Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Teris Rodyti pranešimą
    Trolleys in England
    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Trolleybuses, because trolley isn't car, it's electric part
    "I killed the Bank" - Andrew Jackson

    Comment


      Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
      Trolleybuses, because trolley isn't car, it's electric part
      Viena žinomiausių žodžio "Trolley" reikšmė yra savitarnos parduotuvės vežimėlis, į kurį dedamos prekės
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Šakių autobusų stotis




        Mačiau bent keturis PAZ 3205




        Jei neklystu, turi šešis Hyundai AeroTown, vienas iš jų ruošiasi perdažymui garaže.


        Smit Mercurius, kitas Smitas ruošiamas patikrinimui.


        Berkhof Europa 2000NL


        Den Oudsten B91


        Neoplan N316U Transliner


        Kaunas

        Svirkos MB O408.


        TOKS'o Setra S215HR šį kartą važiavo maršrutu Vilnius - Kaunas, tačiau esu ją neseniai matęs ir Vilnius - Tauragė pro Jurbarką.


        Kautros filialo Vilkaviškyje Temsa Prestij.


        Kautros Neoplan N216H Jetliner su sulaužytu priekiniu bamperiu.


        Vienas iš Prienų Erikoiskori Star iš remonto garažų nuvarytas į dažymo.


        Linetros Neoplan N117/3 Loungeliner atvažiavęs į tachografo patikrą Kautros parke, tan taip pat buvo Minituro autobusas, kuris bazuojasi Kauno autobusuose, tačiau jie tikriausiai neteikia tokių paslaugų.


        Neoplan N116 Cityliner su dviračiam pritaikytu laikikliu važiavo į Aronijos sodus.
        Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.06.09, 10:59.
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          Den Oudsten B91
          Atvaizdas


          sitas vidurinis dar atvaro iki mano kaimuko vos kruta zvirkeliu
          kur matosi kaireja autikas tj jo vairuotojas tuo paciu marsrutu vazineja gal kokia 11metu nes as kai mokiausi toliau tj jis vezdavo, vakar buvo atvaziaves sita skarbonke ir vis tiek tas pas vairuotojas,bisky pasiutes buvo megadavo palakstyti,ziema kartais nevezdavo iki kaimuko kelis kilometrus nuo pagrindinio.,nes jam per slidu bijodavo i grabe ylekti
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            sitas vidurinis dar atvaro iki mano kaimuko vos kruta zvirkeliu
            kur matosi kaireja autikas tj jo vairuotojas tuo paciu marsrutu vazineja gal kokia 11metu nes as kai mokiausi toliau tj jis vezdavo, vakar buvo atvaziaves sita skarbonke ir vis tiek tas pas vairuotojas,bisky pasiutes buvo megadavo palakstyti,ziema kartais nevezdavo iki kaimuko kelis kilometrus nuo pagrindinio.,nes jam per slidu bijodavo i grabe ylekti
            Baisu net pagalvoti, jog toks autobusas važinėja neasfaltuotais keliais, todėl net galima pateisinti tai, jog Šakių AP priemiestinių autobusų būklė nekokia - manau, jog joks naujas autobusas ilgai neatlaikytų tokių maršrutų. Pamenu, kuomet Netonių kelias buvo neasfaltuotas, net smagu buvo klausytis, kuomet Kautros Citylinerių vairuotojai keikdavosi ten važiuodami ir tai tik dėl to, jog viena "boba" nesugebėdavo pusės kilometro nueiti iki stotelės
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Ar dar Šakių LAZ'as gyvas?

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Ar dar Šakių LAZ'as gyvas?
                Garažuose jo nėra, parko teritorijoje taip pat, o per gerą valandą praleistą stotyje aš irgi jo nemačiau... Galbūt buvo reise, nemanau, jog jį nurašė ir pašalino, ar pardavė....
                Paskutinis taisė Raikkonen; 2010.06.12, 08:46.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Ar dar Šakių LAZ'as gyvas?
                  as jau ji labai seniai buvau mates bet pas mane kraste jo jau seniai seniai nera
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    10 maršruto Karosa B741 Markučiuose:


                    26 maršruto Karosa B841 Jogailos g.:


                    73 maršruto Mercedes-Benz O405N2UE J. Tumo-Vaižganto g.:


                    50 maršruto Mercedes-Benz O405G Bajorų soduose:


                    48 maršruto Volvo 7700 Santariškių g. (be 728 dar yra 724 su nauja reklama (tamsiai žalia)):


                    Na ir vis dėlto, 16 maršrutu poilsio dienomis reguliariai dirba ilgas autobusas - Volvo 7700A, stotis:
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Tiems, kas nebuvo Autoshow parodoje Laisvės Alėjoje.


                      Keletas kitų autobusų...






                      Jau perdažytas pirmasis Kautros dviaukštis EAG Ikarusas, laukiu nesulaukiu, kada jis išvažiuos į reisus


                      Šalia techninės pagalbos Ikaruso stovi penktadienį patekęs į avariją Opalinas.


                      Pabaigai, Kautros Starlineris.
                      Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 20:41.
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Įdomi nuorodo, kaip atrodys mikroautobusai vaižinėsiantys po Druskininkus
                        http://www.altas-auto.lt/up/image/Naujienos/Kautra3.jpg

                        Comment


                          jau dabar vazineja

                          Comment


                            svecias is druskininku prie kauno akropolio



                            kautros setra aiksteleje prie Kauno pilies

                            Paskutinis taisė OneMillion; 2010.06.14, 19:05.

                            Comment


                              Trakų AS

                              Temsa Opalin 7.6 UAB "Kautra"
                              Maršrutas Vilnius - Alytus



                              Temsa Prestij UAB "Busotas"
                              Maršrutas Alytus - Vilnius



                              Elektrėnų Mercedes Benz 416
                              Maršrutas Trakai - Elektrėnai



                              Pora Trakų Setrų





                              Šiemetiniai Trakų pirkiniai Mercedes-Benz Sprinter 416CDI



                              Comment


                                Šiandienos nuotraukos:
                                Neoplan N116 Cityliner, Pagiriai. Vėliau šį autobusą mačiau Gariūnuose.



                                Čia jau ko gero Кубань (Kubanė) - Vaidotai. Stovi tarp gyventojų daržų. Gal kada man pavyks prie jo prieiti arčiau (arba kas nors kitas už mane atliks šį juodą darbą ).





                                Autoturo MB O405N prie p/c „Maxima Bazė“



                                Gariūnų autoverslo centras. Iš kairės į dešinę - antikvarinis Neoplan N122/3 Skyliner, toks pats kaip šis (tik spalva kita - geltonai-balta), kurį nuofotografavo aRa, toliau greičiausiai šis Den Oudsten B88 ir niekur nematytas MAN SL200. Be to, ten šalia dar niekur neišvežtas Ikarus 25*.tvora



                                Kautros Temsa Opalin nr.226 ties Gariūnų turgumi. Už jo kelkraštyje kažin ko stovėjo Kautros Setra S431DT nr.135 su kažkokio tarptautinio maršruto lentelėmis (Štutgartas, jei neklystu).



                                MB O405GN nr.516 su švieslentėmis Laisvės pr. (Spaudos rūmai), 55 maršrutas



                                P.P.S. dar vienas įdomus dviaukštis Neoplan stovi prie kažkokio serviso Liudvinavo/Stasylų g. prie vieno serviso (įvažiavimas nuo Trakų pl./Galvės g.)(šalia gel. stot. Vokė)
                                P.P.P.S. Šalia MB serviso cenro Gariūnuose stovi vienas iš buvusių "Druskininkų autobusų" MB Citaro bei pačiame servise įaugęs į asfaltą vis dar stovi prailgintas MB Connecto.
                                Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 20:42. Priežastis: Papildymas
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Galbūt vienintelis Pasaulyje... triaukštis autobusas
                                  Pagamintas 1952 metais. Nežinau ar dar naudojamas

                                  Šaltinis - http://becti.net/avto/11971-trekhjet...a-vypuska.html











                                  Ech, būtų įdomu juo pasivažinėti
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Kažkoks baidyklė, o ne autobusas, aš mieliau pasivažinėčiau "Kauno tiltų" Ikarusu
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Šiandien.

                                      Kruizinių laivų terminalas. Vokietijos numeriai.
                                      Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 20:47.
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Gal zinot kiek Kautroi vairuotojai atlyginimo gauna?

                                        Comment


                                          Parašė Edvis22 Rodyti pranešimą
                                          Gal zinot kiek Kautroi vairuotojai atlyginimo gauna?
                                          Beabejo viskas priklauso nuo įvairiausių sąlygų, bet Kautroje vairuotojai uždirba maždaug nuo 2000 iki 6000 litų...
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X