Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keletas svečių iš užsienio:
    Kinas iš Latvijos Yutong:







    Ir diiiidelis svečias iš Rusijos:
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Keletas naujesnių pirkinių:

      Rokiškio AP Isuzu Novo Ultra






      Lazdijų AP Ernst Auwarter Teamstar


      Biržų AP Setra S315HD


      Ir šiek tiek egzotikos: Šakių AP PAZ
      Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2016.03.01, 00:37.

      Comment


        Šakių PAZ'as važiuoja priemiestiniu maršrutu Kaunas - Kudirkos Naumiestis?

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Šakių PAZ'as važiuoja priemiestiniu maršrutu Kaunas - Kudirkos Naumiestis?
          Taip

          Comment


            Biržų AP SETRA 315 HD, o ne 312.

            Comment


              Nauja Setra S 515 HD


              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                „Kautros“ reklama 1999 m. (iš „Kautros“ archyvo).

                Paskutinis taisė AutoLiet; 2016.03.10, 10:27.

                Comment


                  Tikriausiai naujausias Transbuso pirkinys. Numeris pasiskolintas iš http://fotobus.msk.ru/vehicle/276550/#n290376


                  Comment


                    Laikinoji Kauno autobusų stotis.

















                    Comment


                      "Laikinoji" autobusų stotis prie Akropolio, mano galva, yra tokia gera, kad net kyla klausimas, ar reikia tos naujosios - dabar tarpmiesčio ir užmiesčio autobusai vizualiai aktyviai dalyvauja miesto gyvenime, o naujoje stotyje jie bus nugrūsti į sinergetinio partnerio ūkio kiemo gilumą...

                      Comment


                        Kaip ir senojoje stotyje, didžiausias minusas išlieka tas pats, kad nėra stoginių virš peronų.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Nieko gero iš tokio tipo stoties nėra. Nėra net salės ir normalaus tualeto...

                          Comment


                            Laukimo laiko praleidimas ir wc geriausi šalyje nenusišnekėk

                            Comment


                              Kauno AS sausio pabaigoje.





                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Laukimo laiko praleidimas ir wc geriausi šalyje nenusišnekėk
                                NĖRA salės. Keli suoliukai bendrame Akropolio koridoriuje. Nėra normalių kasų. Aišku, jei nori bastytus PC, tai pats tas. Bet ne tokia turi būti stotis. Kaip laikina ji tinkama, bet ne kaip nuolatinė.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  NĖRA salės. Keli suoliukai bendrame Akropolio koridoriuje. Nėra normalių kasų. Aišku, jei nori bastytus PC, tai pats tas. Bet ne tokia turi būti stotis. Kaip laikina ji tinkama, bet ne kaip nuolatinė.
                                  Tai kad, kolega, beveik nebeliko tų "normalių" stočių su "normaliomis" kasomis visoje Lietuvoje. Beveik visos stotys yra parduotuvėse, o gal atvirkščiai. Ir niekas ant suoliukų nesėdi, visi "laukimą" išgyvena bastydamiesi, kišenėje turėdami pigesnį internetinį bilietą. Kai Kauno autobusų stotis grįš į naują (seną) vietą, Akropolis su nostalgija prisimins pelningiausius metus.

                                  Comment


                                    Visose stotyse yra salės, atskirtos nuo PC. Čia tik kažkas išreiškė nuomonę, kad tokia laikina stotis, kokia yra Kaune, galėtų būti ir pastovi. Ir aš atsakiau, kad tokios nereikia ir kodėl

                                    Comment


                                      Setra S515HD JDN 515, Vilnius
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Dar vienas naujas Biržų AP pirkinys

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Dar vienas naujas Biržų AP pirkinys
                                          Atvaizdas
                                          Labai jau kontrastingas Biržų autobusų parkas - vyrauja du gamintojai - PAZ'ai ir Setra. Smagu, kad atėjo laikas, kai perkami tik 3-ios kartos Setros modeliai, bet kai pažiūri į pagaminimo metus - tai tik padoriai atrodančios senienos. Įdomu, jei bus skirtos lėšos naujiems autobusams įsigyti, ką rinksis Biržų AP?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X