Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Teatro aikštėje.

    Comment


      Tai kur žiūri Neringos miesto policija ?''Kautros'' autobusas po draudžiamu ženklu stovi ir visiems dzin.

      Comment


        Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
        Tai kur žiūri Neringos miesto policija ?''Kautros'' autobusas po draudžiamu ženklu stovi ir visiems dzin.
        Viešajam transportui pagal KET galima nepaisyti kaikurių ženklų.
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Parašė mersiukas Rodyti pranešimą
          Tai kur žiūri Neringos miesto policija ?''Kautros'' autobusas po draudžiamu ženklu stovi ir visiems dzin.
          Visąlaik jis ten stovi

          Comment


            Setra Kaune

            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              Trečia diena kai važinėja Kautros naujieji Temsa Safari HD12. Tokiu Kautra įsigijo penkis, visi jie kol kas Kauno parke. Taip pat Kautra įsigijo penkis Volkswagen Crafter mikroautobusus, kurie visi Alytuje, pakeis parduodamus Iveco Daily.

              Tai ne vienintelis Kautros pirkinys šiemet - įsigyta penkios penktos Serijos Setros, taip pat penkios ketvirtos serijos dviaukštės Setros. Autobusai dabar iš Vokietijos plukdomi į Klaipėdą. Dviaukštės Setros važinės tarptautiniais maršrutais Ryga-Kelnas/Štutgartas, kuriais iki šiol keleivius vežė lenkų autobusai. Šiuos maršrutus Kautra buvo tik išnuomojusi lenkams.

              Vizualūs skirtumai nuo ankstenių Temsa Safari nedideli.


              Dėl kažkokių priežasčių ant šių Safarių negali kabinti dviračių laikiklių, todėl juos dažniau bus galima išvysti užsakomuosiuose maršrutuose.


              Salono spalvos identiškos anksteniems, naujovė - elektros lizdai prie kiekvienos sėdynės. Artėjam Europos


              Ollexas išbando Irisbus Magelys


              Prieš vasaros sezoną savo parkus atsinaujina privatūs užsakomuosius reisus vykdantys vežėjai. Keletas bent man nematytų autobusų.
              Mercedes-Benz Travego




              Bova


              Viensėdžio Setra S315 GT-HD
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Gera žinia dėl "Kautros". Gerai, kad ne tik turkiška technika bus eksplotuojama, bet ir vokiški kokybės etalonai. Šiek tiek gaila, kad turbūt atsisveikins su Ikarus'ais bei su dauguma Neoplan'ų, bet norint išlikti geriausiais kito pasirinkimo kaip ir nėra. Puiki naujiena

                Comment


                  Bus įdomu pamatyti Kautros naujausios versijos Setra S431DT ir 515HDH.
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    Vilnedos Setra S411:



                    Ir dar vienas iš Lenkijos:

                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      O štai ir vienas naujųjų VW Crafter


                      Comment


                        'Kautros' Kaunas - Klaipėda per Jurbarką.

                        Comment


                          Šiandienos foto:

                          Du iš keturių naujausių Panevėžio AP Otokar




                          Kautros Temsa Safari


                          IĮ "Saugus vežėjas" Vest V25

                          Comment


                            Šiandien prie Prisikėlimo bažnyčios Kaune:
                            Temsa Safari ant MB važiuoklės:


                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              IGNALINA

                              Iganalinos autobusų parkas turi vienintelį tarpmiestinį maršrutą Iganlina-Kaunas, kursuojantį Pr, Pn, Š, Sk. Maršrute tik mikroautobusai, anksčiau važinėdavo senukas Mercedes-Benz autobusas. Tądien į Kauną važiavo šis: http://fotobus.msk.ru/vehicle/647186/#n710101 (deja, grįžo per vėlai, kad nufotografuočiau).

                              Pagal likusius užrašus tvarkaraštyje, galima spėti kad anksčiau autobusai iš Iganlinos vyko ir į Kauną, per Uteną; Klaipėdą, Palangą, Panevėžį.

                              Dabar išlikęs vienas įdomesnių maršrutų tai Marijampolės AP aptarnaujas Marijampolė-Ignalina, nesu matęs kad čia važiuotų mikroautobusas, taigi, keleivių netrūksta.


                              Ignaliną kerta gana intensyvi tarpmiesčio linija Visaginas-Vilnius. Važiuojama maždaug kas valandą, kartais ilgesnės pertraukos. Į Vilnių vežama beveik ekspreso grafiku, nes stojama tik Švenčionyse, ne prie kiekvieno kaimo.

                              Keleivius veža Visagino vežėjai Meteoritturas ir Seknija. Abu vežėjai panašaus lygio, panašios ir jų transporto priemonės. Nors prieš keletą metų šiame maršrute važinėjo ir dviejų aukštų autobusai, tądien mačiau tik vieną autobusą, visi kiti - mikroautobusai. Ir jie toli gražu nebuvo sausakimši. Visgi, panašu, kad konkurencija su geležinkeliais ir tarp dviejų vežėjų prives prie tik mikroautobusų kursavimo o vėliau reisų mažinimo. Geležinkeliu šiuo metu keliauti ir greičiau ir pigiau.

                              Tas vienintelis Meteoritturo autobusas. Jaučiantys antipatiją mikroautobusams, galite nebescrolinti žemyn


                              Kitas Meteoritturo transportas. Vienas jų mikroautobusas nakvoja Vilniuje.






                              Seknija. Išvyksta prieš prasidedant liūčiai.










                              Tiesa, keleto transporto priemonių dirbusių šiame maršrute tądien nemačiau, galbūt ten ir buvo autobusai
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                /\ Tas 97-tas tai manau važinėjasi su "importiniu" nenuluptu GN. Tikriausiai turi kitą, tačiau dalis šalies AP, "nesuka dėl to galvos". O kas dar naujo Ignalinos AP?

                                Comment


                                  Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                  /\ Tas 97-tas tai manau važinėjasi su "importiniu" nenuluptu GN. Tikriausiai turi kitą, tačiau dalis šalies AP, "nesuka dėl to galvos". O kas dar naujo Ignalinos AP?
                                  Komentare po viena autobuso nuotrauka rašo, kad Norvegijoje jo garažinis visą laiką buvo 224.

                                  Comment


                                    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                    Komentare po viena autobuso nuotrauka rašo, kad Norvegijoje jo garažinis visą laiką buvo 224.
                                    Gal. Bet, sprendžiant iš ant autobuso užklijuotų kitų užrašų ir žinant, kad Ignalinos AP likusių autobusų numeracija yra trafaretinio dažymo, lieku prie savo versijos.

                                    Comment


                                      Marijampolės AP iš Ignalinos veža ir moksleivius - Ignalinos rajono valdžia susitarusi su MAP'u. "Seknija" nėra panašaus lygio kaip "Meteoritturas". Pastarasis plečiasi, o "Seknija" traukiasi. Kol kas išlaikomi maršrutai į Vilnių, bet jie visi mikrobiniai, autobusą mačiau seniai. "Meteoritturas" leidžia autobusą į Vilnių du kartus, yra du reisai su sustojimais ir mažesnėse stotelėse. Taip pat autobusai važiuoja prieš šventes. "Seknija" prarado Visagino priemiestį - vėl jame dirba Visagino transporto centras, taip pat ir mažiau specialių reisų atlieka Visagino įmonėms.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        "Seknija" prarado Visagino priemiestį - vėl jame dirba Visagino transporto centras, taip pat ir mažiau specialių reisų atlieka Visagino įmonėms.
                                        Apie tai galima būtų plačiau, tik Visaginui skirtoje temoje?
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Bus nedidelis fotoreportažas, tik ne šiandien.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X