Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Elektėnai dar negavo ir tai bus paskutinis miestas kuris gaus 3 ispanus (1 hybridą ir 2 dujinius).
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
      Elektėnai dar negavo ir tai bus paskutinis miestas kuris gaus 3 ispanus (1 hybridą ir 2 dujinius).
      Tik ka jie su jais veiks?
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
        Tik ka jie su jais veiks?
        Veš keleivius ( aišku jeigu ten jų yra )
        Abrikosai mus išgelbės. ~

        Comment


          Parašė Lucario Rodyti pranešimą
          Veš keleivius ( aišku jeigu ten jų yra )
          O Elektrėnai turi miesto maršrutų?
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
            O Elektrėnai turi miesto maršrutų?
            Neturi. Tik priemiestinius.

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              O Elektrėnai turi miesto maršrutų?
              http://www.eku.lt/index.php?-1840314248
              Abrikosai mus išgelbės. ~

              Comment


                Nori pasakyti kad ispanai važinės į priemiesti?
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Geras vaizdas būtų jei važiuotu Elektrėnai -Vilnius

                  Comment


                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                    Geras vaizdas būtų jei važiuotu Elektrėnai -Vilnius
                    Ar Elektėnai-Kaunas
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      O tarkime parduoti kitiems miestams galima, yra tokia galimybė? Ar šie autobusai skirti būtent tiems miestams ir jie privalo juos eksploatuoti kažkokį tai laikotarpį?

                      Comment


                        Miesto autobusus naudos, kaip priemiestinius? Rimtai?

                        Comment


                          Per pusę Lietuvos miesto autobusai važiuoja, jau nekalbant apie priemiestį
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            O kas čia keisto, kad miesto tipo autobusas kursuos priemiestiniais maršrutais? Kėdainiuose neretai į priemiestį važiuoja Van Hool ir Neoplan. Jonavos Neoplan N4014NF seniau neretai matydavau Kėdainiuose. Pagaliau kai kuriais Vilniaus bei Kauno miesto maršrutais yra važiuojama į priemiesčius.
                            Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2014.11.24, 00:55.

                            Comment


                              Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                              Geras vaizdas būtų jei važiuotu Elektrėnai -Vilnius
                              Tai taip ir bus. Dažniausiai važiuos į Vilnių, Trakus, Vievį bei reabilitacijos ligoninę. Tik ten keleivių srautai yra didžiausi. Gal dar kokiais specialiais darbuotojų maršrutais į elektrinę (jei tokių yra) ar paukštyną (jei jį dar aptarnauja). 227 maršrutas į reab. ligoninę labiausiai panašus į miesto, nes važiuoja ne taip ir toli nuo Elektrėnų. Panašiai ir 206.

                              Beje, užtenka prisiminti šių metų Dainų šventę: kol Telšių vaikai į Vilnių važiavo 10 val. su priemiestinio tipo autobusu, Šilalė ir Šilutė į Vilnių siuntė praktiškai vien miesto autobusus.

                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Ar Elektėnai-Kaunas
                              Kaunieti, tu bent gyvenime matęs tokio maršruto autobusą savo mieste? Ir negi taip sunku atsidaryti maršrutų nuorodą su EKŪ maršrutų sąrašu netgi 3 pranešimais aukščiau?
                              Paskutinis taisė Mettal; 2014.11.24, 09:37.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Suomijoj į priemestinį marųrutą važiuojantį teko matyti miestinį Scania. Tiesa, skyrėsi nuo miestinio tuo jog turėjo mažiau durų (2 poras vietoj 3) ir sėdynės buvo ne miestinio autobuso, o rokios kaip tarpmiestinio ir pats autobusas buvo žemagrindis. Gal ir Elektrėnai tokius užsisakė?

                                Comment


                                  Deja, visiems miestams tiekiami vienodos komplektacijos autobusai. Estai šiuo atveju yra pranašesni: jie už "taršos leidimų" pinigus pirko dyzelinius Irisbus Crossway autobusus, kurių kiekviena partija buvo pritaikyta pagal konkretų autobusus gaunantį vežėją. TAK (Talino AP) gavo miesto mašinas, o ATKO, Samat ir kt. (aptarnauja dalį Talino primiestinių maršrutų) - priemiestines.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Į Telšių gatves išvažiuoja ekologiški autobusai

                                    Comment


                                      Pasirodo, ne visi vairuotojai sako tiesą
                                      Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                                      Comment


                                        Šiandien kaune 820 (10 maršrutas) mačiau lyg ir visai neseniai sumontuotą naują vidinę švieslentę, pagaliau turbūt pradeda tvarkyt šitą spragą naujuose autobusuose.

                                        Comment


                                          /\
                                          Naują tai kitą vietoj gamyklinės ar gamyklinę pavyko priversti veikti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X