Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Music matyt pats tyrimus atliko.

    Comment


      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
      Music matyt pats tyrimus atliko.
      Radau skaičius Berlyno puslapy. Anot tavęs, logiška, kad 1,37 mln. mieste tiek pat keleivių kiek ir 3,46? O pats matyt rėmeis savo tyrimais, kurių išvada, kad Stokholmas per 10 metų bus didesnis už Vokietijos sostinę

      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      O dabar klausimas. Berlyne autobusai perveža na, grubiai maždaug tiek, kiek Vilniuje troleibusai ir autobusai. Vilniuje į gatves d.d. išrieda apie 550 transporto priemonių. Kiek Berlyne?
      Turi 1300 autobusų. Maršrutų- 147.
      Vilniaus autobusų ir troleibusų iš viso yra apie 750. Puikiai parodo kaip laužomas perpildytas Vilniaus VT.
      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

      Comment


        Ir puikiai parodo, kad priekinių durų tvarka netinka Vilniui...

        Comment


          Žada bausti be talonėlio važiuojančius mikroautobusų keleivius

          Kentės ne tik mokesčius slepiantys maršrutinių taksi vairuotojai, tačiau ir bilietų neimantys keleiviai, perspėja mokesčių inspektoriai. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kartu su Valstybine kelių ir transporto inspekcija rugpjūčio 15 – 28 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrins, ar vežėjai duoda bilietus ir ar keleiviai juos turi.
          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

          Adam Mickiewicz

          Comment


            Iš pradžių paskelbia, o paskui tikrina. Na aišku, kad tomis dienomis visi vairuotojai stengsis išdavinėti bilietus...

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Iš pradžių paskelbia, o paskui tikrina. Na aišku, kad tomis dienomis visi vairuotojai stengsis išdavinėti bilietus...
              aš kai vieną kartą skubomis iš Savanorių stotelės lekiau į stotį, tai "mikrobo" vairuotojas nedavė čekio nei man, nei kitam įlipusiam keleiviui
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=391

                Dėl dviračių lenktynių nuo 16:30 iki 20:00 A. Goštauto g. ir Gedimino pr. keisis 6, 40, 46, 73autobusų maršrutų trasos
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                  Žada bausti be talonėlio važiuojančius mikroautobusų keleivius

                  Kentės ne tik mokesčius slepiantys maršrutinių taksi vairuotojai, tačiau ir bilietų neimantys keleiviai, perspėja mokesčių inspektoriai. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kartu su Valstybine kelių ir transporto inspekcija rugpjūčio 15 – 28 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrins, ar vežėjai duoda bilietus ir ar keleiviai juos turi.
                  Keista, kad tik dabar, po kelis metus trukusių kalbų, susigriebta nors kažką dėl vaizdo daryti. Bet spėju, kad realiai baus tik vairuotojus, o keleiviai pasiteisins neva pametę ar kitaip turėję bet praradę bilietą.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Manau, kad baus visus. Keleivis privalo saugoti bilietą iki kelionės galo.

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Keista, kad tik dabar, po kelis metus trukusių kalbų, susigriebta nors kažką dėl vaizdo daryti. Bet spėju, kad realiai baus tik vairuotojus, o keleiviai pasiteisins neva pametę ar kitaip turėję bet praradę bilietą.
                      seniai jau laikas tikrinti "mikrobų" vairuotojus, ar jie tikrai duoda keleiviams bilietukus
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        seniai jau laikas tikrinti "mikrobų" vairuotojus, ar jie tikrai duoda keleiviams bilietukus
                        Kas draudė/neleido tikrinti iki šiol?
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Vairuotojus tikrindavo.

                          Comment


                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Kas draudė/neleido tikrinti iki šiol?
                            niekas nedraudė. tiesiog dažniau reikia tikrinimus daryt
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Ne mokesčių inspekcijos funkcija daryti tokius tikrinimus. Savivaldybės turėtų tuo užsiimti, o ne tik savo vežėjų keleivius kontroliuoti.

                              Comment


                                Tie tikrinimai buvo visada ir visada bus, tik dabar pasireklamuodami, kad aktyviai dirba, daro jungtinį su VMI ir VKTI. Lietuvoje yra tokia šauni tvarka, kad viešojo transporto darbą turi kontroliuoti net trys institucijos. VMI - visą finansinį atsiskaitymą, VKTI - transporto priemonių tvarkingumą, dokumentaciją. Tvarkaraščių ir įsipareigojimų laikymąsi turi kontroliuoti tas, kas išdavė licenciją...
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment



                                  Rugsėjį prasidėsiantis Europos krepšinio čempionatas žada papildomų rūpesčių ir keleivinio transporto įmonėms. Miestų, kuriuose vyks čempionato rungtynės, vežėjai kruopščiai rengiasi svečių antplūdžiui.
                                  Keletas šalies keleivinio transporto įmonių — „Kautra“, „Busturas“ ir Klaipėdos autobusų parkas — pateiks geriausius turistinius autobusus „Eurobasket 2011“ dalyvių komandoms vežti. Tačiau darbo netrūks ir kitiems vežėjams, kurie privalės susidoroti su kur kas didesniais nei įprasta keleivių srautais. Bus diegiami nauji maršrutai, pratęsiamas viešojo transporto darbo laikas, skiriama daugiau autobusų.
                                  (...)
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Ne, eilinį kartą mane lietuvių masinių renginių organizavimas nuvylė. Visur normaliose šalyse, kur vyksta panašaus lygio sporto renginiai, yra investuojama į VT plėtra. Dar kartą kartoju, kad buvo galima visiems miestams, kuriuose vyks čempionatas, "numelžti" ES lėšų VT atnaujinimui ir plėtrai... Taip pat ir tarpmiestiniam transportui ir netgi geležinkeliams... Deja...

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Ne mokesčių inspekcijos funkcija daryti tokius tikrinimus. Savivaldybės turėtų tuo užsiimti, o ne tik savo vežėjų keleivius kontroliuoti.
                                      Šiaulių raj.savivaldybėje dirbančius privačius vežėjus tikrina UAB''DORSIMUS',
                                      vežėjams nepasisekė.

                                      Comment


                                        Apie Alytų iš vis nieko nerašoma. Tai ten net ir čempionato metu važinės tik mikrobai?
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          O kas gi kitas? Nėra Alytuje miesto autobusų. Na, iš stoties iki Sporto rūmų būtų 3 stotelės važiuoti. Kam reikės, tas ateis. Į centra kiek toliau. Nebent "Kautra" pasiūlys kokį nors susisiekimą su centru po varžybų. Kelis autobusu paleis. Bet vargu...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X