Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užsienio vežėjų autobusų Lietuvoje fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Kazachstanas yra, Azerbaidžanas yra.
    O ten tuo labiau nesvarbu metai, bele pigu. Šiap nesupykčiau, kad jie liktų Lietuvoje pas kažką.
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Svarbu. Jie turi pinigų ir gali pirkti geresnę techniką. Rusija neperka senienų iš viso, Baltarusija vykdo savo autobusų pirkimo politiką. Ukraina taip pat, tik pas juos problemos su dideliais autobusais. Nauji Bogdanai brangūs, todėl kai kur perkama vakarietiški naudoti autobusai, nors jie irgi nepigūs, nes yra dideli muitai. Armėnija, Gruzija - ubagynas. Vidurinėje Azijoje Kazachstanas geriausia laikosi ir iš Lietuvos daug naudotų automobilių perka.

      Comment


        o nebus kokio meteoritturo? nors, kadangi vvt atsisakys(?) jų paslaugų, tai kažin ar verta investuot jiems.

        Comment


          Jei nėra su kuo vežti, turimi byra, tai gal ir perka. Atsisakys sienienų net ir tame pačiame Visagine. Nors IAE ir kitų įmonių darbuotojų vežiojimui tokie miesto tipo autobusai su mažai sėdimų vietų yra blogas pasirinkimas.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Jei nėra su kuo vežti, turimi byra, tai gal ir perka. Atsisakys sienienų net ir tame pačiame Visagine. Nors IAE ir kitų įmonių darbuotojų vežiojimui tokie miesto tipo autobusai su mažai sėdimų vietų yra blogas pasirinkimas.
            Visagine, yra pagrindinė jų remonto bazė, beje jie naudoja specialiesiems reisams MB O345, bei krūvą iš Vilniaus parvarytų autobusų, nemanau, kad jie būtent Visaginui, o Vilniuje dar yra ką atnaujinti. Be to paskutiniai jų pirkimai buvo partijomis, tad Meteorit turas galėjo juos įsigyti.

            Comment


              Vilniuje jie laikinai ir iki šių metų pabaigos jų tikrai neturėtų likti, jei nebus dar pratęsimo. Todėl jei jau perkami Vilniui, tai tik ne dėl to, kad atnaujintų, o dėl to, kad važiuotų iki sutarties galo ir dėl senų autobusų gedimų nebūtų problemų.

              Comment


                Šįvakar prie 2-ojo troleibusų parko Vilniuje. MAN SD200 su estų tranzitiniais numeriais (ex BVG Berlin).
                Click image for larger version

Name:	DSC_9486.JPG
Views:	46
Size:	307,7 kB
ID:	1618201
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                  2018 01 29, keturi autobusai "Mercedes Benz Citaro" laive, iš Kylio pakeliui į Klaipėdos uostą. Priekis ir galas raudoni, šonai balti, jokių "firminių" užrašų nėra, tik įspėjimai ant durų vokiškai.
                  Jei žinoma kuriam miestui, patalpinkite į atitinkamą fotogaleriją. Pagal dažymo schemą tiktų Kauno rajonui.
                  Vis dėl to tai Panevėžiečiai, vienas jau dirbą.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    King Long XMQ6129Y iš Pskovo, Vilniuje.
                    King Long XMQ6129Y #О 746 КТ 60, Vilnius by Rytis Z., on Flickr

                    King Long XMQ6129Y #О 746 КТ 60, Vilnius by Rytis Z., on Flickr
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      "Göppel" (MAN NM223) midibusas, priklausęs Vokietijos "SüdbadenBus" GmbH, vasario 26d. laive, pakeliui į Klaipėdos uostą. Galbūt nupirktas"rajoninio" autobusų parko.

                      Comment


                        "Mercedes Benz Citaro" autobusai, gabenti laivu į Klaipėdos uostą, gamyklinės lentelės viduje "Evobus" GmbH, autobusai dviduriai, galbūt Klaipėdos vežėjų pirkinys:

                        vienas kovo 6d. :



                        ir du kovo 8 d. :



                        Comment


                          Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                          gamyklinės lentelės viduje "Evobus" GmbH
                          VIN žinomi?

                          Comment


                            Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                            "Göppel" (MAN NM223) midibusas, priklausęs Vokietijos "SüdbadenBus" GmbH, vasario 26d. laive, pakeliui į Klaipėdos uostą. Galbūt nupirktas"rajoninio" autobusų parko.
                            http://www.part.lt\/img\/06eb7f3a2d8...63d30c0442.jpg
                            99% kad tai jis: http://fotobus.msk.ru/vehicle/833912/

                            Nupirktas Mažeikių AP, numeris KDH864.

                            Comment


                              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                              VIN žinomi?
                              Deja ne, buvau padaręs fotografijų, bet jose neįžiūrimi VIN.
                              Pasitelkus atmintį, pirmąjį pavyko surasti: http://fotobus.msk.ru/vehicle/1134348/

                              Parašė Briedis Rodyti pranešimą

                              99% kad tai jis: http://fotobus.msk.ru/vehicle/833912/

                              Nupirktas Mažeikių AP, numeris KDH864.
                              Taip, šis, įdomu atvykusius autobusus "sugaudyti" jau Lietuvoje.
                              Paskutinis taisė Raivo; 2018.03.19, 00:02.

                              Comment


                                Parašė Raivo Rodyti pranešimą

                                Deja ne, buvau padaręs fotografijų, bet jose neįžiūrimi VIN.
                                Pasitelkus atmintį, pirmąjį pavyko surasti: http://fotobus.msk.ru/vehicle/1134348/
                                .
                                Jūsų nurodytas panašu, kad dirba Vilniuje, Gariūnų nemokamuose maršrutuose, tik įdomu kur dar kiti pasidėjo
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Kur pasidėjo kol kas neaišku, bet preliminarūs duomenys žinomi

                                  Antrasis ex RD-SE 626, VIN WEB62804313106208
                                  Trečiasis 99%, kad ex RD-SE 484.

                                  Comment


                                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                    Kur pasidėjo kol kas neaišku, bet preliminarūs duomenys žinomi

                                    Antrasis ex RD-SE 626, VIN WEB62804313106208
                                    Trečiasis 99%, kad ex RD-SE 484.
                                    Antrasis taipogi jau įregistruotas, KHL029 TA eita Šilutėje, tad gal vietinis parkas nusipirko. Tik, kad registruotas kaip mėlynas, o nuotraukose yra baltas ir raudonas :/
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                      Antrasis taipogi jau įregistruotas, KHL029 TA eita Šilutėje, tad gal vietinis parkas nusipirko. Tik, kad registruotas kaip mėlynas, o nuotraukose yra baltas ir raudonas :/
                                      Dabar jau aišku. Visi duomenys rodo, jog tai KlAP'o autobusai. Jie autobusus perka per neaiškų UAB'ą Šilutėje. Trečiasis KHL028, numerių skaičiai gražiai sutampa su būsimaisiais garažiniais.

                                      Comment


                                        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                        Kur pasidėjo kol kas neaišku, bet preliminarūs duomenys žinomi

                                        Antrasis ex RD-SE 626, VIN WEB62804313106208
                                        Trečiasis 99%, kad ex RD-SE 484.
                                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                        Antrasis taipogi jau įregistruotas, KHL029 TA eita Šilutėje, tad gal vietinis parkas nusipirko. Tik, kad registruotas kaip mėlynas, o nuotraukose yra baltas ir raudonas :/
                                        Labai daugelio įvairių tipų autobusų pirmoji TA būna Šilutėje. Paskui jie atsiduria įvairiuose Lietuvos kampeliuose
                                        Matyt, Šilutėje yra kažkoks stambus autobusų perpardavinėtojas

                                        O tai, kad spalvos skiriasi, gali reikšti, kad:
                                        a) neteisingai atpažintas (nelabai nesuprantu, pagal ką? )
                                        b) mano spėjimas – perdažytas mėlynai Klaipėdos maršrutams.

                                        UPD: tik dabar pamačiau, kad, kol rašiau savo pranešimą ir rinkau informaciją, Briedis jau viską sudėliojo į vietas
                                        Tačiau ir vėl nelabai suprantu,kokie "duomenys rodo, jog tai KlAP'o autobusai"?
                                        Pagal spalvą – sutikčiau, kad tai tikriausiai Klaipėdai. O daugiau – tik pagal tai, kad "numerių skaičiai gražiai sutampa su būsimaisiais garažiniais" (potencialiais)?
                                        Paskutinis taisė aRa; 2018.04.14, 09:42.

                                        Comment


                                          Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                          O tai, kad spalvos skiriasi, gali reikšti, kad:
                                          a) neteisingai atpažintas (nelabai nesuprantu, pagal ką? )
                                          b) mano spėjimas – perdažytas mėlynai Klaipėdos maršrutams.
                                          Atpažintas pagal paieškas gūglėje ir laimingus sutapimus Suvedus werkstattfahrt citaro surasta šio autobuso nuotrauka, kuri vedė į pardavimo skelbimą. Skelbime buvo gam. lentelės foto. Tada pagal VIN surasta autobuso istorija.

                                          Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                          UPD: tik dabar pamačiau, kad, kol rašiau savo pranešimą ir rinkau informaciją, Briedis jau viską sudėliojo į vietas
                                          Tačiau ir vėl nelabai suprantu,kokie "duomenys rodo, jog tai KlAP'o autobusai"?
                                          Pagal spalvą – sutikčiau, kad tai tikriausiai Klaipėdai. O daugiau – tik pagal tai, kad "numerių skaičiai gražiai sutampa su būsimaisiais garažiniais" (potencialiais)?
                                          Ir pagal spalvą, ir pagal skaičiukus Bet svarbiausi savininko duomenys. Patikrinti, ar autobusai priklauso KlAP'ui, galima per Lietuvos draudimą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X