Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metro Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Susidaro įspūdis, kad metro sąjūdžiui nesvarbu kas riedės įrengtais bėgiais, o esmė, kad tuos bėgius vietomis galima įrengti po žeme. Ką jie ir pavadina metro.

    Comment


      Parašė C5 Rodyti pranešimą
      Man kaip žmogui nesidominčiam požeminėm transporto proiemonėm, darosi per painu tuose terminuose.
      Gal kas galėtu aiškiai nusakyt, kas yra:
      1. Metro
      2. Lengvasis metro
      3. Požeminis tramvajus
      4. Tramvajus

      Ar Londono metro yra tikrasis metro? Bet jis irgi išlenda į paviršių pvz. East London'e.
      Man atrodo, jei forumiečiai išsiaiškintų terminus, šioj temoj drąsiai būtų galima ištrint 2/3 visų žinučių, kurios atsirado grynai dėl nekompetencijos.
      Pirmiausia nuoroda: http://en.wikipedia.org/wiki/Passenger_rail_terminology
      Dalis straipsnio nagrinėja skirtumą tarp angliškų žodžių "metro", subway, underground, tube - tai lietuvių kalbai neaktualu. Bet toliau tekste yra ir "light rail" ir 'heavy rail" apibrėžimai.

      Comment


        dar truputis apie studija. čia gana aiškiai bakstelta į grubiausias metro "studijos" klaidas. ir jei nekeletą paskutinių sakinių būtų visai geras straipsnis, deja dėl pabaigos aš jį lygiai taip pat laikau propagandiniu.
        Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

        Comment


          Modernios viešojo transporto linijos pabrangins NT?

          Nedidele rekamos doze su tradiciskai "laisvai" isvartytais faktais

          Comment


            Parašė a_p Rodyti pranešimą
            Modernios viešojo transporto linijos pabrangins NT?

            Nedidele rekamos doze su tradiciskai "laisvai" isvartytais faktais
            Aš tai manau, kad daaaug dar laiko turės praeiti, kol NT prie stotelių Vilniuje brangs.

            Comment


              Nezinojaukur det,tai dedu sioje temoje:
              http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=15367609

              Siaip tai galir neblogas,originalus sprendimas

              Comment


                Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                Nezinojaukur det,tai dedu sioje temoje:
                http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=15367609

                Siaip tai galir neblogas,originalus sprendimas
                Aš tai siūlyčiau pradėti galvoti apie teleportaciją.
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                  Nezinojaukur det,tai dedu sioje temoje:
                  http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=15367609

                  Siaip tai galir neblogas,originalus sprendimas
                  Tai jau nebejuokinga. Du valdančiosios koalicijos miesto taryboje nariai susikombinavo 4 dienų slidinėjimą ir nakvynę 5 žvaigždučių viešbutyje Šveicarijoje. Turbūt ne jie pirmi ir ne jie paskutiniai, nors, mano supratimu, vagys turi sėdėti kalėjime. Bet šiais laikais visas komandiruotes reikia kažkaip pagrįsti. Vat jie ir prisiminė, kad tarpuose tarp nusileidimo nuo kalno dar teks naudotis keltuvu. Nu tai ir suskėlė šitą nesąmonę apie kalnų keltuvą Vilniaus mieste (dar tik reikėtų supilti kalną, kurį būtų galima lyginti su Alpėmis). Gal girti buvo, kai šitą rašė, o gal čia toks humoras, man asmeniškai juokinga (draugo, kuris dirba savivaldybėje komentaras buvo "Pankroks never stops"). Bet kai apie tai jau antras straipsnis (pirmas delfyje buvo http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=15319567&categoryID=7&ndate=1197669 600), o nemaža dalis žmonių kažkodėl į tai pasižiūri rimtai, tai tikrai darosi nebejuokinga.

                  Po to sugalvos, pavyzdžiui, pamedžioti Kazachijos stepėse, o pakeliui užsuks į Baikonūro kosmodromą. Va tada tai pasipils pasiūlymai.
                  Paskutinis taisė balietis; 2007.12.20, 10:29.

                  Comment


                    Parašė Kema Rodyti pranešimą
                    Aš tai siūlyčiau pradėti galvoti apie teleportaciją.
                    Paskutinis straipsnio paragrafas:

                    Merą apskritai nustebino žinia, kad Šveicarijos sostinėje automobilių aikštelėms skiriama perpus mažiau ploto nei Vilniuje. Jo nuomone, ir Vilnius turėtų pasekti šiuo pavyzdžiu.
                    Siūlau eiti dar toliau - orientuokimės į teleportaciją, ir išvis panaikinkime reikalavimus įrengti automobilių aikšteles. Ta proga piKs prestižiniai butai perkūnkiemyje. Prestižiniai - nes pritaikyti ateities technologijoms (teleportacijai).

                    Juokas pro ašaras, deja...

                    Comment


                      Vilniaus savivaldybės visuomeninio antžeminio ir požeminio transporto infrastruktūrai gerinti darbo grupės vadovas Vladimiras Avinas tikino, kad kelionė po Šveicariją tik dar labiau sustiprino norą Vilniuje nutiesti oro gondolų liniją.
                      viskas ir paaiškėja

                      Comment


                        Parašė c2h5oh
                        Merą apskritai nustebino žinia, kad Šveicarijos sostinėje automobilių aikštelėms skiriama perpus mažiau ploto nei Vilniuje.
                        Skirtumas tas, kad pas mus aikštelėmis yra laikomos visos šalikelės, kitos visiškai tam nepritaikytos vietos.

                        Comment


                          Man atrodo, kad Vilniuje yra ir ką daugiau veikt, negu tik nereikalingais keltuvais užgriozdinti miestą. Pvz, nutiest metro galima.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Man atrodo pakilt iki tų gondolų 30-40m užtruktų vos ne ilgiau nei nukeliaut iki Vilniaus centro...

                            Comment


                              Parašė balietis Rodyti pranešimą
                              Nu tai ir suskėlė šitą nesąmonę apie kalnų keltuvą Vilniaus mieste (dar tik reikėtų supilti kalną, kurį būtų galima lyginti su Alpėmis)
                              Viskas čia apgalvota, pila jie ta kalna, pila prie Nacionalinio stadiono statybvietės

                              Comment


                                Pagaliau isrinktas Vilniaus metro zenklas.Man jis visai nieko,paprastas koks ir turi buti.

                                Comment


                                  Kaip šaunu, kad taip sparčiai projektas žengia pirmyn. Ženklas yra, galėtu netrukus jau ir bilietus pagamint ir imtis platint, bala nematė, kad pačiu metro net nekvepia

                                  Comment


                                    Užmečiau akį į apklausą temos viršuje, vadinasi 10 forumiečių (tarp jų ir aš), kurie pasisakė už
                                    Ne, kitas variantas:
                                    Ciklop, Gator, ILGAS525, Ramunas, rat, Remigijus, tagamorezapenerifaketris, tiesiogiaiIsLondono, udrius, Vycka.J
                                    savo balsą davė už gondolas, katapultas ir kitokias nesąmones

                                    Aš pavyzdžiui netikiu, kad per 10 metų atsirastų metro. Gal tramvajus, bet tik ne metro. Bet po velnių kažką su gatvėm galėtų daryt. Bent jau užlopyt kokybiškai duobes ir paplatint pagrindines gatves kur įmanoma (ir paplatinus paskirt viešajam transportui). Aš nesuprantu, negi tai būtų taip sunku? Mano menku šio klausimo supratimu geriau bent kažką daryt, negu nieko.

                                    Comment


                                      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                      Pagaliau isrinktas Vilniaus metro zenklas.Man jis visai nieko,paprastas koks ir turi buti.
                                      Labai vykęs atrodo. Labai

                                      Comment


                                        Na sunkiausias darbas jau padarytas, liko tik išrausti tunelius .

                                        Galėtų dar ir gondolų logo sugalvoti.
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Aš ir pasisakau tik už metro įdėją, o dėl tų gondolų tai čia ir gerai sugalvojo, galėtų kokį konkursą surengt dėl logotipų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X