Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusų stotelių statiniai Lietuvos keliuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Autobusų stotelių statiniai Lietuvos keliuose

    Viešojo transporto stotelių ir galinių punktų (žiedų) fotogalerija, diskusijos.

    --------------------------------------------------------------------------

    Nors tai ir nelabai plati tema, bet nelabai radau prie ko prikergti.
    Nupleskinau kelias man grazias autobusu stoteles, ju yra pilna visoje LT, je kas iamzinsit ir kitas imesite:


    jei teisingai atsimenu, kazkada esu mates tokia stotele su stiklu reme priekyje

    Dar viena is tos temos, tokia pati stovi ir Kaune, Paneriu g., bet ti del to, kad miestas issiplete:

    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 12:14.
    פוניקולאַר

    #2
    O taip, aš kiekvieną kart kaimuose atkreipiu dėmesį į šiuos statinius Ir pakvimpa kolūkiu...

    Comment


      #3
      periemiestines stoteles

      Planuojame apsigyventi užmiestyje todėl labai aktualus ir priemiestinis transportas. Gal kas žinote, kas nusprendžia priemiestinių stotelių vietą. Važiuojant Molėtų pl. apie 21km. už Nemenčinės ir Maišiogalos sankryžos yra priemiestinė stotelė. Ji galima sakyti laukuose gal už 100m viena kaimo sodyba, o pavažiavus 1,5 km. yra kelios sodų bendrijos ir labai daug žmonių gyvenančių pastoviai, o dar daugiau besistatančių. Aš suprantu, kad 1,5 km. iki stotelės neatstumas, bet iki jos nueiti galima tik kaimo ganyklomis, jokio kelio nėra arba eiti Molėtų pl. šalikele, kur tikrai nesaugu. Aišku visi dabar ratuoti, bet juk visko būna, o ir vaikams iš mokyklos grįšti norėtusi, kad būtu saugu.

      Comment


        #4
        Dėkui Fui už įdomią temą, būtent šios stotelės man labai patinka

        jei teisingai atsimenu, kazkada esu mates tokia stotele su stiklu reme priekyje
        jei gerai pamenu, tai ne tik priekis buvo stiklintas
        Reiktų pasirausti senuose tėvų albumuose... tikrai ką nors rasčiau
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Daiva, manau logiškiausia dėl tokio dalyko kreiptis į to rajono seniūną.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Nors tema ir sena labai, bet būnant Švedijoje teko matyti labai įvairių, dažniausiai išvis miniatiūrinių autobusų stotelių. Nuotrauka kokybe nepasižymi, nes daryta iš važiuojančio automobilio.

            Comment


              #7
              Tai jei zmoniu mazai tai kam dideliu stoteliu reik ?
              - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
              - Rusija su Amerika kariauja.
              - Ir ką, kaip ten reikalai?
              - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
              - O amerikiečiai?
              - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

              Comment


                #8
                Elektrėnų "centrinė autobusų stotis".
                Foto: vasario 19 d. Taip atrodė dar kovo 14, bet kovo 17 ši medinė stotelė jau buvo įrengta Abromiškėse.

                Comment


                  #9
                  Parašė Daiva Rodyti pranešimą
                  Planuojame apsigyventi užmiestyje todėl labai aktualus ir priemiestinis transportas. Gal kas žinote, kas nusprendžia priemiestinių stotelių vietą. Važiuojant Molėtų pl. apie 21km. už Nemenčinės ir Maišiogalos sankryžos yra priemiestinė stotelė. Ji galima sakyti laukuose gal už 100m viena kaimo sodyba, o pavažiavus 1,5 km. yra kelios sodų bendrijos ir labai daug žmonių gyvenančių pastoviai, o dar daugiau besistatančių. Aš suprantu, kad 1,5 km. iki stotelės neatstumas, bet iki jos nueiti galima tik kaimo ganyklomis, jokio kelio nėra arba eiti Molėtų pl. šalikele, kur tikrai nesaugu. Aišku visi dabar ratuoti, bet juk visko būna, o ir vaikams iš mokyklos grįšti norėtusi, kad būtu saugu.
                  Reikia kreiptis į vietos seniūną (-ę), o jei nepavyksta rasti, tada į rajono savivaldybės atitinkamą skyrių.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #10
                    kazkokia apmirus si tema
                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                    Comment


                      #11
                      Parašė Athens Rodyti pranešimą
                      kazkokia apmirus si tema
                      Tai kodėl gi pats nesiimate jokių veiksmų, kad ją prikelti, jei aktualu?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Athens Rodyti pranešimą
                        kazkokia apmirus si tema
                        Šitam forume yra daugiau tokių temų. Gali eit prikelt
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #13
                          Tarybiniu laiku stoteles zenklas. Is filmo "Mano mazyte zmona", suklijuoti du kadrai.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Tarybiniu laiku stoteles zenklas. Is filmo "Mano mazyte zmona", suklijuoti du kadrai.

                            Atvaizdas
                            Ne tik tarybinių, bet ir dar gerokai senesnių, tokių jau ne labai ir atsimenu.

                            Comment


                              #15
                              Tarybiniu, o kokiu gi kitokiu. Tokiu stoteliu zenklu kai kur buvo islike net nepriklausomybes pradzioje.

                              Comment


                                #16
                                Jos, įtariu tokios buvo beveik visos, pradėjo nykti berods apie 1977 m., patvirtinus naujus kelio ženklus
                                "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                  Jos, įtariu tokios buvo beveik visos, pradėjo nykti berods apie 1977 m., patvirtinus naujus kelio ženklus
                                  Aš manau, kad stotelių ženklai "A", ėmė nykti apie 1985 metus. Vieną nenaudojamą "nušoviau" Marcinkonyse 2001 metais...

                                  Comment


                                    #18
                                    Buvo ju iki mazdaug 1990 metu kai kuriuose atokiuose keliuose. Pavyzdziui, kelyje is Saldutiskio i Labanora. Ten net stoteles buvo tik vienoje kelio puseje, o stodavo autobusai, vaziave abejomis kryptimis. Tokiu ruozu su stotelemis tik vienoje kelio puseje Lietuvoje buvo nemazai. Paskutini karta teko matyti ir pasinaudoti 1998 m. tarp Labanoro ir Joniskio (Moletu rajone).

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė railman Rodyti pranešimą
                                      Aš manau, kad stotelių ženklai "A", ėmė nykti apie 1985 metus. Vieną nenaudojamą "nušoviau" Marcinkonyse 2001 metais...

                                      Comment


                                        #20
                                        Suvalkijos platybės. Autobusų stotelė.


                                        Beje autobusų grafikas panašu, jog galiojantis (arba visai neseniai buvo galiojantis). Kryptis Valavičiai.
                                        http://www.maps4u.lt/ Puslapis apie istorinius žemėlapius.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X