Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Telšių apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Telšių apskrities viešasis transportas

    Ir dar. Mazeikiu miesto autobusai.
    Miesto autobusu yra berods 4 marsrutai. Vaziavimo intervalas - po 1-2 reisus per valanda piko metu.



    Priemiestinis Autosan H9-35.01


    #2
    Turiu šviežienos. Mažeikių AP












    Paskutinis taisė Eimantas; 2010.06.18, 01:16.

    Comment


      #3
      Žiemiškos nuotraukos iš Mažeikių.

      Pagrindinis vežėjas yra be abejo Mažeikių AP. Keletą priemiestinių maršrutų aptarnauja privatus vežėjas tačiau jie prasideda ne autobusų stotyje, o šalia esančioje stotelėje. Miesto maršrutus aptarnauja privatus vežėjas vežantis mikroautobusais (bene du-trys pastoviai dirba), taip pat 4-tą maršrutą aptarnauja Mažeikių AP.



      Privataus vežėjo mikroautobusas.








      Besidomintiems numeriukais, tai šio Autosan garažinis pakeistas po remonto, dabar du Autosan turi tokį patį




      Žinoma, Ikarusai. Važinėjantis liko tik vienas, jo būklė išties nebloga.


      Nurašytasis.


      Mažeikių AP neseniai gana stipriai atsinaujino, gaila, tačiau eiliniai mažeikiškiai to tikriausiai nepajus, nes visi naujai įsigyti autobusas dirba tik užsakomuosiuose-specialiuose maršrutuose, pagrinde į Mažeikių naftą. Seniau šiuos maršrutus aptarnavo kita įmonė, bet dabar konkursą laimėjo Mažeikių AP.

      Štai vieno neekonomiško ir dažnai gendančio Volvo foto. Informacija apie visus naujus autobusus yra http://fotobus.msk.ru


      Skuodo AS Wiima


      Tolimojo susisiekimo maršrutus aptarnaujančių autobusų nuotraukos Mažeikiuose
      Paskutinis taisė Raikkonen; 2012.10.27, 19:44.
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        #4
        Super geras reportažas

        Comment


          #5
          Gal kas zino kokius reisus aptarnauja Mazeikiu AP pilkieji Autosan'ai GN 207, 208?

          Comment


            #6
            Mažeikių AP Karosa.



            Comment


              #7
              Autobuso vairuotojas pagailėjo žmogaus ir nukrypo nuo maršruto.
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                #8
                Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                Gal kas zino kokius reisus aptarnauja Mazeikiu AP pilkieji Autosan'ai GN 207, 208?
                Priemiestinius. O jie nuolat keičiasi.

                Comment


                  #9
                  MAŽEIKIŲ AP NAUJIENA:







                  Atsiprašau už kokybę. Po ranka buvo tik "muilinė"
                  www.autobusas.4l.lt +
                  www.facebook.com/Autobusas4l

                  Comment


                    #10
                    Mažeikių autobusų parke – nauji „Mercedes-Benz“

                    Pasak parko vadovo, mažeikiškiai artimiausiu metu planuoja įsigyti ir didesnės talpos prestižinės markės autobusą.
                    http://ebus.lt/lietuvoje-ir-pasaulyj...edes-benz.html

                    Comment


                      #11
                      Mažeikiai

                      2013 10











                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        #12


                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          #13
                          Jus man paaiškinkit kam visi šitie modernus ir gražūs autobusai?
                          http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=2398&did=2241
                          http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=1242&did=2241
                          http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=1151&did=2241
                          http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=291&did=2241
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            #14
                            Mažeikių naftos darbuotojų vežimui.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              #15
                              Aišku taip nuvažiavus Į mažeikius ju marsrute nepamatysiu?
                              Reikės eiti prie mažeikiu naftos?
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                #16
                                Mieste jie bus, tačiau reikia pataikyti ant tokio laiko momento, kai jie veža darbuotojus į pamainą / po darbo.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  #17
                                  O kada tie laikai?
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    #18
                                    Fotoreportažas iš Rietavo.
                                    Rietavo sav. keleivius veža UAB "Šakyna". Įmonė registruoja Raseinių raj. Pagrindinė priemiestinių autobusų paskirtis - moksleivių vežimas. Todėl kai kurie maršrutai neoficialiai prasideda prie gimnazijos ir tik tada autobusai užsuka į autobusų stotelę. Visi autobusai važiuoja darbo d., kai kurie atskiromis, bet yra du maršrutai II ir IV mėn. sekmadienį. Per moksleivių atostogas autobusai važiuoja tik atskiromis savaitės dienomis ir tik keliais maršrutais.

                                    Visiems maršrutams aptarnauti pakanka 4 transporto priemonių. Rezerve tikriausiai dar yra koks vienas mikroautobusas.
                                    Visose nuotraukose važiuojama iš gimnazijos link autobusų stotelės.









                                    Autobusų stotelė ir KLAP'o autobusas.

                                    Paskutinis taisė Al1; 2015.04.03, 19:40.

                                    Comment


                                      #19
                                      PLUNGĖ

                                      Kiek pasikeitusi Plungės autobusų stotis - neliko plytinės "stoginės", dėl saugumo ji buvo nugriauta.


                                      Kaip stotis atrodė anksčiau galima pamatyti Al1 nuotraukose.

                                      Plungės AP neseniai pratęsė sutartį su miesto savivaldybę dėl miesto ir rajoninių maršrutų aptarnavimo, dėrėjosi dėl geresnių sąlygų, matyt jas ir gavo, nes savo techniką kiek atsinaujino.
                                      Du Neoplan N4007NF dirbo 5-ame ir 8A maršrutuose.


                                      Kita naujai įsigyta technika - mikroautobusai. Dirba jie tiek mieste, tiek priemiestyje. Beje, visi su automatinėmis durimis.




                                      Ko gero prvivačių vežėjų mikroautobusai važinėję 4-ame maršrute.




                                      Kiti miesto maršrutuose važinėję autobusai.




                                      Priemiestis - vienintelis standartinio ilgio Plungės AP autobusas važiavo į Rietavą




                                      Tikrai maniau, kad po tiek mikroautobusų PAZ'ikų pas juos neliko, visgi, vienas dar važinėja.


                                      Privataus vežėjo Mivada transportas


                                      Paskutinis taisė Raikkonen; 2015.10.16, 21:06.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        PLUNGĖ

                                        Visa kita naujai įsigyta technika - mikroautobusai. Dirba jie tiek mieste, tiek priemiestyje. Beje, visi su automatinėmis durimis.
                                        Atvaizdas
                                        Kol Nepradėjot "Stumt" kad mėlavau turiu pasiteisinima. Ta patį vairuotoja paskui mačiau už kito autobuso vairo.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X