Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    ...tačiau manau, kad pirmiausia reiktų visas jėgas mesti į dabarties projektus - aplinkelius, viadukus, centralizuotą šviesoforų sistemą, platinti gatves ir tai daryti YPAČ SKUBIAI. nes kažkaip nemanau, kad užteks pinigų viskam, nes tramvajus yra žvėriškai brangus, kaip čia supratau. labai tikiuosi, kad ir tramvajaus projektuotojai vykdo tokias produktyvias diskusijas, kaip ir šiame forume, neprošal būtų jiems čia išsakytas nuomones pasiskaityti taip kad pasikartosiu - aš tikrai už tramvajų, tačiau manau, kad reikia vykdyti realius projektus, o tik pamačius, ar jie duoda realios naudos (apčiuopiamos), tuomet jau galima mąstyti, kokį žvėriuką tiestis. per tą laiką gal ir iki metro vilnius užaugtų
    Aplinkeliai,viadukai ir tt. visa tai gerai zinoma bet ar tai zenkliai sutrumpins musu visu kelione i darba ir is jo? Aplinkeliai "nusiurbs" furas ir pan. ty tranzitini trafika(ydomu kiek % jo yra?).
    Viadukai sumazins spustis tik IKI CENTRO. O kaip centre kur nera galimybes labai isplatint gatves ir nera vietos viadukams? Tokiu budu kamsciai bus panaikinti aplink centra, o cente jie isliks. Cia atsisijos dalis , kuri dirba ne centre.
    Be geros viesojo transporto sistemos vargu ar pavyks panaikinti spustis.
    Kaip pavyzdys yra amerikos miestai - kiek viaduku, kiek estakadu didziausiu, gatves 10 ir daugiau juostu plocio, o kamsciai visvien dideli.

    Comment


      @daktaras: Aplinkkeliai didžiąja dalimi yra finansuojami ES, o tramvajus irgi vargu ar bus įgyvendinamas 100% už savivaldybės lėšas. Tad nemanau, kad tai trukdo vienas kitam. Be to, aplinkkeliai tikrai neišspręs transporto problemų. Reikia gerai išvystyti viešąjį transportą. Kas tai bus paprastas tramvajus, metro ar dar kažkas man nesvarbu. Palaikau tramvajaus variantą, nes manau, kad jis yra realiausias. Yra ir kitų realių variantų pvz. "tramvajus", kuris važiuoja ant guminių ratukų ar pan. Galbūt dar ir ant estakadų pakeltą tramvajų/"monorail" ar kažką pan. būtų įmanoma įgyvendinti (nors jau gerokai sunkiau), bet dėl metro - nemanau.

      Comment


        tai jeigu taip užtenka viskam pinigų, kodėl nevyksta estakados užbaigimo darbai? o juk ji tai gerokai pigesnė už visus mūsų vardinamus projektus. net jeigu jis finansuojamas iš savivaldybės vien tik, tai negeras ženklas, jeigu jau tokiam projektui reikia finansavimo, kuris išsitenka per tokį ilgą laikotarpį, nes dirbus visą laiką normaliu tempu, jau butumėm galėję estakada naudotis... gali "neišvežt" vilnius visų reikalingų projektų vienu metu, būtina smarki diferenciacija, manau...

        Comment


          Apie kokią tu čia estakadą šneki? Visi aplinkkeliai finansuojami ES ir palyginus tik labai mažai prisideda savivaldybė. Ateity nemanau, kad savivaldybė skirs mažiau keliams, nei dabar. Be to ne mums spręsti apie finansavimą. Savivaldybė turi surasti finansavimo šaltinius ir jei žymiai mažesni miestai sugeba, nemanau, kad mes nesugebėsim.

          Comment


            /\ apie ukmergės - gel. vilko estakadą

            Comment


              >...pavyzdys yra amerikos miestai - kiek viaduku, kiek estakadu didziausiu, gatves 10 ir daugiau juostu plocio, o kamsciai visvien dideli...
              sventa vieta tuscia nebuna... kiek juostu, viaduku, estakadu, tuneliu it t.t. nestatyk vistiek bus pripildyti virs 100%
              automobilis jau isseko kaip transporto priemone galinti atlaikyti rimta keleiviu srauta... automobilis yra labai patogu, bet ir labai negreitai. Nori vaziuoti patogiai - imk automobili, nori atvykti laiku - sesk i trama... nedurniai europieciai jei aktyviai modernizuoja/stato savo tramu sistemas...

              Comment


                O kas tau sakė, kad jai trūksta pinigų? Tramvajaus iš savo biudžeto savivaldybė tikrai nenuties, tad kuo greičiau jis bus įgyvendintas, tuo labiau apsimokės. Aišku skubėti reikia protingai.

                Comment


                  O kas tau sakė, kad jai trūksta pinigų?
                  sula berods to projekto temoj

                  Aišku skubėti reikia protingai
                  tą ir noriu pasakyti

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    sula berods to projekto temoj
                    O sula turbūt 100% viską žino.

                    Comment


                      nu man tikrai atrodo, kad jis už mus abu sudėjus žino daugiau

                      Comment


                        >...Aišku skubėti reikia protingai...
                        Ypac, kai automobiliu galas ne uz kalnu... dar 25-30 metu ir nafta pasibaigs... wa tada, kas spes sutvarkyti savo elektrini transporta - tures sansa isgyventi.

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          nu man tikrai atrodo, kad jis už mus abu sudėjus žino daugiau
                          Tau daug kas tikrai atrodo, bet kažkaip diskusijos eigoje visad baigiasi taip, kad tai kas atrodė "tikrai" tampa nebe "tikrai".

                          Comment


                            /\ nu kodėl aš negaliu manyt, kad žmogus, kuris man ir netgi tau tiktų į tėvus pagal amžių, negali būti už mus kompetetingesnis?

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ nu kodėl aš negaliu manyt, kad žmogus, kuris man ir netgi tau tiktų į tėvus pagal amžių, negali būti už mus kompetetingesnis?
                              Vyresnis - geriau viską, visose srityse žino? Įdomus požiūris, tikiuosi nesupyksi, bet tu esi gyvas pavyzdys, kad jis neveikia.

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                O sula turbūt 100% viską žino.
                                100% nežino niekas, išskyrus aukščiausiąjį. Bet finansavimo problemos yra labai svarbios, gal net svarbiausios. Savivaldybėj tai patvirtins
                                Bet čia tramvajaus projektas diskutuotinas lyg ir ne dėl to.

                                Comment


                                  eddai, galvot, kad esi visažinis, nėra gerai... aš kaip ir tu dar tikrai esam piemenys, bet aš tai suprasdamas nesu visais klausimais toks kategoriškas, kad va - aš visada teisus. čia ir taip aišku, kad sula už mus protingesnis, vien iš jo komentarų matosi. iš maniškių dažnai gal ir atrodo, kad aš dar piemuo, bet tai kas čia tokio? atsimokysiu 10 metų medicinoj, ir tada pažiūrėsim kuo tas piemuo pavirs

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ nu kodėl aš negaliu manyt, kad žmogus, kuris man ir netgi tau tiktų į tėvus pagal amžių, negali būti už mus kompetetingesnis?
                                    nepervertinkit

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                      nepervertinkit
                                      nepervertinu, tiesiog vadovaujuosi elementaria logika

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                        100% nežino niekas, išskyrus aukščiausiąjį.
                                        Arba žinai, kad viaduko nefinansuoja, arba nežinai. Aukščiausiojo pagalbos tokiems dalykams tikrai nereikia. Kiek aš supratau, tai kalbėdami jūs spėjot, kad darbai nevyksta dėl nutraukto finansavimo. Todėl ir abejoju tokiu eiliniu, nepagrįstu daktaro 100-procentiniu įsitikinimu.

                                        Comment


                                          Siūlau geriau visiems nenukrypti nuo temos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X