Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto programėlės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Dar klausimas, ar jie googlo žemėlapius naudoja? Edit: taip. Tai turbūt atsako į klausimą, kodėl "kai kurių adresų Trafi nerodo". Jei anksčiau naudojo OSM, o dabar google, tai mano akimis tai regresas.
    Vizualus sluoksnis yra pateikiamas iš „Google mobile services“. Ką jie naudoja realiai paieškai bei maršrutizavimui nebūtinai yra tas pats.

    Comment


      #62
      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

      Vizualus sluoksnis yra pateikiamas iš „Google mobile services“. Ką jie naudoja realiai paieškai bei maršrutizavimui nebūtinai yra tas pats.
      Tai jie tikrai naudoja savo maršruto planavimą. Kai Trafi pradėjo planuoti maršrutus Googlas dar net to Vilniuj nedarė. O ir visada skirdavosi ką siūlo Google ir Trafi.

      Comment


        #63
        Parašė Horn Rodyti pranešimą
        OSM daugiau turi įstaigų adresų, nei Google? Buvau tikras, jog Googlas šioje vietoje stipriausias ir kituose žemėlapiuose vargiai rasi kokį Pizza and nachos ar uab gama ir pan.
        OSM dabar turi apskritai visus oficialius Lietuvos adresus, nes jie buvo paviešinti. O google labai dažnai pjauna grybą, čia forume pilna atvejų.

        Comment


          #64
          Parašė digital Rodyti pranešimą
          OSM dabar turi apskritai visus oficialius Lietuvos adresus, nes jie buvo paviešinti. O google labai dažnai pjauna grybą, čia forume pilna atvejų.
          Adresai yra viena, o pavadinimai yra kita. Jeigu važiuoti į Panoramą, tai ir vedi Panoramą, o ne adresą. Arba Vingio kino teatrą, arba kokia Burbulio vyninę. Esme pavadinimai ir GPS lokacijos.

          Comment


            #65
            Dėl šito nežinau, kur naujesnė informacija - OSM ar google. Gali būti, kad google.

            Comment


              #66
              Parašė Horn Rodyti pranešimą

              <...> Jeigu važiuoti į Panoramą, tai ir vedi Panoramą, o ne adresą. <...>
              Algoritmas gali suprasti, jog reikia į viešbutį Panorama, o ne prekybcentrį.
              Aš, asmeniškai, iš seno įpročio vedu adresus.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                #67
                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                Algoritmas gali suprasti, jog reikia į viešbutį Panorama, o ne prekybcentrį.
                Aš, asmeniškai, iš seno įpročio vedu adresus.
                algoritmas gali duoti du pasirinkumus

                Comment


                  #68
                  Nieko nėra tiksliau, kaip pirštu besti tašką į konkrečią vietą, kurioje nori atsidurti. Liepsit atsidurti adrese – kaip paaiškinsit algoritmui, iš kurios pusės norit atvažiuoti? Ypač kai yra stotelių iš abiejų.

                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  algoritmas gali duoti du pasirinkumus
                  Ne lietuviškam kapitalui tokie algoritmai

                  Comment


                    #69
                    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                    Nieko nėra tiksliau, kaip pirštu besti tašką į konkrečią vietą, kurioje nori atsidurti. Liepsit atsidurti adrese – kaip paaiškinsit algoritmui, iš kurios pusės norit atvažiuoti? Ypač kai yra stotelių iš abiejų.
                    Parašyti „pano“ greičiau nei pystelti žemėlapyje tikslų tašką

                    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                    Ne lietuviškam kapitalui tokie algoritmai
                    Pradinė Trafi chebra buvo pasikausčius ir įvairius dalykus labai teisingai darė. Kiek šiuo metu likę iš tų laikų - neįsivaizduoju.

                    Dėl kapitalo kilmės, kiek pamenu, buvo nemažai užsienietiško kapitalo pritraukta

                    Comment


                      #70
                      Du pasirinkimus sugeneruoti jei sutampa pavadinimas tai čia turbūt valandos darbos įprogramuot, nu tipo logika IF 2 same names, give drop down to choose

                      Comment


                        #71
                        Taigi jeigu naudoji Google adresų/GPS koordinačių paiešką, tai Google ir sprendžia šį klausimą. Kaip MantasM rašė vedi lauke "Pano" ir Google API realiu laiku duoda tau visus tinkančius variantus iš kurių išsirenki ar tai prekybos centras Panorama, ar stotelė, ar viešbutis, ar dar kas. Pats apps'as čia net ne prie ko. Beje už tai Googlas ima pinigus, todėl man kiek keista, jo Trafis tiek metų veikia Kns, Klp, Šls ir Pnvž. Tiesa nežinau kiek brangiai tai kainuoja.

                        Comment


                          #72
                          Parašė Horn Rodyti pranešimą
                          Taigi jeigu naudoji Google adresų/GPS koordinačių paiešką, tai Google ir sprendžia šį klausimą. Kaip MantasM rašė vedi lauke "Pano" ir Google API realiu laiku duoda tau visus tinkančius variantus iš kurių išsirenki ar tai prekybos centras Panorama, ar stotelė, ar viešbutis, ar dar kas. Pats apps'as čia net ne prie ko. Beje už tai Googlas ima pinigus, todėl man kiek keista, jo Trafis tiek metų veikia Kns, Klp, Šls ir Pnvž. Tiesa nežinau kiek brangiai tai kainuoja.
                          Tai vat ir klausimas, ar ten iš tikrųjų Google naudoja.

                          Comment


                            #73
                            Pagal URL kuriuos naudoja appsas, užklausos eina Googlui.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Horn Rodyti pranešimą

                              Tai kad klausimas ar tikrai bankai čia kažkuo labai dėti, nes dalį mokesčio suprantu gauna Visa/MC, o dalį pasilieka mokėjimų surinkėjas (dažnai net ne bankas). Ar kažkas tenka bankui nžn, įdomu būtų sužinot.

                              OSM daugiau turi įstaigų adresų, nei Google? Buvau tikras, jog Googlas šioje vietoje stipriausias ir kituose žemėlapiuose vargiai rasi kokį Pizza and nachos ar uab gama ir pan.
                              Nzn dėl tokių įstaigų kaip Sodra ar Panorama, bet įvairūs "nachos" atsiranda kai savininkai ar vartotojai suveda į žemėlapį duomenis. Dažniausiai tai bus Google.
                              Bet pvz. pastačius elektromobilių krovimo stotelę ir suvedus ją į Plugshare ir OSM, Google ji neatsiras savaime.
                              -

                              Comment


                                #75
                                Kas nutiko Trafi ir marsrutai.info puslapiams? Per tel naršyklę peržiūrėti VT tvarkaraščius tenka per stops.lt ir tai labai painus, prastokai suprogramuotas tinklapis…

                                Comment


                                  #76
                                  Trafi web versija jau seniai numirus. Šiaip stops.lt gal ir senas, bet už tai paprastas puslapis be jokių nesąmonių. Tikrai nėra sunku suprasti, kaip jis veikia.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                    Trafi web versija jau seniai numirus. Šiaip stops.lt gal ir senas, bet už tai paprastas puslapis be jokių nesąmonių. Tikrai nėra sunku suprasti, kaip jis veikia.
                                    stops.lt yra labai prastas puslapis, paprastam žmogui intuityviai nesuvokiamas. Neįmanoma atsispausdinti tvarkaraščių (Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose). Nerodomi pakeisti maršrutai.
                                    https://www.miestai.net/forumas/foru...46#post1826146
                                    100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                    Comment


                                      #78
                                      Nors su kritika stops.lt puslapiui sutinku, šiandien atkreipuau dėmesį, kad atsidarius puslapį telefono naršyklėje, būtent suerzino m.stops.lt puslapis. Jame net negaliu pasirinkti reikiamo miesto VT - tenka keisti patį tinklalapio adresà: /Kaunas, /Vilnius ir t.t.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                        Nors su kritika stops.lt puslapiui sutinku, šiandien atkreipuau dėmesį, kad atsidarius puslapį telefono naršyklėje, būtent suerzino m.stops.lt puslapis. Jame net negaliu pasirinkti reikiamo miesto VT - tenka keisti patį tinklalapio adresà: /Kaunas, /Vilnius ir t.t.
                                        man desktopiniame irgi tas pats. per kur eina pasikeist?

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                                          man desktopiniame irgi tas pats. per kur eina pasikeist?
                                          O ten apacioj parasyta "Programavo Merakas".
                                          tai gal vis tik reikia Merakas.lt užklausti.
                                          Alternatyvų aš neradau, tiesiog pats dedi slašą ir rašai miestą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X