Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto muziejaus idėja

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Žiūrint kokie mikriukai - jeigu tokie, kaip Transrevio, tai iš principo lipčiau į Škoda 9tr
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      #82
      Parašė MTM.lt Rodyti pranešimą
      Jei turite informacijos apie kažkur numestą Ikarus ar kitą senovinį autobusą labai prašytume pranešti, gal būt jį pavyks taip pat išsaugoti.
      Kadangi esat iš Molėtų, galite pačiame Molėtų AP pasidairyti eksponatų. Štai šis
      http://fotobus.msk.ru/vehicle/197092/ pagal TA duomenis, po šiai dienai pilnai dirbantis. Gal vertas išsaugojimo? 40 metų kaip ne kaip. Nors Lietuvoje yra ir senesnių, 1972 metų gamybos, analogų
      Paskutinis taisė Briedis; 2016.12.27, 09:51.

      Comment


        #83
        Ir KAVZ'ą kokį galima būtų surasti dar važiuojantį. Ne parkuose, nes tik Biržai turi, bet įmonėse.

        Comment


          #84
          Volvo iš Molėtų AP jau mano kieme, Kavz restauravimas jau irgi į pabaigą eina...

          Comment


            #85
            Šioje temoje yra keleto numestų Ikarusų nuotraukų - pasiskaitykit - gal surasit ką įdomaus.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              #86
              Taip, yra įdomių, pvz. miesto tipo Marijampolėj arba tarpmiestinis prie Ignalinos, tik neaišku kur konkrečiai jie stovi...

              Comment


                #87
                Miesto tipo Marijampolės autobusų parke jau seniai nėra. Nebent kažkur privačioje valdoje stovi. Jonavos Ikarusas 280 dar nesupjaustytas? Gal jį verta paimti? Tik su detalėmis ir restauravimu bus liūdna.

                Comment


                  #88
                  Ar yra planų perimti savo žinion Vilniaus autobusų Ikarus 280.64?
                  Žinoma, reiktų pavargti jį atrestauruojant, nes per 7-8 metus jo būklė, nuo buvusios, pablogėjusi..

                  Taip pat ir Jonavos Ikarusą galite paimt savo žinion. Vis tiek būtų džiugiau matyti muziejuje, negu bele kaip numestą ir nykstantį akyse
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #89
                    Iš dviejų 280-ųjų gal vieną sulipdyti pavyktų?

                    Comment


                      #90
                      Kiek suprantu Jonavos 280 Ikaruso būklė labai bloga, nors gyvai jo nesu matęs. Apie Vilniaus 280 taip pat neturiu jokių žinių. Aišku tai, kad rasti tokios būklės 280 koks yra buvęs Rokiškio 256 Lietuvoje turbūt nėra jokių šansų. Bandysiu parašyt laišką Jonavos AP, bus tada aiškiau kiek jie jį įvertins.

                      Comment


                        #91
                        Tuo pačiu ir dėl Vilniaus 280 bei 260-o parašykit laišką VVT, gal perleis sėkmės atveju.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          #92
                          Parašė MTM.lt Rodyti pranešimą
                          Kiek suprantu Jonavos 280 Ikaruso būklė labai bloga, nors gyvai jo nesu matęs. Apie Vilniaus 280 taip pat neturiu jokių žinių. Aišku tai, kad rasti tokios būklės 280 koks yra buvęs Rokiškio 256 Lietuvoje turbūt nėra jokių šansų. Bandysiu parašyt laišką Jonavos AP, bus tada aiškiau kiek jie jį įvertins.
                          Jonavos AP Ikarus 280 jau nebėra...

                          Paskutinė jo foto: 2016-05-11

                          Čia nelabai ką restauruoti yra...
                          Paskutinis taisė rytis001; 2016.12.27, 14:07.
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            #93
                            Tai vat ir žiūriu jog pavėlavau min 2-3 metais, būtu buvę įmanoma surinkt nemažai eksponatų. Užtai ir čiupom Rokiškio 256 nieko per daug nelaukę ir nesiderėję.

                            Comment


                              #94
                              Parašė MTM.lt Rodyti pranešimą
                              Tai vat ir žiūriu jog pavėlavau min 2-3 metais, būtu buvę įmanoma surinkt nemažai eksponatų. Užtai ir čiupom Rokiškio 256 nieko per daug nelaukę ir nesiderėję.
                              O nenorite pabandyti iš Kauno Autobusų perimti VanHool AU124? Nes jo priežiūra KA nelabai rupinasi...
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                #95
                                Viską surinkt aišku norėtusi, bet neišeis, tuo labiau mūsų parke jau yra 8 autobusai ir Škoda tr9, kuriuos reikia atgaivint. Šitas Vanhoolas aišku įdomus, gal ir pasidomėsime juo.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė MTM.lt Rodyti pranešimą
                                  Viską surinkt aišku norėtusi, bet neišeis, tuo labiau mūsų parke jau yra 8 autobusai ir Škoda tr9, kuriuos reikia atgaivint. Šitas Vanhoolas aišku įdomus, gal ir pasidomėsime juo.
                                  Turite Skoda 9tr?! Iš kur gavote jai ne paslaptis?
                                  Ir gal galėtumėt išvardinti visą savo autobusų parką?
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    #97
                                    Tr9 radome pas vieną bitininką.
                                    Turime:
                                    1. Laz 699r Turist2 80m
                                    2. Paz 672
                                    3. Kavz 3207
                                    4. ASČ-03 Černigov
                                    5. Ikarus 256
                                    6. Renault SC-10
                                    7. Volvo B57-60
                                    8. Heuliez Unic 85m.

                                    Comment


                                      #98
                                      Marijampolės Ikarusas yra štai čia: https://goo.gl/maps/BRn6y6oXfDR2 (lyg ir dėjau nuorodą į konkrečią vietą: https://goo.gl/maps/h1vpi5ZuAXB2)

                                      Vilniaus AP Ikarus 260 būklė jau "arti metalo laužo", o Ikarus 280 tai šiek tiek geresnis, bet vis tiek apardytas. Pirmasis stovi 1-ame troleibusų parke (pro tvorą matosi), o antrasis - autobusų parke (kampe, puikiai matosi per tvorą nuo Žvalgų g.)

                                      Jonavos ir Vilniaus ilgi Ikarusai yra skirtingų modifikacijų, todėl ne visai būtų pavykę "iš 1 padaryti 2", juolab, kad vilnietis buvo gerokai remontuotas ir prarado nemažai originalių dalių.

                                      Dėl troleibusų: kažkur buvo straipsnis apie tai, kad vienas bitininkas turi net keletą troleibusų (9Tr, 14Tr).
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė MTM.lt Rodyti pranešimą
                                        Tr9 radome pas vieną bitininką.
                                        Turime:
                                        1. Laz 699r Turist2 80m
                                        2. Paz 672
                                        3. Kavz 3207
                                        4. ASČ-03 Černigov
                                        5. Ikarus 256
                                        6. Renault SC-10
                                        7. Volvo B57-60
                                        8. Heuliez Unic 85m.
                                        Oho tikrai daug! Jie visi vienoje vietoje ar išsidėstę po Lietuva?
                                        Beje Ikarus 280 manau ir geresnės būklės galima iš Lenkijos parsivaryti, ten jų dar tikrai nemažai
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Lenkijoje ne ta modifikacija, be to kapitalinį visi praėję. Nors panaudoti kaip pagrindą (nes važiuojantys ar beveik važiuojantys, tik variklis ten kitas), ir iš Lietuvoje esančių bent vizualiai padaryti panašų į originalą. Bet tai didelis darbas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X