais tarkim maximos ir kiti prekybcentriai? Kazkaip visad naudojausi tik kiosku paslaugomis tai dabar idomu pasidare.
                                  Paskutinis taisė qwe; 2009.08.27, 15:04.

                                  Comment


                                    Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                    Tu turi teise reiksti savo nuomone ir mokinti, nes tai yra teisinga, nes tai yra gerai. O as nieko negaliu nes as blogas, nekulturingas. Viduramziais mane butu rykstem nuplake uz tai kur nors rotuses aikstej, bet dabar deja negali to padaryti, nes rotuses aikste savaitgaliais masinom uzstatyta.
                                    Zinant kokia de... oi kultura kultura zinant kokia karstakose ir valdinga moteriske yra kauno spaudos vadove, tai nieko nuostabaus, kad "sureme ietis" bet butent sitoj "kovoj" as vistik buciau "autrolio" pusej.
                                    "Kauno spaudos" direktorė yra niekas kitas kaip tik šantažuotoja, bandanti pasinaudoti monopolio situacija ir išmelžti kuo daugiau pinigų. "Autrolis" aišku nemažins dėl to savo administracijos aparatui algų, kad paaukotų dėl keleivių patogumo. Taigi manau rezultatas bus toks - naujosios e. bilieto rūšys bus platinamos tik prekybos centruose ir "Lietuvos spaudos" kioskuose, ai dar ir internetu beje.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      "Kautra" žinoma už tą vieną darbo dieną, kai gelbėjo vietoj troleibusų, gaus nemenką pinigų sumą iš Kauno savivaldybės. Juk už paslaugą turi būti atsiskaityta Šiuo atveju tarp "Kautros" ir savivaldybės įvyko be pasiruošimo susitarimas - įsigytos paslaugos vienai diena. Tas pats, kas būtų išnuomoti autobusą su vairuotoju keleiviams pervežti privačiai. Tik šiuo atveju važiuoti teko pagal tvarkaraštį.
                                      O kodėl manai, kad "Kautra" galėtų to nesiimti? Kodėl jiems nepasinaudot proga papildomai užsidirbt? Juk vasara, krizė - daug reisų ir taip apkarpyti, daug laisvų vairuotojų, daug laisvo transporto.
                                      Žinoma, jeigu jiems sumokėjo, kaip už užsakomuosius reisus, imtis tikrai apsimokėjo. Gaila, kad neteko tą dieną būti Kaune, įdomu kokie autobusai važiavo priemiestiniai reisais (likusios Karosos, Alytiškės "braškės" ir dedelė dalis Neoplanų, kursavo tuo metu mieste) , tikriausiai buvo idarbinti visos geltonosios "temsos" bei WW mikroautobusai, bet kažin ar jų užteko
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        Žinoma, jeigu jiems sumokėjo, kaip už užsakomuosius reisus, imtis tikrai apsimokėjo. Gaila, kad neteko tą dieną būti Kaune, įdomu kokie autobusai važiavo priemiestiniai reisais (likusios Karosos, Alytiškės "braškės" ir dedelė dalis Neoplanų, kursavo tuo metu mieste) , tikriausiai buvo idarbinti visos geltonosios "temsos" bei WW mikroautobusai, bet kažin ar jų užteko
                                        3, 13 ir 14-ą troleibusų maršrutus daugiausia aptarnavo prailginti "Kauno autobusų" autobusai. 13 ir 14-ame dirbo vienas kitas troleibusas ir vienas kitas "Kautros" Neoplan bei "braškės". 1-ąjį troleibusų maršrutą aptarnavo beveik visi "Kautros", dauguma Neoplan, Temsos nei vienos nemačiau. Dar šiame maršrute buvo kelios trumpos "Kauno autobusų" Karosos. Visi kiti troleibusų maršrutai buvo aptarnaujami mažesniu nei įprasta troleibusų kiekiu. Geru intervalu dirbo 5, 7, 10 ir 11 troleibusų maršrutai, blogu intervalu dirbo 2, 6, 8. Prastoku, bet pakankamu intervalu - 4, 9, 12. Daugiausia mieste matėsi 13 ir 14-o maršruto autobusų su T raide. Jie maršrutą Eiguliuose baigė ne Islandijos pl., bet Klinikose, todėl dauguma nuo Klinikų į centrą važiavo būtent jais (nors ir per aplinkui), nes "Kautros" autobusais 1-uoju maršrutu kusavo kažkur kas 20-30 min.
                                        Noriu pabrėžti, kad streiko dieną papildomi autobusai nekursavo tokiu pačiu troleibusų tvarkaraščiu, kaip įprasta. Važiavo tais pačiais grafikais, bet tik kas antru, kas trečiu - įstatymai streiko metu tai leidžia (yra numatyta aptarnauti bent kažkokį procentą grafikų).
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          3, 13 ir 14-ą troleibusų maršrutus daugiausia aptarnavo prailginti "Kauno autobusų" autobusai. 13 ir 14-ame dirbo vienas kitas troleibusas ir vienas kitas "Kautros" Neoplan bei "braškės". 1-ąjį troleibusų maršrutą aptarnavo beveik visi "Kautros", dauguma Neoplan, Temsos nei vienos nemačiau. Dar šiame maršrute buvo kelios trumpos "Kauno autobusų" Karosos. Visi kiti troleibusų maršrutai buvo aptarnaujami mažesniu nei įprasta troleibusų kiekiu. Geru intervalu dirbo 5, 7, 10 ir 11 troleibusų maršrutai, blogu intervalu dirbo 2, 6, 8. Prastoku, bet pakankamu intervalu - 4, 9, 12. Daugiausia mieste matėsi 13 ir 14-o maršruto autobusų su T raide. Jie maršrutą Eiguliuose baigė ne Islandijos pl., bet Klinikose, todėl dauguma nuo Klinikų į centrą važiavo būtent jais (nors ir per aplinkui), nes "Kautros" autobusais 1-uoju maršrutu kusavo kažkur kas 20-30 min.
                                          Noriu pabrėžti, kad streiko dieną papildomi autobusai nekursavo tokiu pačiu troleibusų tvarkaraščiu, kaip įprasta. Važiavo tais pačiais grafikais, bet tik kas antru, kas trečiu - įstatymai streiko metu tai leidžia (yra numatyta aptarnauti bent kažkokį procentą grafikų).
                                          "Kautros" 1 maršrutu važiavo Karosa, Vanhool, ir Neoplanai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X