Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metro Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aesde Rodyti pranešimą
    šiaip nedidelis pastebėjimas VRM skirsto ne visus pinigus. ir bijau, kad tik mažą visų ES pinigėlių dalelę.
    Šiaip jau ne tokią ir mažą dalį - VRM skirsto 1073,71 mln. Lt Europos Sąjungos lėšų. Visuose šiuose projektuose Kaunas tėra tik kaip "ad join" regionas, t.y. jame jokių investicijų negali būti. O kai paskui pasižiūrai finansuojamus projektus - plaukai ant galvos stojasi -
    Sustainable Tourism Development at Kupiskis Lagoon (Lithuania) and Lake Luban (Latvia) ,
    Development of Creative Tourism through the creation of Clay Art Centres in Daugavpils and Utena,
    Cross border co-operation between Plungė and Bauska - joint sports activities and basis for future

    O už šitą projektą - pakarčiau visus :

    „Industrial heritage for ToURism and BusINess devElopment“ (TURBINE)
    Parašyta krūna popierių ir neišsaugotas nei vienas industrinio paveldo objektas

    EU parama yra 23 milijardai.
    Paskutinis taisė udrius; 2009.02.11, 06:13.

    Comment


      Čia ištrauka iš šios dienos L ryto straipsnio - "...kurios link veda vienas naujausių ir estetiniu požiūriu pačių neskoningiausių sostinės tiltų, kažkieno piktos ironijos valia gavęs Karaliaus Mindaugo vardą. Šis gelžbetonio griozdas transporto srautų taip ir nesureguliavo, užtat padidino dešiniajame Neries krante plytinčių žemės plotų finansinę vertę, o kartu kilstelėjo nekilnojamojo turto kainą - to, matyt, ir siekta."

      http://www.lrytas.lt/-12343299401233...mbar%C4%AF.htm

      Tai tik patvirtina mano mintis

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        Čia ištrauka iš šios dienos L ryto straipsnio - "...kurios link veda vienas naujausių ir estetiniu požiūriu pačių neskoningiausių sostinės tiltų, kažkieno piktos ironijos valia gavęs Karaliaus Mindaugo vardą. Šis gelžbetonio griozdas transporto srautų taip ir nesureguliavo, užtat padidino dešiniajame Neries krante plytinčių žemės plotų finansinę vertę, o kartu kilstelėjo nekilnojamojo turto kainą - to, matyt, ir siekta."

        http://www.lrytas.lt/-12343299401233...mbar%C4%AF.htm

        Tai tik patvirtina mano mintis
        šį straipsnį parašė anglų kalbos mokytojas, kuris nors ir bando bičiuliautis su dabartiniu AF dekanu, praeityje pagarsėjusiu kaip komunistinių judėjimų aktyvistas (dėl to sąjūdžio laikais išspirtas iš dailės akademijos), ir kepa knygas bei straipsnius apie urbanistiką (jos istoriją ir ateitį) bei architektūrą, bet tų knygų niekas neskaito ir nevertina. kaip ir kad jo dėstomų disciplinų studentai bando išvengti - nes ten briedas totalus.

        taigi kokia kompetencija - tokio lygio ir straipsnis.

        Comment


          Parašė udrius Rodyti pranešimą
          Čia ištrauka iš šios dienos L ryto straipsnio - "...kurios link veda vienas naujausių ir estetiniu požiūriu pačių neskoningiausių sostinės tiltų, kažkieno piktos ironijos valia gavęs Karaliaus Mindaugo vardą. Šis gelžbetonio griozdas transporto srautų taip ir nesureguliavo, užtat padidino dešiniajame Neries krante plytinčių žemės plotų finansinę vertę, o kartu kilstelėjo nekilnojamojo turto kainą - to, matyt, ir siekta."

          http://www.lrytas.lt/-12343299401233...mbar%C4%AF.htm

          Tai tik patvirtina mano mintis
          Visiškas marazmas - Mindaugo tiltas kaip tik vienas elegantiškiausių tiltų. Ir ne gelžbetoninis jis. Jeigu jis toks baisus ir nesureguliavo transporto, tai kaip galėjo pakilti sklypų vertė ?

          Comment


            O tu pastovėk dienos metu iš sporto rūmų pusės - puikiai pamatysi kaip jis "sureguliavo" eismą. Kadangi toje vietoje būdavau labai dažnai, tai situaciją puikiai žinau.

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Tu neatsakei į klausimą - ar metro statyba bus finansuojama iš valstybės biudžeto? Nes Vilnius šiom statybom neturi savo lėšų.


              Aisku kad is valstybes. cia ne tik vilniaus bet ir visos lietuvos mastu butu dideles statybos ,reikalaujancios milzinisku idejimu. Pasidomek vien kiek kainavo brazausko funikulierius (toks sumazintas metro:-) i gedimino kalna , kur nieko nereikejo nei kasti ,nei griauti:-)

              Comment


                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Šiaip jau ne tokią ir mažą dalį - VRM skirsto 1073,71 mln. Lt Europos Sąjungos lėšų. Visuose šiuose projektuose Kaunas tėra tik kaip "ad join" regionas, t.y. jame jokių investicijų negali būti. O kai paskui pasižiūrai finansuojamus projektus - plaukai ant galvos stojasi -
                Sustainable Tourism Development at Kupiskis Lagoon (Lithuania) and Lake Luban (Latvia) ,
                Development of Creative Tourism through the creation of Clay Art Centres in Daugavpils and Utena,
                Cross border co-operation between Plungė and Bauska - joint sports activities and basis for future

                O už šitą projektą - pakarčiau visus :

                „Industrial heritage for ToURism and BusINess devElopment“ (TURBINE)
                Parašyta krūna popierių ir neišsaugotas nei vienas industrinio paveldo objektas

                EU parama yra 23 milijardai.
                Ir po tokių argumetų, dar drįstam kalbėti apie metro... Tai tolygų, kad kaimynui pažadėtum rytoj jį apvogti... Vieniu žodžiu, galima drąsiai tvirtinti - VILNIUS VAGIŲ SOSTINĖ !!!

                Beje, jei kyla problemų su kamščiais, iškelkite dalį ministerijų į Klaipėda, Kauna ir kitus miestus, tada rimtų problemų neliks.... PONAI, LAIKAS PRADĖTI DAIKTUS VADINTI SAVO VARDAIS !
                Paskutinis taisė Adata; 2009.02.11, 10:38.

                Comment


                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                  Tu neatsakei į klausimą - ar metro statyba bus finansuojama iš valstybės biudžeto? Nes Vilnius šiom statybom neturi savo lėšų.
                  Kad as zinociau is ko bus finansuojama? Zinoma - geriausia kad ne is valstybes. Svivaldybe neisgales nes labai daug jos pajamu atitenka valstybei. Jeigu is Europos arba verslo - kitas dalykas, nors maziau tiketina. Jei Panevezio savivaldybe statytu tai dar geriau, o jei Kauno tai - pats geriausias budas!

                  Comment


                    Parašė Adata Rodyti pranešimą
                    Ir po tokių argumetų, dar drįstam kalbėti apie metro... Tai tolygų, kad kaimynui pažadėtum rytoj jį apvogti... Vieniu žodžiu, galima drąsiai tvirtinti - VILNIUS VAGIŲ SOSTINĖ !!!
                    Tu man gali pasakyti - ar tokie projektai pritraukia turistus? Kadangi aš pats teikiau projektą vienai iš sričių - buvo tiesiai pasakyta - nedarėte lobizmo, dėl to projektas nepraėjo. Aš pats susijęs su industriniu paveldu ir patikėkit skaudu žiūrėti, kad nėra pinigų remontuoti jam, o laimi tokie atsiprašant projektai...

                    O decentralizavimas - kodėl gi ir ne, tai vienas iš būdų. Laikai keičiasi, tame tarpe ir elektroninės komunikacijos

                    Comment


                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                      Kad as zinociau is ko bus finansuojama? Zinoma - geriausia kad ne is valstybes. Svivaldybe neisgales nes labai daug jos pajamu atitenka valstybei. Jeigu is Europos arba verslo - kitas dalykas, nors maziau tiketina. Jei Panevezio savivaldybe statytu tai dar geriau, o jei Kauno tai - pats geriausias budas!
                      Sutikim joks verslininkas nesutiks mesti tokių pinigų beviltišką idėją. Europa geriausiu atveju finansuos tik dalį lėšų. Lieka tik valstybės kišenė. Taigi... Aš nesutinku, kad būtų vagiami mano pinigai.

                      Comment


                        Parašė Adata Rodyti pranešimą
                        Ir po tokių argumetų, dar drįstam kalbėti apie metro... Tai tolygų, kad kaimynui pažadėtum rytoj jį apvogti... Vieniu žodžiu, galima drąsiai tvirtinti - VILNIUS VAGIŲ SOSTINĖ !!!

                        Beje, jei kyla problemų su kamščiais, iškelkite dalį ministerijų į Klaipėda, Kauna ir kitus miestus, tada rimtų problemų neliks.... PONAI, LAIKAS PRADĖTI DAIKTUS VADINTI SAVO VARDAIS !
                        jeigu jau laikas pradėti daiktus vaidnti savo vardais - tai:

                        - ministerijų iškėlimu į kitus miestus vilniuje kamščių nesumažinsi, o kitiems miestams tik bus padidinami automobilių srautai.
                        - vilnius yra sostinė: ir kultūros, ir verslo, ir vagių, ir t.t. kokia tauta - tokia ir sostinė.

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Sutikim joks verslininkas nesutiks mesti tokių pinigų beviltišką idėją. Europa geriausiu atveju finansuos tik dalį lėšų. Lieka tik valstybės kišenė. Taigi... Aš nesutinku, kad būtų vagiami mano pinigai.
                          niekas tavo pinigų nevoks. paims akivaizdžiai. receptas kaip nuo to išsigelbėti - per ateinančius seimo rinkimus balsuok už tą "jėgą", kuri pažadės sustabdyti vilniaus modernizaciją ir plėtrą (ypač infrastruktūrinę).

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            Tu man gali pasakyti - ar tokie projektai pritraukia turistus? Kadangi aš pats teikiau projektą vienai iš sričių - buvo tiesiai pasakyta - nedarėte lobizmo, dėl to projektas nepraėjo. Aš pats susijęs su industriniu paveldu ir patikėkit skaudu žiūrėti, kad nėra pinigų remontuoti jam, o laimi tokie atsiprašant projektai...

                            O decentralizavimas - kodėl gi ir ne, tai vienas iš būdų. Laikai keičiasi, tame tarpe ir elektroninės komunikacijos
                            Aš tappat prieinu prie stambių projektų... Dėl metro ir panašių projektų, tai viskas čia aiškų iš pat pradžių... Bėda ta, kad visas Vilnius ir jo regijonas sėdi Lietuvai ant sprando, o kaip žinome Vilnius, tai labai daug suinteresuotų personų... Iš čia visos Lietuvos nelaimė, labai nemaža piliečių dalis pripratusi vogti dar tarybiniais laikais. Nors sau, jie tai vadina "kombinavimu", "lobizmu","būtinomis investicijomis" o man tai "vogimas valstybės pinigus = mano (LR piliečio) pinigus". Kitaip tariant aš šita mėšla turu išlaikyti...

                            Siūlau kitiems miestams iškabinti socealinę reklamą:

                            GYVENU (KLAIPĖDOJE, KAUNE, ŠIAULIUOSE, IR T.T.) NES NEMOKU VOGTI....
                            Paskutinis taisė Adata; 2009.02.11, 11:06.

                            Comment


                              Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                              niekas tavo pinigų nevoks. paims akivaizdžiai. receptas kaip nuo to išsigelbėti - per ateinančius seimo rinkimus balsuok už tą "jėgą", kuri pažadės sustabdyti vilniaus modernizaciją ir plėtrą (ypač infrastruktūrinę).

                              pinigu ismetimas i bala -tai nera vilniaus modernizacijos stabdymas. Galima prisigalvoti daugybe tokiu ekonomiskai nepagristu projektu ir reikalauti pinigu is biudzeto:-) galima prigalvoti siuolaikiniu greitaeigiu 300 km/h ir daugiau traukiniu susisiekima tarp vilniaus ir kokio balbieriskio , galima sugalvoti statyti aerouostus nemencineje , n.vilnioje ir salininkuose susisiekimo pagerinimui ir t.t. Kai vieni nori metyti musu visu pinigus,kiti turi stabdyti tokiu pseudo projektu igyvendinimus.

                              Comment


                                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                1. Kam reikalinga tokia idiotiška bufatorija? Jei Jums reikia LDK - atstatinėkite Medininkų pilį. Beje, didžiausias LDK paveldo kiekis yra dabartinėje Baltarusijoje. Jei Tau taip svarbu LDK palikimas, kodėl nevažiuoji jo pažinti?
                                Tu viską apie mane žinai
                                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  O tu pastovėk dienos metu iš sporto rūmų pusės - puikiai pamatysi kaip jis "sureguliavo" eismą. Kadangi toje vietoje būdavau labai dažnai, tai situaciją puikiai žinau.
                                  Kiek ten važiuoju, nieko kriminalinio nepastebiu...

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Visiškas marazmas - Mindaugo tiltas kaip tik vienas elegantiškiausių tiltų. Ir ne gelžbetoninis jis. Jeigu jis toks baisus ir nesureguliavo transporto, tai kaip galėjo pakilti sklypų vertė ?
                                    Dėl skonio nesiginčijama (man Mindaugo tiltas irgi pats gražiausias Vilniuje).

                                    Bet neskirti metalo nuo gelbetonio - iš to galim suprasti, kokios vertės yra to egzperto pasisakymai.

                                    Comment


                                      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                      pinigu ismetimas i bala -tai nera vilniaus modernizacijos stabdymas. Galima prisigalvoti daugybe tokiu ekonomiskai nepagristu projektu ir reikalauti pinigu is biudzeto:-) galima prigalvoti siuolaikiniu greitaeigiu 300 km/h ir daugiau traukiniu susisiekima tarp vilniaus ir kokio balbieriskio , galima sugalvoti statyti aerouostus nemencineje , n.vilnioje ir salininkuose susisiekimo pagerinimui ir t.t. Kai vieni nori metyti musu visu pinigus,kiti turi stabdyti tokiu pseudo projektu igyvendinimus.
                                      man tai kaip sykis regisi, jog pinigų išmetimas į balą yra modernizacijos stabdis nebent tau bala - metro, kurio būsimą naudingumą sugebėjai prilyginti su aerouostu nemenchyznoj ar greitaeigio traukinio su galutine stotele balbieriškiu. 0 adekvatumo pvz. aš gyvenu vilniuj šalia darbo. neturiu ir neturėsiu greitu metu automobilio. viešuoju transportu taip pat naudojuosi itin retai - jei reikia vilniaus ribose - puikus sprendimas dviratis. tačiau man akivaizdu, kad metro (arba tramvajus, o geriausia kombinuota sistema) duos daug naudos - visvien kito būdo iškrapštyt visuomenės iš automobilių neis.

                                      Comment


                                        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                                        man tai kaip sykis regisi, jog pinigų išmetimas į balą yra modernizacijos stabdis nebent tau bala - metro, kurio būsimą naudingumą sugebėjai prilyginti su aerouostu nemenchyznoj ar greitaeigio traukinio su galutine stotele balbieriškiu. 0 adekvatumo pvz. aš gyvenu vilniuj šalia darbo. neturiu ir neturėsiu greitu metu automobilio. viešuoju transportu taip pat naudojuosi itin retai - jei reikia vilniaus ribose - puikus sprendimas dviratis. tačiau man akivaizdu, kad metro (arba tramvajus, o geriausia kombinuota sistema) duos daug naudos - visvien kito būdo iškrapštyt visuomenės iš automobilių neis.
                                        Tau dar nenusibodo varyti propogandos. Taigi aiškiai išdėstė kodėl Viniaus metro = Lietuvos pinigai į balą. Klausimas paprastas, už ką Vilnius statys ????????? Už kokius pinigus kurs sau komforta ???????? Ką nėra kur pinigų kišti ??????? Už Lietuvos pinigus, tai kokia nauda tai Lietuvai konkrečiai ???????

                                        Comment


                                          Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                          Aš tappat prieinu prie stambių projektų... Dėl metro ir panašių projektų, tai viskas čia aiškų iš pat pradžių... Bėda ta, kad visas Vilnius ir jo regijonas sėdi Lietuvai ant sprando, o kaip žinome Vilnius, tai labai daug suinteresuotų personų... Iš čia visos Lietuvos nelaimė, labai nemaža piliečių dalis pripratusi vogti dar tarybiniais laikais. Nors sau, jie tai vadina "kombinavimu", "lobizmu","būtinomis investicijomis" o man tai "vogimas valstybės pinigus = mano (LR piliečio) pinigus". Kitaip tariant aš šita mėšla turu išlaikyti...

                                          Siūlau kitiems miestams iškabinti socealinę reklamą:

                                          GYVENU (KLAIPĖDOJE, KAUNE, ŠIAULIUOSE, IR T.T.) NES NEMOKU VOGTI....
                                          O prašyčiau. Užteks šito mėšlo, jau net nebejuokinga
                                          P.S. Mane, kaip šiaulietį, papiktino paskutinė tamstos žinutės eilutė.
                                          P.P.S Siūlyčiau patobulinti tamstos lietuvių kalbos gramatikos įgūdžius
                                          www.lt-lv-forum.org/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X