Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Tramvajus Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Edd:
    Is principo, cia is vis nupezejimas ir kazkieno nesveiku kaprizingu ambiciju, ir sveikos nuovokos stoka, jei kazkas svajoja apie tramvaju iki palangos, sventosios... Prajuokino...

    Comment


      #62


      Galėtum ir atidžiau parinkinėti žodžius O dėl tavo pastabos man, kad Vilnius ir Kaunas daugiau "nusipelno" tramvajaus nei Klaipėda, tai galiu atsakyti trumpai ir aiškiai - tema apie tramvajų Klaipėdoje, apie jį nuomonę ir išreiškiau. Kai bus tema apie tramvajų Kaune, tada ir ten pasisakysiu

      Comment


        #63
        Galeciau atidziau parinket zodzius? O ar as pasakiua nors viena blogesni zodi tavo adresu?
        Del tramvajaus miesto, tai tau reikai is padziu oficilios temos kad susivokt ir nsuprest, kuris miestas pagal galimybes labiau galetu turet tramavaju???

        Comment


          #64
          Pirma, apie mane nieko blogo ir nesakei, bet apie kitus - taip O dėl temos, tiesiog yra apklausa apie Klaipėdos tramvajų, tai kodėl aš joje turėčiau kalbėti apie Kauno, Vilniaus , o gal net ir Rygos tramvajų?

          Comment


            #65
            Apie kuri is cia diskutuojanciu as blogu zodziu paminejau, kazka negerau pasakiau, parodyk?
            Tu neturetum kalbet apie Vilniu ar Kauna, ir juolabiau jei Ryga, jei tu taip negalvoji. Kalbek tai ka galvoji ir bus gerai. O siaip keista, kad tu taip trumparegiskai mastai, kad tau nesirisa didesni miesta sitoj temoj, nes daugumai zmoniu butu labai labai keista jei tramvaju transportas anksciau atsirastu Klaipedoj nei Vilniuj ir Kaune.

            Comment


              #66
              Aš tam čia ir esu kad kalbėčiai ką matau, o man visiškai nieko nuostabaus nebūtų jei tramvajus pirmiausiai atsirastų Klaipėdoje, ir manau kad Kaunui jis reikalingas kaip šuniui penkta koja Nes miestas per daug suspaustas , kad galėtum kurnors tą tramvajaus liniją nutiesti. Aišku gali - puse kvartalo nugriovus (labai vaizdžiai pasakiau )

              Comment


                #67
                kaunaz, ar pasigedai mano poste objektyvumo? As isvis net nieko neteigiau ir netvirtinau jai pastebejai manau tau paciam truputis objektyvumo ir kritinio mastymo nepamaisytu, o jei isreikiant mano asmenine subjektyvia nuomone manau, kad Klaipedai tramvajus kaip transporto priemone visiskai nereikalingas, nebent kaip papuosalas ir reklama....

                Comment


                  #68
                  /

                  Apie ką aš ir kalbėjau, tramvajus Klaipėdoje nebent turizmui vystyti, bet ne kaip visuomeninis transportas turėtų būti

                  Comment


                    #69
                    Dzipe:
                    Nereiketu griaut jokiu kavrtalu, nes tramvajus daznaiusiai eina viduri kelio, be to nereikia jo tiest per visa kauna, uztektu tik kai kuriosmis gatvemis, o beje tokios gatves kaip Siaures ar Taikos pr., su vidurio pievu placia juosta, tiesiog ideliai tinkamos tramvaju begiams. Kitose vietose tramvajai galetu eit salia gatves.

                    tadux:
                    Tavo neobjektyvuma izvegia stai kur:
                    Parašė tadux
                    Ir nepasakyciau, kad Kaunas ir Vilnius gali pritraukti viska labiau nei Klaipeda kai kuriems dalykams Klaipeda turi didesne trauka, atlikus galimybiu studijas tramvajus gali pasirodyti vienu is tokiu dalyku.
                    O tavo pastabas man, turesiu omeny, pats irgi stengsiuos but obejektyvus ir saziningas komentuodamas.

                    Comment


                      #70
                      Tramvajus Šiaurės prospekte Būtų labai ekonomiškai pagrįstas projektas

                      Comment


                        #71
                        O ka gal ne? Viskas gerai. Baltu pr. irgi labai patogiai isirengtu tramu linija.

                        Comment


                          #72
                          kaunaz, manau kad cia as pasisakiau pakankamai objektyviai ir ivardinsiu viena dalyka kuri Klaipeda pajegesne pritraukti nei Kaunas ir Vilnius tai dideli laivai

                          Comment


                            #73
                            lyg labai kas plaukiotu per klaipedos uosta? deja, kad ir kaip bebutu gaila juk ten isvis reikalai buvo aprmire, kazkodel visi gi i suuomija svedija keltais palukdavo is rygos arba Talino, o klaipedos uostas buvo apmires. O uztat Kalipeda neturi aerouosto, nes tas Palangos bezdukas orouostas is vis merdi. be to toli nuo klaipedos miesto, reikai naujo orouosto klaipedai.

                            Comment


                              #74
                              @kaunaz
                              Ziuriu, kad pradedi nusineket jau nebezinodamas ka besakyt, geriau jau patylek tokiu atveju.
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                #75
                                Netaip mane supratai norejau pasakyti ne tai, kad per Klaipeda daug plaukioja, bet tai kad per Klaipeda plaukioja daugiau negu per Kauna ir Vilniu

                                Comment


                                  #76
                                  kur as nusisneku? Nebent as nesuopratau ka jis norejo pasakyt tais dideliais laivais, bet nusinekejimo cia nera. pats ka nors isdestyk pasakyk, o po to kitus kritikuok.

                                  Comment


                                    #77
                                    tadux:
                                    Tad gerai supratau, bet as tau sakua, kad tas Klaipedos uostas gi daugiausia prekybinis, o ne keleivinis.

                                    Comment


                                      #78
                                      kaunaz, manau tu teisus jis daugiau prekybinis, bet ir keleivius plukdo taippat

                                      Comment


                                        #79
                                        tadux:
                                        As Klaipeda labai mazai pazystu ir apie uosta mazai girdejau, bet ar as kazka maisau, ar jis pradejo plukdyt keleivius tik siais metais, po ilgos pertarukos?

                                        Comment


                                          #80
                                          @kaunaz
                                          Tame ir yra reikalas, kad tau pirmiausia reiketu daugiau pasidometi Palangos oro uostu ir Klaipedos uostu.
                                          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X