Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet tai nėra miesto maršrutas. Elektrėnuose, manau, irgi būtų ne kitaip.
    Be to KŪ nėra jokios naudos leisti autobusus iki geležinkelio stoties, nes tokiu būdu tik praras keleivius į Vilnių.

    Comment


      H. Mušket IĮ Neopan N116 Cityliner į Šumską.
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        V. Mickevičiaus ATĮ Mercedes benz O550 Integro (?), kuris pakeitė vasarį sudegusią Setra S315UL
        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.04.07, 20:45.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Panašu, kad Aminex vieną savo MAN A01 Lion's Comfort ÜL313 pakeitė kitu.
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Aminex (buvusi Sadema) yra "Vilniaus Merula". Numerių perkabinimai, keleivių skundai dėl nevykdomų reisų ir aptarnavimo kokybės, ...
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              ELEKTRĖNAI

              Gavus naujus ispaniškus dujinius autobusus, Elektrėnų komunalinis ūkis galėjo atsisakyti daugumos savo laužų, nuotraukoje matomas Ernst Auwärter Clubstar vienintelis tądien sutiktas senas EKŪ autobusus. Žinoma, gali būti kad kas nors iš senienų dirbo Vievyje ar specialiuosiuose maršrutuose.


              Neperseniausiai įrengta aikštelė su paaukštintu peronu Šviesos stotelėje. Nors žiūrint pagal Google street view, kažkokios įvažos čia buvo ir anksčiau. Čia stoja autobusai vykstantys Vievio kryptimi, tiesa, kelionę visi autobusai pradeda nuo Elektrėnų centro stotelės. Bendros stoties Elektrėnuose nėra, tarpmiestiniai autobusai stoja dar kitoje vietoje.


              Iš čia išvyksta priemiestinis autobusas į Vilnių.


              Žiediniu marštutu Elektrėnai-Elekrėnai važiavęs Otokar išvyksta iš centro stotelės.


              Tuščias Sprinteris į Abromiškių reabilitacinę ligoninę.


              Vėliau šis Sprinteris vyko į Vievį, o į reabilitacinę ligoninę važiavo Castrosua.


              Senas Sprinteris į Beižiodis, prieš tai grįžo iš Trakų.


              Ir dar vienas Castrosua į Trakus. Įdomu ką EKŪ daro su hibridiniu autobusu, jo maršrutuose nematyti.


              Iš užsakymo grįžta Setra S313UL.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                ukmerges ap pasipilde trim arba keturiais devetais volvo autobusais,kiek vairuotojas man sake,kad jie vaziuos i priemiesti,ir dar nezino tikslaus modelio

                Comment


                  Elektrėnuose ta stotelė su įvažomis jau prieš 3 metus buvo.

                  Comment


                    Ta stotelė 2012-ųjų vasarą dar taip atrodė. Iš Google street.




                    Trakų AP autobusai.
                    Renault Master T35



                    Setra S215UL



                    Mercedes-Benz O405 ir Setra S215NR.



                    Comment


                      vakar i priemiesti paleido kelis volvo 1061,1062 garaziniais,dar kalis turi atvaryt artimiausiom dienom,ju isviso bus penki.

                      Comment


                        Parašė berkhof Rodyti pranešimą
                        vakar i priemiesti paleido kelis volvo 1061,1062 garaziniais,dar kalis turi atvaryt artimiausiom dienom,ju isviso bus penki.
                        Čia nauji pirkiniai?
                        Kokio modelio?
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė berkhof Rodyti pranešimą
                          vakar i priemiesti paleido kelis volvo 1061,1062 garaziniais,dar kalis turi atvaryt artimiausiom dienom,ju isviso bus penki.
                          Kaip tau, klausiu, kad atskleistum autobuso detales: aukštagrindis ar žemagrindis, senas ar naujas? Beje, Ukmergės AP neįstengtų nusipirkti naujų autobusų, nebent imtų paskolą ir ją padengtų per 10 metų.
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Berkhof tai gal foto idesi, ar bent jau modelius parasytum. Negi man reikes grizus po keliu savaiciu juos gaudyti

                            Comment


                              volvo nenauji,nepaaukstintu grindu,ilgis panasus i temsa opalin,ant priekio parasyta vienoj pusei volvo kitoj jonckheere,kremines spalvos su dviem raudonom juostom ir neturiu su kuo fotkint.

                              Comment


                                Jonckheere ant Volvo važiuoklės? Kažkaip tik tokie šauna į galvą: http://dic.academic.ru/pictures/wiki...2002.05.23.jpg

                                Galbūt bent lietuvišką (arba nelietuvišką) valstybinį numerį, senus garažo numerius galima sužinoti? Tai palengvintų autobusų identifikavimą.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  deja visai kitaip atrodo,jie yra tarpmiestinio tipo autobusai,vaziuoja i priemiesti,o valstybinius,indifikacinius ir kitus nezinau is kur gaut

                                  Comment


                                    Tai negi jie be valstybinių numerių važinėja???

                                    Comment


                                      Parašė berkhof Rodyti pranešimą
                                      deja visai kitaip atrodo,jie yra tarpmiestinio tipo autobusai,vaziuoja i priemiesti,o valstybinius,indifikacinius ir kitus nezinau is kur gaut
                                      Ateini į parką su sąsiuviniu, tušinuku. Užsirašai kiekvieno autobuso senąjį garažinį (jeigu yra), dabartinį valstybinį ir visą gamyklinę lentelę nurašai.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Na, į parką tai gal ne kiekvienas turi galimybę pakliūti. Bet šiaip ir reikėjo pradėti nuo to, kad ten ne miesto autobusai Šiaip kaip jau sakė Valius, jei jie jau dirba, tai turi turėti ir valstybinius numerius.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          ŠIRVINTOS

                                          Širvintos arčiausiai sostinės esantis miestas, kuriame dar važinėja PAZ'ikai. Nors jų jau gerokai mažiau nei anksčiau ir apskritai parkas labai nedidelis - nedaugeliu maršrutų autobusai važinėja visomis darbo dienomis, labai nemažai prie to prisidėjo matyt mokykliniai mikroautobusai, kurių net penkis mačiau.

                                          Piko metas stotyje


                                          Duris gavo iš nurašyto mėlyno PAZ'iko. Autobusų parke nemažos PAZ kapinės.


                                          Į Čiobiškį važiuojama kasdien.


                                          Visi dabar likę PAZ baltai/žali, anksčiau buvo ir įvairesnių spalvų.


                                          Beabejo Euro 6


                                          Miesto maršrute dirbęs Mercedes...


                                          Naujasias Širvintų pirkinys - praeitų metų pabaigoje įsigytas 2002 metų Mercedes-Benz Vario 815D. Mikroautobusas iš Latvijos. Viduje kietos, priemiestinės sėdynės galbūt dėl to jis dažniau rajoniniuose maršrutuose dirba, o ne į Vilnių važinėja.


                                          Autovelda pagal koncesijos sutartį yra išsinuomojusi Širvintų autobusų parką (logikos tame nesistengite surasti). Savo metalo laužais jie sugeba "atnaujinti" Širvintas...




                                          Vienintelis Širvintos-Vilnius maršrutas dar kiek palaiko Širvintų AP. Į Vilnių vežama pagrine pro Maišiagalą, taip pat yra keli reisai pro Kernavę, atskiromis dienomis - Čiobiškį. Maršrute dirba dažniausiai tik Mercedes-Benz Vario mikroautobusai, dauguma jų parvaryti iš Vokietijos, todėl dar netrumpai tarnaus.

                                          Kalbant apie kainas, į Vilnių su Širvintų AP nuvykti kainuoja 3 eur, Julturu - 3,10 eur, TOKS - 3,32 eur. Nors ir paprastai priemiestinis transportas būna pigesnis už tarpmiestinį, taip yra ne visuose rajonuose. Teko išbandyti jų paslaugas - tai tų Vario vidus neatrodo baisiau nei išorė, pora keleivių pirkusių bilietus už visą kainą bilietų negavo ir stotelės norintiems važiuoti visai nereikalingos, daugumai net ranktos kelti nereikėjo, kad mikroautobusas sustotų.

                                          Visi tądien dirbę Vario.










                                          Į Vilnių taip pat veža Šalčininkų AP autobusas. Grįžęs į Vilnių.


                                          Į Širvintas iš gretimų rajonų užsuka ir Ukmergės AP autobusai, šįkart buvo Volkwagen.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X