Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] VT maršrutų tinklo pertvarka

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    68-as prie Lentvario pervažos.



    Tarp dviejų reisų į Panerius (7:23 ir 7:45) pravažiavo dvi maršrutkės, beveik visi keleiviai lipo į jas.

    Comment


      Parašė Zorro Rodyti pranešimą
      68-as prie Lentvario pervažos.

      Atvaizdas


      Tarp dviejų reisų į Panerius (7:23 ir 7:45) pravažiavo dvi maršrutkės, beveik visi keleiviai lipo į jas.
      Tie mikroautobusai tikri parazitai, vagia autobusų keleivius...
      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

      Comment


        Viskas labai gerai pasiteisino. niurzgos pripras. Taip pat 1G sustojo reformatu st, nors neturejo. O siaip viskas greita.

        Comment


          Hrrr, mikrobai dar vis važiuoja. Ir vagia VVT keleivius.

          Comment


            Parašė Maxas Rodyti pranešimą
            Tie mikroautobusai tikri parazitai, vagia autobusų keleivius...
            Vogimas būtų, jei keleivius surištomis rankomis kištų į mikroautobusus O dabar žmonės tiesiog renkasi, kas jiems patogiau. Savivaldybės problema, kad nesugeba tinkamai gyventojų privilioti į autobusus
            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Hrrr, mikrobai dar vis važiuoja. Ir vagia VVT keleivius.
            Dar vienas iš dangaus iškritęs
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
              Hrrr, mikrobai dar vis važiuoja. Ir vagia VVT keleivius.
              O naikinamas visas "mikrobų" tinklas, ar tik centre? Aš realiai per tą vajų nelabai ir supratau, visi buvo nepatenkinti, bet kur r kaip, tai taip ir nepaaiškino.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Vogimas būtų, jei keleivius surištomis rankomis kištų į mikroautobusus O dabar žmonės tiesiog renkasi, kas jiems patogiau. Savivaldybės problema, kad nesugeba tinkamai gyventojų privilioti į autobusus
                Dar vienas iš dangaus iškritęs
                Tegul važinėja. Bet kiek mačiau, tai mirkobai ir lieka "fifų" transportas, kurioms bendras VT nelygis...
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Tegul važinėja. Bet kiek mačiau, tai mirkobai ir lieka "fifų" transportas, kurioms bendras VT nelygis...
                  Fifų ar ne fifų, bet vis tik viešasis transportas, vežantis žmones. O fifa ar ne fifa - vis tiek žmogus. Ir man jau ramiau, jei žmogus maršrutiniu taksi važiuoja, negu automobiliu. Yra tokių, kurie tikrai į autobusus ir troleibusus nė už ką nesėstų. Ir tai aiškiai parodo, kad tie žmonės protestuoja prieš savivaldybės ir jos vežėjo nesugebėjimą dirbti tinkamai.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Tai kaip dabar su tais mikriukais. Tai išeina, kad jie dirba nelegaliai šiandien ar kaip?

                    Comment


                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                      Fifų ar ne fifų, bet vis tik viešasis transportas, vežantis žmones. O fifa ar ne fifa - vis tiek žmogus. Ir man jau ramiau, jei žmogus maršrutiniu taksi važiuoja, negu automobiliu. Yra tokių, kurie tikrai į autobusus ir troleibusus nė už ką nesėstų. Ir tai aiškiai parodo, kad tie žmonės protestuoja prieš savivaldybės ir jos vežėjo nesugebėjimą dirbti tinkamai.
                      O aš čia rimtai. Ne vieną kartą yra tekę girdėti iš tokių - kokios nešvarios sėdynės, mikrūškėse to nėra (24 maršruto autobuse). O 56 esu girdėjęs, kad ponia nesilies prie turėklų, tik priežasčių kodėl negirdėjau Na, visko būna, visko reikia...
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                        Tai kaip dabar su tais mikriukais. Tai išeina, kad jie dirba nelegaliai šiandien ar kaip?
                        Žiniasklaidoje apie tai jau rašyta. Kol kas savivaldybė mano, kad sutartys nutrauktos ir mano, kad yra teisi, o vežėjai teigia, kad sutartys nutrauktos neteisėtai ir sprendimas negalioja, tad ir toliau dirba. Bilieto kaina yra 3,5 Lt, nes nuo šiandien įsigaliojęs Tarybos sprendimas didinti bilieto kainą. Ji dabar maršrutiniuose taksi bus tokia pati, kaip ir autobusų bei troleibusų viduje, perkant iš vairuotojo.

                        Kol kas atrodo, kad maršrutinių taksi vežėjai dirba senesnėmis, kiek pasikeitusiomis, trasomis. Savivaldybė tiesiog eilinįkart parodė savo nekompetenciją ir nesugebėjimą tinkamai dirbti.

                        Tikėtina, kad prasidės teismai tarp vežėjų ir savivaldybės.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          O aš čia rimtai. Ne vieną kartą yra tekę girdėti iš tokių - kokios nešvarios sėdynės, mikrūškėse to nėra (24 maršruto autobuse). O 56 esu girdėjęs, kad ponia nesilies prie turėklų, tik priežasčių kodėl negirdėjau Na, visko būna, visko reikia...
                          Kuo susijęs keleivio pasisakymas, kad sėdynės nešvarios su fifiškumu? Žmogus moka pinigus ir jis turi teisę reikalauti kokybiškos paslaugos. Prie turėklų ir man kartais šlykštu liestis, nes žinau, kad jie Lietuvoje nėra dezinfekuojami. Pvz., Taline autobusai šluojami kas antrą reisą, ir tai daro ne vairuotojai, o subėga valytojos ir greitai sutvarko - gražu žiūrėti. Net jei ir ten turėklų nedezinfekuoja, tai bent jau maloniau jaučiuosi įsėdęs į autobusą ir salone ant grindų nematydamas besimėtančių šiukšlių. Lietuvoje to dar teks palaukti...
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                            Tai kaip dabar su tais mikriukais. Tai išeina, kad jie dirba nelegaliai šiandien ar kaip?
                            Savivaldybė vilniečius įspėja nevažinėti „mikriukais“

                            Vilniaus „mikriukai“ skelbia karą valdžiai: toliau važinės ir brangins bilietus

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Kuo susijęs keleivio pasisakymas, kad sėdynės nešvarios su fifiškumu? Žmogus moka pinigus ir jis turi teisę reikalauti kokybiškos paslaugos. Prie turėklų ir man kartais šlykštu liestis, nes žinau, kad jie Lietuvoje nėra dezinfekuojami. Pvz., Taline autobusai šluojami kas antrą reisą, ir tai daro ne vairuotojai, o subėga valytojos ir greitai sutvarko - gražu žiūrėti. Net jei ir ten turėklų nedezinfekuoja, tai bent jau maloniau jaučiuosi įsėdęs į autobusą ir salone ant grindų nematydamas besimėtančių šiukšlių. Lietuvoje to dar teks palaukti...
                              Tuo, kad "blizganti", perdegusi soliariume ir vaizduojanti "kas tai aš"... Jeigu tą pasakytų žmogus be jokiu pasimaivymų, tada taip. Kam čia viešai maivytis, užuot pasakius tiesiai šviesiai? O apie šiukšles, tai pvz. Londone sakė normalu autobuse šiukšlinti...
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                Tuo, kad "blizganti", perdegusi soliariume ir vaizduojanti "kas tai aš"... Jeigu tą pasakytų žmogus be jokiu pasimaivymų, tada taip. Kam čia viešai maivytis, užuot pasakius tiesiai šviesiai? O apie šiukšles, tai pvz. Londone sakė normalu autobuse šiukšlinti...
                                Na na, čia jau pradedi įžeidinėjimus ir kalbi su VT nesusijusius dalykus. Savo nuomonę gali pasilaikyti sau, o ne gimdyti negatyvą. Jei tą patį pasakytų kitas, tai jau gerai. Na, žinok, suabejojau tavo brandumu Tai ne tavo reikalas, kaip kitas elgiasi. Siūlau išmokti gyventi šiame pasaulyje taikiai

                                Londone ar ne Londone, bet žema šiukšlinti. Normalu tik nekultūringiems, nepagarbiems kitų atžvilgiu. Kodėl normalu - ne man normalu, o jiems normalu. Jau geriau, kaip sakai, besimaivančių fifų pilnas autobusas, negu vienas kvailys šiukšlintojas
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                  Na na, čia jau pradedi įžeidinėjimus ir kalbi su VT nesusijusius dalykus. Savo nuomonę gali pasilaikyti sau, o ne gimdyti negatyvą. Jei tą patį pasakytų kitas, tai jau gerai. Na, žinok, suabejojau tavo brandumu Tai ne tavo reikalas, kaip kitas elgiasi. Siūlau išmokti gyventi šiame pasaulyje taikiai

                                  Londone ar ne Londone, bet žema šiukšlinti. Normalu tik nekultūringiems, nepagarbiems kitų atžvilgiu. Kodėl normalu - ne man normalu, o jiems normalu. Jau geriau, kaip sakai, besimaivančių fifų pilnas autobusas, negu vienas kvailys šiukšlintojas
                                  Tai kam sau prieštaraut tada? Mus tėvai auklėjo, kad maivytis yra negražu. Dauguma ir nesimaivo, tokių vienetai. Viešoj vietoj emocijas reikėtų pasilaikyti sau. Čia kaip ir VT rėkiantys į telefoną kitiems keleiviams paausyje. Viešoj vietoj ir reikia atitinkamai elgtis, o ne kaip noriu.
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    Tai kam sau prieštaraut tada? Mus tėvai auklėjo, kad maivytis yra negražu. Dauguma ir nesimaivo, tokių vienetai. Viešoj vietoj emocijas reikėtų pasilaikyti sau. Čia kaip ir VT rėkiantys į telefoną kitiems keleiviams paausyje. Viešoj vietoj ir reikia atitinkamai elgtis, o ne kaip noriu.
                                    Jei būčiau žinojęs, kad tau kils klausimas, tai būčiau dar aiškiau parašęs.

                                    Pagal jų suvokimo lygį, pagal su sugebėjimą suvokti, jiems tai yra normalu, kai kultūringajai visuomenės daliai tai nėra normalu. Juk kas nors savaimė nėra normalu arba nenormalu - yra tam tikras atskaitos taškas. Jų požiūriu tai yra normalu. Na tai tegul ir galvoja taip toliau, sėkmės jiems su tokiu mąstymu

                                    Žmonės yra įvairūs - vieni emocingesni, kiti ne. Tai yra to žmogaus charakterio ar manierų savybės. Sakydamas, kad turėtų pasilaikyti sau, tu man keli siaubą - nemaniau, kad dar Lietuvos didmiesčiuose yra tokių konservatyvių ir snobiškų žmonių, kaip tu.

                                    Dėl rėkimo telefonu jau kitas dalykas. Nepradėkime naujų temų, nes šioje skiltyje ne apie tai turėtume kalbėti.

                                    Viešoje vietoje galima elgtis taip, kaip nori, jei nesudarai problemų ar nepažeidi įstatymų. Emocijų reiškimas nėra draudžiamas, tad prašome nesipūsti ir nesistengti varžyti kitų žmonių savo nuobodžiais ir atgyvenusiais pasisakymais

                                    Žmonės nėra robotai. Gyvenkime su emocijomis - bus linksmiau gyventi Viena iš priežasčių, dėl ko man patinka naudotis VT - nes jame matau įvairiausio sluoksnio žmonių, jaučiuosi socialinio gyvenimo sūkuryje. Tai puiki vieta mokytis būti socialiu (t.y., mokėti sugyventi taikiai su visais, neerzinti savęs ir kitų dėl to, kad kažkuris elgiasi ne taip, kaip tu įpratęs. Čia, vėlgi patikslinsiu, nes turbūt nesupratai, turiu omenyje įstatymams nedraudžiamus atvejus).

                                    Sveikinu suvokus, kad gyveni demokratinėje valstybėje su liberalėjančia visuomene
                                    Paskutinis taisė Ametistas; 2013.07.01, 09:13.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Dar vienas iš dangaus iškritęs

                                      Vagia, nes nesilaiko grafikų, (numatytų maršrutų...?), o taip pat dažnai pažeidinėja KET, taiip sukeldami pavoju keleiviams (pasakykit kad taip nebūna, ir pasakysiu kad neesat važiave "mikruške")

                                      Comment


                                        Parašė BadaBada Rodyti pranešimą
                                        Vagia, nes nesilaiko grafikų, (numatytų maršrutų...?), o taip pat dažnai pažeidinėja KET, taiip sukeldami pavoju keleiviams (pasakykit kad taip nebūna, ir pasakysiu kad neesat važiave "mikruške")
                                        Autobusų, troleibusų vairuotojai irgi kartais nesilaiko grafikų, pažeidinėja KET, sukelia pavojų. Žiniasklaidoje rasime daugiau straipsnių, aprašančių atvejus, kai autobusų ar troleibusų vairuotojai partrenkia pėstįjį, o ne maršrutinių taksi. Kad maršrutiniai taksi kartais dirba netvarkingai neigti irgi negaliu. Bet ši netvarka nėra vien įmonių, bet tai ir savivaldybės atsakomybė. Jei tokia netvarka, vadinasi, per mažai kontroliavo arba tai darė neefektyviai, nemokšiškai.

                                        Dėl mano patirties naudojantis maršrutiniais taksi: burti iš tirščių ir meluoti apie jus irgi galėčiau. Siūlau nespėlioti.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Pristatau vilniaus autobusų maršrutų schemą, galiojančią nuo liepos 1 d.
                                          http://www.marsrutai.lt/tinklarastis/5323.aspx

                                          Gero naudojimo!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X