Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Nuo spalio 1 d. grąžinamas 35A maršrutas, tik jau kitu - 65 numeriu. Plačiau>>>
    56 ir 50 netelpa žmonės? Jūs juokaujat? Tik ryte kai kuriais reisais jie gali būti perpildyti, bet tik ne popiet - kiek mačiau 56, jis visada pustuštis važinėjo.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      56 ir 50 netelpa žmonės? Jūs juokaujat? Tik ryte kai kuriais reisais jie gali būti perpildyti, bet tik ne popiet - kiek mačiau 56, jis visada pustuštis važinėjo.
      Bent jau tie autobusai, kurie veža Baltupių studentus, tai tie nuo 6:30 iki 17:00 tikrai pilni važinėja.

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Tai čia faktas, kad nesąmoningi 76-o maršruto užsukimai bus panaikinti. Gali būti, kad bus grafiko jungimas 65+76 arba 65+35
        Na dėl šito tai labai abejoju. Su tokia numatoma 65-ojo maršruto trasa (važiuos kvartalinėmis Balsių gatvelėmis) ir grafiku (jei autobusas36 sako tiesą, darbo dienomis važiuos du autobusai visą dieną ), ten greičiausiai važiuos tik midibusai bei Noge mikroautobusai.

        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        56 ir 50 netelpa žmonės? Jūs juokaujat? Tik ryte kai kuriais reisais jie gali būti perpildyti, bet tik ne popiet - kiek mačiau 56, jis visada pustuštis važinėjo.
        Na, 50 "studentišku" metu keleivių pakanka, tai gal ir logiška, trūkstant ilgų autobusų, kiek tankinti maršruto tvarkaraštį.
        O štai 56 po reformos kažkaip apskritai tapo mažai reikalingu maršrutu. Ir nenuostabu- atsirado 3G, smarkiai sutankinti 40 ir 53.
        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2013.09.25, 19:55.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Realiai A56 kokiai jungčiai galėtų būti dabar naudingas? Fabijoniškėse nuo tos dalies, kur 3G nevažiuoja iki Europos aikštės? Bet ar pakankamai keleivių bus toje atkarpoje?

          Manau A56 galima smarkiai retinti ir paleisti trumpus autobusus net ir piko metu
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Manau A56 galima smarkiai retinti ir paleisti trumpus autobusus net ir piko metu
            Jis ir taip ne ypač dažnai kursuoja, o autobusai visi - tik trumpi.
            Bet Vilnietizz klausimas vis tiek atviras - autobusai ne guminiai, ir jų skaičius - ne begalinis. Jau dabar reguliariai dirba mokomosios Karosa, tai iš kur dar traukti trumpų ir mažos talpos autobusų? Ilgų neužtenka visiems greitiesiems, o mažieji autobusai genda, todėl vakar 88 dirbo 14 vietų (daugiau juo keleivių vežti draudžia KET) Peugeot Boxer.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              O ar nors minimaliai gelbėtų situaciją, jeigu likusius donorus Saffle išleisti į liniją (kaip ir 818-ą)?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Kaži, ar kada planuoja tuos naujus mini autobusus perdažyt tokiom spalvom, kaip ir visus, tvarkingai. Balta su geltona kažkaip nedera - joks kitas transportas Vilniuje taip nežymimas. Galėtų perdažyt kaip senamiesčio autobusus, o tuos, kurie nevažiuoja po senamiestį - taip pat, tik be užrašų ir paveiksliukų

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  <...> Ilgų neužtenka visiems greitiesiems, o mažieji autobusai genda, todėl vakar 88 dirbo 14 vietų (daugiau juo keleivių vežti draudžia KET) Peugeot Boxer.
                  O ar negeriau būtų buvę Peugeot Boxer siųsti į A61, o Vanhool arba Cito, siųsti į A88?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė keksas Rodyti pranešimą
                    o tuos, kurie nevažiuoja po senamiestį
                    Tokių nėra. Viskas važiuoja visur, kur tik gali, kad tik būtų kuo mažiau nutrauktų reisų.

                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    O ar negeriau būtų buvę Peugeot Boxer siųsti į A61, o Vanhool arba Cito, siųsti į A88?
                    Vidury pamainos keisti autobusus? Tokia praktika pas mus netaikoma, o ir konkrečiai šitas pasiūlymas yra net blogesnis. 88 turi alternatyvų, o 61 tarp Nemėžio ir Kuprioniškių - nelabai. 61 maršruto vieno autobuso užpildymas kur kas didesnis, nei vieno 88-o.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      NUO SPALIO 1 D. KEIČIAMI KAI KURIŲ AUTOBUSŲ IR TROLEIBUSŲ MARŠRUTŲ TVARKARAŠČIAI

                      Informuojame, kad atsižvelgiant į keleivių prašymus, atliktų keleivių srautų tyrimų rezultatus nuo š. m. spalio 1 d. (antradienio) keičiami 2G, 20, 24, 34, 43, 46, 49, 50, 52, 56, 58, 59, 60, 73, 76, 115 autobusų maršrutų ir 2, 4, 7 troleibusų maršrutų tvarkaraščiai. Keleivių patogumui 46, 49, 50, 56, 58, 73, 115 maršrutų autobusai ir 7 maršruto troleibusai važiuos dažniau.
                      Atsižvelgiant į vilniečių prašymus bei pastabas, 76 Ateities g.–Sakališkės–Bireliai maršruto autobusai nebeužsuks į Ožkinius, Pagubę ir Balsių mokyklą. Ožkinių, Naujųjų Verkių, Balsių, Pagubės, Birelių gyventojų (ir ypač moksleivių) poreikiams atidaromas naujas autobusų maršrutas 65 Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Pagubė–Bireliai. Šio maršruto eismo grafikas bus priderintas prie pamokų tvarkaraščių.
                      Pagaliau gerinamas Baltupių gyvenimas.

                      Comment


                        2G maršruto autobusai, važiuodami link Stoties, Gerosios Vilties stotelėje stos kartu su trolebusais, t.y., už sankryžos esančioje stotelėje nebestos
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Prikolas:
                          Vilniuje nuo šiol internetu galima stebėti autobusų ir troleibusų važiavimo greitį:
                          http://www.vilnius.lt/index.php?400865569
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Dažniau važiuos šių maršrutų autobusai:
                            46 d.d. +2 autobusai (1 pamaininis ir 1 pertraukiamas).
                            49 d.d. +1 pertraukiamo grafiko autobusas.
                            50 d.d. +1 pertraukiamo grafiko autobusas.
                            56 d.d. +1 pertraukiamo grafiko autobusas.
                            58 d.d. +1 pertraukiamo grafiko autobusas.
                            65 kursuos tik darbo dienomis. važiuos 2 autobusai nuo 6 iki 19 val. Per daug valandų vienai pamainai, bet per mažai- dviem. Todėl pamainos bus labai trumpos - apie 6.30 val. Beje, važiuos pro Balsių mokyklą kaip ir dabartinis 76, daugiau į Balsių gilumą nelįs.
                            73 d.d. +2 pertraukiamo grafiko autobusai.
                            115 d.d. +1 pertraukiamo grafiko autobusas. Beje, vienas iš pertraukiamo grafiko autobusų kursuos sutrumpinta trasa Antakalnis - Kalno g.
                            52 ir 60 greičausiai transporto priemonių skaičius nesikeis, čia, man atrodo, tik kažkokia importavimo klaida.

                            Troleibusai:
                            7 d.d. +1 pertraukiamo grafiko troleibusas.

                            Taigi nuo spalio 1 dienos į gatves darbo dienomis išvažiuos 334 autobusai (11 daugiau nei dabar) ir 186 troleibusai. Viso - 520 transporto priemonių.
                            Galima tik spėlioti, iš kokios planetos bus traukiami autobusai skylių užkamšymui.

                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            2G maršruto autobusai, važiuodami link Stoties, Gerosios Vilties stotelėje stos kartu su trolebusais, t.y., už sankryžos esančioje stotelėje nebestos
                            Tai kad ne tik 2G- visi autobusai link centro nuo šiol stos toje pačioje stotelėje, kaip ir troleibusai. Stotelė už sankryžos yra naikinama.
                            Taip pat, atskiros autobusų ir troleibusų Gerosios Vilties stotelės (centro link) sujungiamos į vieną: keleivių patogumui autobusai sustos dabartinėje troleibusų stotelėje.
                            Paskutinis taisė Vilnietizz; 2013.09.27, 21:44.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Ar tik nebus prikelti Saffle autobusai, kurie kovą pastatyti patvory ir alia "užkonservuoti"?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                2G vėl didinamas trasos įveikimo laikas: pirmieji reisai nuo 35 minučių iki 37 minučių; ryte piko metu nuo 48 minučių iki 53 minučių; dienos metu nuo 44 iki 48 minučių.
                                a24: mažinamas trasos įveikimo laikas dienos metu 5 minutėm.
                                a34: mažinamas trasos įveikimo laikas 2 minutėm.
                                a49: mažinamas trasos įveikimo laikas 1 minute.
                                a50: ryte mažinamas trasos įveikimo laikas 2 minutėm, dienos metu - 1 minute.
                                a73: ryte mažinamas trasos įveikimo laikas 2 minutėm, dienos metu - 1 minute.

                                Comment


                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  a24: mažinamas trasos įveikimo laikas dienos metu 5 minutėm.
                                  Ir labai gerai, kad mažinamas. Į Gedimino pr. stotelę link Fabijoniškių atvažiuoja tai 3, tai 4 min. anksčiau.

                                  Beje, labai patiko 65 maršruto laiko paskirstymas
                                  Dabartinis 76 maršrutas Ožkinių žiedas 14:16 - Bireliai 15:00.
                                  „Naujas“ 65 maršrutas Ožkinių žiedas 14:16 - Bireliai 14:51.
                                  Taigi, dabar 76 be užsukimo į N. Verkius važiuoja 44 min., o 65 su užsukimu - 35 min.! Va kiek perteklinio laiko buvo šiame ir buvusiame 35A maršrute.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2013.09.28, 09:39.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Galima sakyti pirmasis maršrutas, kuriame bus normaliai duotas laikas trasos įveikimui
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Nelabai galima. Yra ir kitų maršrutų su geru laiko skirstymu.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        32-ame maršrute padarė naują stotelę Gineitiškės.
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Tai 2G dabar nuo T16 skirsis 4 minutėm (čia mano matuotu laiku, gal kitais laikais ir kitaip skirsis). Man toks jausmas, kad dabar jau visiškai be priežasties buvo padidintas trasos įveikimo laikas...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X