Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metro Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė gedas81 Rodyti pranešimą
    Galimybių studija, tai detali techninė, financinė, ekonominė, institucinė numatomo įgyvendinti projekto analzė. Ji skirta palankių projektų identifikavimui, formavimui bei pagrindimui. Joje įvertinami visi galimi investicijų variantai. Galimybių studija pirmiausia ir pradedama nuo vartotojų poreikių įvertinimo ir žiūrima, kad sukurta nauda atitektų svarbiausioms ir būtiniausioms sritims, bei žinoma turėtų paklausą.Jos tau nepasakys ką reikia daryti, bet pateiks išvadas ar tas projektas duos naudą ir ar verta tą projektą įgyvendinti. Kadangi metro, tramvajus ar sakykim gondolos yra atskiri miesto viešojo transporto modernizavimo projektai, tai ir galimybių studijos atliekamos kiekvienam. Ir išvados galimybių studijoje teikiamos. O niekas iki šiol nieko nežino, nes nedaroma ir neapsisprendžiama, tačiau nuostolius dėl spūsčių patiriame mes visi.
    tamstos pasiūlytas variantas yra tinkamas tik tada, kaip yra rekonstruojamas ar modernizuojamas esamas objektas. tačiau kai reikia sukurti naują toks variantas paprastai netaikomas, nes pirmiausiai reikia identifikuoti ko apskritai reikia. jei šiuo metu pradėsi daryti gondolų, metro, tramvajų ir etc. studijas pagal tamstos seką, tai teigiamą atsakymą duos ir visos, nes esama sistema su srautais piko metu nesusitvarko, o bet kuri nauja, garantuotai pagerins padėti. tačiau mes nežinosim vieno - kuri sistema būtų geriausia (visais aspektais).

    ir apskritai būna keleta studijų, kurios paprastai seka viena paskui kitą, o kai kurios ir daromos greta.
    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

    Comment


      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
      Na,ar bus Vilniuje metro,ar kol kas nėra jokių naujienų?
      Aišku, kad bus, tik neaišku kada.

      Comment


        Galimybiu studija nera teisine kategorija,neprivaloma ir nenumatyta istatymu-tai yra labiau mokslinis,akademinis dalykas. Priesingai,nei specialusis planas,kuris yra siuo metu rengiamas-specplanas ir isnagrineja,pagrindzia,ir kaip teises aktas pasako,kas ir kaip bus vystoma. Tai reiskia,kad padaryta galimybiu studija skirta itikinti skeptikus ar abejojancius,o specialusis planas yra skirtas sistemos kurimo pradziai iteisinti ir pagristi.

        Comment


          Parašė Bensons Rodyti pranešimą
          Aišku, kad bus, tik neaišku kada.
          Kol aš gyvas, nebus. Pamiršk
          Greičiau Šiauliuose troleibusų sulauksim
          Paskutinis taisė Kosovo; 2009.02.09, 19:42.
          "I killed the Bank" - Andrew Jackson

          Comment


            Parašė Arartas Rodyti pranešimą
            Galimybiu studija nera teisine kategorija,neprivaloma ir nenumatyta istatymu-tai yra labiau mokslinis,akademinis dalykas. Priesingai,nei specialusis planas,kuris yra siuo metu rengiamas-specplanas ir isnagrineja,pagrindzia,ir kaip teises aktas pasako,kas ir kaip bus vystoma. Tai reiskia,kad padaryta galimybiu studija skirta itikinti skeptikus ar abejojancius,o specialusis planas yra skirtas sistemos kurimo pradziai iteisinti ir pagristi.
            visiškai sutinku dėl galimybių studijos, tačiau be jos apie ES pinigus gali tik pasvajoti.

            o spec.planas? tai teritorijų planavimo dokumentas. tamsta manipuliuoja žodžiais.

            17 straipsnis. Specialiojo teritorijų planavimo procesas
            .......

            3. Teritorijų planavimo dokumento rengimo etapą sudaro:

            1) esamos būklės analizės stadija – atliekamas teritorijos vystymo galimybių vertinimas, vystymo tendencijų ir probleminių situacijų bei arealų nustatymas;

            2) koncepcijos rengimo stadija – nustatomi planuojamų teritorijų erdvinio vystymo prioritetai ir tvarkymo principai;

            3) sprendinių konkretizavimo stadija – parengiami sprendiniai atitinkamų naudmenų tvarkymui, atskirų infrastruktūros objektų vystymui, kraštovaizdžio, biologinės įvairovės ir kultūros paveldo apsaugai, galimam teritorijų rezervavimui, nustatomi planavimo lygmenis atitinkantys teritorijų tvarkymo reglamentai.

            4. Teritorijų planavimo dokumento sprendinių pasekmių vertinimo etapas. Teritorijų planavimo dokumento sprendinių poveikio vertinimas atliekamas Vyriausybės nustatyta tvarka. Įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais atvejais ir tvarka atliekamas teritorijų planavimo dokumento sprendinių strateginis pasekmių aplinkai vertinimas. Tais atvejais, kai pagal Planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatymą turi būti atliktas planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimas ir toks vertinimas nėra atliktas, šis vertinimas atliekamas specialiojo plano rengimo metu.
            taip šis planas nagrinėja, koks bus metro poveikis aplinkai. Bet kokia nauja viešojo transporto rūšis šiuo metu duos teigiama poveikį aplinkai (aš jau tai sakiau). tačiau planas visiškai nenagrinėja, kokią skylę savivaldybės biudžete padarys.
            Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

            Comment


              Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
              Kol aš gyvas, nebus. Pamiršk
              ...
              a cia is serijos "tik per mano lavona" ar kaip?

              Comment


                Parašė aesde Rodyti pranešimą
                visiškai sutinku dėl galimybių studijos, tačiau be jos apie ES pinigus gali tik pasvajoti.
                o spec.planas? tai teritorijų planavimo dokumentas. tamsta manipuliuoja žodžiais.
                o ka as cia manipuliuoju?taip,spec planas-teritoriju planavimo dokumentas. Aš tik norėjau pasakyti, kad specplanu reikia džiaugtis labiau, nei galimybių studija, kuri realiai jokio sprendimo pagrindu būti negali

                [/QUOTE] taip šis planas nagrinėja, koks bus metro poveikis aplinkai. Bet kokia nauja viešojo transporto rūšis šiuo metu duos teigiama poveikį aplinkai (aš jau tai sakiau). tačiau planas visiškai nenagrinėja, kokią skylę savivaldybės biudžete padarys.[/QUOTE]

                Nes finansavimo klausimas- politinio
                susitarimo/sprendimo reikalas. kainuoja tiek ir tiek,o kaip finansuos,kas pinigų duos,tai čia jau iniciatyvių politikų ar valdininkų reikalas.

                Comment


                  Parašė Arartas Rodyti pranešimą
                  ...taip,spec planas-teritoriju planavimo dokumentas. Aš tik norėjau pasakyti, kad specplanu reikia džiaugtis labiau, nei galimybių studija, kuri realiai jokio sprendimo pagrindu būti negali...
                  Tamsta matyt nelabai esate susidūręs su galimybių studijom, jei tegiate, jog ji negali būti sprendimo pagrindu. Viskas, kas susiję su infrastruktūra kaip tik nuo galimybių studiojos viskas ir prasideda, ar tai būtų metro statyba, ar ežero valymas. būtent jos išvadomis remiantis daromi techniniai projektai ir rengiami kiti dokumentai. ir jei galimybių studijoj nepasakyta jog reikia nutiesti metro ar išvalyti ežerą ir tai yra tikslinga, tai gali viską čia ir pabaigt, nes paramos iš ES nebus. Specialiųjų teritorijų planų galima prirengti, bet jie negali pakeisti galimybių studijos.

                  Comment


                    Parašė Arartas Rodyti pranešimą
                    o ka as cia manipuliuoju?taip,spec planas-teritoriju planavimo dokumentas. Aš tik norėjau pasakyti, kad specplanu reikia džiaugtis labiau, nei galimybių studija, kuri realiai jokio sprendimo pagrindu būti negali

                    Nes finansavimo klausimas- politinio
                    susitarimo/sprendimo reikalas. kainuoja tiek ir tiek,o kaip finansuos,kas pinigų duos,tai čia jau iniciatyvių politikų ar valdininkų reikalas.
                    spec.planas yra sprendimų pasekmė, o ne sprendimų pagrindas. ir šiaip kaip argumentas: RailBaltica dar 1998 metais spec.planas patvirtintas. ir kas iš to .
                    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                    Comment


                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                      a cia is serijos "tik per mano lavona" ar kaip?
                      Būtent
                      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                      Comment


                        Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                        Būtent
                        O tai jei ne sostinej gyveni tai koks skirtumas tamstai

                        Comment


                          O kodėl neturi manęs ar jo liesti ? Pernai Vilniaus miesto skolos buvo 450 mlj. litų! . Tai atleiskite iš kokių blusų statysite metro? Aišku, kad iš valstybės biudžeto. Aš nesutinku, kad mano pinigai būtų eikvojami vėjais. Taigi, tai yra ir mano asmeninis reikalas!

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            O kodėl neturi manęs ar jo liesti ? Pernai Vilniaus miesto skolos buvo 450 mlj. litų! . Tai atleiskite iš kokių blusų statysite metro? Aišku, kad iš valstybės biudžeto. Aš nesutinku, kad mano pinigai būtų eikvojami vėjais. Taigi, tai yra ir mano asmeninis reikalas!
                            Atleiskit, bet KODĖL už mano pinigus statoma Kauno arena? Aš ten gal net nesilankysiu ir dėl manęs jos gali nebūti. Yra Vilniuje Zymensas.
                            http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                            Comment


                              Už tavo? nejuokink! Ar Tu bent žinai, kad VRM skyriuje, kuris skirsto EU pinigus, yra griežtai pasakyta - stabdyti visus Kauno projektus - ir tai pripažįstama neoficialiuose valdininkų pokalbiuose. Ar iš tiesų kai kurie pinigai skirti Vilniui yra tikrai reikalingi? Vardiname projektus:
                              1. Valdovų rūmai
                              2. Mindaugo vardo tiltas -tipo turėjo spręsti kamščių problemas, tačiau ant šio tilto nuo sporto rūmų pusės net dienos metu formuojasi grūstys (!)
                              3. Vilniaus vandens turizmo projektas - na blyn, kas per nesąmonė - vietoje to kad šie pinigai būtų skirti sutvarkyti Ūlai ar Merkiui, , atvirai šnekant padaryta beleberda...

                              Ar dar vardinti ar gana?

                              Comment


                                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                Už tavo? nejuokink! Ar Tu bent žinai, kad VRM skyriuje, kuris skirsto EU pinigus, yra griežtai pasakyta - stabdyti visus Kauno projektus - ir tai pripažįstama neoficialiuose valdininkų pokalbiuose. Ar iš tiesų kai kurie pinigai skirti Vilniui yra tikrai reikalingi? Vardiname projektus:
                                1. Valdovų rūmai
                                2. Mindaugo vardo tiltas -tipo turėjo spręsti kamščių problemas, tačiau ant šio tilto nuo sporto rūmų pusės net dienos metu formuojasi grūstys (!)
                                3. Vilniaus vandens turizmo projektas - na blyn, kas per nesąmonė - vietoje to kad šie pinigai būtų skirti sutvarkyti Ūlai ar Merkiui, , atvirai šnekant padaryta beleberda...

                                Ar dar vardinti ar gana?
                                1. Ar palaikei Karo muziejaus sodelio atkūrimą prieš 20 metų? Jei taip, tada turėtum suprasti, kad Lietuvai LDK laikai nemažiau svarbūs ar net svarbesni nei Tarpukaris.
                                2. Kamščiai. Gatvės ne guminės. Todėl ir reikia kažkokio efektyvaus VT sistemos.
                                3. Jei tai būtų Kauno uosto sutvarkymas, turbūt neprieštarautum

                                Žinoma, Kaunas labai skriaudžiamas, neofocialiuose pokalbiuose visas Vilnius tai pripažįsta, todėl reikėtų stabdyti dirbtinę Vilniaus plėtrą, o ir kokia sostinė 30 km nuo priešiškos valstybės
                                Šiaip ar taip kol sostinė dar Vilniuje, reikia kažką daryt su jo transporto sistema. Pats pripažįsti, net nauji transporto objektai padėties negelbėja (Mindaugo tiltas).

                                Plėsti VT, o kas tai bus- man nerūpi. Nors teleporto aparatai, kad tik netektų 1,5h stovėt stumdantis perpildytame autobuse.
                                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Už tavo? nejuokink! Ar Tu bent žinai, kad VRM skyriuje, kuris skirsto EU pinigus, yra griežtai pasakyta - stabdyti visus Kauno projektus - ..........
                                  šiaip nedidelis pastebėjimas VRM skirsto ne visus pinigus. ir bijau, kad tik mažą visų ES pinigėlių dalelę.
                                  Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                  Comment


                                    [QUOTE=music;323336]1. Ar palaikei Karo muziejaus sodelio atkūrimą prieš 20 metų? Jei taip, tada turėtum suprasti, kad Lietuvai LDK laikai nemažiau svarbūs ar net svarbesni nei Tarpukaris.

                                    Drįsčiau abejoti, ar LDK laikai svarbesni, nei tarpukaris. Vis dėlto tarpukariu susiformavo mūsų tautinė savimonė, dabartinė kultūra, galiausiai mūsų kalba. Ir kovo 11 aktu atkurta būtent tarpukario Lietuva. Aišku, nebūtų buvę LDK, nebūtų ir tarpukario Lietuvos [o gal ir būtų - pavyzdys Latvija ir Estija], bet tai jau mažiau įtakos mūsų gyvenimui turintis laikotarpis nei tarpukaris.

                                    Comment


                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      O kodėl neturi manęs ar jo liesti ? Pernai Vilniaus miesto skolos buvo 450 mlj. litų! . Tai atleiskite iš kokių blusų statysite metro? Aišku, kad iš valstybės biudžeto. Aš nesutinku, kad mano pinigai būtų eikvojami vėjais. Taigi, tai yra ir mano asmeninis reikalas!
                                      Tai Vilniaus savivaldybes skolos. O kiti miestai neturi skolu?

                                      Comment


                                        Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                        Tai Vilniaus savivaldybes skolos. O kiti miestai neturi skolu?
                                        Tu neatsakei į klausimą - ar metro statyba bus finansuojama iš valstybės biudžeto? Nes Vilnius šiom statybom neturi savo lėšų.

                                        Comment


                                          Parašė music Rodyti pranešimą
                                          1. Ar palaikei Karo muziejaus sodelio atkūrimą prieš 20 metų? Jei taip, tada turėtum suprasti, kad Lietuvai LDK laikai nemažiau svarbūs ar net svarbesni nei Tarpukaris.
                                          2. Kamščiai. Gatvės ne guminės. Todėl ir reikia kažkokio efektyvaus VT sistemos.
                                          3. Jei tai būtų Kauno uosto sutvarkymas, turbūt neprieštarautum

                                          Žinoma, Kaunas labai skriaudžiamas, neofocialiuose pokalbiuose visas Vilnius tai pripažįsta, todėl reikėtų stabdyti dirbtinę Vilniaus plėtrą, o ir kokia sostinė 30 km nuo priešiškos valstybės
                                          Šiaip ar taip kol sostinė dar Vilniuje, reikia kažką daryt su jo transporto sistema. Pats pripažįsti, net nauji transporto objektai padėties negelbėja (Mindaugo tiltas).

                                          Plėsti VT, o kas tai bus- man nerūpi. Nors teleporto aparatai, kad tik netektų 1,5h stovėt stumdantis perpildytame autobuse.

                                          1. Kam reikalinga tokia idiotiška bufatorija? Jei Jums reikia LDK - atstatinėkite Medininkų pilį. Beje, didžiausias LDK paveldo kiekis yra dabartinėje Baltarusijoje. Jei Tau taip svarbu LDK palikimas, kodėl nevažiuoji jo pažinti?
                                          2. Metro bus neefektyvus transporto problemų sprendimas - šioje temoje buvo pateikti bent 125 argumentai
                                          3. Čia kurio uosto sutvarkymas - upių - jei upių - tai sprendžiama ne tik vieno miesto problema , kaip daroma su Vilniaus projektais, bet viso regiono problema - nes Kauno upių uostas aptarnaus 200 km trasą, į kur ieis Šakių, Jurbarko, Šilutės, Šilalės ir Klaipėdos regionai. Jei aerouosto - pats žinai, kas atsitiko "lūžus" flylal.

                                          Taip, plėtra dirbtinė - prijungiant artimiausius kaimus ir miestelius, vien dėl to, kad būtų galima būtų sakyti - Vilnius plečiasi ir reikia dar daugiau pinigų jam plėsti. Plėtra yra dirbtinė.

                                          Mindaugo tiltą pateikiau kaip nevykusį infrastruktūros problemos sprendimą ir pinigų taškymą į kairę ir į dešinę - kamščiai susidaro dėl nevykusio suprojektavimo, prie šviesoforo stovi 5 max 6 mašinos ir negali tiltu pravažiuoti. Dėl tokio mašinų skaičiaus - atleiskit - kamščiai kitur nesusidarys.

                                          O Tamista stovi autobuse 1,5 val ne todėl, kad nėra metro, bet todėl, kad mieste yra per daug mašinų. Skaičiai buvo irgi pateikti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X