Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    TOKS ir Kautra įsigijo po du dviaukščius "Setra" autobusus, pritaikytus neįgaliesiems.
    http://ebus.lt/zmonems-su-judejimo-n...iai-autobusai/
    Neįgaliesiems pritaikyti tarpmiestiniai autobusai jau Lietuvoje
    Facebooke "Toks" paskyroje yra daugiau naujo "Setra" autobuso nuotraukų.
    Paskutinis taisė Karoleo; 2016.04.14, 14:34.

    Comment


      Vlasavos Carrus 9700S NG #51. Abu šie autobusai su suprogramuotomis švieslentėmis.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        "Ollex" paskutiniais metais labai stipriai naujina savo parką.
        Per kelias paskutines savaites man pasitaikiusios "švieženos".

        Volvo 9700:


        Scania Touring HD (Higer):


        Modelis iš arčiau:


        Altas (Mercedes-Benz Sprinter 516):


        Ir senas Mercedes-Benz O350-15RHD Tourismo, bet su nauju valstybiniu numeriu


        P.S. Per kovo mėnesį "Ollex" pakeitė valstybinius numerius vos ne pusei savo autobusų. Įdomu, kam to reikėjo

        Comment


          /\ Volvo 9700 Ollexas nusipirko net dešimt, tad rimtai ruošiasi vasaros sezonui. Dar vienas iš Ollexo naujokų.


          Meteoritturo Iveco


          Seknijos Mercedes-Benz


          Kelmės AP Van Hool




          Ne naujiena, bet pakeitęs spalvas Tauragės AP margutis.


          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
            /\ Volvo 9700 Ollexas nusipirko net dešimt, tad rimtai ruošiasi vasaros sezonui. Dar vienas iš Ollexo naujokų.
            Atvaizdas


            Meteoritturo Iveco
            Atvaizdas


            Seknijos Mercedes-Benz
            Atvaizdas


            Kelmės AP Van Hool
            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Ne naujiena, bet pakeitęs spalvas Tauragės AP margutis.
            Atvaizdas


            Atvaizdas
            Visos 10 Ollex volvu keliaus i skandinavija uzsakomaisiais reisais. Scanias siemet pirko dvi, viena jau atvaziavo ir dar viena atkeliauju viso bus 3 su praitais metais nupirkta. Tourino tokiu kaip sis nupirkta 2 ar 3 vnt bijau apsimeluot.. kadangi isauges poreikis mazesniu autobusu mazoms grupems o ju ollex ir taip nelabai turejo neskaitant otokar navigo ir vieno tourino praitais metais isigyto.

            Comment


              Rocketbus'o Oro uosto ekspresas.

              Comment


                Dar vienas "Ollex" nelabai naujas autobusas, bet su nauju valstybiniu Nr. Irizar PB 14-3,7 ketvirtadienį Vilniuje, Dariaus ir Girėno g.:


                Comment


                  Viena iš dviejų Kautros naujųjų Setra S431DT, šiandien užsakomajame maršrute Vilniuje.


                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    Zarasų AP OTOKAR kaip mikriukas atrodo

                    Comment


                      Naują Setra S431DT įsigijo ir "Vilneda". Be abejo, valstybinis Nr. skaičiai atitinka autobuso modelį Antradienio vakarą vežiojo turistus po Vilniaus senamiestį:


                      Comment


                        Klaipėdos AP dabar išbando Irisbus Magelys. Šį autobusą po keletos savaičių bus galima pamatyti ir Transbaltica parodoje.




                        Vienas iš Login dalyvius vežiojusių Ollex mikroautobusų.


                        Na, kokio tik transporto Lietuvoje nėra...


                        Paskutinis taisė Raikkonen; 2016.05.07, 22:35.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                          Klaipėdos AP dabar išbando Irisbus Magelys. Šį autobusą po keletos savaičių bus galima pamatyti ir Transbaltica parodoje.
                          Atvaizdas


                          Atvaizdas


                          Vienas iš Login dalyvius vežiojusių Ollex mikroautobusų.
                          Atvaizdas


                          Na, kokio tik transporto Lietuvoje nėra...
                          Atvaizdas


                          Atvaizdas
                          Fotografavau ta Sunkvežimi Šiluvoje vasara pamiršau ikelt
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Pora fotografijų darytų šiandien:
                            Į Druskininkų Kautros filiala perduotas #248





                            Ir vis dar veikiantis (arba nuo vasaros toje pačioje vietoje stovintis) Jūrų Muziejaus autobusas:



                            Ir autobusas kuriuo keliavome. Tarp kitko labai patogus
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              LK autobusai Klaipėdoje



                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                MareTravel vienas naujesnių pirkinių Neoplan Skyliner - vakar Rygoje.
                                [/url]
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Vakar Anykšiuose:
                                  Neoplan n1122/3c skyliner
                                  irizar ir du neoplan

                                  Vibus neoplan

                                  setra ir man

                                  Ir dar keli Ukmergėje nežinomų vežėjų autobusai

                                  Comment


                                    Vienas naujesnių "Kautros" Alto mikriukas 2016-05-26 Kaune Laikinojoje AS
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Keli kadrai is vakar vykusios Ukmerges miesto sventes:
                                      Pasvalio carrus classic

                                      ir nezinomo vezejo iveco daily

                                      Comment


                                        Ale zuikiai netik, kad be bilieto važiuoja, bet ir šašlykus kepti pradeda bagažo skyriuje
                                        o "šiap" stipriai kliuvo jam... Bet dar manau galima suremontuoti
                                        "Minituro" neperseniausiai sedegusi Setra S328 DT šiandien Kauno AP teritorijoje


                                        Paskutinis taisė rytis001; 2016.05.30, 21:02. Priežastis: padejau tarpa tarp S328 ir DT nes "smailas" gaunasi
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Kažkieno tarnybinis Kaišiadoryse. Gal kas pasakytų autobuso modelį?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X