Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metro Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
    man tai kaip sykis regisi, jog pinigų išmetimas į balą yra modernizacijos stabdis nebent tau bala - metro, kurio būsimą naudingumą sugebėjai prilyginti su aerouostu nemenchyznoj ar greitaeigio traukinio su galutine stotele balbieriškiu. 0 adekvatumo pvz. aš gyvenu vilniuj šalia darbo. neturiu ir neturėsiu greitu metu automobilio. viešuoju transportu taip pat naudojuosi itin retai - jei reikia vilniaus ribose - puikus sprendimas dviratis. tačiau man akivaizdu, kad metro (arba tramvajus, o geriausia kombinuota sistema) duos daug naudos - visvien kito būdo iškrapštyt visuomenės iš automobilių neis.

    Labai neteisingas poziuris.Bet koks projektas turi jei jau ir neduoti naudos,tai bent jau atsipirkti. o spjovimas i ekonomikos desnius,tai....

    Comment


      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
      pinigu ismetimas i bala -tai nera vilniaus modernizacijos stabdymas. Galima prisigalvoti daugybe tokiu ekonomiskai nepagristu projektu ir reikalauti pinigu is biudzeto:-) galima prigalvoti siuolaikiniu greitaeigiu 300 km/h ir daugiau traukiniu susisiekima tarp vilniaus ir kokio balbieriskio , galima sugalvoti statyti aerouostus nemencineje , n.vilnioje ir salininkuose susisiekimo pagerinimui ir t.t. Kai vieni nori metyti musu visu pinigus,kiti turi stabdyti tokiu pseudo projektu igyvendinimus.
      tokiu stabdanciu,kaip tu, nors vezimu vezk. viska stabdyti,nieko nedaryti,neduokdie,kas nors ka nors pavogs..zinai,pazanga daroma ne del nedarymo ar baisaus taupymo,o kaip tik del drasaus judejimo i prieki.

      Parašė Adata Rodyti pranešimą
      VILNIUS VAGIŲ SOSTINĖ !!!

      Beje, jei kyla problemų su kamščiais, iškelkite dalį ministerijų į Klaipėda, Kauna ir kitus miestus, tada rimtų problemų neliks.... PONAI, LAIKAS PRADĖTI DAIKTUS VADINTI SAVO VARDAIS !
      kaip gerai,kad tokie kaip tu nedaro sprendimu,nes su praeiviu labai gerai limpate,abu tokie neigiami,visko bijote,niekuo nepasitikite,ir nieko nenorite...belieka uzsirakinti bute nuo vagiu ir tunoti ten dienu dienas.o geriausia isvis issprogdinti velniop visa turta,nes vdruk vagys pavogs

      Comment


        Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
        O prašyčiau. Užteks šito mėšlo, jau net nebejuokinga
        P.S. Mane, kaip šiaulietį, papiktino paskutinė tamstos žinutės eilutė.
        P.P.S Siūlyčiau patobulinti tamstos lietuvių kalbos gramatikos įgūdžius
        Ačių už pastabas...

        O kodėl jus papiktino mano paskutinė žinutė? Šiauliuose jūs mokat vogti???

        Comment


          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Labai neteisingas poziuris.Bet koks projektas turi jei jau ir neduoti naudos,tai bent jau atsipirkti. o spjovimas i ekonomikos desnius,tai....
          Tai juk viešasis transportas, o ne UABas. Tai yra visų mūsų, tarsi ligoninės ar mokyklos. Jos tiesiogiai uždirba pinigus? Ne, bet pagydyti ir išsimokslinę žmonės netiesiogiai grąžina šimtus kartų daugiau, nei buvo investuota į tas įstaigas ir galiausiai savo mokesčiais išlaiko jas. VT gali daryti pelna iš bilietėlių? Ne, bet dėl kamščių miestai praranda milijardus litų, o VT išsprendęs bent dalį kamščių problemų jau netiesiogiai atsiperka. Gal nustokim mąstyti kaip kaimiečiai vieną sykį?
          www.lt-lv-forum.org/

          Comment


            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Labai neteisingas poziuris.Bet koks projektas turi jei jau ir neduoti naudos,tai bent jau atsipirkti. o spjovimas i ekonomikos desnius,tai....
            siandien stoma parase straipsni bloge,kur lygiai kaip ir tu palygina vyriausybes paimta paskola uz 10 proc ir TVF pagalba uz 3.4 proc. aritmetika paprasta: 3 maziau,nei 10..bet deja ,kadangi nesigaudo,jog TVF akimirksniu gali pariekalauti devalvuot lita,ar nukirpti pensininkams pensijas,ir kad uzsienieciai greit spruktu,pagalvoje,kad mes bankrutuojam...

            tai tu tuo paci uprincipu varai: tau turi buti "byznis" visur...o kad pastate metro puse lesu arba is europos sutrauksim,arba kad galybe darbo vietu sukursim,kad Vilniuje pagaliau bus metro,tau nelabai matosi sitie argumentai,nes jie neisreiskiami pinigine prasme...nauda buna ir neakivaizdi, tam ekonomistai turi atitinkamus terminus, nes ekonomika tai ne buhalterija

            Comment


              Parašė Arartas Rodyti pranešimą
              tokiu stabdanciu,kaip tu, nors vezimu vezk. viska stabdyti,nieko nedaryti,neduokdie,kas nors ka nors pavogs..zinai,pazanga daroma ne del nedarymo ar baisaus taupymo,o kaip tik del drasaus judejimo i prieki.



              kaip gerai,kad tokie kaip tu nedaro sprendimu,nes su praeiviu labai gerai limpate,abu tokie neigiami,visko bijote,niekuo nepasitikite,ir nieko nenorite...belieka uzsirakinti bute nuo vagiu ir tunoti ten dienu dienas.o geriausia isvis issprogdinti velniop visa turta,nes vdruk vagys pavogs
              Kas čia per argumentai ? Tavo visas parašmas rodo, kad nieko nesupranti apie sprendimų priėmima. Kaiptik, rimtus sprendimus - "stabdžiai" ir priima...

              Comment


                Parašė Adata Rodyti pranešimą
                Ačių už pastabas...

                O kodėl jus papiktino mano paskutinė žinutė? Šiauliuose jūs mokat vogti???
                Taip, mokam. Bent aš asmeniškai nesijaučiu nei geresnis, nei blogesnis už statistinį vilnietį. Jei, kai kurių miestų, gyventojai jaučiasi geresni ar blogesni už juos, tai čia jau jų problemos, o ne vilniečių.
                www.lt-lv-forum.org/

                Comment


                  Parašė Arartas Rodyti pranešimą
                  tokiu stabdanciu,kaip tu, nors vezimu vezk. viska stabdyti,nieko nedaryti,neduokdie,kas nors ka nors pavogs..zinai,pazanga daroma ne del nedarymo ar baisaus taupymo,o kaip tik del drasaus judejimo i prieki.



                  kaip gerai,kad tokie kaip tu nedaro sprendimu,nes su praeiviu labai gerai limpate,abu tokie neigiami,visko bijote,niekuo nepasitikite,ir nieko nenorite...belieka uzsirakinti bute nuo vagiu ir tunoti ten dienu dienas.o geriausia isvis issprogdinti velniop visa turta,nes vdruk vagys pavogs

                  Panasu ,kad tu cia kaip iskrites is medzio.Kalbama ne apie tai,kad kazkas kazka pavogs,o apie tai,kad toks metro niekada neatsipirks,nes per mazi keleiviu srautai, todel ekonomiskai jo neapsimoka statyti. Drasus judejimas i prieki reikalingas tik tada ,kai i prieki einama galvojant su galva.
                  Tau aisku mano argumentai niekiniai,tai gal kartais ziuri per kabeline tv discovery ir panasias laidas. kartais parodo apie USA miesta Bostona ir apie tai kaip jie ten vargingai state pozeminius kelius. Ir visa tai vyko dar ne taip senai ,desimtmetis ,kitas atgal. miestu dydzius manau sudetinga net palyginti pagal gyventoju skaiciu. taigi nieko nedaroma ,kol tai neduoda kazkokios ekonomines naudos.

                  Comment


                    Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                    Tai juk viešasis transportas, o ne UABas. Tai yra visų mūsų, tarsi ligoninės ar mokyklos. Jos tiesiogiai uždirba pinigus? Ne, bet pagydyti ir išsimokslinę žmonės netiesiogiai grąžina šimtus kartų daugiau, nei buvo investuota į tas įstaigas ir galiausiai savo mokesčiais išlaiko jas. VT gali daryti pelna iš bilietėlių? Ne, bet dėl kamščių miestai praranda milijardus litų, o VT išsprendęs bent dalį kamščių problemų jau netiesiogiai atsiperka. Gal nustokim mąstyti kaip kaimiečiai vieną sykį?
                    Pala, pala, tai kodėl tada Vilnius skoloj. Beje ar tu bent įsivazduoji kiek kainuoja metro ??? Tai skaičiai prasideda su 9 nuliais ???

                    Comment


                      Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                      Taip, mokam. Bent aš asmeniškai nesijaučiu nei geresnis, nei blogesnis už statistinį vilnietį. Jei, kai kurių miestų, gyventojai jaučiasi geresni ar blogesni už juos, tai čia jau jų problemos, o ne vilniečių.
                      O aš nemoku vogti, taip mane išmokė ir vaikus taip mokysiu ir dar jiem sakysu, kad pinigus kuriuos jūms daviau reikia gerbti, nes jie uždirbti !!! O jei paimsi iš kaimyno ką, tai aš už tave turėsu gražinti, nes tu tuti mano pavarde. Tai va Šiaulieti, tu pakolkas dar ir Lietuvis, todėl man gėda už tave nes tu nori vogti, o aš Lietuvis už tave turėsiu gražinti... Pagalvok
                      Paskutinis taisė Adata; 2009.02.11, 12:24.

                      Comment


                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                        Labai neteisingas poziuris.Bet koks projektas turi jei jau ir neduoti naudos,tai bent jau atsipirkti. o spjovimas i ekonomikos desnius,tai....
                        ..taigi: vadovaujantis ekonomikos desniais siulau savivaldybems, kuriose nuostolingas viesasis transportas(o tai ko gero daugelis savivaldybiu), naikinti viesojo transporto imones - autobusu/troleibusu parkus!

                        tegyvuoja avalynes pramone! ar ne taip praeivi?
                        Paskutinis taisė evvt; 2009.02.11, 12:25.

                        Comment


                          Parašė Adata Rodyti pranešimą
                          Pala, pala, tai kodėl tada Vilnius skoloj. Beje ar tu bent įsivazduoji kiek kainuoja metro ??? Tai skaičiai prasideda su 9 nuliais ???
                          http://www.atvirai.lt/pdf.php?id=202
                          Pasak LR Susisiekimo ministerijos, kasmet Vilniaus kamščiuose prarandame daugiau nei 1,5mlrd. litų.
                          Kiek pamenu, milijardas turi taip pat 9 nulius.
                          www.lt-lv-forum.org/

                          Comment


                            Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                            http://www.atvirai.lt/pdf.php?id=202

                            Kiek pamenu, milijardas turi taip pat 9 nulius.
                            Iškelti dalį šalies administracijos (ministerijas) į kitus miestus, skatinti šalies decentralizacija = subalansuota plėtra ir inviesticijas, kiek jau sutaupėm nulių...

                            Comment


                              Parašė Adata Rodyti pranešimą
                              O aš nemoku vogti, taip mane išmokė ir vaikus taip mokysiu ir dar jiem sakysu, kad pinigus kuriuos jūms daviau reikia gerbti, nes jie uždirbti !!! O jei paimsi iš kaimyno ką, tai aš už tave turėsu gražinti, nes tu tuti mano pavarde. Tai va Šiaulieti, tu pakolkas dar ir Lietuvis, todėl man gėda už tave nes tu nori vogti, o aš Lietuvis už tave turėsiu gražinti... Pagalvok
                              Nesakau, kad asmeniškai vogiu ar pavagiau kažką. Sakiau , kad mokAM vogti, ir nevaizduojų Šiaulių kaip angelų miesto, kur niekas nieko nevagia. Reikia pradėti nuo savęs, o ne badyti pirštais į kitus.
                              www.lt-lv-forum.org/

                              Comment


                                Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                http://www.atvirai.lt/pdf.php?id=202

                                Kiek pamenu, milijardas turi taip pat 9 nulius.
                                900mln kainuoja zmoniu sugaistas laikas

                                Comment


                                  Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                  Iškelti dalį šalies administracijos (ministerijas) į kitus miestus, skatinti šalies decentralizacija = subalansuota plėtra ir inviesticijas, kiek jau sutaupėm nulių...
                                  Nežinau, nes reikia daryti skaičiavimus, o ne imti skaičius iš oro, ko labai nemėgstu daryti. Skaičiavimų pabaigoje gali paaiškėti, kad tai netgi nuostolinga.
                                  www.lt-lv-forum.org/

                                  Comment


                                    Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                    ..taigi: vadovaujantis ekonomikos desniais siulau savivaldybems, kuriose nuostolingas viesasis transportas(o tai ko gero daugelis savivaldybiu), naikinti viesojo transporto imones - autobusu/troleibusu parkus!

                                    tegyvuoja avalynes pramone! ar ne taip praeivi?
                                    Čia irgi begalės problemų dėl neatsakingų plėtros sprendimų. Puikiai visi persimetėm į priemesčius, prisistatėm gražių namų, dabar reikia statyti kelius 20 trobų, vaikus į mokyklas surinkti, viešajį transporta pasiūsti. O sausakimšas transportas Vilniuj nešantis skolas tai visiškas nonsensas. Privatizuoki pamatysite tikrus pinigus, tikrus pelnus...

                                    Comment


                                      Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                      Nežinau, nes reikia daryti skaičiavimus, o ne imti skaičius iš oro, ko labai nemėgstu daryti. Skaičiavimų pabaigoje gali paaiškėti, kad tai netgi nuostolinga.
                                      Tai gal paskaičiuojam transporto ministerija ??? Ar renkamės iš vieno varianto ??

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Panasu ,kad tu cia kaip iskrites is medzio.Kalbama ne apie tai,kad kazkas kazka pavogs,o apie tai,kad toks metro niekada neatsipirks,nes per mazi keleiviu srautai, todel ekonomiskai jo neapsimoka statyti. Drasus judejimas i prieki reikalingas tik tada ,kai i prieki einama galvojant su galva.
                                        o tu aisku metro isivaizduoji toki,kaip Londone ar Maskvoj?keli simtai kilometru liniju,traukiniai gigantai ir keleiviu tiek,kad veidais prisispaude prie langu?

                                        na tai labadiena, nes kaip jau kalbeta buvo,yra lengvieji metro,kurie yra pritaikyti mazesniems miestams,turintiems 100k-700k gyventoju

                                        Comment


                                          Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                          Tai gal paskaičiuojam transporto ministerija ??? Ar renkamės iš vieno varianto ??
                                          Atsiprašau nesupratau?
                                          www.lt-lv-forum.org/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X