Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metro Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nesu aš nei metro šalininkas, nei priešininkas. Neutraliai į tai žiūriu. Tačiau, pamasčius, labai norėčiau gyventi name, nuo kurio iki metro stotelės ne daugiau nei 100m. Manau, kad gyventojai, pro kurių namus netoli (jeigu) eis metro linija, turėtų būti suinteresuoti naująja transporto rūšimi. O jeigu jau labai metro jiems nepatinka - belieka pasiguosti, kad bent jau jų nekilnojamasis turtas pabrangs.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Matau ponuli neskaitote - ar metro yra Rygoje Taline? Kodėl ten plūsta turistai o Vilnius tusčias? Ne ten ieškote priežaščius.

      Dėl galimybių studijos - kur ji? Nėra - tačiau dokumentai Vilniaus merijoje metro statybai ruošiami.

      O kada buvo paskutinai kamščiai Vilniuje? Kiek paskutiniu metu važiuoju jų jau nerasta.

      Beje, nesvarbu, kad šnekate keliomis kalbomis ir esate nuvažiavęs kiek toliau nei iš Lietuvos, vis tik manau kad ponulis iš Vilniaus nosies nesate iškišęs, nesame buvęs nei Skuode, nei Šakynoje, nei Dūkšte. Labai rekomenduočiau nuvažiuoti.

      O dėl griovimo - ar ne vilniečiai masiškai darko senamiestį, ar ne vilniečiai stato bet ką ir bet kur? Ar ne vilniečiams dabar priskiriami nekropolių statytojai?

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        ...vis tik manau kad ponulis iš Vilniaus nosies nesate iškišęs, nesame buvęs nei Skuode, nei Šakynoje, nei Dūkšte. Labai rekomenduočiau nuvažiuoti....
        Ka ten gero galima pamatyt jei snekant metro tema?

        Comment


          Tai jei žmogus siūlo man nuvažiuoti toliau jonavos... aš irgi turiu pasiūlymą, tik manau kad jis net nežino kur tai yra.

          Comment


            Parašė udrius Rodyti pranešimą
            Tai jei žmogus siūlo man nuvažiuoti toliau jonavos... aš irgi turiu pasiūlymą, tik manau kad jis net nežino kur tai yra.
            Ne tu nesupratai, tau siulo nuvaziuot i ta vieta apie kuria dabar diskutuojam o tai yra skirtumas nei Skuodas, Šakyna ar Dūkštas

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Matau ponuli neskaitote - ar metro yra Rygoje Taline? Kodėl ten plūsta turistai o Vilnius tusčias? Ne ten ieškote priežaščius.
              Neskaičiau aš visų tamstos komentarų, bet kiek peržiūrėjau, visi jie tokio pačio lygio (kad ir gyventojų tankumo skaičiavimas miškuose aplink Vilnių, nors gal kokios voverytės ir norėtų metro?). T. y. viskas panašu į tai: "žmogus prie meno", kuriam sunkiai sekasi suvokti skaičius ir naudoti logiką, bando kažką įrodyti. 2008 metais Vilniuje buvo 0,5mln daugiau turistų nei Taline. <- čia tik parodymui, kad nelabai suvokiam apie ką šnekam. Toliau keliu klausimą: prie ko čia metro ir turistai? Taip, turistai naudojasi viešuoju transportu, bet jie toli gražu nėra kažkoks viešojo transporto plėtrą lemiantis veiksnys (bent jau ne Vilniuje, Rygoje ar Taline).

              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Dėl galimybių studijos - kur ji? Nėra - tačiau dokumentai Vilniaus merijoje metro statybai ruošiami.
              Kokie dar dokumentai? Tokio pačio lygio kaip tamstos "galimybių studija" šioje temoje?

              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              O kada buvo paskutinai kamščiai Vilniuje? Kiek paskutiniu metu važiuoju jų jau nerasta.
              Klausimas kada tenka važiuoti, o gal net: ar iš vis tenka važiuoti (leisiu sau tuo suabejoti).

              Comment


                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Matau ponuli neskaitote - ar metro yra Rygoje Taline? Kodėl ten plūsta turistai o Vilnius tusčias? Ne ten ieškote priežaščius.
                Koks čia santykis man turėtų išaiškėti, tarp metro ir turistų?

                Beje, Ryga ir Talinas turi tramvajų ir jų tinklą abu miestai planuoja beveik padvigubinti.

                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Dėl galimybių studijos - kur ji? Nėra - tačiau dokumentai Vilniaus merijoje metro statybai ruošiami.
                Iš kur tokios žinios? Jei tai tiesa, tuomet nudžiuginot.

                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                O kada buvo paskutinai kamščiai Vilniuje? Kiek paskutiniu metu važiuoju jų jau nerasta.
                Kuomet penkių kilometrų atstumą, nuo lazdynų iki aušros vartų, kiekvieną rytą autobusu tenka važiuoti 40-50 minučių, pradedi kvestionuoti viešojo transporto sistemos esamą efektyvumą. Londone, traukiniu ar metro, per tiek laiko, piko metu gali įveikti 3 ar 4 kartus ilgesnį atstumą. O yra tekę ne kartą ir efektyvesnėmis viešojo transporto sistemomis naudotis.

                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Beje, nesvarbu, kad šnekate keliomis kalbomis ir esate nuvažiavęs kiek toliau nei iš Lietuvos, vis tik manau kad ponulis iš Vilniaus nosies nesate iškišęs, nesame buvęs nei Skuode, nei Šakynoje, nei Dūkšte. Labai rekomenduočiau nuvažiuoti.
                Nesakau, kad nematęs Lietuvos esu, tačiau esu tikras, kad mano apsilankymas ar net trumpas gyvenimas, vakarų, šiaurės, pietų Europoje, balkanuose, Arabijos pusiasalyje, JAV, mano akiratį praplėtė labiau, nei jums jūsų viešnagė Šakynoje ar Purnuškėse.

                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                O dėl griovimo - ar ne vilniečiai masiškai darko senamiestį, ar ne vilniečiai stato bet ką ir bet kur? Ar ne vilniečiams dabar priskiriami nekropolių statytojai?
                Toli gražu neesu patenkintas dėl visko kas vyksta Vilniuje, tačiau vadinti tai griovimu skamba kaip erezija.

                Ir vėlgi, kaip tai susiję su Vilniaus metro?

                Comment


                  Parašė Arartas Rodyti pranešimą
                  Galimybiu studija nera teisine kategorija,neprivaloma ir nenumatyta istatymu-tai yra labiau mokslinis,akademinis dalykas. Priesingai,nei specialusis planas,kuris yra siuo metu rengiamas-specplanas ir isnagrineja,pagrindzia,ir kaip teises aktas pasako,kas ir kaip bus vystoma. Tai reiskia,kad padaryta galimybiu studija skirta itikinti skeptikus ar abejojancius,o specialusis planas yra skirtas sistemos kurimo pradziai iteisinti ir pagristi.
                  Pakartoju jūsų kolegų žinutes. Kaip matote, jokios galimybių studijos nebus.

                  Comment


                    Beje, o kuom susiję su metro tokie teiginiai " Atrodo kad tamsta ne gyvenime nemates metro , juo labiau nevaziaves. ", "O kas nustatė reikiamus srautus metro linijai TS KP CK? " . "Esate apkerpėjęs kaunietis turintis fobiją viskam kas susiję su Vilnium. "

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      2008 metais Vilniuje buvo 0,5mln daugiau turistų nei Taline. <- čia tik parodymui, kad nelabai suvokiam apie ką šnekam. Toliau keliu klausimą: prie ko čia metro ir turistai?
                      Beje, kokiu Palubinsko žinynu remiesi? O ponbas Pablonis pasakė - nutiesime metro ir pas mus sulėks milijardai turistų iš TUI . Pataisau - statistika rodo, kad Estijoje 2008 metais apgyvendinta 1 433 346 užsienio turistų, Lietuvoje gi 849006 užsienio turistų. Nesiriša su matematika pas tamsta.
                      Paskutinis taisė udrius; 2009.03.16, 05:46.

                      Comment


                        Tiesa, dėl to kas iš ko gyvena. Čia šiaip, tik eksporto statistika:

                        http://www.stat.gov.lt/lt/pages/view/?id=2387

                        Kokie šioje lentelėje paminėti produktai gaminami Vilniuje? Klausimėlis ponui Pabloniui.

                        Comment


                          Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                          Nesakau, kad nematęs Lietuvos esu, tačiau esu tikras, kad mano apsilankymas ar net trumpas gyvenimas, vakarų, šiaurės, pietų Europoje, balkanuose, Arabijos pusiasalyje, JAV, mano akiratį praplėtė labiau, nei jums jūsų viešnagė Šakynoje ar Purnuškėse.
                          Taip, aišku, aš visas ponas ir pilnas arogancijos, o tu kaimas nieko nematei ir nieko nežinai. Žinai, tikrai patarčiaui pavažinėti, pašnekėti su kaimo žmogeliais ir palyginti su gyvenimu Europoje ar arabijos pusiasalyje. tada ir 80 metų senumo strapsniai "Ką tuos mūsų ekonomikai tramvajaus statyba" bus tikrai įdomūs. Nors tiesa, negi ponuliui bus įdomūs pašnekesiai su kaimiečiu, jis gi su arabų princais tik kalba.
                          Paskutinis taisė udrius; 2009.03.16, 05:59.

                          Comment


                            Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                            Kas dėl Catania miesto, pasak Italijos Istituto Nazionale di Statistica, "Catania metropolitan area" turi 752,895 gyventojus, tad ne tiek ir daugiau už "dieninę populiaciją" Vilniuje. Visas regionas, taip pat, yra panašaus išsivystymo lygio kaip ir Vilnius.
                            Šiaip jei kalbame apie Catania - vėlgi esate neteisus . Prašome žvilgetlti šį žemėlapį.:

                            http://web.tiscali.it/andreacatania/catania/mappa.jpg

                            Metro jungia kelis urbanistinius rajonus, todėl aptarnauja ne ~ 700 000 gyventojų, bet ~ 2 mlj gyventojų.

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Beje, kokiu Palubinsko žinynu remiesi? O ponbas Pablonis pasakė - nutiesime metro ir pas mus sulėks milijardai turistų iš TUI . Pataisau - statistika rodo, kad Estijoje 2008 metais apgyvendinta 1 433 346 užsienio turistų, Lietuvoje gi 849006 užsienio turistų. Nesiriša su matematika pas tamsta.
                              TUI - Tiesioginės užsienio investicijos

                              Ir apie jokius skaičius aš nė neužsiminiau, prašyčiau neiškreipti mano žodžių.

                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Tiesa, dėl to kas iš ko gyvena. Čia šiaip, tik eksporto statistika:

                              http://www.stat.gov.lt/lt/pages/view/?id=2387

                              Kokie šioje lentelėje paminėti produktai gaminami Vilniuje? Klausimėlis ponui Pabloniui.
                              Bandote nukreipti dikusiją į lankas?

                              Primityvus požiūris. Pramonė, tai tik 1/3 mūsų ekonomikos.

                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Taip, aišku, aš visas ponas ir pilnas arogancijos, o tu kaimas nieko nematei ir nieko nežinai.
                              Tai jūsų nuomonė, su kuria aš nesutinku.


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Žinai, tikrai patarčiaui pavažinėti, pašnekėti su kaimo žmogeliais ir palyginti su gyvenimu Europoje ar arabijos pusiasalyje. tada ir 80 metų senumo strapsniai "Ką tuos mūsų ekonomikai tramvajaus statyba" bus tikrai įdomūs. Nors tiesa, negi ponuliui bus įdomūs pašnekesiai su kaimiečiu, jis gi su arabų princais tik kalba.
                              Vėlgi, tai jūsų išmislas, neturintis nieko bendro su realybe.


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Šiaip jei kalbame apie Catania - vėlgi esate neteisus . Prašome žvilgetlti šį žemėlapį.:

                              http://web.tiscali.it/andreacatania/catania/mappa.jpg

                              Metro jungia kelis urbanistinius rajonus, todėl aptarnauja ne ~ 700 000 gyventojų, bet ~ 2 mlj gyventojų.
                              Jums negėda taip akiplėšiškai meluoti?

                              http://en.wikipedia.org/wiki/Catania#Metropolitan_area

                              Comment


                                Čia kažia kas meluoja?

                                http://web.tiscalinet.it/andreacatan...metro_eng.html

                                Comment


                                  Nors tamsta pradedate įgristi, neketinu veltis į vaikų žaidimus.

                                  Parašė udrius
                                  Šiaip jei kalbame apie Catania - vėlgi esate neteisus . Prašome žvilgetlti šį žemėlapį.:

                                  http://web.tiscali.it/andreacatania/catania/mappa.jpg

                                  Metro jungia kelis urbanistinius rajonus, todėl aptarnauja ne ~ 700 000 gyventojų, bet ~ 2 mlj gyventojų.
                                  Neaiškios kilmės jūsų šaltinis teigia:

                                  The "metropolitan"1 city of Catania is one of the largest in Italy with almost 800.000 inhabitants (1.100.000 in the province) and its subway is the first in Sicily and one of the most modern in Italy

                                  http://web.tiscalinet.it/andreacatan...metro_eng.html
                                  Pridėsiu, kad Catania provincija užima 3,552 km².

                                  Comment


                                    Ne nu tamsta ar esi toks gudrus kad tokiu durnu apsimeti.
                                    "The metropolitan city of Catania is one of the largest in Italy with almost 800.000 inhabitants (1.100.000 in the province)"

                                    Comment


                                      Na įdomu kas čia vaikas - duomenys yra teisingi:

                                      http://en.wikipedia.org/wiki/Catania

                                      The total population of the Metropolitan Area of Catania is therefore 752,895

                                      The Metropolitan Area of Catania has not to be confounded with the Province of Catania, a far broader area that counts 58 comuni and 1,081,915 inhabitants,[2] but which does not form an urban system with the city.

                                      Taigi... Kaži kas melagis? Ir kas durnas ar durnu apsimeta?

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Na įdomu kas čia vaikas - duomenys yra teisingi:

                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Catania

                                        The total population of the Metropolitan Area of Catania is therefore 752,895

                                        The Metropolitan Area of Catania has not to be confounded with the Province of Catania, a far broader area that counts 58 comuni and 1,081,915 inhabitants,[2] but which does not form an urban system with the city.

                                        Taigi... Kaži kas melagis? Ir kas durnas ar durnu apsimeta?

                                        Comment


                                          Na jei esi bukas tai esi bukas -

                                          Vilniaus rajono plotas 2129,15 km², Gyventojų (2007): 94 183 (6) + vilnius 600 000. Vilniaus apskritis Plotas 9 731 km² , Gyventojų skaičius 848 555.

                                          Catania gi -užima 3,552 km². , gyventojų - ~1,8 mlj. Kas Jums, nemokate pralaimėti ar kaip?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X