Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Svirkos Säffle 8500, Vilnius-Švenčionys
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Trakų Autobusų parkas, tai "dėve, dėve". Bet tai visai suprantama, kai autobusų vairuotojai kaip minimum pusei keleivių bilietų neduoda*.

      *bent taip jau buvo prieš kelis metus, kai teko važiuoti. Iš tikrųjų, tai Trakų savivaldybę reikėtų uždaryti.

      Comment


        Trakų traukinukas.





        Comment


          Kaip dabar yra su priemiestinių maršrutų sustojimu Grigiškėse, kai yra uždarytas įvažiavimas iš A1 į Mokyklos g.? Konkrečiai - ar užsuka Centvalio 255, 269, bei Trakai - Lentvaris - Vilnius į Grigiškes? Pastarasis turbūt išvis pravažiuoja nesustodamas niekur?
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Kaip dabar yra su priemiestinių maršrutų sustojimu Grigiškėse, kai yra uždarytas įvažiavimas iš A1 į Mokyklos g.? Konkrečiai - ar užsuka Centvalio 255, 269, bei Trakai - Lentvaris - Vilnius į Grigiškes? Pastarasis turbūt išvis pravažiuoja nesustodamas niekur?
            Tai TOKS'as ir prieš tai sustodavo tik Lentvario g. stotelese, paskui tik Gariūnai.
            O Centvaliai tikriausiai užsuka į Kovo11-os g. pro Lukoilą.

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Kaip dabar yra su priemiestinių maršrutų sustojimu Grigiškėse, kai yra uždarytas įvažiavimas iš A1 į Mokyklos g.? Konkrečiai - ar užsuka Centvalio 255, 269, bei Trakai - Lentvaris - Vilnius į Grigiškes? Pastarasis turbūt išvis pravažiuoja nesustodamas niekur?
              269 mačiau užsuka, ir apsisuka ties IKI Cento.
              Netgi mačiau Elektrėnų autobusą užsukusį prie Norfos!
              Kiti kol neveikia joks sustojimas nestoja, nebent išmaldauji vairuotoją.

              Comment


                Dėkoju už atsakymus.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Elektrėnų komunalinio ūkio autobusai, spėju, į 68 autobuso žiedą, važiuodami į Vilnių, užsuka dėl to, kad nebėra Grigiškių stotelės prie A1 link miesto.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Nuo liepos 1 dienos Šalčininkų AP atsiėmė iš Aminex'o Rūdninkų krypties maršrutus.
                    Šiandien 230 maršrute Vilniaus autobusų stotis - Rūdninkai dirbo vienas iš Šalčininkų AP turimų dviejų Mercedes benz O550 Integro.
                    Dariaus ir Girėno gatvėje.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Irzimo naujausias pirkinys - Setra S315UL. Tai trečiasis Irzimo eksploatuojamas šio modelio autobusas.
                      Vakar Stotyje, 227 maršrute
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Kaimelio stotelė, baigiamoje rekonstruoti Vilniaus g. Trakuose.







                        Comment


                          Tvarkomos stotelės Lentvaryje link Trakų.







                          Paskutinis taisė Zorro; 2017.10.01, 23:09.

                          Comment


                            MB Sprinteriai šiandien Grigiškėse, o čia nurašyti -
                            http://fotobus.msk.ru/vehicle/188594/#n200389
                            http://fotobus.msk.ru/vehicle/240659/#n253786




                            Comment


                              Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                              Kad labai jau įdomiai jų TA istorija atrodo DCG 599 nėjo TA apie 3 metus, rida nusukinėta...
                              CZU 655 du metus nenaudotas, po to rida nusukta visiškai iki 1, 'iš lempos' vėl atsiranda 500k, tada metus su puse toks jausmas išvis nenaudotas, nes ridos pokytis - nulis... Kosmosas kažkoks
                              Paskutinis taisė Mettal; 2017.10.02, 09:21. Priežastis: Išimtos nuotraukos iš citatos - tai visiškai nebūtina
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Su Centvaliu kažkaip ten įdomiai yra. Prieš porą mėnesių mačiau 269-u EDS 289: http://fotobus.msk.ru/vehicle/216889/#n229313 bei penktadienį vakare Ukmergės g. pralėkė DRN 197 http://fotobus.msk.ru/vehicle/411605/#n902421 su 269 lentele priekyje.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Su Centvaliu kažkaip ten įdomiai yra. Prieš porą mėnesių mačiau 269-u EDS 289: http://fotobus.msk.ru/vehicle/216889/#n229313 bei penktadienį vakare Ukmergės g. pralėkė DRN 197 http://fotobus.msk.ru/vehicle/411605/#n902421 su 269 lentele priekyje.
                                  Tai jau nupirkę tą iš Kauno bus tikriausiai...
                                  Paskutinis taisė rytis001; 2017.10.02, 15:56. Priežastis: Man nesvarbu būtina ar ne, sutvarkykit normaliai citavima, kaip ankščiau buvo, kad foto nerodytų.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Gal kas žino, kaip pasikeitė priemiestinio transporto eismas, atidarius naują jungiamąjį kelią Grigiškėse?

                                    1) ar 269 ir 296 maršrutai vėl išskaidyti į atskirus maršrutus (vienas per Grigiškes, kitas - per Mūrinę Vokę)?

                                    2) ar TOKS maršruto Vilnius-Trakai autobusas link Trakų jau važiuoja per Grigiškes (Kovo 11-osios, Mokyklos g.), ar ir toliau apsisukinėja Moluvėnuose?

                                    3) kur dabar sustoja Elektrėnų komunalinio ūkio autobusas, važiuodamas į Vilnių? Ar ir toliau užsuka ir apsisuka 68 autobuso galinėje stotelėje?
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Man atrodo, kad fiziškai neįmanoma iš A1 patekti į Lentvario kelią, ne?
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        269 -as iki Lentvario pervažos pirmyn ir atgal per Grigiškes
                                        https://www.trafi.com/lt/vilnius/aut...-traku-rajonas

                                        TOKS'as matyt lauks, kol užbaigs visą etapą.

                                        EKŪ dabar negali iškart pasukti prie Norfos, nebent prie Lukoilo kažkiek įvažiuoja.

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Man atrodo, kad fiziškai neįmanoma iš A1 patekti į Lentvario kelią, ne?
                                          Įmanoma prie Lukoilo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X