Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] VT maršrutų tinklo pertvarka

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Ne, manau, čia visgi neapsieita be Trakų rajono draudimo. Jeigu maršrutas būtų naikinamas Vilniaus iniciatyva- tiesiog būtų panaikintas ir viskas. O su nestojimu Lentvaryje nieko nebus sutaupyta-net atvirkščiai - dėl oro vežiojimo didės nuostoliai.
    Tai ir sakau, kad čia ne privatininkas kaltas, o pati Trakų Savivaldybė.


    Grafikai koreguojami atsižvelgiant į vairuotojų profsąjųngos prašymus. Jos pirmininkas teigia, kad daugelio greitųjų grafikai sudaryti taip, kad vairuotojai tiesiog negali nevėluoti neviršydami greičio.
    Geras vienas komentaras:
    Nesekit pasaku, transporto problemu sprendejai! Sita nauja pasakele apie suspausta grafika ir skubejima reiskia, kad vaziuosite uz 60 min taloneli ir tiek.
    Tenka sutikti, kito varianto nėra.

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Netiesa, 4 maršruto troleibusai ir toliau kursuos savaitgaliais įprastine poilsio dienų trasa (iki Gerosios Vilties st.), bet poilsio dienų tvarkaraštis nesikeičia, todėl ir nerodomas kaip besikeičiantis.
      Nebuvo tada sistemoje savaitgalio tvarkaraščio, pats žiūrėjau

      Comment


        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
        Nebuvo tada sistemoje savaitgalio tvarkaraščio, pats žiūrėjau
        Tai čia amžina klaida- nesikeičiantys tvarkaraščiai prie naujųjų nerodomi, ypač kai poilsio dienų trasa visai kita.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Mano žiniomis 4G maršrute laiko tikrai pakankamai buvo. Tikrai nesuprantu, kam jo ten dar pridėta. Na, o 40 tai šventas maršrutas - ten yra griežtai draudžiama važiuoti greičiau, nei 30 km/h.

          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          12 maršrutas važiuojant į Skaidiškes labai įdomus: tik vienas (antras) reisas bus greitesnis nei iki rugpjūčio 1 dienos, visi kiti reisai važiuos tiek pat laiko. Iš Skaidiškių į Stotį autobusas važiuos ne 39 minutes, o 33.
          Į Skaidiškes laiko buvo skiriama pakankamai, o va tos perteklinės 6 min. priešinga kryptimi buvo labai probleminės ir buvo sulaukiama daugybė skundų dėl autobuso važiavimo anksčiau laiko.

          P.S. dar vienas šedevras: 10 maršrutas d.d. nuo 7:30 iki 19:46 (!!!) skiriamos 6 min. (nuo 16 val. - 7 min.) važiavimui nuo Karaliaus Mindaugo tilto iki Žaliojo tilto. Tai yra tas pats, kas eiti pėsčiomis.
          Paskutinis taisė Mettal; 2013.07.27, 10:19.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą

            Į Skaidiškes laiko buvo skiriama pakankamai, o va tos perteklinės 6 min. priešinga kryptimi buvo labai probleminės ir buvo sulaukiama daugybė skundų dėl autobuso važiavimo anksčiau laiko.
            Į Skaidiškes darbo dieną tikrai per mažai laiko buvo duota.. Galėjo vietoj 33min padaryti 36min.. Analogiškai ir į Stoties pusę. Pats esu važiavęs šiuo maršrutu ir puikiai žinau visą situaciją..

            O savaitgalį iš Stoties į Skaidiškes dar 2min nuimtos ir duotos 28min trasos įveikimui, vietoj buvusių 30min..
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Mettal
              P.S. dar vienas šedevras: 10 maršrutas d.d. nuo 7:30 iki 19:46 (!!!) skiriamos 6 min. (nuo 16 val. - 7 min.) važiavimui nuo Karaliaus Mindaugo tilto iki Žaliojo tilto. Tai yra tas pats, kas eiti pėsčiomis.
              mano manymu pakaktų kokių 3-4 minučių, nes autobusas tikrai gali įveikti greičiau tą atkarpą, už duotas 6-7 minutes. galu gale, transportą galėtų daryti greitesnį truputi, o ne tokį lėtą, kad autobusas bus priverstas tiesiog vos vos vilktis nuo Karaliaus Mindaugo stotelės iki Žaliojo tilto. truputi sakyčiau absurdiška.

              Comment


                Kažkas lygtais šioje temoje minėjo, kad 9-ą troleibusų maršrutą aptarnaus abu parkai. Galima sakyt, jog beveik visi troleibusai (7 iš 10) bus iš pirmo parko. Likę trys - antrojo parko.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Į Skaidiškes darbo dieną tikrai per mažai laiko buvo duota.. Galėjo vietoj 33min padaryti 36min.. Analogiškai ir į Stoties pusę. Pats esu važiavęs šiuo maršrutu ir puikiai žinau visą situaciją..

                  O savaitgalį iš Stoties į Skaidiškes dar 2min nuimtos ir duotos 28min trasos įveikimui, vietoj buvusių 30min..
                  Nesakyčiau, jog darbo dienomis į Skaidiškes važiuoti skiriama per mažai laiko, tiesiog autobusai beveik pastoviai jau iš Stoties išvažiuoja vėluodami. Pradeda laipinti keleivius tada, kai jau turi išvykti iš Stoties, o dar praeina pora minučių, kol norintieji nusipirks bilietus pas vairuotoją. Tas vėlavimas dažnai išlieka viso reiso metu, kartais grafikas pasivejamas. Tačiau man būna labai keista, kad nuo Lydos st. iki geležinkelio pervažos, kur kelias lygus ir platus, net ir vėluodami keleta minučių vairuotojai "neįstengia" išspausti daugiau, negu 50 km/h, juolab, kad šioje atkarpoje esančias stoteles dažnai pravažiuojama nesustojant. O, kad 12 maršrutu autobusai važiuotų panašiai, kaip ir 2g maršrutu - tada ir dabar skiriamo laiko būtų per daug . Priešinga kryptimi, kaip jau minėjau, reikėtų dar šiek tiek nurėžti laiko (kokiom 2 - 3 minutėm) atkarpoje Žirnių st. - Stotis, juolab, kad nuo Žirnių st. iki Pelesos st. yra nuokalnė, o laiko skiriama tiek pat, kiek ir važiuojant priešinga kryptimi, t.y. į kalną. Kiek kitokia situacija piko metu, kai susidaro spūstys prie Liepkalnio g. - Žirnių g. - Minsko pl. sankryžos, tačiau grafikų sudarinėtojai į tai, deja, visiškai neatsižvelgia.
                  O dėl savaitgalio - dabar į Skaidiškes važiuoti skiriamos 27 (o ne 30) minučių, o nuo rugpjūčio 1 d. bus skiriama 28. Atgal lieka tos pačios 33 minutės.

                  Comment


                    nuimtos 6 min. jau yra labai nemažai.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Beje, 3G stos Gedvydžių stotelėje tik važiuodamas link centro.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        nuimtos 6 min. jau yra labai nemažai.
                        Žiūrėsim, gal ir nebus tokių žymių vėlavimų į Stotį, kaip į Skaidiškes (ypač reiso metu, kai važiuos ilgas dujinis Mercedes benz)
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Žiūrėsim, gal ir nebus tokių žymių vėlavimų į Stotį, kaip į Skaidiškes (ypač reiso metu, kai važiuos ilgas dujinis Mercedes benz)
                          Na, ne kartą esu užfiksavęs, kaip iš st. Kineliai iki Stoties trasa įveikiama maždaug per 6 minutėmis trumpesnį laiką, negu reikėtų (pagal senąjį tvarkaraštį). Pavieniais atvejais - ir iki 8 minučių. Autobusai tada važiavo normaliu greičiu, kai kuriose stotelėse nesustodami.

                          Comment


                            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                            Na, ne kartą esu užfiksavęs, kaip iš st. Kineliai iki Stoties trasa įveikiama maždaug per 6 minutėmis trumpesnį laiką, negu reikėtų (pagal senąjį tvarkaraštį). Pavieniais atvejais - ir iki 8 minučių. Autobusai tada važiavo normaliu greičiu, kai kuriose stotelėse nesustodami.
                            O tu nors esi važiavęs 915 Mercedesu, kai vairavo moteriškė? Iki Kelininkų st būdavo kokie 3min vėlavimo, o jau Kelininkų st. būdavome laiku, gal netgi laiko rezervą biški turėdavom..
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              O tu nors esi važiavęs 915 Mercedesu, kai vairavo moteriškė? Iki Kelininkų st būdavo kokie 3min vėlavimo, o jau Kelininkų st. būdavome laiku, gal netgi laiko rezervą biški turėdavom..
                              Esu važiavęs ir galiu pasakyti, jog jos vairavimas niekuo ypatingu neišsiskiria. O apskritai dauguma vairuotojų važiuodami iš Skaidiškių į Stotį iki šiol darydavo taip: iš Skaidiškių išvažiuodavo pora minučių vėliau, negu reikia, gana daug laiko stovėdavo stotelėse "Rudamina" ir "Čekėnų", neskubant pardavinėdami bilietus, o vėliau, vėlgi neskubant, važiuodavo toliau ir kažkur tarp stotelių "Lydos" bei "Žirnių" pasivydavo grafiką, Stotyje būdavo bent pora minučių anksčiau laiko. Aišku, būdavo ir išimčių, tačiau dažniausiai būdavo taip, kaip aprašiau.

                              Comment


                                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                Esu važiavęs ir galiu pasakyti, jog jos vairavimas niekuo ypatingu neišsiskiria. O apskritai dauguma vairuotojų važiuodami iš Skaidiškių į Stotį iki šiol darydavo taip: iš Skaidiškių išvažiuodavo pora minučių vėliau, negu reikia, gana daug laiko stovėdavo stotelėse "Rudamina" ir "Čekėnų", neskubant pardavinėdami bilietus, o vėliau, vėlgi neskubant, važiuodavo toliau ir kažkur tarp stotelių "Lydos" bei "Žirnių" pasivydavo grafiką, Stotyje būdavo bent pora minučių anksčiau laiko. Aišku, būdavo ir išimčių, tačiau dažniausiai būdavo taip, kaip aprašiau.
                                Šiaip tas autobusas, galiu pasakyt, neturi traukos normalios ir velkasi į kalną, todėl važiuojant link Skaidiškių, atvažiuoja su kokiu 3min vėlavimu.. Tarkim Castrosua CS40 ir kiti autobusai, turintys normalią trauką, gali tilpti į 33min.. O į 30min tarpą nė vienas vairuotojas nespėja, pačiam teko atsiliepimus girdėt vairuotojų, kurie dirba savaitgalį 12-am maršrute
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Na, prie visų autobusų tikrai neprisitaikysi. O kad autobusas šiek tiek pavėluos - nieko tokio. Juk svarbiausia yra tai, kad jis nevažiuotų anksčiau laiko.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Na, prie visų autobusų tikrai neprisitaikysi. O kad autobusas šiek tiek pavėluos - nieko tokio. Juk svarbiausia yra tai, kad jis nevažiuotų anksčiau laiko.
                                    Bet kiek žinau už vėlavimus vairuotojams yra nuimama kažkiek nuo atlyginimų.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Ne, jokiu būdu. Nuimama tik už važiavimą anksčiau laiko, ir tai, jeigu tik grafiko laikymasis yra tuo metu tikrinamas (arba kažkas pasiskundė, kad autobuso nebuvo / pravažiavo anksčiau).
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Šiandien išbandžiau 6G. Taip pat pasikalbėjau su pažįstamais iš Naujosios Vilnios, visi kaltina 6G, kad lėtai važiuoja. Pasirodo tai tiesa. Vietoje 24 minučių, autobuse praleidau 29. Nežinau kodėl taip yra. Suprantu, kad mieste G autobusai gali vėluoti, tačiau juk į Naująją Vilnią veda tiesiausias kelias be šviesoforų ir kamščių. Kodėl ten vairuotojai važiuoja taip pat, kaip ir buvusiu 44?

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Šiaip tas autobusas, galiu pasakyt, neturi traukos normalios ir velkasi į kalną, todėl važiuojant link Skaidiškių, atvažiuoja su kokiu 3min vėlavimu.. Tarkim Castrosua CS40 ir kiti autobusai, turintys normalią trauką, gali tilpti į 33min.. O į 30min tarpą nė vienas vairuotojas nespėja, pačiam teko atsiliepimus girdėt vairuotojų, kurie dirba savaitgalį 12-am maršrute
                                          Kas dėl savaitgalio, tai sutinku, jeigu važiuoja triašiai autobusai (vasaros sezonas). Dviašiai kartais spėja. Pavyzdžiui, vakar vakare nežinia kodėl 12 maršrutu dirbo dviašis Volvo 7700 - stotelėje Kineliai (link Skaidiškių) autobusą pamačiau puse minutės anksčiau laiko (pagal mano laikrodį; tai pagal grafiką 20:47). Aišku, dienos metu, kai daugiau keleivių, į šį grafiką įtilpti sunkiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X