Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
    Nezinau ar tinkama vieta, bet vistiek idedu, vilniaus tramvajus:
    Gražuoliukas, ką čia dar pasakysi...

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Kažin ar spės išvystyti tokį greitį, juk tarpai tarp stotelių nėra tokie dideli...
      Spės. tie tarpai pakankami, kad įsibėgėtų. Jo pagreitis bus praktiškai kaip automobilio. visose sankryžose ar susikirtimuose su gatvėmis jam automatiškai bus žalia, o mašinoms užsidegs raudona. Tiesa, tramvajaus šviesoforas kiek kitoks. ten nėra žalios ar raudonos, bet yra toks pagaliukas | ir X. pirmas reiškia, kad kelias laisvas, antras, kad stop.
      music on my mind.
      FC Žaibai

      Comment


        Man tai atrodo, kad, kaip bebūtų gaila, iš tramvajaus naudos būtų maždaug tiek pat, kiek iš oranžinių dviračių.
        Svarbiausia - įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose.

        Comment


          Parašė erinija Rodyti pranešimą
          Man tai atrodo, kad, kaip bebūtų gaila, iš tramvajaus naudos būtų maždaug tiek pat, kiek iš oranžinių dviračių.
          Kodėl?

          Comment


            Parašė erinija Rodyti pranešimą
            Man tai atrodo, kad, kaip bebūtų gaila, iš tramvajaus naudos būtų maždaug tiek pat, kiek iš oranžinių dviračių.
            Sakai, vistiek išvogsit?

            Comment


              Pavogs tramvajų ir paskui perdažys, kad niekas neatpažintų.

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Pavogs tramvajų ir paskui perdažys, kad niekas neatpažintų.

                Jo, tada ir nauda būtų...
                Nes šiaip, jokios naudos.

                Comment


                  Tiesiog manau, kad tramvajus, kaip ir oranžiniai dviračiai, dėl kamščių, oro užterštumo ar pan. ničnieko nepakeistų, o tebūtų trumpalaikė atrakcija vilniečiam...
                  Svarbiausia - įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose.

                  Comment


                    P.S. Neseniai buvau labai nustebus, kai vakare, ne piko valandą eiliniu 26-u autobusu nuo Santariškių iki pat Operos ir baleto teatro nuvažiavau per 20 min. Ir čia be jokių tų moderniškų palydovinių šviesoforų etc.
                    Svarbiausia - įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose.

                    Comment


                      Parašė erinija Rodyti pranešimą
                      Tiesiog manau, kad tramvajus, kaip ir oranžiniai dviračiai, dėl kamščių, oro užterštumo ar pan. ničnieko nepakeistų, o tebūtų trumpalaikė atrakcija vilniečiam...
                      Kur gyveni, gal Zapyškyje? Tramvajus yra kasdienė viešojo transporto priemonė, o ne jokia atrakcija. Žmonėms į darbą, mokyklą reikia - prašau, važiuojam tramvajumi. Tramvajus talpina daugiau žmonių, greičiau nuveža. O kvaileliai, sėdintys po vieną automobilyje tegul ir toliau dūsta kamščiuose jei nesupranta, kad jiems bus pigiau ir GREIČIAU sėst į tramvajų. Kiek nuosavu automobiliu iš Santariškių iki stoties kainuotų nuvažiuot? (benzinas) 3 ar 5 Lt. Vis tiek tramvajumi pigiau (tikėkimės). Na dar paaugsi - suprasi kodėl jis svarbus
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė erinija Rodyti pranešimą
                        Tiesiog manau, kad tramvajus, kaip ir oranžiniai dviračiai, dėl kamščių, oro užterštumo ar pan. ničnieko nepakeistų, o tebūtų trumpalaikė atrakcija vilniečiam...
                        Tai tą aš supratau, bet man įdomu kodėl taip manai.

                        Comment


                          Parašė erinija Rodyti pranešimą
                          P.S. Neseniai buvau labai nustebus, kai vakare, ne piko valandą eiliniu 26-u autobusu nuo Santariškių iki pat Operos ir baleto teatro nuvažiavau per 20 min. Ir čia be jokių tų moderniškų palydovinių šviesoforų etc.
                          Oh, hello!!! Vakare, ne piko metu! O kam tramvajus? Pikui. Dėl ko? Nes autobusas su keleiviais kamštyje tupi. Kam tramvajus? Kad keleiviai nuvyktų greitai ir patogiai.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Aš manau, kad Vilniaus tramvajaus projektas yra eilinė afera, pinigų pasisavinimas ir ne kas kita...

                            Comment


                              Parašė Miningan Rodyti pranešimą
                              Aš manau, kad Vilniaus tramvajaus projektas yra eilinė afera, pinigų pasisavinimas ir ne kas kita...
                              Nu žiūrėsim kaip čia iš tikrųjų yra...
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė Miningan Rodyti pranešimą
                                Aš manau, kad Vilniaus tramvajaus projektas yra eilinė afera, pinigų pasisavinimas ir ne kas kita...
                                Visos Lietuvos sąskaita.

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Visos Lietuvos sąskaita.
                                  Dar vienas skeptikas Beje, kas tau sakė, kad tramvajui bus naudojamos valstybės lėšos? Man atrodo bus įrenginėjama už ES fondą + Vilniaus savivaldybės pinigus. Vadinas ne visus Lietuvos sąskaita.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Dar vienas skeptikas Beje, kas tau sakė, kad tramvajui bus naudojamos valstybės lėšos? Man atrodo bus įrenginėjama už ES fondą + Vilniaus savivaldybės pinigus. Vadinas ne visus Lietuvos sąskaita.
                                    Aš manau, kad tai buvo jo ironija
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                      Aš manau, kad tai buvo jo ironija
                                      Kieno? edd'o? Jei snukutis toks , vadinas kažin ar ironizuoja.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Na as vistiek, PRIES!!! tramvaju Vilniuje. UZ specialias juostas visuomeniniam transportui, UZ automatizuota prioritetine"zalio signalo" sistema(nestojam prie sankryzu, stojam tik stotelese), UZ naujus autobusus( pries troleibusus-manau, kad jie tikrai stabdo eisma-jei net Londonas kovojantis su CO2 senai jau panaikino ir net neplanuoja ju vel idegti), Uz nauju marsrutu idiegima ir senu perziura, nes po TSRS laiku tai nedaug kas ir pasikeite is esmes.

                                        Comment


                                          Parašė Romikas Rodyti pranešimą
                                          Na as vistiek, PRIES!!! tramvaju Vilniuje. UZ specialias juostas visuomeniniam transportui, UZ automatizuota prioritetine"zalio signalo" sistema(nestojam prie sankryzu, stojam tik stotelese), UZ naujus autobusus( pries troleibusus-manau, kad jie tikrai stabdo eisma-jei net Londonas kovojantis su CO2 senai jau panaikino ir net neplanuoja ju vel idegti), Uz nauju marsrutu idiegima ir senu perziura, nes po TSRS laiku tai nedaug kas ir pasikeite is esmes.
                                          Pagal tave reikia viską naikinti ir palikti autobusus ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X